המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

מסכמים עונה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

מסכמים עונה

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 27 מאי 2011, 10:01

בשעה טובה וגם מוצלחת, תמה לה עונת 2010/2011.
מי היו המצטיינים? מי אכזב? כיצד הייתם מגדירים את העונה החולפת? איך היתה העונה ביחס לקודמתה? מי צריך להגיע, וממי צריך להפטר?
חוו דעתכם.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

Re: מסכמים עונה

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 27 מאי 2011, 10:12

היתה עונה שבלתי צפוייה , מאוד מרגת , כייפית ושמחה .ביחס לעונה קודמת היא החזירה לי כייף מקבוצה , אהבתי את הדרך , את הרוח , חברות והשקעה .
מצטיין של העונה הוא קודם כל המאמן .כל החברה חוץ מאחד תמיד היו שם .
צריך עוד גרדים חזקים רצוי עם נסיון . לדעתי יש מקום לכולם וחיזוק חוץ משחקן אחד ושמן .................................. יניב גרין .
בן אדם הרוויח המון כסף בלי לתרום כלום .
אשמח לראות את דריק ממשיך בכל דרך שטובה לו ולקבוצה.
טיקי חוזר

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 27 מאי 2011, 10:17

טיקי חוזר כתב:היתה עונה שבלתי צפוייה , מאוד מרגת , כייפית ושמחה .ביחס לעונה קודמת היא החזירה לי כייף מקבוצה , אהבתי את הדרך , את הרוח , חברות והשקעה .
מצטיין של העונה הוא קודם כל המאמן .כל החברה חוץ מאחד תמיד היו שם .
צריך עוד גרדים חזקים רצוי עם נסיון . לדעתי יש מקום לכולם וחיזוק חוץ משחקן אחד ושמן .................................. יניב גרין .
בן אדם הרוויח המון כסף בלי לתרום כלום .
אשמח לראות את דריק ממשיך בכל דרך שטובה לו ולקבוצה.

מה אתה רוצה מגרין??? הבן אדם נגר זה מכבי הדפוקה ששילמה לו כל כך הרבה
גרין לא יכול לתת יותר ממה שהוא נתן כי הוא פשוט גרוע לרמות האלה כמו בורשטיין :frightened
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי refael » 27 מאי 2011, 10:21

עונה מופלאה .
לפי דעתי הדבר החשוב מכל זה לא רק התוצאות שזה גמר אירופה ואליפות אלה הדרך שהיא הייתה נהדרת וזה מה שמשמח אותי מכל .
בלאט ידע מה הוא בונה פה מתחלת העונה החברה עבדו קשה באימונים הוא בעצם רצה להביא זהות חדשה לקבוצה - הגנה הגנה הגנה. והוא הצליח בגדול!!
יש פה מרקם חברתי נהדר , סגל צעיר שבלאט מכוון למקומות הנכונים ואני מקווה שכן תיהיה המשכיות כי רק זאת הדרך להצלחה.
מבחינתי אין פה מצטיין אחד אלה ההצטיינות היא קבוצתית וזה היופי בקבוצה הזאת בלי אגו אף אחד לא חושב על החוזה על החוזה הבא .
הדבר שיכול הכי להרוס פה זה 3 המסגרות - ליגה אדריאטית ואירופה שאני לא בטוח שאפשר להסתדר עם זה.

ציון על העונה ? 10\10 לא יכול לבקש יותר !
תמונה
refael

הודעהעל ידי חנו'ש » 27 מאי 2011, 11:08

6 לב צהוב כתב:עונה מופלאה .
ציון על העונה ? 10\10 לא יכול לבקש יותר !

דווקא הייתי נותנת לעונה ציון 9/10, בכל זאת את הגביע האירופי לא לקחנו מה שמשאיר לנו עוד לאן לשאוף ליותר.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי jol9 » 27 מאי 2011, 11:09

מי היו המצטיינים? מי אכזב? כיצד הייתם מגדירים את העונה החולפת? איך היתה העונה ביחס לקודמתה? מי צריך להגיע, וממי צריך להפטר?

מצטיינים:
בלאט, פארגו, פרקינס וסופו בסדר הזה

אכזבה:
לא ממש היתה אכזבה גדולה וברורה. אולי ביחס להייפ שנוצר סביבו, מצ'באן היה קצת פחות טוב ממה שחשבו, אבל לטעמי זה פשע להגדיר אותו כאכזבה.

העונה החולפת:
היתה אחת העונות המהנות עבורי כאוהד. ממש התחברתי לקבוצה הזאת, לשחקנים, למאמן. הכל דפק כמו שעון, השחקנים נתנו את הלב על המגרש, דייויד הצליח
לאלתר בצורה נהדרת אחרי הפציעה של דורון, גיא פניני הפך לשחקן עצום, בלו מצא את הידית וכו'. הכל היה פשוט נפלא.

ביחס לקודמת:
סוג של הרמה להנחתה עבורי. אני יכול להגיד בפה מלא, שהעונה הזאת עולה על הקודמת בעשרות מונים. אבל עדיין, הציפייה שלי ליציבות ולהשארת השחקנים
הטובים, הוכיחה את עצמה. פרקינס ואידסון נתנו עונה מצויינת וגיא ובלו עשו קפיצת מדרגה.
בכל מקרה, כל הצעדים שמכבי עשתה היו טובים ונכונים (ולחלקם אני התנגדתי) - דייויד במקום פיני, ריצ' במקום לאזמה, פארגו במקום וויז וכמובן סופו במקום פישר.

צריכים להגיע:
הלפרין. לגבי שאר השחקנים אני עדיין לא סגור על זה.

צריכים לעזוב:
גרין. כל השאר רצויים מאוד. הייתי שמח גם אם מכבי היתה יוצאת מהחוזים עם כדיר ופוט.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 27 מאי 2011, 11:13

אז מתברר שלמכבי יש אופציה לצאת מחוזה של פוט בלי לשלם כלום ולגבי כדיור הוא ככל הנראה גם לא ימשיך , ככה בלאט אמר אתמול לפחות .
נ.ב. לא ציינתי אבל עברנו את הטופ 16 :clap2 למרות כל הפרשנים .... :taunt
טיקי חוזר

הודעהעל ידי חנו'ש » 27 מאי 2011, 11:15

טיקי חוזר כתב:אז מתברר שלמכבי יש אופציה לצאת מחוזה של פוט בלי לשלם כלום ולגבי כדיור הוא ככל הנראה גם לא ימשיך , ככה בלאט אמר אתמול לפחות .

לא שמעתי אותו אומר מילה על פוט... :roll:
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי itay92 » 27 מאי 2011, 11:19

טיקי חוזר כתב:אז מתברר שלמכבי יש אופציה לצאת מחוזה של פוט בלי לשלם כלום ולגבי כדיור הוא ככל הנראה גם לא ימשיך , ככה בלאט אמר אתמול לפחות .

אם אני לא טועה יש אפשרות יצאה מהחוזה של פוט רק לאחר סיום העונה השלישית
itay92

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 27 מאי 2011, 11:23

גריוולד לא דייק . למכבי יש אופציה לאת מחוזה בכל עונה . מה יש לי לומר על פוט .. ר ראיתי אותו משחק , ניסו , לא הצליח וזהו . בלי לנסות לא ניתן לדעת .
טיקי חוזר

הודעהעל ידי mr.D » 27 מאי 2011, 11:31

עונה מופלאה, ללא ספק היה כיף אחד גדול לראות את מכבי, וכל שבוע הפך לצפייה לשבוע הבא.

המצטיינים עבורי דומים לאלו של יוני והם כוללים את בלאט פארגו פרקינס וסופו.
האכזבה היא כמובן מהפציעה של פרקינס, שבלעדיה אני בטוח שהיינו עם טריפל עכשיו. אגב, לא מסכים שמצ'באן הוא אכזבה, גם העונה הוא הראה ניצוצות וראיית משחק נדירה לגבוה.

ההפתעה ללא ספק באה מכיוונו של גיא פניני, שהפך לאחד הקלעים הטובים ביבשת, וקרדיט גם לבלו שביחד הפכו לאחד הצמדים המסוכנים באירופה בבחינת קליעה.

בצפייה לעונה הבאה, שתיהיה לא פחות טובה, וניקח בה צעד אחד קדימה!
הסגל לשנה הבאה:
פ.גארד:ג'רמי פארגו, יוגב אוחיון.
ס.גארד:פטריק בוורלי, יותם הלפרין, דורון פרקינס(?).
ס.פוורוורד:מאט וולש, גיא פניני.
פ.פורוורד:ליאור אליהו, מילאן מאצ'באן, דיוויד בלו.
סנטר:סופוקליס שחורציאניטיס, שון ג'יימס, ריצ'ארד הנדריקס.
mr.D

הודעהעל ידי Mta_atic » 27 מאי 2011, 12:19

עונה אדירה.

מוריד את הכובע בפני כל העוסקים במלאכה ובראשם ההנהלה והצוות המקצועי בראשות דיוויד בלאט.
אחרי כ"כ הרבה זמן שלא שבענו נחת מהקבוצה (שחקנים באים והולכים, מריבות ותככים, פרשיות מביכות וכו')
בא דיוויד בלאט והשחקנים והחזיר את האהבה והחום לקבוצה שלנו.
כ"כ נהניתי לראות את המשחקים העונה שאפילו העדפתי לפספס אירועים אישיים חשובים ולא לפספס משחק של הקבוצה.

אין ספק שהעונה האחרונה הסירה את האבק מהרבה דברים שחשבתי שיעלמו, וביניהם המכביזם.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי felix_r » 27 מאי 2011, 16:36

לדעתי לא היו מצטיינים יחידים אלא הקבוצה כולה היתה מצטיינת.

בחצי הראשון חשבתם, שפרקינס הוא הכוכב של מכבי (במיוחד בגלל שעפר שלח פימפם אותו בטלויזיה).
אחר כך פרקינס נפצע, וראינו פתאום שגם בלי פרקינס מכבי משחקת מצוין.
איידסון (שאותו שלח כל העונה חזר ואמר עליו שהוא נעלם במשחקים החשובים) היה פתאום מצוין.
חביב הקהל פארגו, שהיה מצוין בהצלבה, היה לא טוב בשני הגמרים (יורוליג וקופליג), אז מה?
דווקא פניני פתאום התעלה.
אז זו הקבוצה ולא שחקן יחד כלשהו.

סופו?... בניגוד לדיעה השוררת פה בפורום, אני לא כל כך מרוצה. ראיתי ממנו כבר דברים גדולים יותר לפני מספר שנים. אני לא כל כך מרוצה, שבלאט מנצל אותו רק לפוסט-אפ ומשחק עם הגב לסל. אולי חלק מהחברים פה לא יודע, אבל סופו הוא גם שחקן פיק-אנד-רול טוב מאוד. מי שלא מאמין, מוזמן לצפות בנצחונה של יוון על ארה"ב באליפות העולם לפני חמש שנים. הפיק-אנד-רולים של סופו ופאפאלוקס הרגו את האמריקאים. אז נכון אין לנו את פאפאלוקס ודיאמנטידיס, שיתנו לו כדורים בפיק-אנד-רול כמו במשחק האגדי ההוא, אבל עדיין, לא חייבים לשחק בצורה כל כך שבלונית, שבה סופו כל פעם נעמד בצבע עם הגב לסל ומצפה להכנסת כדור.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 27 מאי 2011, 20:30

felix_r כתב:לדעתי לא היו מצטיינים יחידים אלא הקבוצה כולה היתה מצטיינת.

בחצי הראשון חשבתם, שפרקינס הוא הכוכב של מכבי (במיוחד בגלל שעפר שלח פימפם אותו בטלויזיה).
אחר כך פרקינס נפצע, וראינו פתאום שגם בלי פרקינס מכבי משחקת מצוין.
איידסון (שאותו שלח כל העונה חזר ואמר עליו שהוא נעלם במשחקים החשובים) היה פתאום מצוין.
חביב הקהל פארגו, שהיה מצוין בהצלבה, היה לא טוב בשני הגמרים (יורוליג וקופליג), אז מה?
דווקא פניני פתאום התעלה.
אז זו הקבוצה ולא שחקן יחד כלשהו.

סופו?... בניגוד לדיעה השוררת פה בפורום, אני לא כל כך מרוצה. ראיתי ממנו כבר דברים גדולים יותר לפני מספר שנים. אני לא כל כך מרוצה, שבלאט מנצל אותו רק לפוסט-אפ ומשחק עם הגב לסל. אולי חלק מהחברים פה לא יודע, אבל סופו הוא גם שחקן פיק-אנד-רול טוב מאוד. מי שלא מאמין, מוזמן לצפות בנצחונה של יוון על ארה"ב באליפות העולם לפני חמש שנים. הפיק-אנד-רולים של סופו ופאפאלוקס הרגו את האמריקאים. אז נכון אין לנו את פאפאלוקס ודיאמנטידיס, שיתנו לו כדורים בפיק-אנד-רול כמו במשחק האגדי ההוא, אבל עדיין, לא חייבים לשחק בצורה כל כך שבלונית, שבה סופו כל פעם נעמד בצבע עם הגב לסל ומצפה להכנסת כדור.

זה נכון שהקבוצה היתה מעל לכל, ובגלל זה אני בחרתי בדייויד כמצטיין שלי. אבל עדיין מדובר במשחק שבו לכשרון האישי יש חשיבות גדולה ולכן
צריך לציין את הכוכבים שעשו את העונה הזאת.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי refael » 28 מאי 2011, 06:43

אם כבר סיכום עונה אני מציע לכולם לראות את הקליפ הבא שמסכם אותו :
באמת מרגש ונוגע ללב

http://www.youtube.com/watch?v=kVNzHpKK ... r_embedded]
תמונה
refael

הודעהעל ידי Euro_Basket » 28 מאי 2011, 07:35

3 תארים בארץ וסגנות אליפות אירופה משמעותם עונה חלומית.
לא רק ההישגים, גם הדרך היתה מאוד מהנה.מבחינתי זו העונה הכי טובה של מכבי מאז העזיבה של פארקר.

צריכים לעזוב: גרין ובורשטיין
צריכים להגיע:
בגזרת הישראלים שניים או שלושה מהרשימה בעדיפות לסדר הזה:
הלפרין, לנדסברג, שייר, טפירו, מקל, גרונפלד

זרים? זה כבר תלוי אם אידסון ופרקינס נשארים.
סמל אישי של המשתמש
Euro_Basket

הודעהעל ידי jol9 » 28 מאי 2011, 08:26

Euro_Basket כתב:3 תארים בארץ וסגנות אליפות אירופה משמעותם עונה חלומית.
לא רק ההישגים, גם הדרך היתה מאוד מהנה.מבחינתי זו העונה הכי טובה של מכבי מאז העזיבה של פארקר.

צריכים לעזוב: גרין ובורשטיין
צריכים להגיע:
בגזרת הישראלים שניים או שלושה מהרשימה בעדיפות לסדר הזה:
הלפרין, לנדסברג, שייר, טפירו, מקל, גרונפלד

זרים? זה כבר תלוי אם אידסון ופרקינס נשארים.

טפירו פנסיונר. מה יש לו לחפש במכבי?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 28 מאי 2011, 11:02

לדעתי, היתה עונה פנטסית. ככל הנראה, העונה הטובה ביותר של מכבי שלא הסתיימה בגביע אירופה.
ביחס לעונה שעברה, מכבי עשתה התקדמות מטאורית. העונה זאת כבר לא היתה אותה קבוצה אפורה המשחקת באופן שבלוני ומשעמם וכמעט שנכשלת להעפיל לפיינל-פור הישראלי, אלא קבוצה כשרונית המשחקת כדורסל יפה ומהנה ויודעת לשלב לחץ הגנתי עם משחק התקפה מעניין ומגוון.
צריכים לתת קרדיט ענק לדיויד בלאט על כך שכבר בקיץ הצליח איפה שפיני גרשון נכשל - בניית הקבוצה (ולדייויד עוד היה תקציב קטן יותר).
דיויד לא פחד להחליף כמעט את כל החמישיה שלו ובחר שחקנים לא רק לפי יכולת, אלא גם לפי אופי (דבר שהיה כל-כך חסר בעונה שעברה).

מי הצטיין? בפירוש היו כמה.
סופו היה דומיננטי מאוד בתחילת העונה (דבר שגרם לאנשים לומר כאן שללא סופו מכבי לא שווה הרבה - דבר שהתגלה כמגוחך), אחר-כך היה זה פרקינס שתפס פיקוד, בטופ 16 היו אלה פארגו ואליהו שזרחו בסיום העונה בלו ופניני נתנו את הטון.
אם בכל זאת הייתי צריך לבחור שחקן אחד, אז זה יהיה פארגו.
עקומת הלמידה של פארגו היתה פשוט מדהימה. משחקן שמתקשה למצוא את מקומו בחמישיה, הפך פארגו לשחקן מטרה כמעט בלתי-עציר.
פארגו התגלה כשחקן בעלת יכולת אישית גבוהה מאוד ובד ובבד, התגלה כשחקן קבוצתי ובעל אופי חיובי במיוחד.
כל מי שטען שאת החלל שהשאיר כאן אלן אנדרסון, אף אחד לא יוכל למלא, קיבל תשובה ניצחת בדמותו של ג'רמי פארגו שאפילו התעלה על אנדרסון ועוד עשה זאת ברגעי השיא.

מי אכזב? פה דוקא יש לי תשובה חד משמעית והיא טל בורשטיין.
לא שציפיתי ליותר מדי (למרות שהבנתי את הבחירה של מכבי בו), אבל קיוותי שאחרי עונה יחסית טובה בספרד, נראה כאן שחקן שיזכיר במשהו את ימיו הטובים וינסה להכנס לעמדת הגארד המחליף.
לגארד שעולה מהספסל יש תפקיד חשוב מאוד כמעט בכל קבוצה גדולה שהיתה למכבי (גארסיה, דריק, מוטי דניאל) ובד"כ, הוא השחקן שיכול להביא לתפנית במשחק.
לצערי, בורשטיין נכשל כשלון חרוץ בתיפקודו כגארד מחליף. לא רק שלא הכניס אנרגיות או שינה מומנטום לטובה, אלא בדרך-כלל גרם לרפיון במשחקה של מכבי, איבד כדורים והתקשה מאוד להשתלב במשחק ההתקפה.
על פניו, לבורטשיין כמעט ואין כלום להציע היום, לא ניהול משחק, לא יכולת חדירה, לא קליעה מבחוץ ולמעשה, הוא מתקשה מאוד לתפקד בעמדות הגארד ותפקידו הטבעי היום הוא בעמדה מס' 3.
אני חייב לציין שמאוד חרו לי המקרים בהם בורשטיין ניסה לנהל התקפות של מכבי. מלבד העובדה שטל התקשה מאוד לכדרר (ולא אחת, איבד כדורים שנבעו יכולת השליטה בכדור שלו), הוא אהב להחזיק הרבה זמן בכדור ולא תמיד רצה לשתף את חבריו לקבוצה.
גם העובדה שהוא שחקן יקר מאוד רק מחזקת את גודל האכזבה ממנו.

מי צריך ללכת?
מן הסתם, בורשטיין ואליו אפשר לצרף את גרין.

מי צריך לבוא?
יותם הלפרין, עוד סנטר גבוה ועוד גארד ישראלי. כל השאר תלוי בהשארותם/עזיבתם של אידסון ופרקינס.
נערך לאחרונה על ידי חביב אורנג'ד בתאריך 28 מאי 2011, 12:12, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 28 מאי 2011, 12:02

חביב אורנג'ד כתב:לדעתי, היתה עונה פנטסית. ככל הנראה, העונה הטובה ביותר של מכבי שלא הסתיימה בגביע אירופה.
ביחס לעונה שעברה, מכבי עשתה התקדמות מטאורית. העונה זאת כבר לא היתה אותה קבוצה אפורה המשחקת באופן שבלוני ומשעמם וכמעט שנכשלת להעפיל לפיינל-פור הישראלי, אלא קבוצה כשרונית המשחקת כדורסל יפה ומהנה ויודעת לשלב לחץ הגנתי עם משחק התקפה מעניין ומגוון.
צריכים לתת קרדיט ענק לדיויד בלאט על כך שכבר בקיץ הצליח איפה שפיני גרשון נכשל - בניית הקבוצה (ולדייויד עודנהיה תקציב קטן יותר).
דיויד לא פחד להחליף כמעט את כל החמישיה שלו ובחר שחקנים לא רק לפי יכולת, אלא גם לפי אופי (דבר שהיה כל-כך חסר בעונה שעברה).

מי הצטיין? בפירוש היו כמה.
סופו היה דומיננטי מאוד בתחילת העונה (דבר שגרם לאנשים לומר כאן שללא סופו מכבי לא שווה הרבה - דבר שהתגלה כמגוחך), אחר-כך היה זה פרקינס שתפס פיקוד, בטופ 16 היו אלה פארגו ואליהו שזרחו בסיום העונה בלו ופניני נתנו את הטון.
אם בכל זאת הייתי צריך לבחור שחקן אחד, אז זה יהיה פארגו.
עקומת הלמידה של פארגו היתה פשוט מדהימה. משחקן שמתקשה למצוא את מקומו בחמישיה, הפך פארגו לשחקן מטרה כמעט בלתי-עציר.
פארגו התגלה כשחקן בעלת יכולת אישית גבוהה מאוד ובד ובבד, התגלה כשחקן קבוצתי ובעל אופי חיובי במיוחד.
כל מי שטען שאת החלל שהשאיר כאן אלן אנדרסון, אף אחד לא יוכל למלא, קיבל תשובה ניצחת בדמותו של ג'רמי פארגו שאפילו התעלה על אנדרסון ועוד עשה זאת ברגעי השיא.

מי אכזב? פה דוקא יש לי תשובה חד משמעית והיא טל בורשטיין.
לא שציפיתי ליותר מדי (למרות שהבנתי את הבחירה של מכבי בו), אבל קיוותי שאחרי עונה יחסית טובה בספרד, נראה כאן שחקן שיזכיר במשהו את ימיו הטובים וינסה להכנס לעמדת הגארד המחליף.
לגארד שעולה מהספסל יש תפקיד חשוב מאוד כמעט בכל קבוצה גדולה שהיתה למכבי (גארסיה, דריק, מוטי דניאל) ובד"כ, הוא השחקן שיכול להביא לתפנית במשחק.
לצערי, בורשטיין נכשל כשלון חרוץ בתיפקודו כגארד מחליף. לא רק שלא הכניס אנרגיות או שינה מומנטום לטובה, אלא בדרך-כלל גרם לרפיון במשחקה של מכבי, איבד כדורים והתקשה מאוד להשתלב במשחק ההתקפה.
על פניו, לבורטשיין כמעט ואין כלום להציע היום, לא ניהול משחק, לא יכולת חדירה, לא קליעה מבחוץ ולמעשה, הוא מתקשה מאוד לתפקד בעמדות הגארד ותפקידו הטבעי היום הוא בעמדה מס' 3.
אני חייב לציין שמאוד חרו לי המקרים בהם בורשטיין ניסה לנהל התקפות של מכבי. מלבד העובדה שטל התקשה מאוד לכדרר (ולא אחת, איבד כדורים שנבעו יכולת השליטה בכדור שלו), הוא אהב להחזיק הרבה זמן בכדור ולא תמיד רצה לשתף את חבריו לקבוצה.
גם העובדה שהוא שחקן יקר מאוד רק מחזקת את גודל האכזבה ממנו.

מי צריך ללכת?
מן הסתם, בורשטיין ואליו אפשר לצרף את גרין.

מי צריך לבוא?
יותם הלפרין, עוד סנטר גבוה ועוד גארד ישראלי. כל השאר תלוי בהשארותם/עזיבתם של אידסון ופרקינס.

מסכים עם הדברים שלך. טל באמת איכזב, והפך להיות לא ממש רלוונטי חלק מהעונה. הוא חזר רק אחרי הפציעה של דורון, והאמת שהיה לא רע מאז, אבל בסה"כ הכללי
באמת שזה לא מספיק טוב.

אני גם מסכים לחלוטין שהקבוצה הזאת הרבה יותר טובה מזו של העונה שעברה, הרבה יותר אינטלגנטית, מעניינת, לוחמת וכשרונית.
רק לחשוב על זה שבשנה שעברה היה לנו כאן את וויז העלוב והשנה יש את פארגו, בשביל להמחיש את ההבדלים הגדולים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 28 מאי 2011, 12:33

jol9 כתב:

מסכים עם הדברים שלך. טל באמת איכזב, והפך להיות לא ממש רלוונטי חלק מהעונה. הוא חזר רק אחרי הפציעה של דורון, והאמת שהיה לא רע מאז, אבל בסה"כ הכללי
באמת שזה לא מספיק טוב.

לצערי, בורשטיין הולך לרשת את מקומו של גרין.
בניית הסגל עוד לא החלה וכבר מכבי נמצאת במצב בו היא זורקת 600 אלף דולר על שחקן לא מועיל.
בכסף הזה, אפשר להביא גם את שייר וגם את לנדסברג, או לפחות להשאיר כסף בשביל לשפר הצעות לשחקנים שרוצים להביא או להשאיר.
סתם, מכבי יורה לעצמה ברגליים.
אני מקווה שלמהלך הזה לא יהיו השלכות שליליות.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־84 אורחים