המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

החוק הרוסי בוטל. יותרו 4 זרים בלבד.

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

החוק הרוסי בוטל. יותרו 4 זרים בלבד.

הודעהעל ידי קובי » 06 יוני 2011, 18:07

עוד הוחלט: 10 קבוצות בליגה, עם אופציה להכנסת שתיים נוספות. האבסורד: היורדת תוכל לקנות את הישארותה.

מזרחי: "הסכמתנו לא מורידה מהמחאה נגד הפיינל פור". אוהדי מכבי פרצו לישיבה...

מעבר לכך, הליגה תעבור למבנה של 10 קבוצות עם יורדת אחת ועולה אחת, אך עם אפשרות להרחבתה על בסיס יכולות כלכליות - סעיף הרלוונטי במיוחד להפועל תל אביב. במסגרת נושא זה נקבע כי הקבוצה שתסיים במקום האחרון בליגת לוטו, תוכל לשמור על מקומה בליגה הבכירה תמורת פיצוי והצגת יכולת כלכלית. לא ממש ספורטיבי.

הסיבוב שלישי יחולק לשני בתים: בית עליון שיכלול את קבוצות 1-6 ובית תחתון שיכלול את קבוצות 7-10. כמו כן נקבעו תקציבי המינימום ל-3 העונות הבאות: 5 בעונה הקרובה, 5.5 לעונה אחריה ו-5.75 לעונת 2013/2014. בנוגע לפיינל פור, ייערך דיון בחודש ינואר לגבי הנושא. ההערכה היא שההחלטה תבוטל בקיץ הבא, כלומר בעונה הקרובה האירוע יתקיים כפי שהיה בשנים האחרונות.

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 01173.html

נ.ב - כן, בהחלט דורש אשכול. הפסיקו "להתקמצן" על אשכולות חדשים.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

Re: החוק הרוסי בוטל. יותרו 4 זרים בלבד.

הודעהעל ידי yzafrir » 06 יוני 2011, 18:15

טוב , אז מה זה אומר מבחינת מכבי ?
קודם כל זה מצריך סגל של 8 ישראלים ו4 זרים ....
במידה וצריך 8 ישראלים מכבי צריכה להביא את הישראלים הכי טובים שיש וזה צריך לכלול לדעתי גם את הלפרין גם את שייר וגם את לאנדסברג . אם שארפ ימשיך אז הוא יהיה השמיני למרות שאפשר להסתדר בלעדיו ולהישאר עם סגל של 7 ישראלים (סך הכל 11 שמחקנים) .
מבחינת זרים , מכיוון שמכבי הולכת להתרכז ביורוליג ובאדריאטית אז יש צורך בהחתמת 8 זרים .
סך הכל סגל של 15 שחקנים (כולל פרקינס ) בהנחה ששארפ פורש ....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי Mta_atic » 06 יוני 2011, 18:18

למעט ההחלטה על 4 זרים המתווה של ליגה סגורה נראה טוב ובריא.
למה להתעלל בעצמנו עם קבוצות חסרות תקציב שמגיעות לפה ומסריחות כל חלקה טובה?
נכון, זה לא הכי ספורטיבי, אבל זה בהרבה יותר הגיוני וספורטיבי מהפיינל פור.

לגבי הפיינל פור, אני מסופק.
מה שונה השנה הבאה מהשנה?
האם בשנה הבאה חיים אוחיון ושאר בעלי הקבוצות שתפסו השנה את קופל בביצים ואיימו לעזוב, יתקפלו?

בקיצור, סתם שטויות במיץ.
הפיינל פור הולך להישאר פה לכל הפחות עד שתיבנה הארנה בירושלים ואז הדיונים יהיו הרבה יותר משמעותיים.

נ.ב - צפריר,
מכבי לא חייבת להחתים 8 שחקנים.
לפי מה שקראתי והבנתי מדובר במינימום 6 בטופס (נכון שאף אחד לא ירצה לעלות עם סגל קצר, אבל זה עדיין לא מחייב לקנות עוד 2...).

עכשיו הרצון להחתים את רוט ל-3 שנים נראה הרבה יותר מובן.
כשחייב לשים 6 ישראלים בטופס, לך תמציא אותם יש מאין.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי קובי » 06 יוני 2011, 18:20

yzafrir כתב:טוב , אז מה זה אומר מבחינת מכבי ?
קודם כל זה מצריך סגל של 8 ישראלים ו4 זרים ....
במידה וצריך 8 ישראלים מכבי צריכה להביא את הישראלים הכי טובים שיש וזה צריך לכלול לדעתי גם את הלפרין גם את שייר וגם את לאנדסברג . אם שארפ ימשיך אז הוא יהיה השמיני למרות שאפשר להסתדר בלעדיו ולהישאר עם סגל של 7 ישראלים (סך הכל 11 שמחקנים) .
מבחינת זרים , מכיוון שמכבי הולכת להתרכז ביורוליג ובאדריאטית אז יש צורך בהחתמת 8 זרים .
סך הכל סגל של 15 שחקנים (כולל פרקינס ) בהנחה ששארפ פורש ....

לא הגזמת :D

מכבי לא צריכה להחתים 8 ישראלים בכירים "בכוח", רק בשביל "להתיישר" לחוקי קופל. דיי ב-6 ישראלים בכירים, ומקסימום יירשמו עוד 1-2 נערי פוסטר ל-12.
כמובן שאין מקום ל-8 זרים, בטח שלא תקציבית. לטעמי עדיף להשקיע במינימום זרים במחיר הגבוה שיש. בוודאי שלא ארבעה זרים, אך גם לא 8. משהו באמצע נראה לי כפתרון האופטימלי ביותר.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 06 יוני 2011, 18:27

מישהו יכול להסביר לי באיזה עולם ג'מצ'י חי ואיך בעולם הזה מה שקרה היום נחשב שמכבי ניצחה את המנהלת?
הוא טוען שזה שייערך דיון בינואר על הפיינל פור זה אומר שמכבי ניצחו כי הם נתנו למנהלת את מה שהם רצו..לא.
אם הפיינל פור יבוטל זה אך ורק בגלל האוהדים של מכבי ובגלל שקופל קריזיונר חסר כל הבנה בסיסית באסטרטגיה..
האוהדים של מכבי עשו מחאה אדירה,אבל אם לקופל לא היה קופץ הפיוז והוא היה משאיר את המכתב של המנהלת לעצמו אז כולם היו שותקים על הפיינל פור..אבל בגלל שהוא החליט ללכת ראש בראש עם מכבי ומכבי הראו לו תוך 5 דקות מי הבוס(פשוט עשו לו בית ספר),אז פתאום חושבים על לבטל את הפיינל פור..לא בגלל שמכבי אישרו את הדברים היום בפגישה..

מה שכן..השחקן הישראלי מראה שלא צריך להיות שחקן כדורגל בשביל להיות אידיוט..החוק של ארבעת הזרים לא עוזר לכדורסלן הישראלי במאומה..להפך,עכשיו כל המתאזרחים יקבלו עדיפות על פני כדורסלנים ישראלים..ומבחינתי..שינשכו אותם בתחת כמה שיותר..WHAT GOES AROUND COMES AROUND..
שיגידו שהם רוצים יותר כסף,לגיטימי,אבל שלא יתרצו את זה בזה שהם רוצים לשחק יותר,כי החוק הרוסי עשה לאנונימיים הרבה יותר ממה שהחוק החדש יעשה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 06 יוני 2011, 18:31

אם מכבי רוצה לקחת את הקופל ליג ברצינות במסגרת המגבלות אז היא חייבת ללכת על המקסימום ישראלים הכי איכותיים שיש , זו דעתי ....לגבי 8 זרים , אפשר פחות אבל לקחתי בחשבון את פרקינס שלא בטוח שיהיה משמעותי שנה הבאה...סך הכל אני מדבר על סגל של 15 שחקנים כולל את פרקינס , זה מה שבלאט רוצה וזה לא נראה לי הגזמה...
מבחינה כספית זה גם לא בעיה כי השמות שמדברים עליהם כרגע הם שחקנים יחסית זולים
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי בעל זבוב » 06 יוני 2011, 18:40

מותר להחתים 8 זרים, אבל תמיד רק ארבעה יוכלו לשחק. אפשר לעשות רוטציה ביניהם כאוות נפשו של המאמן.
וגם אם לא, אני לא חושב שלמכבי יהיו יותר משבעה וגם אם זה לא טוב, בגלל שיש אדריאטית, זה באמת לא משנה אם סופו או כל זר אחר ישבו ביציע אצל קופל.

עריכה:
בדקתי בספסל ובהחלט אפשר לרשום עד 8 זרים באיגוד ולשתף בכל פעם ארבעה ע"פ הרצון.
זו הפשרה שמכבי דרשה, כרמז לכמות הזרים שבלאט מעוניין.
בעל זבוב

הודעהעל ידי itay92 » 06 יוני 2011, 21:30

למה לא לתת לשניי שחקני נוער של מכבי לשחק בליגה ולצבור ניסיון? כמו לדוגמא את לבנובסקי מי יודע אולי יתפתח לשחקן טוב ברמת יורוליג?
לדעתי עדיף על החתמת שחקנים כמו רוט שאתה יודע מה תקבל, אבל יודע גם שאין להם לאיפה להתפתח.
itay92

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 06 יוני 2011, 21:40

בדיוק כשבאתי לשבח את אקוניס שהוא עשה את מה שמכבי לא עשו,הוא בא ומכניס משפט של מכבי
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 01200.html
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי מה מכבי » 07 יוני 2011, 00:56

מה לא נכון במה שהוא אמר על מכבי? צודק וזה לא נראה כמו משהו שנאמר כהתרסה למכבי אלא כמישהו שקורה את המפה נכון. זה ששאר הקבוצות בליגה מפגרות ולא מבינות את זה זה כבר בעיה שלהם. בחוקים החדשים לא נותר למכבי בריירה אלא להחתים לפחות עוד 2-3 ישראלים מובילים במקום זרים שתפסו את העמדה הזאת ויכלו לשחק בשנים הקודמות. לא סתם מדברים עם שחקנים כמו רוט, צריך לחזק את הסגל בליגה במקום הזרים שיצטרכו לשבת בצד. אקוניס טען (לפחות על פי מה שאמרו בחדשות הספורט) שהרמה של הליגה תרד מאד (שזה קשה מאד לרדת מהרמה שהגענו אליה היום) בגלל ההחלטות החדשות, שאין מספיק ישראלים כבר היום, ועכשיו גם מורידים את מספר הזרים ל4 (מה שגם מחייב את מכבי להחתים עוד אקסתרה ישראלים בהשוואה לשנים קודמות) וגם מגדילים את הליגה ל12 ומאפשרים לקבוצות לקנות את המקום שלהם בליגה דבר שגם ככה הוא לא ספורטיבי. אם זה היה משפר את הליגה עוד היה בזה הגיון, אבל כמו שזה נראה זה בעיקר ידפוק את הליגה.

ומי שידפק הכי הרבה יהיה קופל והלייצנים. הם חיים באיזה סרט שירידה ל4 זרים תחליש אותנו, אני אומר דווקא להפך. היתרון של מכבי מאז ומעולם היה הישראלים בליגה, הפער בינהם עצום, ועכשיו גם נדאג שהטובים ביותר ישחקו אצלנו בליגה. 4 הזרים הטובים ביותר שלנו עדיין יעשו בית ספר לליגה, אבל הפער בין הישראלים שלנו לישראלים של שאר הליגה פשוט יגדל ויהיה עצום. הם כנראה שכחו מה היה בפעם האחרונה ששיחקו פה עם 4 זרים ומה עשינו לליגה המסכנה אז. כל החיים אוחיונים והאבנר קופלים מחכה להם בוקר רע מאד בשנה הבאה כשיתעוררו מהחלום שהירידה ל4 זרים תפגע במכבי בצורה כלשהי בליגה.
מה מכבי

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 07 יוני 2011, 01:25

אני לא אתפלא אם כשהם יקלטו מה הם עשו הם אשכרה ינסו להעביר את החוק של ''X ישראלים בכירים לקבוצה''..שאני באמת לא יודעת איך יאכפו את זה..
מה? יגידו שישראלי בכיר זה ישראלי שמשחק בנבחרת? ומה עם זה שהסגל משתנה מפעם לפעם? או ששחקנים פשוט יגידו ''יודעים מה? אני פשוט לא אשחק בנבחרת''
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 07 יוני 2011, 04:43

Holiday_Armadillo כתב:אני לא אתפלא אם כשהם יקלטו מה הם עשו הם אשכרה ינסו להעביר את החוק של ''X ישראלים בכירים לקבוצה''..שאני באמת לא יודעת איך יאכפו את זה..
מה? יגידו שישראלי בכיר זה ישראלי שמשחק בנבחרת? ומה עם זה שהסגל משתנה מפעם לפעם? או ששחקנים פשוט יגידו ''יודעים מה? אני פשוט לא אשחק בנבחרת''

והראשונה והיעקרית שתיפגע מזה תהיה הנבחרת.
הרי בלו למשל, מעניין מה יחליט אם תהיה לו בחירה בין מכבי לנבחרת?? :whistle
מה גם שזה לא יחזק בגרוש את שאר הליגה, אם שחקן בדרגים הגבוהים של אליהו או הלפרין לא יוכל לשחק במכבי כי הם עברו את המכסה, מישהו באמת חולם שילך לשחק אצל אוחיון או בי-ם במקום? הם פשוט יצאו לאירופה.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 07 יוני 2011, 05:41

יש גם עניין של חופש העיסוק .
כל החוקים הם בולשיט אחד גדול - הכל מתחיל ונגמר במתקנים ואז שכבר קבוצות יעבדו . היא אפשר מצד אחד לוותר על אירופה כמו שקבוצות כאן עושות מצד שני לבכות על גודל תקציב של מכבי .
הרי בינו אני מוכן לשלם על מנוי שלי 3000 ש"ח כפול 2 לא כדי לראות ליגה בארץ . עבור ליגה בארץ אני לא היתי מוכן לשלם גג 500 ש"ח כי הרמה ירודה . לא מעניין אותי ישראלים/ זרים וכו - אותי אישית מעניין כדורסל אטרקטיבי ואכותי וכזה אני מקבל שמשחקים מול קבוצות אירופאיות . כי מה לעשות שקבוצה שיש לה מגרש של 3500 איש - תמכור מנויים אפילו ב1000 ש"ח כל עוד והיא משתתפת באירופה כבר הכניסה לקופה 3מיליון ש"ח , בנוסף יש זכיות שידור , שיחפשו לבד חסויות וכו' ובשקת יגיעו לתקציב של 7-9 מילון ש"ח כל עוד ומשחקים באירופה . מחפש משהו שכל פעם יכניס יד לכיס וישים כסף זה מתכון לזמן קצר כי אף אחד לא ירצה כל שנה להוציא כסף , גם לרוזן זה נמס . גם כץ לא פרייר בקטע הזה . צריך המשכיות ומשורת ולא בכי . למה לא שמעתי מאף קבוצה כמו לובליאנה , פרטיזן וכו ' דיבורים על פער התקציבי ? הם ממשיכים להלחם ולהתקדם . ושפרטיזן רואה שאפשר להרוויח היא מארכת קבוצות בחירות באלם גדול יותר .
מעניין מי אמר שלגועל ת"א יהיה 16 מיליון ש"ח ל3 שנים ?
טיקי חוזר

הודעהעל ידי אבי » 07 יוני 2011, 05:49

אני מקווה שאוהדי מכבי שגילו אחריות ויצאו להפגין מול ישיבת המנהלת ימשיכו בצעדי המחאה וגם יתחילו להחרים את משחקי ליגת קופל, כולל הפיינל פור. לי אין ספק שהגזרות האלה של קופל וכנופייתו הן לא הגזרות האחרונות ולכן מכבי חייבת לפעול מול יול"ב כדי שיתאפשר לה לעזוב את ליגת קופל, אם לא בעונה הבאה אז בזאת שאחריה.
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי אבי » 07 יוני 2011, 05:59

קופל: "שונא את המילה קומבינה הפועל ת"א חשובה לליגה שלנו"

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 01201.html

ובאותו עניין-
קים ז'ונג איל: "שונא את המילה דיקטטורה".
ג'ורג' חבש: "שונא את המילה טרור".
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי בנימין נעמן » 07 יוני 2011, 10:41

אבי כתב:אני מקווה שאוהדי מכבי שגילו אחריות ויצאו להפגין מול ישיבת המנהלת ימשיכו בצעדי המחאה וגם יתחילו להחרים את משחקי ליגת קופל, כולל הפיינל פור. לי אין ספק שהגזרות האלה של קופל וכנופייתו הן לא הגזרות האחרונות ולכן מכבי חייבת לפעול מול יול"ב כדי שיתאפשר לה לעזוב את ליגת קופל, אם לא בעונה הבאה אז בזאת שאחריה.

האוהדים אמרו שהם לא יחרימו משחקים כי לא מגיע לקבוצה להענש אלא במשחקים הם ימחו.
והם הודיעו רישמית שהפיינל פור הבא (אם יתקיים) יוחרם.
סמל אישי של המשתמש
בנימין נעמן

הודעהעל ידי בעל זבוב » 07 יוני 2011, 16:50

בנימין נעמן כתב:
אבי כתב:אני מקווה שאוהדי מכבי שגילו אחריות ויצאו להפגין מול ישיבת המנהלת ימשיכו בצעדי המחאה וגם יתחילו להחרים את משחקי ליגת קופל, כולל הפיינל פור. לי אין ספק שהגזרות האלה של קופל וכנופייתו הן לא הגזרות האחרונות ולכן מכבי חייבת לפעול מול יול"ב כדי שיתאפשר לה לעזוב את ליגת קופל, אם לא בעונה הבאה אז בזאת שאחריה.

האוהדים אמרו שהם לא יחרימו משחקים כי לא מגיע לקבוצה להענש אלא במשחקים הם ימחו.
והם הודיעו רישמית שהפיינל פור הבא (אם יתקיים) יוחרם.

דיבורים כמו חול ואין מה לאכול. :cry3 :gonnacry :mad
בעל זבוב

הודעהעל ידי felix_r » 07 יוני 2011, 17:58

החוק בוטל, שותים קריסטל... :cool
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אבי » 07 יוני 2011, 18:23

מי שחשב שצמצום מספר הזרים ל-4 הוא הצמצום האחרון במספר הזרים, כדאי שיחשוב שוב.

שי שני, יו"ר איגוד הכדורסל, בראיון ל-ONE: "אני מקבל את עמדתם של המאמנים הישראלים שהשיטה של החוק הרוסי לא קידמה את הכדורסלן הישראלי. צמצום הזרים עשוי לסייע בנושא ואני מקווה שזה צעד ראשון ושלאחר העונה הזו תהיה מחשבה נוספת לצמצם עוד יותר את מספר הזרים".

http://www.one.co.il/Article/181067.html
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 07 יוני 2011, 18:28

זה היה ברור שברגע שיתנו להם אצבע הם ירצו את כל היד
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הבא

חזור אל פורום אוהדים