Switch to full style
פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל
פרסם תגובה

הפיינל פור בברצלונה ושאלת יום הזיכרון

04 אפריל 2011, 21:58

שלום לכולם,
ראשית אני שמח ששוב יש לנו את הפורום אומנם ללא כל מה שנרשם בעבר אבל לפחות נוכל להפוך אותו לכמו שהיה.
כפי שכולנו יודעים מכבי שלנו עלתה לפיינל פור לאחר ניצחון ביום חמישי האחרון על קאחה לאבורל, אך לא כאן נגמר הסיפור וכרגע המועד של הגמר יוצא בערב יום הזיכרון.
כרגע מכבי קבעו שאם לא ישנו את מועד הגמר אין סיכוי שהם טסים ומשתתפים בפיינל פור על כן אני שואל אותם בתור אוהדים מה אתם חושבים שמכבי צריכה לעשות.
לא מזמן קראתי טור של בן למשפחה שכולה שפנה למכבי בבקשה לשחק בערב יום הזיכרון ומצד שני יצא לי לקרוא את מכתב של ארגון יד לבנים שלא לאפשר למכבי לשחק ביום הזיכרון.
מטרת האשכול שלי היא להחזיר את הפורום לחיים לאחר זמן רב שלא פעל. אנא ממכם עזרו למנהלים לשקם אותו בכך שתמשיכו לכתוב פה עד שלא נשים לב שהפורום קרס לא מזמן.

Re: הפיינל פור בברצלונה ושאלת יום הזיכרון

05 אפריל 2011, 05:09

דעתי היא כשל ראשי מכבי. אין לשחק בגמר אם זה ייפול על ערב יום הזיכרון. אם נשחק מדובר בLOSE LOSE SITUATION. נשחק ונזכה - הגביע יהיה מוכתם לעד. נשחק ונפסיד - תהיה תחושת ריקנות שגם שיחקנו ביום הזיכרון וגם לא הבאנו את הגביע.
במידה ולא נשחק ביום הזיכרון: אם המשחק יוקדם - מה טוב. אם לא יוקדם ולא נופיע לפחות נסתום פיות לכל מקטרגי של מכבי על כך שהקבוצה לא מחוברת לישראליות.
קיצר - לא לשחק בערב יום הזיכרון.

05 אפריל 2011, 06:37

היום כבר נדע , הדיון הוא היפוטטי לחלוטין , מכבי לא ישחקו ביום הזכרון , נקודה.

05 אפריל 2011, 06:49

אהלן חברים יקרים.

היה קשה מאוד בלי, וצריך לעשות מאמץ גדול בשביל להחזיר את הפורום לחיים, אבל אני מאמין שזה יקרה בקרוב.

כל הכבוד על העבודה הקשה בהחזרת הפורום לחיים ועל השמירה של הכתובת המקורית.

לגבי הנושא - מכבי לא תשחק ביום הזכרון זה ברור. היורוליג חייב לעשות 100% של מאמץ בשביל שההכרעה תהיה ספורטיבית ושמכבי תשתתף.

05 אפריל 2011, 07:34

זה היה תהליך גמילה ארוך ומורכב.....מהפורום כמובן.

05 אפריל 2011, 07:43

אהלן אנשים כל הכבוד למי שטיפל בתקלה.
היו הרבה רגעים מרגשים בשבועיים האחרונים
שהראו לנו איזה קבוצה נפלאה יש לנו,
וזה כולל את דיוויד וכל השחקנים כן כולם ,
ובעיקר אחד ענק שעכשיו הוא פצוע אבל נקווה שיחזור אלינו.
מבחינתי זו כבר עונה מופלאה ושתישרף האליפות.

05 אפריל 2011, 07:50

איזה כיף שהפורום חזר. אני מאמין שהיורוליג יתקפלו בסוף. מלכתחילה זה היה מטופש לא לספור את מכבי בתחילת העונה ולקבוע את מועד הגמר ביום הזיכרון. על הטעות הזאת הם כבר לא יחזרו.

05 אפריל 2011, 08:17

ankram כתב:זה היה תהליך גמילה ארוך ומורכב.....מהפורום כמובן.

לגמרי, אה?

דווקא בתקופה הכי חשובה - פיינל פור, פרקינס, יום זיכרון...

כ"כ הרבה על מה לדבר, ואין עם מי... :D

05 אפריל 2011, 08:37

אגב, זה נראה כאילו ההודעה שהוציאה היורוליג אתמול בערב נשלחה הישר ממכשיר הפקס של שמעון מזרחי. שימו לב שמצויין שם שהחוק בישראל אוסר על מכבי לשחק ביום הזכרון ושימצאו פתרון שיהיה טוב לכל הקבוצות ולתחרותיות. ברור לאן הרוח נושבת ונקווה שזה יסגר סופית במהרה.
מצד שני, לפי הראיון עם דוברת היורוליג ב-ONEת נראה שיש לא מעט בעיות, ביניהן משחק סופר חשוב בין מנצ'סטר יונייטד לצ'לסי שמתחיל ב-16:10 שעון אנגליה (17:10 שעון ספרד) ומירוץ פורמולה 1 באיסטנבול שמתחיל בשעה 14:00 שעון ספרד.
נערך לאחרונה על ידי קודי בתאריך 05 אפריל 2011, 09:33, נערך פעם אחת בסך הכל.

05 אפריל 2011, 09:21

אומנם ONE , אבל לא מעודד http://www.one.co.il/Article/177472.html

05 אפריל 2011, 09:52

ברוכים השבים, הרבה שעות של סאבווי בלי הפורום
טוב שחזרתם

05 אפריל 2011, 10:10

קשה לי להאמין שיהיה מצב שמכבי לא תהיה שם. ככה או ככה ימצאו דרך להקדים את המשחק.

05 אפריל 2011, 11:53

ג'ורדי מסביר

http://sports.walla.co.il/?w=/151/1812728

אני מאד מקווה , שהסייפא של דבריו לא תתממש. יש לי הרגשה שברצלונה תערים קשיים כאלו שלא ניתן יהיה להגיע לפשרה , מתוך כוונה להרוג את הספורט סופית ולהעלות את ברסה ע"ח מכבי. ד"א אם מכבי התריעו רק בשלב ה טופ 16 , זה מחדל חמור של מכבי.

ערוץ 10 גם הוא בבעיה http://sports.walla.co.il/?w=//1812721

בהנחה והרע מכל קורה (יחסית כמובן) , והיורוליג לא יתגמש , מכבי לא תשחק , זה בהחלט יכול לפורר את השושלת הנוכחית. אני בספק אם שחקנים זרים כמו סופו , או פארגו ירצו להמשיך בקבוצה שהיא מבחינת "מוקצה" ביורוליג. יכול להיות שבמקרה כזה במידה ובארסה תעלה ע"ח מכבי , בסיטואציה מסויימת , אם בארסה תנצח לבסוף , אולי מכבי יכולה לתעל את הזעם של פאו , ולנסות להרים ארגון מתחרה ליורוליג......

אני מקווה שבסוף נהיה שם , אחרת באמת אין טעם בספורט.

05 אפריל 2011, 12:01

לדעתי זה יהיה אסון ספורטיבי מבחינת היורוליג, ואולי שירת הברבור של המפעל הזה, אם קבוצה שתשתתף במקום מכבי (ושלא הרוויחה את מקומה בפיינל פור על המגרש) תזכה בגביע. זה שונה מאוד מאליפות אירופה בכדורגל אז קיבלה דנמרק כרטיס בגלל נבחרת אחרת שפרשה וזכתה בו, מאחר שאז היה מדובר על קבוצה אחת מתוך 24 וכאן מדובר על קבוצה שהודחה כבר מהמפעל ויכולה בשני נצחונות בלבד לזכות בגביע לו היא לא ראויה. אני מניח שבימים האחרונים שמעון דואג לחמם גם את ראשי פאו, עימם הוא בקשר מצויין, נגד מהלך בו ברצלונה הביתית תשתתף בפיינל פור. אני מניח שגם ג'ורי מודע לזה ודי חושש מחיבור בין שתי הקבוצות הללו שיכול להוביל בסופו של דבר לפיצול.

05 אפריל 2011, 12:13

ankram כתב: ד"א אם מכבי התריעו רק בשלב ה טופ 16 , זה מחדל חמור של מכבי.

כבר באמצע חודש יולי (כמעט תשעה חודשים) מכבי תל אביב שלחה מכתב תשובה ליורוליג ובו נכתב בין היתר: "מכבי תל אביב לא תוכל לשחק בשני תאריכי הפיינל פור הנקובים, בגלל ימי הזיכרון".

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 97552.html

05 אפריל 2011, 12:31

קודי כתב:לדעתי זה יהיה אסון ספורטיבי מבחינת היורוליג, ואולי שירת הברבור של המפעל הזה, אם קבוצה שתשתתף במקום מכבי (ושלא הרוויחה את מקומה בפיינל פור על המגרש) תזכה בגביע. זה שונה מאוד מאליפות אירופה בכדורגל אז קיבלה דנמרק כרטיס בגלל נבחרת אחרת שפרשה וזכתה בו, מאחר שאז היה מדובר על קבוצה אחת מתוך 24 וכאן מדובר על קבוצה שהודחה כבר מהמפעל ויכולה בשני נצחונות בלבד לזכות בגביע לו היא לא ראויה. אני מניח שבימים האחרונים שמעון דואג לחמם גם את ראשי פאו, עימם הוא בקשר מצויין, נגד מהלך בו ברצלונה הביתית תשתתף בפיינל פור. אני מניח שגם ג'ורי מודע לזה ודי חושש מחיבור בין שתי הקבוצות הללו שיכול להוביל בסופו של דבר לפיצול.

האמת?

אני מוכן אפילו להקריב את הגביע הזה ולו בשביל שבארסה תעלה ע"ח מכבי ותנצח את פאו בגמר.
ולו רק בשביל האופציה הקלושה שפאו ומכבי יפרשו מהארגון המחורבן הזה ויקימו ארגון מתחרה בו סדרות קובעות את זהות האלופה , וכל הקבוצות פוגשות אחת את השנייה במהלך השנה.
בלי שריונים , ובלי חברויות עד , 2 המקומות הראשונים מכל מדינה , בלי החלפת זרים למעט פציעה החל משלב הטופ 16 (או וואטאבר) , עם גג 4 זרים בקבוצה , ושזכויות השידור מגיעות בראש ובראשונה לקבוצות.

בלי "בורות" של חודש וחצי בלי משחקים , הקמת אולסטאר יורוליג , וכו'.

בשביל זה , אין לי בעיה להקריב את הגביע. אולי זאת הזדמנות לעשות ניקוי אורוות.

05 אפריל 2011, 12:52

ankram כתב:
קודי כתב:לדעתי זה יהיה אסון ספורטיבי מבחינת היורוליג, ואולי שירת הברבור של המפעל הזה, אם קבוצה שתשתתף במקום מכבי (ושלא הרוויחה את מקומה בפיינל פור על המגרש) תזכה בגביע. זה שונה מאוד מאליפות אירופה בכדורגל אז קיבלה דנמרק כרטיס בגלל נבחרת אחרת שפרשה וזכתה בו, מאחר שאז היה מדובר על קבוצה אחת מתוך 24 וכאן מדובר על קבוצה שהודחה כבר מהמפעל ויכולה בשני נצחונות בלבד לזכות בגביע לו היא לא ראויה. אני מניח שבימים האחרונים שמעון דואג לחמם גם את ראשי פאו, עימם הוא בקשר מצויין, נגד מהלך בו ברצלונה הביתית תשתתף בפיינל פור. אני מניח שגם ג'ורי מודע לזה ודי חושש מחיבור בין שתי הקבוצות הללו שיכול להוביל בסופו של דבר לפיצול.

האמת?

אני מוכן אפילו להקריב את הגביע הזה ולו בשביל שבארסה תעלה ע"ח מכבי ותנצח את פאו בגמר.
ולו רק בשביל האופציה הקלושה שפאו ומכבי יפרשו מהארגון המחורבן הזה ויקימו ארגון מתחרה בו סדרות קובעות את זהות האלופה , וכל הקבוצות פוגשות אחת את השנייה במהלך השנה.
בלי שריונים , ובלי חברויות עד , 2 המקומות הראשונים מכל מדינה , בלי החלפת זרים למעט פציעה החל משלב הטופ 16 (או וואטאבר) , עם גג 4 זרים בקבוצה , ושזכויות השידור מגיעות בראש ובראשונה לקבוצות.

בלי "בורות" של חודש וחצי בלי משחקים , הקמת אולסטאר יורוליג , וכו'.

בשביל זה , אין לי בעיה להקריב את הגביע. אולי זאת הזדמנות לעשות ניקוי אורוות.

איזו הקרבה? אני לא יכול לסבול את המחשבה שברצלונה תהנה מההפקר ותזכה בתואר ואני די בטוח שאף אחד מאיתנו לא רוצה לחזור לימי הפיצול של שנת 2001 (נדמה לי) ובטח להיות תחת קורת הגג של פיב"א המסואב.

לדעתי, ימצא פתרון כמו הקדמת הגמר בשעתיים שלוש וזה כל הסיפור

05 אפריל 2011, 13:26

ankram כתב:ג'ורדי מסביר

http://sports.walla.co.il/?w=/151/1812728

אני מאד מקווה , שהסייפא של דבריו לא תתממש. יש לי הרגשה שברצלונה תערים קשיים כאלו שלא ניתן יהיה להגיע לפשרה , מתוך כוונה להרוג את הספורט סופית ולהעלות את ברסה ע"ח מכבי. ד"א אם מכבי התריעו רק בשלב ה טופ 16 , זה מחדל חמור של מכבי.

ערוץ 10 גם הוא בבעיה http://sports.walla.co.il/?w=//1812721

בהנחה והרע מכל קורה (יחסית כמובן) , והיורוליג לא יתגמש , מכבי לא תשחק , זה בהחלט יכול לפורר את השושלת הנוכחית. אני בספק אם שחקנים זרים כמו סופו , או פארגו ירצו להמשיך בקבוצה שהיא מבחינת "מוקצה" ביורוליג. יכול להיות שבמקרה כזה במידה ובארסה תעלה ע"ח מכבי , בסיטואציה מסויימת , אם בארסה תנצח לבסוף , אולי מכבי יכולה לתעל את הזעם של פאו , ולנסות להרים ארגון מתחרה ליורוליג......

אני מקווה שבסוף נהיה שם , אחרת באמת אין טעם בספורט.

דווקא נראה לי שאם מכבי בסופו של דבר לא תעלה בגלל עניין של השעות, מן הראוי שיעלו את קאחה לאבורל ששיחקה מולנו כדי שמכל סדרה תעלה קבוצה.
בנוסף אני חושב שאם ערוץ 10 לא ישדר את מכבי, אז אני מקווה שיעבירו לספורט5 את הזכויות שידור שבכל מקרה יש להם אותם אבל רק בספורט5 HD.

05 אפריל 2011, 13:57

אחרי זמן ארוך ומלא אירועים סוף סוף הפורום חזר(סוג של).
תאמת זה לא נראה טוב לפי כל הכתבות באתרים השונים(אם אפשר בכלל להסתמך על זה).
ד"א עכשיו כל התחזיות לסדרות ולפיינל פור נמחקו, ואני לא יכול להוכיח שהימרתי שפאנא תנצח 3-1, ושמכבי תנצח 3-1(הימרתי גם שהיא תיקח את השני)

05 אפריל 2011, 15:23

הולך ומסתבך
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.1707.97563.html

לא מקנה בג'ורדי במידה והם ישאירו את הלו"ז הזה.
פרסם תגובה