המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

יוגב אוחיון

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

יוגב אוחיון

הודעהעל ידי rc4991 » 28 נובמבר 2013, 22:42

נתן אחלה משחק ומראה שיפור חיובי העונה
לדעתי זה נובע משני דברים:
1. הוא כבר לא עושה דברים שהוא לא יודע
2. הוא השתפר בחדירה שלו

בואו נקווה שימשיך ככה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

Re: יוגב אוחיון

הודעהעל ידי LIAV10 » 28 נובמבר 2013, 22:49

אני אוהב את מה שהוא עושה העונה, יותר אחראי!
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי jol9 » 28 נובמבר 2013, 22:58

כמו שאמרתי לפני. יוגב הוא כרית הביטחון של מכבי. בגללו הם יכולים להשתולל עם רכזים, כי תמיד יש אותו.

כמעט 5 אסיסטים בממוצע למשחק, יותר אחראי, יותר חכם, קבוצתי מאוד... דווקא הקליעה שלו נחלשה משום מה, אבל החדירה טובה מאוד, וההגנה קרובה
לרמות הכי גבוהות שיש.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 28 נובמבר 2013, 22:59

אני מאוד אוהב אותו העונה, גם במשחקים הפחות טובים שלו.
אני עדיין לא חושב שהוא צריך להיות הרכז הראשון שלנו( אלא אם כן מחליטים ללכת על גארד כמו לנגפורד לדוגמה)

רכז שני קלאסי
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי חנו'ש » 28 נובמבר 2013, 23:02

MTA2311 כתב:אני מאוד אוהב אותו העונה, גם במשחקים הפחות טובים שלו.
אני עדיין לא חושב שהוא צריך להיות הרכז הראשון שלנו( אלא אם כן מחליטים ללכת על גארד כמו לנגפורד לדוגמה)

רכז שני קלאסי

אני מסכימה.
במקום להביא מלא גארדים זרים בחצי שקל, למה לא להביא לידו גארד תותח ומוכח אחד ורצוי שיהיה יותר בכיוון של רכז חכם ומועיל?
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי rc4991 » 28 נובמבר 2013, 23:04

jol9 כתב:כמו שאמרתי לפני. יוגב הוא כרית הביטחון של מכבי. בגללו הם יכולים להשתולל עם רכזים, כי תמיד יש אותו.

כמעט 5 אסיסטים בממוצע למשחק, יותר אחראי, יותר חכם, קבוצתי מאוד... דווקא הקליעה שלו נחלשה משום מה, אבל החדירה טובה מאוד, וההגנה קרובה
לרמות הכי גבוהות שיש
.

דווקא ההגנה שלו רעה השנה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 28 נובמבר 2013, 23:09

rc4991 כתב:
jol9 כתב:כמו שאמרתי לפני. יוגב הוא כרית הביטחון של מכבי. בגללו הם יכולים להשתולל עם רכזים, כי תמיד יש אותו.

לרמות הכי גבוהות שיש
.

דווקא ההגנה שלו רעה השנה

הוא שומר באמת נהדר, חוץ מסמית׳ (שאם כבר הוא צולע העונה) הוא הכי טוב.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי jol9 » 28 נובמבר 2013, 23:11

rc4991 כתב:

לרמות הכי גבוהות שיש
.

דווקא ההגנה שלו רעה השנה

לא מסכים. הוא אקטיבי, יציב, חזק, יש לו גם הגנה קבוצתית טובה. אולי הגזמתי קצת עם הטופ יורוליג, אבל הוא בהחלט שומר טוב ויציב. החולשה האמיתית שלו העונה זאת הקליעה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 28 נובמבר 2013, 23:17

לא יודע,אני שם לב להרבה זיופים שלו בהגנה העונה
ב 3-4 משחקי הליגה הראשונים היריבים שלו התפוצצו עליו
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 28 נובמבר 2013, 23:19

ואני אומר שצריך לוותר על הניסיונות של כל קיץ למצוא רכז ראשון זר ב -400-300 אלף (כמה שנים אנחנו נמשיך לעשות את הטעות הזאת? חבל על הכסף והעצבים), ולתת את העמדה לאוחיון מהתחלה. לא רכז מחליף ולא שום דבר. רכז ראשון. כבר 3 עונות ברצף שאוחיון מתוכנן להיות רכז מחליף, ובסוף הופך לרכז פותח. צריך גם לעשות התאמה לחוקים החדשים בליגה, מה שמחייב אותנו לבנות קבוצה עם 2 ישראלים שפותחים בחמישייה (לפחות 1 קבוע, השני יכול להתחלף).
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 28 נובמבר 2013, 23:24

felix_r כתב:ואני אומר שצריך לוותר על הניסיונות של כל קיץ למצוא רכז ראשון זר ב -400-300 אלף (כמה שנים אנחנו נמשיך לעשות את הטעות הזאת? חבל על הכסף והעצבים), ולתת את העמדה לאוחיון מהתחלה. לא רכז מחליף ולא שום דבר. רכז ראשון. כבר 3 עונות ברצף שאוחיון מתוכנן להיות רכז מחליף, ובסוף הופך לרכז פותח. צריך גם לעשות התאמה לחוקים החדשים בליגה, מה שמחייב אותנו לבנות קבוצה עם 2 ישראלים שפותחים בחמישייה (לפחות 1 קבוע, השני יכול להתחלף).

אני מסכים. אני מדבר כבר הרבה זמן על שיטת שלושת הגארדים. יוגי יכול וצריך להיות אחד מהם. השני צריך להיות שחקן מהסוג שכולנו מחכים כל עונה שיגיע.
השלישי יכול מבחינתי להיות שחקן ביניים כזה (בזמנו קיוויתי שאולי לוגאן יכול להתאים). אם נעימי היה מקבל סיכוי, אולי גם הוא היה יכול להיות רלוונטי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 28 נובמבר 2013, 23:28

felix_r כתב:ואני אומר שצריך לוותר על הניסיונות של כל קיץ למצוא רכז ראשון זר ב -400-300 אלף (כמה שנים אנחנו נמשיך לעשות את הטעות הזאת? חבל על הכסף והעצבים), ולתת את העמדה לאוחיון מהתחלה. לא רכז מחליף ולא שום דבר. רכז ראשון. כבר 3 עונות ברצף שאוחיון מתוכנן להיות רכז מחליף, ובסוף הופך לרכז פותח. צריך גם לעשות התאמה לחוקים החדשים בליגה, מה שמחייב אותנו לבנות קבוצה עם 2 ישראלים שפותחים בחמישייה (לפחות 1 קבוע, השני יכול להתחלף).

הוא עדיין לא מספיק טוב ולא הוכיח שהוא ראוי להיות הרכז של קבוצה כמו מכבי
פתאום שכחתם גם את החסרונות שלו ושהוא לא רכז אמיתי
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 28 נובמבר 2013, 23:30

אם מכבי יחליטו להביא לפה גארד ברמה גבוהה שהוא לא רכז טבעי, אין לי בעיה שיוגב ימשיך כרכז הראשון.
אם הגארדים שיביאו לידו יהיה היקמן\רייס ושות', זה לא יוכל להצליח
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי חנו'ש » 28 נובמבר 2013, 23:35

jol9 כתב:

אני מסכים. אני מדבר כבר הרבה זמן על שיטת שלושת הגארדים. יוגי יכול וצריך להיות אחד מהם. השני צריך להיות שחקן מהסוג שכולנו מחכים כל עונה שיגיע.
השלישי יכול מבחינתי להיות שחקן ביניים כזה (בזמנו קיוויתי שאולי לוגאן יכול להתאים). אם נעימי היה מקבל סיכוי, אולי גם הוא היה יכול להיות רלוונטי.

מבחינתי הגארד השלישי יכול להיות אינגלס.
ביחד עם אוחיון וגארד טוב באמת שיושקע בו כסף טוב, וזה די והותר עבור הקו האחורי.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי felix_r » 28 נובמבר 2013, 23:39

rc4991 כתב:

פתאום שחכתם גם את החסרונות שלו ושהוא לא רכז אמיתי

הוא מספיק טוב להיות הרכז הראשון שלך כבר 3 שנים. אז נכון, הוא לא שאראס ולא פאפאלוקס, אז מה? לרוב הקבוצות ביורוליג אין רכז עילוי, גם לכאלה שיש להן הרבה יותר כסף מאשר למכבי. אתה בכל מקרה לא יכול להחתים לרכז גדול, כי אין, וגם אם היה, אין לך כסף, אז חבל על בילבולי המוח. חבל להביא כל מיני היקמנים ורייסים. תשקיע את הכסף בעמדות אחרות.

חוץ מזה אתה ממשיך להתעלם מהחוקים בליגה. אין מה לעשות, אם אתה לא פורש מהליגה, אתה חייב להתחשב בחוקים שלה.

ועוד משהו. אם תקבע מהתחלה שאוחיון הוא הרכז שלך, ותתחיל לעבוד איתו באימונים אישיים, יכול להיות שגם תקבל בסוף רכז מצוין. גם לספאנוליס לקח לפחות 4-5 שנים ביורוליג עד אשר הפך למה שהוא היום. אני זוכר עדיין איך אוהדי פאו צחקו ממנו באינטרבאסקט וקראו לו שחקן טיפש.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי rc4991 » 28 נובמבר 2013, 23:44

felix_r כתב:
rc4991 כתב:

פתאום שחכתם גם את החסרונות שלו ושהוא לא רכז אמיתי

הוא מספיק טוב להיות הרכז הראשון שלך כבר 3 שנים. אז נכון, הוא לא שאראס ולא פאפאלוקס, אז מה? לרוב הקבוצות ביורוליג אין רכז עילוי, גם לכאלה שיש להן הרבה יותר כסף מאשר למכבי. אתה בכל מקרה לא יכול להחתים לרכז גדול, כי אין, וגם אם היה, אין לך כסף, אז חבל על בילבולי המוח. חבל להביא כל מיני היקמנים ורייסים. תשקיע את הכסף בעמדות אחרות.

חוץ מזה אתה ממשיך להתעלם מהחוקים בליגה. אין מה לעשות, אם אתה לא פורש מהליגה, אתה חייב להתחשב בחוקים שלה.

ועוד משהו. אם תקבע מהתחלה שאוחיון הוא הרכז שלך, ותתחיל לעבוד איתו באימונים אישיים, יכול להיות שגם תקבל בסוף רכז מצוין. גם לספאנוליס לקח לפחות 4-5 שנים ביורוליג עד אשר הפך למה שהוא היום. אני זוכר עדיין איך אוהדי פאו צחקו ממנו באינטרבאסקט וקראו לו שחקן טיפש.

זה לא כזה הזוי להביא רכז שמנהל משחק טוב
ארון ג'קסון מסיים חוזה הקיץ,יש כמה רכזים שבתפר שבין ה-NBA לאירופה ויש גם בטח כמה רכזים נחמדים כמו דיינר מססארי
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 28 נובמבר 2013, 23:47

טוב, תמשיך לחיות באשליות
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי rc4991 » 28 נובמבר 2013, 23:49

felix_r כתב:טוב, תמשיך לחיות באשליות

זה יהיה הזוי להביא את ג'קסון אחרי השנתיים שלו בצסק"א?
קודם שיבדקו את השוק ואם אין רכז טוב עד מיליון דולר אז אני מסכים שעדיף שאוחיון יפתח מראש וישקיעו בעמדה אחרת
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 28 נובמבר 2013, 23:54

rc4991 כתב:
felix_r כתב:טוב, תמשיך לחיות באשליות

זה יהיה הזוי להביא את ג'קסון אחרי השנתיים שלו בצסק"א?
קודם שיבדקו את השוק ואם אין רכז טוב עד מיליון דולר אז אני מסכים שעדיף שאוחיון יפתח מראש וישקיעו בעמדה אחרת

זה הזוי שאתה מסרב להפנים את המצב בשטח
(בלי קשר, ג'קסון לא שווה מיליון דולר והוא לא מנהל משחק טוב יותר מאוחיון)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי er79 » 29 נובמבר 2013, 00:17

אוחיון כמובן שעדיף על רייס, אבל הוא עדיין לא שוס גדול. אני דווקא כן בעד להביא מנהל משחק איכותי לצידו, אבל אם נגזר עלינו להישאר איתו, אז לפחות שינחיתו שם גדול בעמדה 2 בעונה הבאה, כמו לנגפורד.
er79

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־164 אורחים