המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

הפיינל פור בברצלונה ושאלת יום הזיכרון

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: הפיינל פור בברצלונה ושאלת יום הזיכרון

הודעהעל ידי מקאדו » 05 אפריל 2011, 16:02

er79 כתב:איזה כיף שהפורום חזר. אני מאמין שהיורוליג יתקפלו בסוף. מלכתחילה זה היה מטופש לא לספור את מכבי בתחילת העונה ולקבוע את מועד הגמר ביום הזיכרון. על הטעות הזאת הם כבר לא יחזרו.

את האמת ? גם רובנו ואני בתוכם לא ספרנו את הקבוצה הזו כשהתחילה העונה , תיזכר בכל הבכיינות והביקורת שהייתה כשהעונה התחילה ובעונת המלפפונים , לא רבים מאיתנו האמינו בקבוצה הזו , הבניה הייתה נראית הזויה מקרי , ללא התאמת שחקנים וללא קשר לעמדות שלהם ( ריבוי הפורוורדים ) ולמחיר שלהם ( אליהו ) , כמעט כולם הוכיחו לנו שטעינו בגדול ובעיקר אלא שממש חששנו כשהגיעו ( סופו ופארגו ואליהו בעיקר ) , אפילו מי שבחלק הראשון של העונה נראה ככישלון מראה לנו שהוא שחקן נהדר ואני מדבר על הנדריקס , משום מה לא מרבים לדבר עליו למרות שמציינים שהשתפר מאוד ולדעתי הבחור פשוט משחק נהדר , גם נגד גבוהים ממנו בראש וחזקים ממנו , משאיר הכל הכל על הפרקט , לא מתבכיין ולא מתלונן ואני מקווה ומאמין שישאר פה בעונה הבאה וזה עוד ווי גדול ( ההיתעקשות עליו )ליד השם של דיוויד בלאט הנהדר .

גם אני חושב שלמכבי אסור לשחק בשום אופן ביום הזיכרון גם אם זה אומר לוותר על הגביע , אם מכבי הייתה עולה ומשחקת היא הייתה הופכת ולדעתי בצדק לקבוצה השנואה במדינה .
מקאדו

הודעהעל ידי gili_n » 05 אפריל 2011, 16:14

שוב שלום לכולם, האמת היה קשה בימים האחרונים בלי הפורום. הרבה דברים שמחים קרו והיינו צריכים לשמוח ביחד בפורום וזה היה
מאד חסר.

יהיה חבל מאד אם בסוף יוחלט לא להקדים את משחק הגמר. מכבי עבדה קשה ויפה להגיע למעמד הפיינל פור וזה ממש
יהיה לא ספורטיבי שהיא לא תשתתף בו.

הידיעה ב- one קצת מדאיגה אבל נקווה לטוב. על כל פנים אף אחד לא יהיה מרוצה לגמרי כי שמעתי היום את יו"ר יד לבנים בירושלים
מבקש שמכבי לא תשתתף בכלל גם אם המשחק יוקדם מאחר שלטענתו ישנו טקס בגבעת התחמושת שמתחיל באותה השעה.
זה כבר נראה לי מוגזם.
gili_n

הודעהעל ידי jol9 » 05 אפריל 2011, 16:18

קודי כתב:לדעתי זה יהיה אסון ספורטיבי מבחינת היורוליג, ואולי שירת הברבור של המפעל הזה, אם קבוצה שתשתתף במקום מכבי (ושלא הרוויחה את מקומה בפיינל פור על המגרש) תזכה בגביע. זה שונה מאוד מאליפות אירופה בכדורגל אז קיבלה דנמרק כרטיס בגלל נבחרת אחרת שפרשה וזכתה בו, מאחר שאז היה מדובר על קבוצה אחת מתוך 24 וכאן מדובר על קבוצה שהודחה כבר מהמפעל ויכולה בשני נצחונות בלבד לזכות בגביע לו היא לא ראויה. אני מניח שבימים האחרונים שמעון דואג לחמם גם את ראשי פאו, עימם הוא בקשר מצויין, נגד מהלך בו ברצלונה הביתית תשתתף בפיינל פור. אני מניח שגם ג'ורי מודע לזה ודי חושש מחיבור בין שתי הקבוצות הללו שיכול להוביל בסופו של דבר לפיצול.

היי יובל מה קורה?

אני לא חושב שמכבי ופאו מספיק חזקות בשביל לבנות ליגה חדשה. אני חושב שהיורוליג היא פלטפורמה טובה מאוד לליגה אירופאית אחידה ויחידה לקבוצות הבכירות, היא רק צריכה לעבור כמה שינויים והתאמות.
עניין הסדרות הוא קשה מאוד בגלל שלכל קבוצה יש גם את המאבקים בזירה המקומית. אני לא מאמין שלראשי היורוליג יש משהו נגד סדרות, הרי כשהיורוליג הוקם, האלופה שלו הוכרעה בסדרה.

המקרה כאן הוא מקרה נקודתי בעייתי והמחדל הגדול הוא שלא טופל מראש. אני בטוח ששמעון דאג לשלוח לראשי היורוליג את הבקשה, אבל כנראה שלא היה מספיק אסרטיבי בדרישה להזיז את הפיינל פור, מה שלא יהיה. היום בוודאי שזה הרבה הרבה יותר קשה.

בשורה התחתונה אני דווקא מאוד מסכים איתך. זה יהיה אסון ספורטיבי אם מכבי לא תוכל להשתתף. אני לפני שבוע חשבתי שמכבי חייבת להגיע בכל מקרה ולשחק את החצי גמר, ואז אם מכבי מנצחת, אז היא בעצם מכריחה את כולם להתגמש תחתיה, כדי שיהיה משחק.
אבל ברור שהגעה לגמר ואי הופעה בו, זה משהו שמכבי לא יכולה להרשות לעצמה לעשות.

נקווה שהעניין ייפתר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי where is the love? » 05 אפריל 2011, 16:18

אם היורוליג יביאו את ברצלונה במקום מכבי זה יהיה שערורייתי!!!!

ברסה הפסידה לפאו! היא לא אמורה להיות שם.

אתם חושבים שינסו להכניס את קאחה במקום?
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי חנו'ש » 05 אפריל 2011, 16:20

וואו התגעגעתי.
כנראה שאתה לא באמת יודע כמה משהו חשוב לך עד שאתה לא מאבד אותו... ;)

מעניין אם כל אותם אלפים שכבר רכשו כרטיסים יוכלו לתבוע את היורוליג במידה והם לא יתחשבו במכבי???
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי jol9 » 05 אפריל 2011, 16:23

חנו'ש כתב:וואו התגעגעתי.

מעניין אם כל אותם אלפים שכבר רכשו כרטיסים יוכלו לתבוע את היורוליג במידה והם לא יתחשבו במכבי???

אהלן. איזה כיף זה לראות שרוב המשתמשים חוזרים לאט לאט...

דווקא נקודה מעניינת, מה שאת אומרת. אני בטוח שהיורוליג לא מפחד מתביעה כזאת, אבל זאת בהחלט פעולה שצריכה להישקל ולהילקח בחשבון.
פיצוי, עוגמת נפש וכו'.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 05 אפריל 2011, 16:28

jol9 כתב:

דווקא נקודה מעניינת, מה שאת אומרת. אני בטוח שהיורוליג לא מפחד מתביעה כזאת, אבל זאת בהחלט פעולה שצריכה להישקל ולהילקח בחשבון.
פיצוי, עוגמת נפש וכו'.

מצד שני, אני מניחה שהמצב גם יכול להיות הפוך.
אם היורוליג בסוף יקדים את המשחקים הוא גם עלול לספוג תביעות של אוהדי כדורסל אירופים שרוצים להגיע רק לגמר וכבר הזמינו טיסות ליום ראשון לפי השעה המקורית.

בכלל, אם לא יקדימו את המשחק ומכבי לא תשתתף זה ייצור כזה קרע בין מכבי ליורוליג שקשה יהיה לי לראות את מכבי חוזרת לשחק בליגה הזו בעונות הבאות.

אגב, מה קורה יוני?? 8-)
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי מכביסט24 » 05 אפריל 2011, 16:31

יש לי הרגשה שזה הולך לכיוון של "ביי ביי מכבי" מצד היורוליג שיתבטא בפיצוי כספי נדיב + הבטחת שיריון לעתיד.. מה מכבי צריכה לעשות במקרה כזה?
מקווה שלשמעון יש הרבה כח להתמודד עם העניין הזה.. זה לא פשוט להזיז כל כך הרבה דברים לטובתך שחלקם נראים בלתי אפשריים..
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי jol9 » 05 אפריל 2011, 16:39

חנו'ש כתב:
jol9 כתב:

פיצוי, עוגמת נפש וכו'.

מצד שני, אני מניחה שהמצב גם יכול להיות הפוך.
אם היורוליג בסוף יקדים את המשחקים הוא גם עלול לספוג תביעות של אוהדי כדורסל אירופים שרוצים להגיע רק לגמר וכבר הזמינו טיסות ליום ראשון לפי השעה המקורית.

בכלל, אם לא יקדימו את המשחק ומכבי לא תשתתף זה ייצור כזה קרע בין מכבי ליורוליג שקשה יהיה לי לראות את מכבי חוזרת לשחק בליגה הזו בעונות הבאות.

אגב, מה קורה יוני?? 8-)

נכון. בכל זאת, מכבי הגיעה לשם בזכות, ומגיעה לה שיתחשבו בה.

אצלי הכל בסדר, מכבי שימחה, פרקינס דיכא ורפא קצת איכזב, אבל בגדול הכל בסדר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 05 אפריל 2011, 16:58

itay92 כתב:ד"א עכשיו כל התחזיות לסדרות ולפיינל פור נמחקו, ואני לא יכול להוכיח שהימרתי שפאנא תנצח 3-1, ושמכבי תנצח 3-1(הימרתי גם שהיא תיקח את השני)

גם התחזית של יוסי לגבי הניצחון של פאו הייתה נכונה. ניצח את רביד בהתערבות :)
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי itay92 » 05 אפריל 2011, 17:08

misha כתב:
itay92 כתב:ד"א עכשיו כל התחזיות לסדרות ולפיינל פור נמחקו, ואני לא יכול להוכיח שהימרתי שפאנא תנצח 3-1, ושמכבי תנצח 3-1(הימרתי גם שהיא תיקח את השני)

גם התחזית של יוסי לגבי הניצחון של פאו הייתה נכונה. ניצח את רביד בהתערבות :)

אז אני ויוסי היינו היחידים בעולם נראה לי שהימרנו כנגד ברצלונה.
itay92

הודעהעל ידי uriweis » 05 אפריל 2011, 17:56

כמו כולם, גם אני התגעגעתי לצהבת.

מכבי הוכיחה בסדרת ההצלבה שהיא באמת קבוצה נפלאה, ואפילו הפציעה של דורון לא עצרה אותה.

אני מאוד מקווה שביורוליג יהיו הגיוניים ויאפשרו לדחות את המשחק בכמה שעות.
uriweis

הודעהעל ידי where is the love? » 05 אפריל 2011, 18:04

כיף להיות בפורום!!!
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי בעל זבוב » 05 אפריל 2011, 18:05

uriweis כתב:כמו כולם, גם אני התגעגעתי לצהבת.

מכבי הוכיחה בסדרת ההצלבה שהיא באמת קבוצה נפלאה, ואפילו הפציעה של דורון לא עצרה אותה.

אני מאוד מקווה שביורוליג יהיו הגיוניים ויאפשרו לדחות את המשחק בכמה שעות.

התכוונת להקדים בכמה שעות?
בעל זבוב

הודעהעל ידי uriweis » 05 אפריל 2011, 18:08

אכן, בלבול קל.
uriweis

הודעהעל ידי gili_n » 05 אפריל 2011, 18:14

אני מה זה לחוצה...מאד חוששת שלא נהיה בברצלונה. זאת תהיה אכזבה גדולה. כל השמועות שמסתובבות באינטרנט
רק מכניסות יותר ללחץ. אוףףףףף
gili_n

הודעהעל ידי בעל זבוב » 05 אפריל 2011, 18:22

gili_n כתב:אני מה זה לחוצה...מאד חוששת שלא נהיה בברצלונה. זאת תהיה אכזבה גדולה. כל השמועות שמסתובבות באינטרנט

יכול להיות שיש קונספירציה לדחוף את ברצלונה לפיינל פור בכל זאת ומנצלים את הבעיה של מכבי לצורך זה?
בעל זבוב

הודעהעל ידי DELEK » 05 אפריל 2011, 18:30

נראה לי שלא נהיה בפיינל פור
DELEK

הודעהעל ידי שמשון הגיבור » 05 אפריל 2011, 18:34

בעל זבוב כתב:
gili_n כתב:אני מה זה לחוצה...מאד חוששת שלא נהיה בברצלונה. זאת תהיה אכזבה גדולה. כל השמועות שמסתובבות באינטרנט

יכול להיות שיש קונספירציה לדחוף את ברצלונה לפיינל פור בכל זאת ומנצלים את הבעיה של מכבי לצורך זה?

זה כל כך ברור. לכל הגופים יש אינטרס שברצלונה תהיה בפיינל פור. זה הרבה יותר רייטינג, ומעניין יותר את האירופאים מאשר הקבוצה השנואה מישראל.
מכבי לא תחזור על החרפה מבחינתה של 91'. פדרמן, שכל כך עמל על השם הטוב של מכבי, שכל כך הצליח לה השנה, וזכתה למחמאות רבות
על האופי של הקבוצה השנה גם מצד שונאיה, לא תכנס בשום מחיר למצב שבו בעת הצפירות בארץ היא מתחממת על הפרקט. ציבורית זו התאבדות ומכבי לא רוצה להיות שם. היו כבר שהתבטאו
שסירוב השתתפות כזה שווה ערך לזכיה בגביע.
לגופו של עניין, אני חייב להגיד שאני לא שלם עם זה. אני בא ממשפחה שכולה, אבל משחק כדורסל יכול לפעמים להוות הנצחה. יש מאות טורנירים ותחרויות שמוקדשות לחללי צה"ל.
אם מכבי עולה למשחק כזה עם סרטים שחורים וסמל צה"ל על הגופיה, והאוהדים באים כל אחד עם תמונה של חייל צה"ל או נפגע טרור ומקדישים את המשחק למדינה ולצה"ל, זה לא פחות אפקטיבי.
את החגיגות אפשר לדחות ליום העצמאות. הבעיה שציבורית זה לא יעבור, ובגלל זה בסופו של דבר אני עם מכבי בעניין הזה, כי יש עדיין הרבה משפחות שזה יכאב להם ואסור להתעלם מזה.
עוד דבר- כאדם מסורתי, לי אישית יותר כואבת העובדה שלמכבי לא אכפת לחלל את השבת ולגרום למאות אלפים לחלל שבת, אותה שבת שאלפי שנים יהודים נהרגו בשביל לשמור עליה, והיא קדושה מאוד לעם היהודי, והיא אף פעם לא היוותה בעיה. אני אוהב כדורסל כי בראש ובראשונה זה משחק שאני יכול להזדהות איתו, כי אני לא רואה כדורגל בשבת. תראו גם שלכדורסל יש יותר אוהדים דתיים מאשר לכדורגל. למכבי יש אלפי אוהדים דתיים בכל הארץ שלא יכולים לראות כבר כמה שנים את משחק חצי הגמר. בזה מכבי לא מתחשבת. וחבל.
נערך לאחרונה על ידי שמשון הגיבור בתאריך 05 אפריל 2011, 18:35, נערך פעם אחת בסך הכל.
שמשון הגיבור

הודעהעל ידי misha » 05 אפריל 2011, 18:35

:(

גופי תקשורת איימו בתביעה נגד היורוליג. מזרחי: לא נוכל לפצות

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 97582.html
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Google Adsense [Bot] ו־169 אורחים