המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

מאריץ' חתם במכבי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מאריץ' חתם במכבי

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 02 ספטמבר 2014, 21:54

LIAV10 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:שהמוח שלך מטומטם כמוני

נו, זה כבר ידוע שנים.

אני יודעת אבל זאת פעם ראשונה שאני מרגישה שהייתה לי השפעה פה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 02 ספטמבר 2014, 21:55

למאריץ׳ הייתה הצעה בבנביט הטורקית עבור 700 אלף דולר עליה ויתר עבור הגעה למכבי.
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 02 ספטמבר 2014, 21:56

MTA2311 כתב:
שחף כתב:
MTA2311 כתב:באחד האתרים (לא זוכר איזה) כתוב שהוא ירוויח חצי מיליון דולר.
את היכולת של זיזיץ' הוא יצליח לשחזר, רק חבל שהוא לא יקבל את אותו הסכום בתמורה.

אתה מעדיף את קרייג סמית' רב עם גודס באימונים ונזרק מפה אחרי חודש?
אני חושב שאתה קצת מגזים. זיזיץ' זה זקן שבא לעשות פה כמה לירות לפני הפרישה ולהריץ דאחקות עם ניקולה על הספסל. מאריץ' כולה בן 30. לא סופרסטאר אבל בהנחה שסופו חוזר אנחנו לא ממש צריכים אחד כזה

אני לא מצליח להבין איך האמירה על קרייג סמית' אמורה לשכנע אותי שמאריץ זאת החתמה סבירה. אני העליתי את קרייג סמית' כמועמד? אני אחראי על האלטרנטיבות? זאת פשוט החתמה לא טובה. כמה שנים השחקן הזה יכול לחיות על מה שהוא עשה לפני 30 שנה עם פרטיזן? הרי מאז הוא נראה פחות טוב אפילו מקרייג סמית'.

ומילא היכולת, אם מישהו במכבי מאמין שסופו באמת יחזור עוד חודש, מה נעשה אז עם מאריץ? ומצד שני, אם לא מאמינים שסופו יחזור לשחק כל כך מהר, אז מאריץ הוא תחליף הולם? בקיצור, זאת החתמה רעה איך שלא מסתכלים עליה.

יכול להיות שלגודס אין בעיה לשים את ת'יוס בדקות מסויימות ב-4. זה בהחלט בעייתי מבחינת ספייסינג אבל גם רנדל הוא לא ממש עילוי מבחינת קליעה מבחוץ.
שחף

הודעהעל ידי yzafrir » 02 ספטמבר 2014, 21:58

MTA2311 כתב:
yzafrir כתב:
שמואל1 כתב:
yzafrir כתב:
שמואל1 כתב:לא ברור לי מה עובר על מכבי.
המשך ישיר להתנהלות הבזויה בקיץ הזה.
חשבתי שפיני יכניס קצת היגיון למערכת, אבל לא.
מאריץ' הוא שחקן כבד וגמלוני, בדיוק מהסטייל של סופו. בשביל מה אנחנו צריכים אותו?
הוא נראה רע בשנים האחרונות.
למה לא הביאו את לורבק או שחקן אחר עם קליעה?

פשוט הזוי ולא מתאים.

אין לי מושג על מה אתה מדבר !!!
ההתנהלות של מכבי הקיץ הייתה אחת הטובות בשנים האחרונות . פארגו והיינס החתמות טובות , רנדל הוא החתמה טובה לדעתי ו אפילו לינהרט הוא לא החתמה כזאת גרועה אם לוקחים בחשבון את התפקיד שמיועד לו והסכום . גם מריץ' זו החתמה טובה בטח בשלב כזה וכשהמצב של סופו מתחיל להתברר...
למה לא הביאו את לורבק ? כי בדומה למאריץ' גם הוא לא נראה טוב בלא זוכר כמה שנים כבר ו הוא עולה פי 2 לפחות ממאריץ'.....

אתה נראה לי קצת חי בסרט.
רק פארגו הוא החתמה טובה.
כל שאר השחקנים בינוניים ולא מוכחים ברמות הגבוהות במקרה הטוב ( רנדל והיינס )
והשאר שחקני תחתית בליגות חלשות ( לינהארט ).
מאריץ כבר כמה שנים נראה כמו הצל של עצמו.

מדהים אבל עשית קופי פייסט משנה שעברה (שהיה בעצם קופי פייסט של שנה קודמת שהיה בעצם....). ורק עידכנת את השמות של השחקנים...
ואני קיוויתי שאחרי העונה האחרונה למדת משהו....

חני , אם לא מתחשבים בעלות אז יש הרבה שחקנים שהייתי מביא למכבי....

צר לי. להכריז שהיינס ורנדל הם החתמות טובות עוד לפני שהם שיחקו משחק אחד במכבי זה לא פחות נורא מלהכריז את ההפך.

אני מוכן לקחת את הסיכון הזה בדיוק כמו ששנה שעברה בקיץ אמרתי את אותם דברים על רייס וטיוס.
מקסימום אני יבלע את הכובע בסוף העונה...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי גל גל » 02 ספטמבר 2014, 21:58

טוב רגע הקלפים קצת נטרפו פה, בוואלה רשום שהוא חתם עד דצמבר ואז למכבי תיהיה אפשרות להאריך את החוזה שלו מעניין מה יהיה
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי חנו'ש » 02 ספטמבר 2014, 21:59

MTA2311 כתב:צר לי. להכריז שהיינס ורנדל הם החתמות טובות עוד לפני שהם שיחקו משחק אחד במכבי זה לא פחות נורא מלהכריז את ההפך.

לנחש את העתיד אני לא יכולה, כך שאין לי מושג אם יהיו טובים או לא, אבל בסה"כ הם לא החתמות רעות לטעמי.
את רנדל אני די מחבבת, השאלה היא רק איך הוא יהיה ברמה של היורוליג ועד כמה הוא יהיה בריא.
והיינס אומנם בעייתי בעיניי כי אני לא אוהבת שחקנים מטומטמים ואומרים ששכל זה לא נקודת החוזקה שלו, אבל מעבר לזה הוא נשמע בדיוק כמו סוג השחקנים שלרוב מגיעים למכבי שדווקא מצליחים לא רע, וגם די נשמע לי מתאים לצד פארגו.
כך שלמעט ההחתמה של לינהארט, בגדול אין לי הרבה תלונות על ההחתמות שעשו, יש לי יותר בעיה על מה שלא עשו וזה בעיקר מישהו שיכול אפילו במעט לתת אפילו חצי ממה שבלו נתן.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי MTA2311 » 02 ספטמבר 2014, 21:59

גל גל כתב:אני מרוצה מאריץ יוסיף לנו בריבאונד אין ספק שהוא ריבאונדר מעולה וביחד עם רנדל או טיוס זה בכלל טוב, הוא פיזי יש לו פוסט אפ ובניגוד לסופו יכול לשחק 25 דקות,בקיצור אחלה החתמה ועוד ב 500 אלף דולר מעולה

מתי הייתה העונה אחרונה שבה מאריץ שיחק 25 דקות למשחק?

זה כאילו אנשים פה לא מסוגלים להשתחרר מהטראומה של הסדרה ההיא מול פרטיזן, ולהשלים עם זה שמדובר בשחקן שונה לחלוטין.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי MTA2311 » 02 ספטמבר 2014, 22:01

חנו'ש כתב:
MTA2311 כתב:צר לי. להכריז שהיינס ורנדל הם החתמות טובות עוד לפני שהם שיחקו משחק אחד במכבי זה לא פחות נורא מלהכריז את ההפך.

לנחש את העתיד אני לא יכולה, כך שאין לי מושג אם יהיו טובים או לא, אבל בסה"כ הם לא החתמות רעות לטעמי.
את רנדל אני די מחבבת, השאלה היא רק איך הוא יהיה ברמה של היורוליג ועד כמה הוא יהיה בריא.
והיינס אומנם בעייתי בעיניי כי אני לא אוהבת שחקנים מטומטמים ואומרים ששכל זה לא נקודת החוזקה שלו, אבל מעבר לזה הוא נשמע בדיוק כמו סוג השחקנים שלרוב מגיעים למכבי שדווקא מצליחים לא רע, וגם די נשמע לי מתאים לצד פארגו.
כך שלמעט ההחתמה של לינהארט, בגדול אין לי הרבה תלונות על ההחתמות שעשו, יש לי יותר בעיה על מה שלא עשו וזה בעיקר מישהו שיכול אפילו במעט לתת אפילו חצי ממה שבלו נתן.

אני גם לא חושב שמדובר בהחתמות רעות. ממש לא.
רק אומר שהכרזות חד משמעיות לפני תחילת העונה (לכאן או לכאן) לא רלוונטיות באותה מידה .
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי חנו'ש » 02 ספטמבר 2014, 22:01

MTA2311 כתב:
גל גל כתב:אני מרוצה מאריץ יוסיף לנו בריבאונד אין ספק שהוא ריבאונדר מעולה וביחד עם רנדל או טיוס זה בכלל טוב, הוא פיזי יש לו פוסט אפ ובניגוד לסופו יכול לשחק 25 דקות,בקיצור אחלה החתמה ועוד ב 500 אלף דולר מעולה

זה כאילו אנשים פה לא מסוגלים להשתחרר מהטראומה של הסדרה ההיא מול פרטיזן, ולהשלים עם זה שמדובר בשחקן שונה לחלוטין.

כנראה שפיני בעיקר זה שלא הצליח להשתחרר מהטראומה, זה כנראה מסביר את ההחתמה....
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי LIAV10 » 02 ספטמבר 2014, 22:03

אור, כתבת שאם סופו לא חוזר בקרוב זה לא תחליף הולם, אתה זוכר שחוץ מצסק"א הבית שלנו מורכב מכל מיני לימוז', אלבה ועוד קבוצות שאף אחד לא זוכר שהן איתנו בבית מרוב שהן לא מאיימות?
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי LIAV10 » 02 ספטמבר 2014, 22:11

בסה"כ נתן ממוצעים נחמדים בטופ 16, קלע 7 והוריד 4 ריב' ב-17 דק'.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי yzafrir » 02 ספטמבר 2014, 22:12

חנו'ש כתב:
MTA2311 כתב:

כנראה שפיני בעיקר זה שלא הצליח להשתחרר מהטראומה, זה כנראה מסביר את ההחתמה....

או שפשוט שכחו שהוא מיועד להחליף ( זמנית כנראה ) שחקן שגם ככה לא משחק יותר מ15 דקות...את זה מריץ' בהחלט יכול לעשות...
אגב אני מסכים איתך לגבי ההצהרה המוקדמת פשוט באופן אישי אנידי אוהב את ההחתמות העונה למרות שחוץ מפארגו אף אחת היא לא באנקר אמיתי על הנייר ...אני די אופטמי
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי MTA2311 » 02 ספטמבר 2014, 22:12

LIAV10 כתב:אור, כתבת שאם סופו לא חוזר בקרוב זה לא תחליף הולם, אתה זוכר שחוץ מצסק"א הבית שלנו מורכב מכל מיני לימוז', אלבה ועוד קבוצות שאף אחד לא זוכר שהן איתנו בבית מרוב שהן לא מאיימות?

עכשיו זה כבר פחות רלוונטי, כי מסתבר שהחוזה הוא עד סוף שלב הבתים. לרמה הזאת זה באמת כנראה יספיק, למרות ששוב, מדובר בהרבה כסף.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי חנו'ש » 02 ספטמבר 2014, 22:12

מוזר שלפי וואלה מאריץ' הסכים לחתום עד דצמבר.
כנראה שבאמת הביאו אותו כמחליף זמני לסופו.
בואו נקווה שסופו יחזור במהרה בימינו לתפקוד מלא עוד הרבה לפני דצמבר ואז אם מאריץ' יהפוך למיותר, מכבי תחסוך עוד כמה גרושים ותעיף אותו.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי משה » 02 ספטמבר 2014, 22:17

אני מציע לכל הלחוצים להוריד את הלחץ. מאריץ לא מגיע כתחליף לסופו שיחמיץ בסך הכל 4-5 משחקים רשמיים, לא קריטי. אני גם הייתי מעדיף שיבוא 4-5 שיכול לפתוח את ההתקפה, לדוגמא לורבק היה יכול להיות החתמה טובה. אבל סך הכל אני מרוצה מהחחתמה, אני מאוד מאמין בפיני שיוציא ממנו את המקסימום וזה המון. קו קדמי של סופו-מאריץ' נותן לך כמעט בכל רגע נתון שחקן שיכול לקבל את הכדור מתחת לסל ויעשה מזה נקודות וזה חשוב, תוסיפו את טיוס שהוא מצוין ושלדעתי גם יכול לשחק במצבים מסויימים בניגוד לסופו עם מאריץ.
משה

הודעהעל ידי חנו'ש » 02 ספטמבר 2014, 22:22

יכול להיות שכשסופו יחזור בריא בעזרת השם, כדאי לחשוב על להשאיר את מאריץ' עד סוף העונה.
כלכלית לא אכפת לנו כי לא יחתום עוד שחקן, כך שזה לא יגרע מההחתמות האחרות, וככה זה יכול לעזור למקרי פציעות עתידיות שבטח יקרו ואולי אפשר לתת ככה הרבה מנוחה לסופו בליגה.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי שחף » 02 ספטמבר 2014, 22:25

אפשר לקבלאת השחקן הזה בבקשה?
https://www.youtube.com/watch?v=mPh0mTUFuVg
שחף

הודעהעל ידי itai7 » 02 ספטמבר 2014, 22:32

גיא פניני לאחר החתמתו של מאריץ': "היינו צריכים שחקן עם ביצים".

:laugh3
itai7

הודעהעל ידי felix_r » 02 ספטמבר 2014, 22:44

חנו'ש כתב:אם לא מתייחסים רגע לעלות, אז לורבק היה יכול להתאים הרבה יותר למה שמכבי צריכה.
הוא יכול לשחק גם בעמדה 4 וגם 5 וככה יכול לסתום בדיוק את החורים שאנחנו צריכים - ישחק כ-5 מחליף בדקות שטיוס יורד לנוח עד שסופו מחלים, וכשסופו מחלים הוא נותן יותר דקות בעמדה 4 (בהתחשב שכרגע יש לנו בעיקר את רנדל שם) ובנוסף יכול לתרום קצת בתחום השלשות.

מתי כבר את ועוד כמה חברים כאן בפורום תבינו, שלורבק הוא שחקן גמור?
כמה פעמים אפשר להסביר שהוא סובל מ 800 פציעות שונות ומשונות וכבר מספר שנים הוא פצוע יותר מאשר הוא משחק?
אולי תמחקו כבר את השם הזה מהרשימה... כמה אפשר?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמואל1 » 02 ספטמבר 2014, 22:46

felix_r כתב:
חנו'ש כתב:אם לא מתייחסים רגע לעלות, אז לורבק היה יכול להתאים הרבה יותר למה שמכבי צריכה.
הוא יכול לשחק גם בעמדה 4 וגם 5 וככה יכול לסתום בדיוק את החורים שאנחנו צריכים - ישחק כ-5 מחליף בדקות שטיוס יורד לנוח עד שסופו מחלים, וכשסופו מחלים הוא נותן יותר דקות בעמדה 4 (בהתחשב שכרגע יש לנו בעיקר את רנדל שם) ובנוסף יכול לתרום קצת בתחום השלשות.

מתי כבר את ועוד כמה חברים כאן בפורום תבינו, שלורבק הוא שחקן גמור?
כמה פעמים אפשר להסביר שהוא סובל מ 800 פציעות שונות ומשונות וכבר מספר שנים הוא פצוע יותר מאשר הוא משחק?
אולי תמחקו כבר את השם הזה מהרשימה... כמה אפשר?

ומאריץ לא משחק כמו גופה ונפצע כל שני וחמישי, כבר 5 שנים?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], sroeyz ו־155 אורחים