המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ליגת ווינר, מחזור 16: מכבי-גליל גלבוע, 19:40

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ליגת ווינר, מחזור 16: מכבי-גליל גלבוע, 19:40

הודעהעל ידי felix_r » 20 ינואר 2014, 13:57

yzafrir כתב:פליקס , לא כתבת לפני כמה ימים שמדד ה-+ לא מעניין ולא אומר כלום ??

עד כמה שזכור לי, אמרתי את זה לא באופן כללי, אלא ספציפית בקשר לסופו. לדעתי במקרה הספציפי של סופו +/- באמת לא חשוב כל כך, כי הוא תורם למשחקן של מכבי בדברים שלא רואים בסטטיסטיקה, כמו:

א) מוציא עבירות מהגבוהים של היריבה כבר בתחילת המשחק, ובכך מקל על מכבי להמשך המשחק (גם כשהוא עצמו כבר מזמן יושב על הספסל, הדברים שהוא עשה בהתחלה ממשיכים להשפיע)

ב) בכך שלפני כל משחק נגד מכבי מאמן היריבה מגדיש לפחות חצי מההכנה לשאלה איך עוצרים את סופו, ולכן מתרכז פחות בשאלה איך עוצרים שחקנים אחרים. הדבר הזה לא מופיע בסטטיסטיקה, אבל זה גורם לשחקנים אחרים של מכבי להצליח יותר בזכות העובדה שסופו בכלל קיים.

חוץ מזה, כפי שכתב toja27, מה שמעצבן אצל סהר זה המידע המוטעה שהוא מפיץ ולא השאלת החשיבות של מדד ה +/-
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

Re: ליגת ווינר, מחזור 16: מכבי-גליל גלבוע, 19:40

הודעהעל ידי yzafrir » 20 ינואר 2014, 15:53

felix_r כתב:
yzafrir כתב:פליקס , לא כתבת לפני כמה ימים שמדד ה-+ לא מעניין ולא אומר כלום ??

עד כמה שזכור לי, אמרתי את זה לא באופן כללי, אלא ספציפית בקשר לסופו. לדעתי במקרה הספציפי של סופו +/- באמת לא חשוב כל כך, כי הוא תורם למשחקן של מכבי בדברים שלא רואים בסטטיסטיקה, כמו:

א) מוציא עבירות מהגבוהים של היריבה כבר בתחילת המשחק, ובכך מקל על מכבי להמשך המשחק (גם כשהוא עצמו כבר מזמן יושב על הספסל, הדברים שהוא עשה בהתחלה ממשיכים להשפיע)

ב) בכך שלפני כל משחק נגד מכבי מאמן היריבה מגדיש לפחות חצי מההכנה לשאלה איך עוצרים את סופו, ולכן מתרכז פחות בשאלה איך עוצרים שחקנים אחרים. הדבר הזה לא מופיע בסטטיסטיקה, אבל זה גורם לשחקנים אחרים של מכבי להצליח יותר בזכות העובדה שסופו בכלל קיים.

חוץ מזה, כפי שכתב toja27, מה שמעצבן אצל סהר זה המידע המוטעה שהוא מפיץ ולא השאלת החשיבות של מדד ה +/-

מסכים איתך , מה גם שהמדד הזה מתייחס לסטטיסטיקה שעשה השחקן ביחס לתוצאה באותו זמן נתון אבל בסופו של דבר הנקודות והריבאונדים שהשחקן עושה נספרים בתוצאה והם ההבדל בין ניצחון להפסד .
זו גם הסיבה שאפילו כשסופו משחק 15 דק' הוא תורם מבחינה סטטיסטית כמו שחקן שמשחק 25-30 דק' . הבעיה שצריך שחקן שימלא את שאר הדקות ואת זה טיוס עושה מצויין בנתיים .
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Cobra ו־173 אורחים