המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

הפיינל פור בברצלונה ושאלת יום הזיכרון

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: הפיינל פור בברצלונה ושאלת יום הזיכרון

הודעהעל ידי misha » 07 אפריל 2011, 13:51

jol9 כתב:
Natural כתב:
jol9 כתב:משהו משעשע ששמתי לב אליו.
כשלא היה ברור האם מכבי תשחק בפיינל פור או לא, כל אתרי האינטרנט חגגו והיו 30 אלף כתבות צבע מכל מיני סוגים ומינים.
עכשיו כשהדברים נסגרו לטובת מכבי, יש בערך כתבה אחת שנדחקה לשולי האתר.

מה זה אומר? כנראה רק שהעיתונות שלנו מחפשת את הסנסציות, אבל בחלק מהאתרים, לדעתי זה קשור גם לזהות הקבוצה. אם זאת היתה עכברושייה כזאת או אחרת, היינו רואים
את וואלה חוגגים.

לא בטוח שאלו אתרים שבהכרח מעוניינים ברעת מכבי, זה פשוט המנטליות הישראלית.
כל הרעש סביב ה"יש פיינל פור למכבי, אין פיינל פור" והשעה של המשחק עשה באז גדול, ואולי סנסציה או דברים 'גדולים', שאין מה לעשות זה תופס ומביא רייטינג מה שנקרא.
ברגע שהכל הסתדר, אז כאילו מדובר באירוע שגרתי. לא מסכים עם זה בהכרח, אבל אפשר להבין וזה הגיוני.

אני מציע לך לקרוא איזה טור אחד שפורסם היום בישראל היום, ואז לחזור ולהגיד מה אתה אומר על זה.

איזה מישהו שיצא מהחור שלו, זרק קצת רפש וייעלם שוב כמו נאד ברוח.

גם אני קראתי את זה בבוקר, אבל זה לא מפתיע. יש אנשים שתמיד ימצאו את הדברים השליליים אצלנו, לא משנה מה. אי אפשר לספק את כולם, במיוחד לא את ההייטרים האדומים.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי DELEK » 07 אפריל 2011, 14:30

פשוט אין בושה לאנשים

http://www.youtube.com/watch?v=Ch8swmM3BfE
DELEK

הודעהעל ידי asafb96 » 07 אפריל 2011, 14:58

DELEK כתב:פשוט אין בושה לאנשים

http://www.youtube.com/watch?v=Ch8swmM3BfE

גועל נפש.
הצביעות חוגגת בתקשורת
הכי הזוי היה שרן סריג אמר ששמעון עושה בכוונה "רעש" מהסיפור הזה, ומכבי כופה את עצמה ליהיות הקבוצה של המדינה.
בושה
asafb96

הודעהעל ידי misha » 07 אפריל 2011, 15:03

למי אכפת מה חושבים? מי הם בכלל? צריך ללמוד לא לקחת דברים כאלה ללב. קבוצת ספורט כמעט אף פעם לא תהיה קונצנזוס ותמיד יהיו "מלומדים" כאלה ואחרים עם טיעונים מגוחכים.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי spirit » 07 אפריל 2011, 15:24

אלי סהר הצבוע הזה ...

אני עבדתי קרוב לשנתיים בישראל היום ואני מכיר אותו מקרוב . בשיחות שהיו לי איתו הוא אמר לי במפורש שהוא שונא את מכבי תל אביב ושבעבר הוא היה אוהד שלה.
אגב בחדר שבו הוא עובד יש תמונה ענקית של הפועל חולון עם צלחת האליפות שהם לקחו ובכל המשחקים בעונה הקודמת כשמכבי הפסידה לא היה מאושר ממנו כולל שאגות שמחה כשמכבי הפסידה את האליפות .
הפואנטה שלי היא שכל הטורים נוטפי המוסר שאתם קוראים בישראל היום נובעים משנאה עיוורת למכבי ובזה מתגלה הצביעות הגדולה שלו .
תנו לו את גבעת שמואל בכדורסל או את ביתר בכדורגל בסיטואציה דומה (2 הקבוצות שהוא אוהד ) ותראו איך הוא מדבר בצורה שונה לגמרי .
spirit

הודעהעל ידי jol9 » 07 אפריל 2011, 15:29

misha כתב:למי אכפת מה חושבים? מי הם בכלל? צריך ללמוד לא לקחת דברים כאלה ללב. קבוצת ספורט כמעט אף פעם לא תהיה קונצנזוס ותמיד יהיו "מלומדים" כאלה ואחרים עם טיעונים מגוחכים.

אתה צודק, אבל זה בכל זאת מרגיז.

אני אתן לך דוגמא - לא פעם אני שומע במקום העבודה שלי בשיחות מזדמנות על מכבי, שזה לא זה, שזאת קבוצה של זרים, שאין להם צביון ישראלי, וכל החרא הזה שאנחנו מדברים עליו כאן וטוחנים אותו כאן כל הזמן.
מאיפה הם לוקחים את זה? מאותם "אנשי התקשורת". נכון שזה בחיים לא ישפיע על מה שאני חושב, אבל עדיין, כשאתה צריך להתמודד עם זה באופן אישי, זה מפריע, ואני גם אומר לך שמדובר באנשים ברמה גבוהה, אבל לא עם הידע שלנו בכל מה שקשור במכבי.

ככה שאפילו כל מיני פליטי הפח הגדול, הופכים להיות משפיעים על דעתם של אנשים פי 100 יותר אינטלגנטים מהם, רק כי יש להם את הבמה.

עיתונאים כמו מליניאק, בכלל נהנים גם מפרסום וגם מפרגון כאנשי מקצוע שמבינים, ולכן דעתם אף נחשבת עוד יותר.

זאת כרגע המציאות, והיא לא ניתנת לשינוי. את מכבי קל לנגח, וקל לצייר אותה כמשהו מגעיל ומפלצתי, ודווקא מי שעושים את זה, הם הצבועים והמגעילים, כי הם מנצלים את המצב הלא נוח שמכבי נקלעה אליו, שלא מרצונה. אני רק חושב, שבעולם הספורט הישראלי, שאת ההצלחות הספורטיביות האמיתיות שלו אפשר לספור על כף יד אחת (וזה בערך מתחיל ונגמר באלכס אברבוך ומכבי במדרגה העליונה והמדליסטים האולימפיים, בניון, ברקוביץ', שחר פאר וכספי במדרגה מתחת), חייבים להדגיש ולפאר את ההישג עצמו, ולא לדבר על כל השטויות מסביב שלא קשורות לספורט.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי אבי » 07 אפריל 2011, 15:31

misha כתב:למי אכפת מה חושבים? מי הם בכלל? צריך ללמוד לא לקחת דברים כאלה ללב. קבוצת ספורט כמעט אף פעם לא תהיה קונצנזוס ותמיד יהיו "מלומדים" כאלה ואחרים עם טיעונים מגוחכים.

באמת שאין צורך להתעצבן משני דגנרטים כמו אלירז שדה ורן שריג. לרן שריג כבר מזמן נדפק המוח מהמריחואנה הרפואית שהוא לוקח (מאחל לו רפואה שלמה) ואלירז שדה הוא בסך הכל טיפוס (חביב אמנם) שעשה את פרסומו באיזו תוכנית טראש טלויזיונית והיום מחלטר בערוץ 24.
דרך אגב מאד הופתעתי מהביקורת של אלירז על כך שבמכבי משחקים זרים. מוזר שאלירז פתאום נהיה כזה פטריוט שונא זרים ופרו ישראל. אני זוכר שבתוכנית 'האח הגדול' לא היה אכפת לו לאפשר לגברת מ'מחסום WATCH' להכניס חומר תעמולה אנטי ישראלי ופרו ג'יהדיסטי לבית האח הגדול.
בכל מקרה, אם לאלירז כל כך חשוב הצביון הישראלי במכבי אז למה בתוכניות שהוא מגיש בערוץ 24 לא משדרים מוזיקה ישראלית אלא רק מוזיקה ערבית?
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי asafb96 » 07 אפריל 2011, 15:33

קשה להתעלם מזה
אנשים שאין להם מושג וחצי מושג, מותחים ביקורת על הדבר היחידי שמייצג בצורה מכובדת את המדינה כבר למעלה מ40 שנה.
מה שיותר מעצבן, שזה חוזר על עצמו כל פעם מחדש, והצבועים מהתקשורת עושים אתה זה בכוונה, וכשמכבי עולה לפניינל פור, כל אלה פתאום נעלמים
asafb96

הודעהעל ידי DELEK » 07 אפריל 2011, 15:37

אבי כתב:

באמת שאין צורך להתעצבן משני דגנרטים כמו אלירז שדה ורן שריג. לרן שריג כבר מזמן נדפק המוח מהמריחואנה הרפואית שהוא לוקח (מאחל לו רפואה שלמה) ואלירז שדה הוא בסך הכל טיפוס (חביב אמנם) שעשה את פרסומו באיזו תוכנית טראש טלויזיונית והיום מחלטר בערוץ 24.
דרך אגב מאד הופתעתי מהביקורת של אלירז על כך שבמכבי משחקים זרים. מוזר שאלירז פתאום נהיה כזה פטריוט שונא זרים ופרו ישראל. אני זוכר שבתוכנית 'האח הגדול' לא היה אכפת לו לאפשר לגברת מ'מחסום WATCH' להכניס חומר תעמולה אנטי ישראלי ופרו ג'יהדיסטי לבית האח הגדול.
בכל מקרה, אם לאלירז כל כך חשוב הצביון הישראלי במכבי אז למה בתוכניות שהוא מגיש בערוץ 24 לא משדרים מוזיקה ישראלית אלא רק מוזיקה ערבית?

חבל שקילקלת בסוף

בישבילך מוזיקה מיזרחית זה ערבית בישבילי זה המוזיקה

די עם הדיוני יהורם גאון האלה

בנוגע לאלירז ולרן סריג-מדובר בצמד מטומטמים שאפילו לא מבינים מה זה מכבי ואת המשמעות שלה ופשוט יורים סטיגמות לאוויר
DELEK

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 07 אפריל 2011, 15:59

עם כל הכבוד לברקוביץ ובניון מה הם בדיוק עשו בחיים שלהם חוץ מלשחק בליגות בכירות בכדורגל ? הקבוצות שהם שיחקו בהם (או ישבו ) על הספסל השיגו משהו בזמן שהם שיחקו בהם ?
ההשג של אליהו בשנה שעברה מבחינתי הרבה יותר גדול מהשג שלהם - הוא אלוף ספרד ותרם לאליפות הבסדרת הגמר , הלפרין עושה לא פחות מבניון רק מה הוא לא מפרסם כל מה שזז .
הקהל ישראלי , במיוחד קהל הצלחות מאוד מושפע מתקשורת , אני בטוח שאם מכבי תצליח שוב כמות "אהודי " הצלחה תגדל .
השנה תקשורת נמצאת בבעיה רצינית : בשנתיים אחרונות היה נוח לרדת על מכבי בכל הזדמנות : החל מעניין פאנן וכולל התנהגות המאמן והשגי קבוצה , זה מין כייף כזה לנסות הבזדמנות "להשפיל ולפגוע במישהו חזק בעל מעמד וכבוד , זה מין סיפוק של רגשי נחתות כזה .
השנה גם התחילה "טוב " ברמה תאורטית - תקציב ירד , לשחקן שחתם היה ארועה לב , החתימו סנטר שלא מסוגל לשחק בגלל בעית משקל ומשמעת, סנטר אחר לא מוכר , רכז מחליף כולו מגליל כברירת מחדל , המשיך עוד יותר טוב עם הפסד במשחק הראשון ... ואז זה התחיל להתחרבש להם - מקום ראשון בשלב הראשוןכבית היה חלש , בשלב השני - עוד דיברו שאין מה לחפש מול קבוצות "הגדולות ", אחרי זה שאין סיכוי מול קחא ואיבנוביץ' ובשמכבי מעבר לשיא ופראגו בירידה , שמכבי נצחה היתה עוד תיקווה שמכבי תהיה בבעיה בעניין יום הזכרון , בסופו של דבר בעיה נפתרה , מכבי יכולה לזכות ושיא עוד לפני כשמעון מקבל פרס ישראל ... תחשבו איזה בסא להם .....
טיקי חוזר

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 07 אפריל 2011, 16:02

טוב את הדעה של אלירז שדה מעניינת אותי כמו שלג מלפני 10 שנים במוסקבה , הזוכה של השנה מסמן בדיוק את רמת הצופים בתוכנית .
טיקי חוזר

הודעהעל ידי misha » 07 אפריל 2011, 16:08

Mta_atic כתב:ואפרופו עיתונאות - יש אחלה ראיון עם בלאט במוסף סופ"ש של מעריב.
נהנתי מאד לקרוא ועוד יותר להבין כמה כיף שיש לנו את דיוויד בעמדת המאמן.

יהיה נחמד אם למישהו יש אפשרות להעלות את הכתבה בשביל אלה שפספסו.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי Mta_atic » 07 אפריל 2011, 16:25

נו מה חדש?
עיתונאים ואנשי תקשורת ישראלים יודעים לעשות קריירה מתלונות.

ואפרופו עיתונאות - יש אחלה ראיון עם בלאט במוסף סופ"ש של מעריב.
נהנתי מאד לקרוא ועוד יותר להבין כמה כיף שיש לנו את דיוויד בעמדת המאמן.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי קובי » 07 אפריל 2011, 17:22

תגובה קצת באיחור, אבל, עם כל הפסימיות שהייתה בעניין יום לפני ההכרעה, שלישי, אני התקשתי להאמין שהפיינל ארבע יתקיים עם שלוש קבוצות, או עם קבוצה רביעית שתעלה בפּוּר. אם כך היה זה באמת היה poor.

לא צריך להתייחס יותר מדיי לטורי הדיעה והפרשנות. כמו של פרשנות או דיעה יש לזכור שמדובר ב... דיעה. ועכשיו לדעתי:
מכבי ת"א הינו מועדון פרטי, וזכותם של בעלי הקבוצה לרצות, או לא לרצות להופיע בערב יום הזכרון לחללי מערכות ישראל. אגב, גם אם הקבוצה הייתה מופיעה בשעה המקורית עם סרטים שחורים, ולא הייתי צופה במשחק, זה היה מקובל מבחינתי, למרות שזה היה למורת רוחי. לא בגלל שמכבי הייתה "מחללת" את היום הזה. אין לי בעייה עקרונית עם העובדה ששחקני הקבוצה, המנהלים ושאר הצוות המקצועי והלוגיסטי של מכבי יהיו שותפים לאותו הערב, ולמעשה יעשו את עבודתם (אברם גרנט ויוסי בניון עשו זאת ביום כיפור), אלא מכיוון שאוהדי הקבוצה היו צריכים למצוא את עצמם בהתלבטות מוסרית, האם להגיע, או לא להגיע ולעודד במשחק, ערב יום הזכרון, בעת הישמע הצפירה ברחבי הארץ וכשמדינה שלמה עומדת על רגליה, כולל אנשים ששריינו את חבילת הפיינל פור מראש.
כאמור, בראש ובראשונה זאת הייתה בעיניי סיטואציה לא הוגנת עבור האוהדים שמלווים את הקבוצה מתחילת העונה, וכמובן ירצו להשתתף, לתמוך ולעודד את הקבוצה גם במעמד ההירואי הזה של הפיינל פור. בכל זאת, לא בכל יום הקבוצה מגיעה למעמד שכזה, ואין זה דבר של מה בכך, גם אם התרגלנו לכך, באופן יחסי, בעשור האחרון.

שמעון מזרחי ודיוויד פדרמן החליטו כראשי הקבוצה, שמכבי לא תופיע לגמר (ולמעשה לפיינל פור), אם המשחק יתקיים בערב יום הזכרון. מי שפיקפק בכך שיעמדו מאחורי החלטתם, גם אם ג'ורדי וקברניטיו לא יזיזו את שעת המשחק, כנראה לא מבין את ערך האמינות בעולם העסקים.
יש לזכור שמעבר לזה שדיוויד פדרמן הוא אחד מבעלי קבוצת מכבי ת"א בכדורסל, יש לו עוד כמה עסקים "מניטוריים". אין לי ספק, שג'ורדי ידע היטב, שמכבי אכן לא תופיע לפיינל פור, אם שעת הגמר לא תוזז.

באופן טבעי, אחרי ההצהרה הפטריוטית של מזרחי ופדרמן להביע סולידריות כקבוצה ולא לשחק ביום הזכרון, שוב הפכה הסוגייה של מכבי והקבוצה של המדינה להיות בכותרות. אז מבחינתי, אני אומר שאפו גדול וכל הכבוד לקבוצה על הבעת הסולידריות והפעלת מחבש הלחצים על הנהלת היורוליג בעניין.
צריך לזכור, להבין ולהפנים שלגבי מכבי לעולם לא יהיה קונצנזוס. תמיד האנדרדוג הסנסציוני, בדמותו של ניגוב חומוס מצלחת אליפות ע"י מיקי דורסמן בשידור חי, יהיה מעניין ותקשורתי יותר, מאשר ראיון אפרורי עם שמעון מזרחי על עוד אליפות, ועל כמה שהיריבה מנגד, שחטפה תבוסה קשה, הייתה קבוצה ראוייה וטובה, ועשתה למכבי חיים קשים באותו הערב.
במקרה הזה, הנהלת הקבוצה בהחלט נתנה ביטוי ודגש על כך שמכבי ת"א איננה עוד קבוצה ביורוליג, אלא קבוצה ישראלית לכל דבר ועניין. גם אם זה לא ימצא חן בעיניי המקטרגים הקבועים שלה בעולם העיתונות והטלוויזיה, המודעות של חשיבות היום הזה לעם הישראלי ידוע עכשיו גם באירופה.
בפיינל פור הנוכחי, עדיין לא הוכח ש"אירופה צהובה", אבל כבר ידוע שבפיינל פור הזה שותפה קבוצה ישראלית מתל אביב, שהישראליות שבה מבטאת הרבה מעבר לליאור אליהו, או גיא פניני בסגל. זו קבוצה שבאה ממדינה עם הסטוריה והווה לא פשוטים, וגם אם היא קבוצה פרטית, לא יהיה אירוע ספורטיבי שיעלה במעמדו על ערכי התרבות של המדינה ממנה היא מגיעה.
נערך לאחרונה על ידי קובי בתאריך 07 אפריל 2011, 18:01, נערך פעם אחת בסך הכל.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי חנו'ש » 07 אפריל 2011, 17:39

קובי כתב:
בפיינל פור הנוכחי, עדיין לא הוכח ש"אירופה צהובה", אבל כבר ידוע שבפיינל פור הזה שותפה קבוצה ישראלית מתל אביב, שהישראליות שבה מבטאת הרבה מעבר לליאור אליהו, או גיא פניני בסגל. זו קבוצה שבאה ממדינה עם הסטוריה והווה לא פשוטים, וגם אם היא קבוצה פרטית, לא יהיה אירוע ספורטיבי שיעלה במעמדו על ערכי התרבות של המדינה ממנה היא מגיעה.

תיארת בדיוק את מה שהופך את מכבי לקבוצה בעלת זהות ישראלית.
זה אף פעם לא היה קשור לכמות השחקנים בעלי ת.ז כחולה שמשחקים בה, לא בגלל זה מכבי היא קבוצה שמייצגת את ישראל.
מכבי היא קבוצה ישראלית כי היא ניזונה מהישראליות, כי אלה האוהדים שלה וההנהלה שלה וכל מי שמהווה את עמוד השדרה של המועדון, וזה לא ישתנה גם אם ישחקו בה 12 אמריקאים.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי בנימין נעמן » 07 אפריל 2011, 18:11

דבר אחד אני לא מבין, באותה הזדמנות שהזיזו את הגמר לא יכלו גם לבקש לשחק בחצי הגמר הראשון?
דפקו את הדתיים חזק, בגלל זה אני לא טס.
סמל אישי של המשתמש
בנימין נעמן

הודעהעל ידי asafb96 » 07 אפריל 2011, 18:39

בנימין נעמן כתב:דבר אחד אני לא מבין, באותה הזדמנות שהזיזו את הגמר לא יכלו גם לבקש לשחק בחצי הגמר הראשון?

זה לא ממש משנה.. גם אם המשחק של מכבי היה הראשון, שומרי השבת היו יכולים לראות אולי את הרבע הראשון..
חוץ מזה, מכבי קיבלה את מה שרצתה, אי אפשר רק להתלונן ולבקש, צריך להגיד תודה שהקדימו את הגמר וזהו
asafb96

הודעהעל ידי חנו'ש » 07 אפריל 2011, 18:45

asafb96 כתב:
בנימין נעמן כתב:דבר אחד אני לא מבין, באותה הזדמנות שהזיזו את הגמר לא יכלו גם לבקש לשחק בחצי הגמר הראשון?

זה לא ממש משנה.. גם אם המשחק של מכבי היה הראשון, שומרי השבת היו יכולים לראות אולי את הרבע הראשון..
חוץ מזה, מכבי קיבלה את מה שרצתה, אי אפשר רק להתלונן ולבקש, צריך להגיד תודה שהקדימו את הגמר וזהו

זה משנה בעיקר לאלו שרצו לנסוע לברצלונה כי שם השבת נכנסת ב8.30 אאל"ט, כך שהמשחק הראשון יסתיים שם לפני כניסת השבת.

אני אגב, למרות שאני שומרת שבת ממש אין לי תלונות למכבי על העניין הזה.
אין מה לעשות, היו חייבים להתפשר איפשהוא ואי אפשר היה לרצות את כולם.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Mta_atic » 07 אפריל 2011, 19:23

משום מה יש לי חשש שהשנה מכבי תאכזב מבחינת קהל אוהדים.
הבעיה של יום הזיכרון שמצטרפת לבעיית השבת יוצרות חשש גדול שמכבי לא תצליח להביא הרבה אוהדים כמו בשנים קודמות.

הלוואי ותאבדה.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי קובי » 07 אפריל 2011, 19:26

לגבי השבת - יש לזכור, שבאופן מסורתי בשנים האחרונות, כמעט תמיד (או אולי אפילו תמיד) הייתה את בעיית השבת, לפחות לחלק לא מבוטל מהמחצית השנייה של משחק חצי הגמר, ששודר ביום שישי אחה"צ.
השוני השנה הוא שהמשחק כולו ייכנס לתוך השבת.

חבל לי על אוהדי הקבוצה המסורים מהמגזר הדתי שיפספסו את המשחק הזה...
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־129 אורחים