המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

הדוצ'ה קופל ממשיך להשתלח במכבי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: הדוצ'ה קופל ממשיך להשתלח במכבי

הודעהעל ידי בנימין נעמן » 31 מאי 2011, 10:31

אם אני הייתי יו"ר המינהלת הייתי עושה חוקים שונים לגמרי:
1. לפרשנים קרחים אסור לפרשן
2. לשופטים קרחים אסור לשפוט
סמל אישי של המשתמש
בנימין נעמן

הודעהעל ידי offry » 31 מאי 2011, 11:02

אבי כתב:
עפר כתב:נראה שקופל השתגע לגמרי
http://www.globes.co.il/news/article.as ... 1000649746

מובוטו ססה סקופל לא השתגע כלל וכלל.

Do not give in to evil but proceed ever more boldly against it

כינוי מקורי מאד הייתי אומר.
offry

הודעהעל ידי misha » 31 מאי 2011, 13:16

"אם קופל רוצה לדחוף אותנו אל מחוץ לליגה, זכותו. שיקבלו החלטה במינהלת, יש להם רוב אוטומטי, ואנחנו נפעל באמצעים החוקיים שעומדים לרשותנו‭,"‬ אמר אתמול פדרמן, היסטורית אדם מאוד רגוע בהתבטאויותיו שמלחמת ההתשה מול המינהלת מקשה גם עליו להסתיר את התסכול.

"אם רוצים שנשחק בהרכב הכי חזק, מצוין. למה להערים קשיים ולשנות את החוקים? אם רוצים ליגה בלי זרים בכלל, אני בעד. אני חושב שזה יענה על השאיפות של הכדורסלן הישראלי. נופיע למשחקים עם כל ההרכב והמאמן יבחר את מי לשתף ומתי. קודם אסור היה שננצח ב‭40-‬ הפרש, עכשיו רוצים לקבוע למאמן גם מי ישחק ומי לא‭."?‬

http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/246/ ... =3&cat=620
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי אבי » 31 מאי 2011, 14:03

misha כתב:"אם קופל רוצה לדחוף אותנו אל מחוץ לליגה, זכותו. שיקבלו החלטה במינהלת, יש להם רוב אוטומטי, ואנחנו נפעל באמצעים החוקיים שעומדים לרשותנו‭,"‬ אמר אתמול פדרמן, היסטורית אדם מאוד רגוע בהתבטאויותיו שמלחמת ההתשה מול המינהלת מקשה גם עליו להסתיר את התסכול.

"אם רוצים שנשחק בהרכב הכי חזק, מצוין. למה להערים קשיים ולשנות את החוקים? אם רוצים ליגה בלי זרים בכלל, אני בעד. אני חושב שזה יענה על השאיפות של הכדורסלן הישראלי. נופיע למשחקים עם כל ההרכב והמאמן יבחר את מי לשתף ומתי. קודם אסור היה שננצח ב‭40-‬ הפרש, עכשיו רוצים לקבוע למאמן גם מי ישחק ומי לא‭."?‬

http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/246/ ... =3&cat=620

פדרמן לא צריך לחכות שקומנדנט קופל ידחוף את מכבי מחוץ לליגה, פדרמן צריך בעצמו להוציא את מכבי מהליגה. גם אם שמעון מזרחי מתנגד.
חשוב להבין שקופל לא רוצה להוציא את מכבי מחוץ לליגה, הוא רוצה להחזיק את מכבי בכח בליגה שלו כדי שהוא יוכל להשפיל אותה ולהרוס אותה.
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי בעל זבוב » 31 מאי 2011, 15:07

האזנתי לראיון של ראש הסיקוריטטה אצל גרשון ב-103 (תכנית אחרונה שלהם, ממחר צ'רלטון משדרים ב-103).
הוא התחנף בטירוף לפדרמן ושמעון.
בעל זבוב

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 31 מאי 2011, 15:14

צריך להיות מאוד מאוד תמים בשביל לא להבין שקופל קיבל מסרים מאוד ברורים שבמידה והוא ממשיך בדרך הזאת של התנגשות חזיתית עם מכבי הוא תוך יומיים נעלם מהתודעה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי בעל זבוב » 31 מאי 2011, 15:18

Holiday_Armadillo כתב:צריך להיות מאוד מאוד תמים בשביל לא להבין שקופל קיבל מסרים מאוד ברורים שבמידה והוא ממשיך בדרך הזאת של התנגשות חזיתית עם מכבי הוא תוך יומיים נעלם מהתודעה

נראה לי שאת צודקת. יש סיכוי ששלחו לו מסרים עבים לגבי עתיד הליגה אם ילך ראש בראש.
בעל זבוב

הודעהעל ידי misha » 31 מאי 2011, 15:37

הוא מצא ראש של סוס במיטה כשהתעורר. המסר הובן ;)
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי אבי » 31 מאי 2011, 16:09

בעל זבוב כתב:האזנתי לראיון של ראש הסיקוריטטה אצל גרשון ב-103 (תכנית אחרונה שלהם, ממחר צ'רלטון משדרים ב-103).

פדרמן התראיין ב103 אחרי קופל וצר לי לאמר שהוא התקפל בצורה מבישה. פתאום הוא מסכים ל-4 זרים, פתאום אין עם זה למכבי בעיה.
מכבי עושה טעות איומה ונוראה שהיא מסכימה להוריד את מספר הזרים. מה יקרה אם מכבי תחליט לא לשחק באדריאטית בעונות הבאות? מכבי תאלץ להושיב חלק מהזרים על הספסל במשחקי הליגה דבר שיצור מרמור ותסכול אצלם.
המצב מייאש ביותר...
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי Mta_atic » 31 מאי 2011, 16:11

אבי כתב:
בעל זבוב כתב:האזנתי לראיון של ראש הסיקוריטטה אצל גרשון ב-103 (תכנית אחרונה שלהם, ממחר צ'רלטון משדרים ב-103).

פדרמן התראיין ב103 אחרי קופל וצר לי לאמר שהוא התקפל בצורה מבישה. פתאום הוא מסכים ל-4 זרים, פתאום אין עם זה למכבי בעיה.
מכבי עושה טעות איומה ונוראה שהיא מסכימה להוריד את מספר הזרים. מה יקרה אם מכבי תחליט לא לשחק באדריאטית בעונות הבאות? מכבי תאלץ להושיב חלק מהזרים על הספסל במשחקי הליגה דבר שיצור מרמור ותסכול אצלם.
המצב מייאש ביותר...

אתה לא יודע מה קורה מאחורי הקלעים.
מכבי האחרונה שתצא עם הזנב בין הרגליים, תאמין לי.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי אבי » 31 מאי 2011, 16:46

אני אמנם לא יודע מה קורה מאחורי הקלעים, אבל אני לומד מההיסטוריה. וההיסטוריה מלאה בהתקפלויות מבישות של מכבי מול המנהלת. מכבי התקפלה בנושא הפיינל4, החוק הרוסי, ההגבלה ל-6 זרים ועכשיו גם בנושא ההגבלה ל-4 זרים.
אין למכבי שום יכולת להשפיע במנהלת ועדיף למכבי שתפרוש ממנה כמה שיותר מהר.
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי בעל זבוב » 31 מאי 2011, 16:48

אבי כתב:אני אמנם לא יודע מה קורה מאחורי הקלעים, אבל אני לומד מההיסטוריה. וההיסטוריה מלאה בהתקפלויות מבישות של מכבי מול המנהלת. מכבי התקפלה בנושא הפיינל4, החוק הרוסי, ההגבלה ל-6 זרים ועכשיו גם בנושא ההגבלה ל-4 זרים.
אין למכבי שום יכולת להשפיע במנהלת ועדיף למכבי שתפרוש ממנה כמה שיותר מהר.

אני איתך, אבי, אבל הרי ברור שמכבי לא יכולה להעביר או לטפרד החלטות את הדוצ'ה.
יהיו ארבעה זרים גם אם נתנגד ולכן אנחנו באדריאטית, מלבד הכסף.
כל החכמה כעת לשחק בהרכב חלש בליגה, לסיים 8 ולנקנק את הראשונה.
בעל זבוב

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עידן ו־126 אורחים