המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

איזה סוגי זרים צריך להביא -לא שמות ספציפים

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

איזה סוגי זרים צריך להביא -לא שמות ספציפים

הודעהעל ידי עפר » 08 יוני 2011, 06:53

להלן העובדות:
1. יש כיום 5 זרים.
2. בעמדות 4-5 יש 5 שמות - אליהו מצ"בן,סופו,ג"ימס,הנדריקס. אפשר לשחק גם עם בלו שיכול לשחק גם בכמדה 3.
3. בעמדה 3 יש את פניני ובלו.
4. בעמדה 1 יש את פארגו.
5.בורשטיין לא ברמת יורוליג לגיטימית ויכול להיות רק מחליף בעמדות 1-3
6. בליגה יכולים לשחק רק 4 זרים.
7.הפחדן רוצה יותר מ 600K

להלן המסקנות שלי:
1. צריך לא יותר מ 7 זרים.
2. להביא 2 תואמי פרגו-פרקינס וזה זול יחסית, ככה יהיו 3 במקום 2 שנה שעברה. יהיה אפשר ללחוץ כל הזמן.
3. לא לתת לפחדן עוד כסף בכסף הזה לתת קצת לרוזן ולהביא את לנסברג שיהיה מחליף נוסף לעמדה 2 וגם לעמדה 3. ישראלי לליגת קופל ולאדריאטית. להסתמך ביורוליג על פניני ובלו עם גיבוי של לנסברג ובורשטיין.
4. לנסברג יכול להיות מחליף גם לעמדה 2.
5. בכסף שישאר עדיין מביטול הפחדן להביא את אוחיון לליגת קופל והאדריאטית.

כלומר להביא 2 שחקנים 1-2 נוספים.
להביא את לנסברג כגיבוי לעמדות 2-3 ביורוליג
להסתמך בעמדה 3 על פניני ובלו ביורוליג.
עפר

Re: איזה סוגי זרים צריך להביא -לא שמות ספציפים

הודעהעל ידי בעל זבוב » 08 יוני 2011, 10:05

למה להסתבך?
1. רכז ע"ח פרקינס. מרכוס וויליאמס, דה קולו הם שמות מעניינים.
2. הלפרין או שייר.
3. מחליף לאידסון: מחייה, ריברס ונכבאר למשל.
4. עוד גארד ישראלי לגיבוי, כמו אוחיון או רוט.
בעל זבוב

הודעהעל ידי yzafrir » 08 יוני 2011, 11:11

כל הזמין מדברים על זה שאם לא הלפרין אז שייר , למה זה או זה ? צריך את שניהם .
אני חושב שאם מכבי הולכת על סגל של 15 שחקנים שכולל את פרקינס , אז היא צריכה ללכת על לפחות 7 זרים ו 7 ישראלים , השחקן ה015 יהיה פרקינס כי הוא לא יהיה כשיר רוב העונה וגם כשיחזור עדיף לתת לו לחזור לאט באדרי או בקופליג לפני שזורקים אותו למים העמוקים...

זה הסגנון של הסגל שאני הייתי שמח לראות :
גארדים : פארגו , וויליאמס \ ג'אקסון או שחקן אחר בסגנון , שייר , הלפרין , טל ,דה קולו , לאנדסברג ופרקינס
סמול פאוורד : פניני , מאחיה \ וולש
פאוור פאוורד: אליהו , בלו , מצ'באן
סנטר: סופו , ג'יימס

לגבי עמדת הגארדים : כמעט כולם יכולים לשחק בעמדה 1 למעט טל (שרצוי שלא ישחק בכלל) ולאנדסברג . על פרקינס אני לא כלכך בונה לעונה הבאה אבל חשוב להשאיר אותו בקבוצה (כמובן בהתאם להחלמה שלו..) ישנם שלושה שחקנים בעמדות הגארד שקולעים טוב מבחוץ ( שייר , הלפרין וגם לאנסברג ) ועוד אחד שגם מאוד השתפר לאורך העונה (פארגו ) .

לגבי עמדת סמול פאוורד: סך הכל השינוי פה מנימאלי , אני חושב שמאחיה או וולש יוכלו למלות חלק מהחסר אחרי איידסון ואת מה שלא יצליחו אז החיזוק בעמדת הגארד בטוח כבר תחפה על זה

לגבי עמדות הגבוהים , העניין די סגור ורק הנושא של מצ'באן או הנדריקס פתוח עדיין אבל כמו שאמרתי כבר , לי זה לא כלכך משנה כי לא על זה תקום או תיפול העונה...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי בעל זבוב » 08 יוני 2011, 13:30

yzafrir כתב:כל הזמין מדברים על זה שאם לא הלפרין אז שייר , למה זה או זה ? צריך את שניהם .
אני חושב שאם מכבי הולכת על סגל של 15 שחקנים שכולל את פרקינס , אז היא צריכה ללכת על לפחות 7 זרים ו 7 ישראלים , השחקן ה015 יהיה פרקינס כי הוא לא יהיה כשיר רוב העונה וגם כשיחזור עדיף לתת לו לחזור לאט באדרי או בקופליג לפני שזורקים אותו למים העמוקים...

זה הסגנון של הסגל שאני הייתי שמח לראות :
גארדים : פארגו , וויליאמס \ ג'אקסון או שחקן אחר בסגנון , שייר , הלפרין , טל ,דה קולו , לאנדסברג ופרקינס
סמול פאוורד : פניני , מאחיה \ וולש
פאוור פאוורד: אליהו , בלו , מצ'באן
סנטר: סופו , ג'יימס

לגבי עמדת הגארדים : כמעט כולם יכולים לשחק בעמדה 1 למעט טל (שרצוי שלא ישחק בכלל) ולאנדסברג . על פרקינס אני לא כלכך בונה לעונה הבאה אבל חשוב להשאיר אותו בקבוצה (כמובן בהתאם להחלמה שלו..) ישנם שלושה שחקנים בעמדות הגארד שקולעים טוב מבחוץ ( שייר , הלפרין וגם לאנסברג ) ועוד אחד שגם מאוד השתפר לאורך העונה (פארגו ) .

לגבי עמדת סמול פאוורד: סך הכל השינוי פה מנימאלי , אני חושב שמאחיה או וולש יוכלו למלות חלק מהחסר אחרי איידסון ואת מה שלא יצליחו אז החיזוק בעמדת הגארד בטוח כבר תחפה על זה

לגבי עמדות הגבוהים , העניין די סגור ורק הנושא של מצ'באן או הנדריקס פתוח עדיין אבל כמו שאמרתי כבר , לי זה לא כלכך משנה כי לא על זה תקום או תיפול העונה...

שכח מזה.
או הלפרין או שייר, או אוחיון או רוט ובזה ננעל סגל הישראלים. יהיו שבעה זרים, שישה ישראלים בכירים ועוד שני ילדים לליגה.
בלאט מאוד רוצה להשאיר גם את מצ'באן וגם את הנדריקס ויגיעו שחקן במקום פרקינס ושחקן במקום אידסון ואלו לא יהיו וולש או השם הזה שהחציל זרק.
מחייה בהחלט שם מעניין, גם ריברס ואותי אישית מסקרן ווייט ששיחק בססארי.
לגבי הגבוהים נדמה לי שאתה צודק. הסגל נעול וסגור ובאמת אני לא רואה מה עוד צריך או אפשר לדחוף שלם.
עם הסגל הנוכחי בצבע, לדעתי, יש לנו את הקבוצה הכי טובה ביבשת.
בעל זבוב

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 08 יוני 2011, 13:39

שכח מזה.
או הלפרין או שייר, או אוחיון או רוט ובזה ננעל סגל הישראלים. יהיו שבעה זרים, שישה ישראלים בכירים ועוד שני ילדים לליגה.
בלאט מאוד רוצה להשאיר גם את מצ'באן וגם את הנדריקס ויגיעו שחקן במקום פרקינס ושחקן במקום אידסון ואלו לא יהיו וולש או השם הזה שהחציל זרק.
לגבי הגבוהים נדמה לי שאתה צודק. הסגל נעול וסגור ובאמת אני לא רואה מה עוד צריך או אפשר לדחוף שלם.

לא הבנתי את החלק הראשון של המשפט..''או הלפרין או שייר,או אחיון או רוט''..אחד מהארבעה? שניים מהארבעה כשהם מחולקים לשתי הקבוצות שרשמת?

מכל השמות שרשמת,וויט הכי פחות מתאים למכבי..
הוא אתלט גדול אבל לא הייתי רוצה אותו במכבי..בטח שלא על חשבון מחיה או ריברס..

ומה שרשמת במשפט האחרון..נצטרך לחכות ולראות האם בלאט יוכל לשחזר את הכימיה משנה שעברה,אולי לשפצר כמה דברים..
אבל ברצלונה בהחלט בונים קבוצה שראויה לדומיננטיות ספרדית טיפוסית :thumbdown החתימו את נבארו ומיקל,בדרך להחתים את אידסון ותאודוסיץ'(שאני ממש לא תופסת ממנו)..לך תדע את מי עוד הם יחתימו..ואיך הם יתחברו..
מה גם שפאו היא כרגע ה-TEAM TO BEAT..אחרי הכל הם האלופים
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי בעל זבוב » 08 יוני 2011, 13:49

Holiday_Armadillo כתב:
שכח מזה.

לא הבנתי את החלק הראשון של המשפט..''או הלפרין או שייר,או אחיון או רוט''..אחד מהארבעה? שניים מהארבעה כשהם מחולקים לשתי הקבוצות שרשמת?

מכל השמות שרשמת,וויט הכי פחות מתאים למכבי..
הוא אתלט גדול אבל לא הייתי רוצה אותו במכבי..בטח שלא על חשבון מחיה או ריברס..

ומה שרשמת במשפט האחרון..נצטרך לחכות ולראות האם בלאט יוכל לשחזר את הכימיה משנה שעברה,אולי לשפצר כמה דברים..
אבל ברצלונה בהחלט בונים קבוצה שראויה לדומיננטיות ספרדית טיפוסית :thumbdown החתימו את נבארו ומיקל,בדרך להחתים את אידסון ותאודוסיץ'(שאני ממש לא תופסת ממנו)..לך תדע את מי עוד הם יחתימו..ואיך הם יתחברו..
מה גם שפאו היא כרגע ה-TEAM TO BEAT..אחרי הכל הם האלופים

מה שהתכוונתי, שהלפרין לא קשור לרוט או אוחיון. לדעתי, הלפרין כבר סגור אצלנו וכל "הקשיים" זה כדי שלא יבכו ביוון על מו"מ לפני סיום העונה.
יגיע עוד ישראלי בכיר כמו רוט או אוחיון, בטח לא שנייהם.
אני לא רואה במה הגבוהים שלנו נופלים ולו במיקרו-גרם אחד ואיכות מאלו של ברסה או פאו.
רק אם שאק יחזור בו מהפרישה ויחבור ללורבק, ואסקז, פרוביץ' ועוד איזה גבוה איכותי בברצלונה, אוכל להגיד שלהם יש גבוהים טובים יותר.

פרט ללורבק, אותו אני לוקח בכל רגע נתון למכבי במקום כ"א, לא הייתי שם פני אחד על שאר הגבוהים שלהם ע"ח סופו, הנדריקס, ג'יימס או מצ'באן שלנו.
בעל זבוב

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 08 יוני 2011, 13:51

בסדר,ואני בטוחה שאם קופל היה יו''ר היורוליג הוא היה קובע אלופה לפי למי יש את הקו האחורי\קדמי הכי טוב בליגה..אבל קו קדמי לא קובע מי תהיה האלופה,או הקבוצה הטובה יותר..
לקאחה לאבורל לפי דעתי היה קו קדמי יותר טוב משלנו לפני שנה,ועדיין ניצחנו אותם..4 פעמים..
מכבי יצטרכו להיות קבוצה יותר טובה מאשר אוסף שחקנים טוב
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי בעל זבוב » 08 יוני 2011, 13:55

Holiday_Armadillo כתב:בסדר,ואני בטוחה שאם קופל היה יו''ר היורוליג הוא היה קובע אלופה לפי למי יש את הקו האחורי\קדמי הכי טוב בליגה..אבל קו קדמי לא קובע מי תהיה האלופה,או הקבוצה הטובה יותר..
לקאחה לאבורל לפי דעתי היה קו קדמי יותר טוב משלנו לפני שנה,ועדיין ניצחנו אותם..4 פעמים..
מכבי יצטרכו להיות קבוצה יותר טובה מאשר אוסף שחקנים טוב

לקאחה היה קו קידמי טוב משלנו?
באראץ, באטיסטה וטלטוביץ' טוב משלנו?
אפילו הם יודעים שזה לא נכון.
בעל זבוב

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 08 יוני 2011, 13:57

המאץ' אפ שהיה להם על הקו הקדמי שלנו היה יותר טוב..
טלטוביץ' קיבל את ליאור ''מטרה על המצח'' אליהו שלא היה מסוגל לשמור עליו(למרות שיש הרבה שלא מסוגלים לשמור על טלטוביץ')
באטיסטה שהוא שחקן פיק אנד רול קיבל את סופוקליס ''רק לא פיק אנד רול שוב'' שחורציאנטיס
ובאראץ..הוא לא צריך הרבה בשביל להיות טוב(למרות שנגדנו הוא היה בתקופה מזעזעת)
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי where is the love? » 08 יוני 2011, 14:10

תשמעו אני חושב שכרגע המצב לא ממש ידוע, אנחנו לא יודעים כמה שחקנים מכבי רוצה להביא ולא יודעים לגבי פרקינס...
למשל אם מכבי לא ישמרו את פרקינס אם יצטרכו להביא עוד רכז.... זה אומר עוד השקעה...
למעשה מכבי חייבת שחקן שיחליף את אידסון, ויכול להיות שיש שמות מעניינים, אני אישית בעד שחקן צעיר אבל בעקרון יש שם עלות כספית.
במידה ומכבי גם יצטרכו עוד רכז כתחליף לפרקינס אם יצטרכו גם להשאיר כסף לרכז נוסף....
אולי עד שמכבי לא יחליטו מה קורה עם פרקינס לא נראה כאן החתמה לעמדות הגארד, ואם נראה אז אולי החליטו לגבי פרקינס ולא פרסמו...
דבר שיכול להיות קורה עכשיו גם....

לגבי העמדה 3 העמדה, אני זוכר שקראנו לזה לפני כמה שנים פינגווין, בהחלט היום קשה למצוא שחקן ברמה של אידסון, במיוחד בחכמת המשחק ובהמון תחומים אחרים, אבל לא חייב להביא תואם אידסון לחמישיה של מכבי, אפשר להביא 3 שיהיה לו אתלטיות וחוזקה גם בהגנה, למשל חציל הציע את דיוייד לייטי, השם שהכי מלהיב אותי עד כה.
מה גם שיש לך את פארגו ופרקינס(ואם לא םרקינס אז שחקן ברמה שידע להוביל כדור) פחות תצטרך מוביל כדור גם בעמדה 3.

צאק אידסון שחקן נפלא וקשה למצוא לו תחליף , אני אומר לא חייבים למצוא לו תחליף , אלא אפשר לשנות את סגנון המשחק שהיה לנו בעמדה 3, אמנם זה מצער אבל אני בטוח שבלאט ימצא פתרונות. בהצלחה וחג שמח!
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 08 יוני 2011, 14:13

where is the love? כתב:תשמעו אני חושב שכרגע המצב לא ממש ידוע, אנחנו לא יודעים כמה שחקנים מכבי רוצה להביא ולא יודעים לגבי פרקינס...
למשל אם מכבי לא ישמרו את פרקינס אם יצטרכו להביא עוד רכז.... זה אומר עוד השקעה...
למעשה מכבי חייבת שחקן שיחליף את אידסון, ויכול להיות שיש שמות מעניינים, אני אישית בעד שחקן צעיר אבל בעקרון יש שם עלות כספית.
במידה ומכבי גם יצטרכו עוד רכז כתחליף לפרקינס אם יצטרכו גם להשאיר כסף לרכז נוסף....
אולי עד שמכבי לא יחליטו מה קורה עם פרקינס לא נראה כאן החתמה לעמדות הגארד, ואם נראה אז אולי החליטו לגבי פרקינס ולא פרסמו...
דבר שיכול להיות קורה עכשיו גם....

לגבי העמדה 3 העמדה, אני זוכר שקראנו לזה לפני כמה שנים פינגווין, בהחלט היום קשה למצוא שחקן ברמה של אידסון, במיוחד בחכמת המשחק ובהמון תחומים אחרים, אבל לא חייב להביא תואם אידסון לחמישיה של מכבי, אפשר להביא 3 שיהיה לו אתלטיות וחוזקה גם בהגנה, למשל חציל הציע את דיוייד לייטי, השם שהכי מלהיב אותי עד כה.
מה גם שיש לך את פארגו ופרקינס(ואם לא םרקינס אז שחקן ברמה שידע להוביל כדור) פחות תצטרך מוביל כדור גם בעמדה 3.

צאק אידסון שחקן נפלא וקשה למצוא לו תחליף , אני אומר לא חייבים למצוא לו תחליף , אלא אפשר לשנות את סגנון המשחק שהיה לנו בעמדה 3, אמנם זה מצער אבל אני בטוח שבלאט ימצא פתרונות. בהצלחה וחג שמח!

הבעיה היא שהשנה היה לנו חוסר ברכזים ובגלל זה היינו חייבים פוינט-פורוורד כמו אידסון,במיוחד בליגה..
שנה הבאה..אם אנחנו לא הולכים על פוינט-פורוורד זה אומר שאי אפשר להביא קלעי בעמדה 2 אלא צריך קומבו גארד שגם יודע ליצור מצבים לאחרים..
כי צריך להחליט..או שהולכים על שחקן שיכול לרכז מעמדה 3 כמו אידסון ואז אפשר להביא קלעים לעמדה 2(כמו ריברס),או שהולכים על קלעים בעמדה 3 ועל קומבו-גארד יעיל בעמדות 1-2 כמו שהיה לנו השנה עם פרקינס ופארגו שיכלו לשחק בשתי עמדות..אבל יותר מוצלח כי פארגו לא הסתדר ב-2 וגם פרקינס לא..תמיד איבדנו אחד מהם בהתקפה
נערך לאחרונה על ידי Holiday_Armadillo בתאריך 08 יוני 2011, 17:10, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 08 יוני 2011, 17:08

עפר, בלו בשלב הזה של הקריירה אך ורק 4 שיכול לתת פה ושם כמה דקות כ3 אבל לא יותר מזה. בשנתיים האחרונות הוא שיחק בעיקר 4 גם אצלי פיני וגם אצל בלאט. לא להביא סמול זר תהיה טעות גדולה.

הייתי בונה על 13 שחקנים בכירים: 7 זרים, 6 ישראלים +2 שחקני נוער. אין צורך ב15 שחקנים בכירים גם ל3 מסגרות, אפילו בNBA להרבה קבוצות אין באמת 15 בכירים.
אנחנו צריכים גארד זר, סמול זר, שני ישראלים בכירים (כשאחד מהם הוא הלפרין). משאיל את הנדריקס ומשאיר את פרקינס שיכול לתת בוסט לקבוצה באמצע העונה אם יתאושש טוב מהפציעה.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי ניר » 08 יוני 2011, 18:08

שחורים
ניר

הודעהעל ידי itay92 » 08 יוני 2011, 18:53

ניר כתב:שחורים

שחורים פחות חכמים עדיף מוקה
itay92

הודעהעל ידי yiffy » 08 יוני 2011, 19:02

ניר כתב:שחורים

:laugh3 :laugh3 :laugh3
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי yzafrir » 08 יוני 2011, 19:30

אני לא מסכים עם זה שצריך 6 ישראלים בכירים ( שבורשטיין הוא חד מהם ) ועוד שניים מהנוער . זה אומר 3 ישראלים שלא יכולים לתרום בתוספת של ארבע זרים שבטח הם לא יהיו הבכירים שלנו , אנחנו עלולים לעשות מעצמינו צחוק . אם כבר הנהלת מכבי קיבלה בכזאת הכנעה את התקנות החדשות אז לעשות צחוק מהקבוצה נראה לי אידיוטי .
עדיף כבר 7 ישראלים בכירים ( שלצערי כולל את בורשטיין ) ואז כן הייתי מכניס בתוכם את שייר ולאנדסברג בנוסף להלפרין שיחד עם אלו שחתומים כבר יש לנו 7 ישראלים . ולזה הייתי מוסיף 7 זרים או אפילו 8 בהתחשב בזה שפרקינס לא יהיה פונק' עונה הבאה .
זה מה שאני חושב שמכבי צריכה לעשות אבל לא בטוח שזה מה שיהייה , ולא ! אני לא רוצה לשכוח מיזה !

אגב לגבי וולש , בלאט מכיר את השחקן מספיק טוב ויודע טוב מאוד אם הוא מתאים לסגל אז או שהוא לא מעוניין בו או שהוא כבר סגור ופשוט לא דווח . יותר נראה לי האפשרות הראשונה ושבלאט רוצה למצוא את הכוכב הבא שלו .
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי בעל זבוב » 08 יוני 2011, 19:32

yzafrir כתב:אני לא מסכים עם זה שצריך 6 ישראלים בכירים ( שבורשטיין הוא חד מהם ) ועוד שניים מהנוער . זה אומר 3 ישראלים שלא יכולים לתרום בתוספת של ארבע זרים שבטח הם לא יהיו הבכירים שלנו , אנחנו עלולים לעשות מעצמינו צחוק . אם כבר הנהלת מכבי קיבלה בכזאת הכנעה את התקנות החדשות אז לעשות צחוק מהקבוצה נראה לי אידיוטי .
עדיף כבר 7 ישראלים בכירים ( שלצערי כולל את בורשטיין ) ואז כן הייתי מכניס בתוכם את שייר ולאנדסברג בנוסף להלפרין שיחד עם אלו שחתומים כבר יש לנו 7 ישראלים . ולזה הייתי מוסיף 7 זרים או אפילו 8 בהתחשב בזה שפרקינס לא יהיה פונק' עונה הבאה .
זה מה שאני חושב שמכבי צריכה לעשות אבל לא בטוח שזה מה שיהייה , ולא ! אני לא רוצה לשכוח מיזה !

אגב לגבי וולש , בלאט מכיר את השחקן מספיק טוב ויודע טוב מאוד אם הוא מתאים לסגל אז או שהוא לא מעוניין בו או שהוא כבר סגור ופשוט לא דווח . יותר נראה לי האפשרות הראשונה ושבלאט רוצה למצוא את הכוכב הבא שלו .

שוב אתה רץ עם הספקולציות שלך לאין סוף.
מה נדבקת לוולש?
בעל זבוב

הודעהעל ידי yzafrir » 08 יוני 2011, 19:36

שום ספקולאציות , אני בסך הכל אומר שזה שחקן שאין לדיויד מה להתלבט איתו כי הוא מכיר אותו מספיק . אם הוא רוצה אותו אז הוא היה פה כבר מזמן אבל כנראה שהוא לא רוצה ואין מה לחשוב עליו בכלל כמעומד . אלא אם הוא תחת חוזה בוילרבאן ואז פשוט יש בעיה לשחרר אותו אבל אני מניח שכבר היינו שומעים על זה משהו אבל כנראה שאין מה לשמוע ....
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי בעל זבוב » 08 יוני 2011, 19:38

yzafrir כתב:שום ספקולאציות , אני בסך הכל אומר שזה שחקן שאין לדיויד מה להתלבט איתו כי הוא מכיר אותו מספיק . אם הוא רוצה אותו אז הוא היה פה כבר מזמן אבל כנראה שהוא לא רוצה ואין מה לחשוב עליו בכלל כמעומד . אלא אם הוא תחת חוזה בוילרבאן ואז פשוט יש בעיה לשחרר אותו אבל אני מניח שכבר היינו שומעים על זה משהו אבל כנראה שאין מה לשמוע ....

האשגול הזה, אם אני קורא נכון, לא מדבר על שמות ספציפים, אלא על עמדות ותפקידים.
אם וולש היה אפילו מדבר עם מכבי, אני מניח שמי מהתקשורת כבר היה קופץ, כפי שהיה עם אידסון, אנדרסון ו-ויז לפני שנתיים.
בעל זבוב

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 08 יוני 2011, 19:43

מה שהיה לפני שנתיים היה מדהים מבחינת הדיוק..
ספורט5 פירסמו כתבה בשם ''מ-ה-פ-כ-ה'' והייתה תמונה שמחולקת ל-4 חלקים וב-3 מהתמונות היה את בלו,אידסון ואנדרסון(לא זוכרת מי היה ברביעית)
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־135 אורחים