המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

אידסון עוזב את מכבי וסגר בבארסה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אידסון עוזב את מכבי

הודעהעל ידי yellowaura » 04 יוני 2011, 18:20

השילוב של אידסון ואנדרסון לא עובד. זה הרכב כבד (מי שהיה במשחקים מבין שזאת הבעיה עם הצימוד).

אני חושב שהשנה עם פארגו, סופו ואליהו לצידו אנדרסון היה מצליח כמו אידסון.

אנדרסון שחקן חופשי. לטעמי מדובר באחד מחמשת הסמולים הטובים באירופה. הוא נדפק שהיה במכבי עם הרכב שהכריח אותו לשחק סקנד ללא גארדים זריזים לידו וללא שחקן פנים. למרות זאת הוא עשה טופ 16 מצויין וגם השנה חוץ מפשלה פה ושם הוא היה טוב. אני הייתי שמח לראות אותו במכבי. הבעיה כנראה היא חברתית (מהראיון עם פניני) ואולי בלתי פתירה (למרות שהסגל השתנה מאז).

אני הייתי שמח לראות חילוף של אנדרסון תמורת אידסון. אין היום הרבה שחקנים ברמה של שניהם באירופה בעמדת הסמול (לראייה השמות שזורקים בתקשורת).
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 04 יוני 2011, 18:23

yellowaura כתב:השילוב של אידסון ואנדרסון לא עובד. זה הרכב כבד (מי שהיה במשחקים מבין שזאת הבעיה עם הצימוד).

אנדרסון שחקן חופשי. לטעמי מדובר באחד מחמשת הסמולים הטובים באירופה. הוא נדפק שהיה במכבי עם הרכב שהכריח אותו לשחק סקנד ללא גארדים זריזים לידו וללא שחקן פנים. למרות זאת הוא עשה טופ 16 מצויין וגם השנה חוץ מפשלה פה ושם הוא היה טוב. אני הייתי שמח לראות אותו במכבי. הבעיה כנראה היא חברתית (מהראיון עם פניני) ואולי בלתי פתירה (למרות שהסגל השתנה מאז).

אני הייתי שמח לראות חילוף של אנדרסון תמורת אידסון. אין היום הרבה שחקנים ברמה של שניהם באירופה בעמדת הסמול (לראייה השמות שזורקים בתקשורת).

עושה לי רע רק לשמוע על האפשרות שאנדרסון יחזור הנה..
בלאט שלח אותו מפה כי האופי שלו חרא
בלאט מדבר כל השנה על הקבוצה שהצליחו ליצור פה מבחינה מקצועית ובעיקר מבחינה חברתית..
אז אני מאוד מאוד רוצה להאמין שלא יסתכלו אפילו לכיוון שלו
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Mta_atic » 04 יוני 2011, 18:27

Holiday_Armadillo כתב:
yellowaura כתב:השילוב של אידסון ואנדרסון לא עובד. זה הרכב כבד (מי שהיה במשחקים מבין שזאת הבעיה עם הצימוד).

בלאט מדבר כל השנה על הקבוצה שהצליחו ליצור פה מבחינה מקצועית ובעיקר מבחינה חברתית..

אל תדאגי, לקבוצה הוא לא יחזור.
אפשר להגיד הרבה דברים על ההנלה, מזוכיסטית זה לא אחד מהם.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי מכביסט24 » 04 יוני 2011, 18:29

ספורט5 מפרסם שאידסון חתם בברצלונה.
ירוויח 4 מיליון יורו בשנתיים.
שאפו לאידסון שהצליח להוציא חוזה שמן כזה, אבל ברצלונה פתאטיים עם הסכומים המטורפים האלו..
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי itai7 » 04 יוני 2011, 18:34

יאללה לבריאות שיהיה לו, ניפגש בגמר

נקסט
itai7

הודעהעל ידי yellowaura » 04 יוני 2011, 18:46

Holiday_Armadillo כתב:

אני חושב שהכל התחיל מאי התאמה מקצועית. ברגע שהכדורסל לא טוב הכל לא טוב (ציטוט של הלפרין). אני חושב שאנדרסון שחקן נחוש ומוכשר, שחקן הגנה מצויין, מתאים לקשיחות של הקבוצה, חוטף טוב . אני מסכים שיש ספקות לגבי האופי. ממה שהבנתי מדברי בלאט בזמנו הוא קיבל פידבקים רעים מאוד משחקנים בקבוצה.

באופן כללי אני מסכים איתך שהוא בעייתי אבל הכישרון הגדול שלו... אין מחליפים ברמה שלו ברשימת המועמדים. למישהוא יש ספקות שהוא הרבה יותר טוב מריברס או משאר השמות שהעלו עד כה ?
השנה הוא היה טוב בברצלונה בעמדת הסמול לצד נבארו.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 04 יוני 2011, 18:53

אני חושב שהכל התחיל מאי התאמה מקצועית. ברגע שהכדורסל לא טוב הכל לא טוב (ציטוט של הלפרין). אני חושב שאנדרסון שחקן נחוש ומוכשר, שחקן הגנה מצויין, מתאים לקשיחות של הקבוצה, חוטף טוב . אני מסכים שיש ספקות לגבי האופי. ממה שהבנתי מדברי בלאט בזמנו הוא קיבל פידבקים רעים מאוד משחקנים בקבוצה.

באופן כללי אני מסכים איתך שהוא בעייתי אבל הכישרון הגדול שלו... אין מחליפים ברמה שלו ברשימת המועמדים. למישהוא יש ספקות שהוא הרבה יותר טוב מריברס או משאר השמות שהעלו עד כה ?
השנה הוא היה טוב בברצלונה בעמדת הסמול לצד נבארו.

אמרתי את זה כשהוא עזב והיו חלק שהיו בצד שלו וחלק בצד שלא רצה אותו..לא אכפת לי כמה השחקן טוב,אם האופי שלו חרא אז אני לא רוצה אותו בקבוצה שאני אוהדת..
יש אנשים שמוכנים להעלים עין ומה שאכפת להם זה ששמים את הכדור בסל,אצלי זה לא עובד ככה..
אז לא אכפת לי אם אין לו מחליף ברמה שלו..האופי שלו דפוק,לא אכפת לו מאף אחד חוץ מעצמו ואני לא רוצה שחקן כזה בקבוצה שלי..

אתה לא יכול להתכחש לסטטיסטיקה שלו שאומרת שמאז שהוא הגיע לאירופה הוא לא היה בקבוצה אחת יותר משנה(או חצי שנה)..כשזה פעם או פעמיים אפשר להגיד שזה צירוף מקרים,אבל כשזה קורה 5 פעמים..אי אפשר כבר לתרץ את זה
נערך לאחרונה על ידי Holiday_Armadillo בתאריך 04 יוני 2011, 18:54, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי refael » 04 יוני 2011, 18:53

נוא נדפק גם בברצלונה בגלל ההרכב ? שטיות זה הכל בראש שלו הוא אדיוט בעל אגו מוגזם.
תמונה
refael

הודעהעל ידי oriya » 04 יוני 2011, 18:55

אתם רציניים? אנדרסון זה הרס קבוצתי
oriya

הודעהעל ידי שמואל1 » 04 יוני 2011, 19:01

אידסון חתם בברצלונה לשנתיים, ירוויח 2 מיליון יורו לעונה!
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?f ... 77&lang=HE

ללא ספק השיג חוזה מדהים בעיתוי מושלם מבחינת הקריירה שלו, שיהיה לו שם בהצלחה. לגבי אנדרסון- לא מאמין שהוא ימשיך. אידסון מגיע בדיוק למשבצת הזו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 04 יוני 2011, 19:08

oriya כתב:אתם רציניים? אנדרסון זה הרס קבוצתי

לחלוטין. אחרי שהרס את מכבי, ואת בארסה, באמת יש אנשים שחושבים שכדאי להחזיר אותו???? :duh
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 04 יוני 2011, 19:10

שמואל1 כתב:אידסון חתם בברצלונה לשנתיים, ירוויח 2 מיליון יורו לעונה!
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?f ... 77&lang=HE

ללא ספק השיג חוזה מדהים בעיתוי מושלם מבחינת הקריירה שלו, שיהיה לו שם בהצלחה. לגבי אנדרסון- לא מאמין שהוא ימשיך. אידסון מגיע בדיוק למשבצת הזו.

אידסון תותח. שחקן ברמה גבוהה מאוד. כל הכבוד לו על החוזה שהשיג.

גם טוב מבחינת המשפחה שלו להיות במקום כמו ברצלונה, אשתו והילדים בטוח יהנו שם... :rose

שיהיה לו בהצלחה, וגם לנו למצוא מחליף הולם.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 04 יוני 2011, 19:18

אין ספק שכלכלית הוא עשה את עסקת חייו , אבל זה גם גורם לי להבין שמקצועית הוא כבר חושב על סוף הקריירה . הוא מעדיף ללכת לכסף הגדול למרות שמקצועית הוא לא יבוא שם מספיק לידי ביטוי ויש מצב שהוא יהיה שם בדיוק כמו האוסטרלי החביב (אינגלס) , אבל הרבה יותר עשיר....לא בכל קבוצה יקבלו כלכך בקלות את המשחקים הפחות טובים שלו שהוא נראה כאילו הוא מפחד מהצל של עצמו...

לגבי אנדרסון , נו באמת....יש הבדל בין שחקן טוב לבין שחקן טוב לקבוצה .
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי yiffy » 04 יוני 2011, 19:23

מה זה הסכום הזה :eek :eek
ולחשוב שמכבי הציעה 900,000 דולר. האם נשאר מישהו בעולם שמאשים אותו? רוב האנשים בעולם היו מוכרים הרבה יותר מקבוצה בשביל זה...
איין ראנד הייתה אפילו נותנת את הבת שלה...
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 04 יוני 2011, 19:24

yiffy כתב:מה זה הסכום הזה :eek :eek
ולחשוב שמכבי הציעה 900,000 דולר. האם נשאר מישהו בעולם שמאשים אותו? רוב האנשים בעולם היו מוכרים הרבה יותר מקבוצה בשביל זה...
איין ראנד הייתה אפילו נותנת את הבת שלה...

ההצעה האחרונה של מכבי(לפי ספורט5)הייתה 2.7 מליון דולר לשנתיים..זאת אומרת 1.35 מליון לעונה..לא 900,000..
אבל כן,עדיין הפרש גדול ואף אחד לא מאשים אותו שהוא הלך(חוץ מכמה רומנטיקנים שכועסים ש''הלך אחרי הכסף''
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yellowaura » 04 יוני 2011, 19:32

6 לב צהוב כתב:

נוא נדפק גם בברצלונה בגלל ההרכב ? שטיות זה הכל בראש שלו הוא אדיוט בעל אגו מוגזם.

אני הבנתי שהוא הצליח בברצלונה (מי שהיה גרוע השנה זה רוביו). הם כנראה יזכו באליפות והפסידו הפסד סביר לפנא החזקה ביורוליג.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי yzafrir » 04 יוני 2011, 19:36

זאת בדיוק הייתה הבעיה עם אנדרסון , ההצלחה האישית שלו היא תמיד על חשבון ההצלחה הקבוצתית....

איך אפשר לכעוס על איידסון ? הוא סיים חוזה , קיבל הצעה שאי אפשר לסרב לה , הוא בגיל כזה שזו ההזדמנות האחרונה מבחינתו לבסס את עצמו כלכלית....אני מאחל לו רק בהצלחה !!!
הייתי יותר כועס אם פארגו היה הולך בגיל כזה אחרי הכסף הגדול כי לו עוד יהיו הזדמניות לעשות קופה .....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי misha » 04 יוני 2011, 19:39

yellowaura כתב: אני מסכים שיש ספקות לגבי האופי. ממה שהבנתי מדברי בלאט בזמנו הוא קיבל פידבקים רעים מאוד משחקנים בקבוצה.

אין שום ספקות - חד משמעית מדובר בשחקן עם אופי בעייתי שאפילו בצחוק לא הייתי מחזיר. גם בלאט לא וזו בכלל לא אופציה אחרי הדרך בה הוא עזב אז חבל סתם לשפוך מילים על משהו שבכלל לא רלוונטי.

שיהיה בהצלחה לאידסון, הבחור מסודר כלכלית להרבה שנים.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי Mta_atic » 04 יוני 2011, 19:41

yzafrir כתב:זאת בדיוק הייתה הבעיה עם אנדרסון , ההצלחה האישית שלו היא תמיד על חשבון ההצלחה הקבוצתית....

איך אפשר לכעוס על איידסון ? הוא סיים חוזה , קיבל הצעה שאי אפשר לסרב לה , הוא בגיל כזה שזו ההזדמנות האחרונה מבחינתו לבסס את עצמו כלכלית....אני מאחל לו רק בהצלחה !!!
הייתי יותר כועס אם פארגו היה הולך בגיל כזה אחרי הכסף הגדול כי לו עוד יהיו הזדמניות לעשות קופה .....

לא מבין מה יש לכעוס?
חוזה במכבי זה לא חתונה קתולית. גם אם פארגו היה מחליט לעזוב, הייתי בולע את זה בצער אבל עדיין מבין את הסיבה.
זכותו של כל אחד לקחת את ההחלטות הכלכליות והמקצועיות הנכונות בשבילו.
מישהו יודע מה יהיה בעתיד? תראה את פרקינס, הגיע לשלב שבו הוא שווה מיליון דולר+ ועכשיו צריך להתחיל הכל בערך מההתחלה.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי yellowaura » 04 יוני 2011, 19:50

jol9 כתב:
oriya כתב:אתם רציניים? אנדרסון זה הרס קבוצתי

לחלוטין. אחרי שהרס את מכבי, ואת בארסה, באמת יש אנשים שחושבים שכדאי להחזיר אותו???? :duh

הרס את מכבי ??? הוא הוביל אותה להצלבה ! מכבי נפלה לקבוצה מחוברת עם מאריץ', רוברטס, מקאלב. שחקנים טובים מאוד. למכבי לא היו גבוהים (היום כולם מבינים מה פישר באמת שווה). הנפילה האמיתית בקו האחורי באותה שנה היה וישינייבסקי. כולם זוכרים את אנדרסון בגלל שהאחריות נפלה עליו בסגל המוגבל של אותה שנה.
כמובן הייתה את הפציעה של לאסמה שהפילה את מכבי בליגה. אני חושב שהקבוצה של אותה שנה הייתה מוגבלת מאוד בחלק הקדמי וזאת הייתה עיקר הבעיה.

למה אתה חושב שאנדרסון לא היה טוב השנה בברצלונה ?

אני זוכר הצגות של אנדרסון (כולל בהגנה) ובכלל תצוגות טובות של מכבי עם אנדרסון מה שהוביל אותו לשחק בברצלונה. אני זוכר שהוא היה מאוד פופולארי בציבונה.

הבעיה שברגע שבונים עליו בצורה בולטת כל כך הוא מפשל.

אם אפשר להביא את סאן אמטריו עדיף. אם מתכוונים להביא את אחד השמות הבינוניים שהעלו עד כה עדיף את אנדרסון.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־55 אורחים