המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

אשכול המלפפונים / סגל

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אשכול המלפפונים / סגל

הודעהעל ידי yehooda » 22 יוני 2011, 20:54

אני לא מבין איזה טמטום אוחז את קברניטי מכבי. להביא שחקנים גמורים כמו לאקוביץ' או זיסיס? גל מקל עדיף על שתי אלה. המחליף של פרקינס צריך להביא איכויות דומות לפרקינס לפחות בהגנה. זיסיס או לאקוביץ' ודומיהם יתנו למכבי פחות או יותר מה ששאייר בורשטיין והלפרין יתנו - ניהול וראיית משחק מצד אחד וחור ורכות בהגנה מצד שני. כמה רכזים ומנהלי משחק כאלה מכבי צריכה?! - בקיצור מכבי צריכה לדעתי שחקן חזק אתלט ו"מלוכלך" בהגנה, שיודע גם לנהל משחק - כמו דורון פרקינס.
yehooda

הודעהעל ידי refael » 22 יוני 2011, 20:56

yehooda כתב:אני לא מבין איזה טמטום אוחז את קברניטי מכבי. להביא שחקנים גמורים כמו לאקוביץ' או זיסיס? גל מקל עדיף על שתי אלה. המחליף של פרקינס צריך להביא איכויות דומות לפרקינס לפחות בהגנה. זיסיס או לאקוביץ' ודומיהם יתנו למכבי פחות או יותר מה ששאייר בורשטיין והלפרין יתנו - ניהול וראיית משחק מצד אחד וחור ורכות בהגנה מצד שני. כמה רכזים ומנהלי משחק כאלה מכבי צריכה?! - בקיצור מכבי צריכה לדעתי שחקן חזק אתלט ו"מלוכלך" בהגנה, שיודע גם לנהל משחק - כמו דורון פרקינס.

זיסיס דווקא שומר לא רע אבל לא ברמות של פרקניס כמובן.
אני בדעה שלך
תמונה
refael

הודעהעל ידי jol9 » 22 יוני 2011, 20:57

yehooda כתב:אני לא מבין איזה טמטום אוחז את קברניטי מכבי. להביא שחקנים גמורים כמו לאקוביץ' או זיסיס? גל מקל עדיף על שתי אלה. המחליף של פרקינס צריך להביא איכויות דומות לפרקינס לפחות בהגנה. זיסיס או לאקוביץ' ודומיהם יתנו למכבי פחות או יותר מה ששאייר בורשטיין והלפרין יתנו - ניהול וראיית משחק מצד אחד וחור ורכות בהגנה מצד שני. כמה רכזים ומנהלי משחק כאלה מכבי צריכה?! - בקיצור מכבי צריכה לדעתי שחקן חזק אתלט ו"מלוכלך" בהגנה, שיודע גם לנהל משחק - כמו דורון פרקינס.

מכבי לא תביא אף אחד מהם. כמו שאמרת אין שום צורך בכ"כ הרבה שחקנים דומים, ולכן זה לא יקרה.

בכלל, מאיפה צץ השם של לאקוביץ'???

למכבי יש זמן להחתים גם SF וגם גארד. אפשר לקחת קצת את הזמן לדעתי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי itay92 » 22 יוני 2011, 21:16

מישהו יודע למה אבי אבן עוזב את הקבוצה?
itay92

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 22 יוני 2011, 21:20

itay92 כתב:מישהו יודע למה אבי אבן עוזב את הקבוצה?

לא עוזב..הוא הופך למן סקאוט
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 22 יוני 2011, 21:25

מה דעתכם על פו ג'טר?
שחקן אתלט ומהיר,שומר וחוטף טוב,יש לו חדירה טובה ויכולת מסירה טובה,יוצר
שיחק השנה בסקרמנטו ונתן סטטיסטיקה יפה של 5 נקודות ו2.5 אסיסטים
השאלה היא האם הוא ופארגו מסוגלים לשחק ביחד(אם כן זה צמד מהיר וקטלני)
והאם יש לו חוזה בסקרמנטו,והאם הוא לא יקר
בסך הכל מדובר בשחקן טוב שאני חושב שמתאים למכבי ובלאט יהפוך אותו לגארד בטופ של אירפה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 22 יוני 2011, 21:31

כל העניין עם לאקוביץ' וזיסיס נראה לי כמו סתם שמועות ולא רציני. פעם אחרונה שזיסיס נתן עונת יורוליג טובה היה ב2006-07 בבנטון. הוא אולי יכול להיות שחקן משלים נחמד אבל אם סמית' אכן בא, אנחנו צריכים קומבו יותר רציני ומוביל.
אין מה להתרגש מסתם דיווחים (בשלב זה), הם לא המועמדים האחרונים.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי felix_r » 22 יוני 2011, 21:32

זיזיס שיחק נהדר אצל בלאט בבנטון ואפילו קיבל חוזה יפה בצסקא בגלל זה, אבל מסינה יבש אותו בצסקא והוא הלך לסיינה.
בשני המועדונים האלה הוא לא הצליח, כי לא נתנו לו תפקיד של רכז מוביל, כמו שבלאט נתן לו בבנטון. יש שחקנים, שלא יודעים להיות מחליפים מהספסל.

הינה הסטטיסטיקה של אותה העונה המוצלחת, למי שרוצה לרענן את הזכרון:
http://www.euroleague.net/competition/p ... code=E2006

יכול להיות שבלאט רוצה אותו בגלל ששיחק אצלו.

אני זוכר אותו לטובה, ולדעתי הוא יכול להיות תוספת נחמדה אם לא ידרוש הרבה כסף.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי yehooda » 22 יוני 2011, 22:29

חבר'ה במקרה יצא לי לראות שחקן שעל פניו נראה איכותי כמחליף לפרקינס, מה דעתכם על סקוטי ריינולדס?
היה כוכב בקולג' שלא נבחר בדראפט 2010 למרות שהיה אחד הבולטים בליגת הקולג' בשנת 2010 והיה המנהיג הבלעדי שהוביל בשנת 2009 את הקבוצה לפיינל פור.

גובה: 1.88.

יתרונות: מהיר, מוסר נהדר, ג'אמפ שוטר נהדר, לוחם ושומר נהדר.
חסרונות: אתלט בינוני, קליעה בינונית משלוש.

יתכן שלטווח הקצר יהיה קצת בעייתי לצפות ממנו להרבה אבל לא נראה לי שלשחקן עם מוטיבציה הגנתית כזו תהיה בעיה לעלות מהספסל ולעשות קולות של דורון פרקינס. שגם זה משהו.

וידאו:
http://www.youtube.com/watch?v=oUPVPKV5HbI&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=wNZX7FeS74s
http://sportshl.com/basketball/Scottie_Reynolds/1075094 - אי הבחירה בדראפט 2010, המעבר לקבוצה בליגה השניה באיטליה והחזרה לדי ליג.
סטטיסטיקה: http://www.latinbasket.com/player.asp?C ... rID=111902
yehooda

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 23 יוני 2011, 01:41

מה שאני אוהב שכולם כאן מתברר עקבו אחרי שחקן עוד בעונה 2007 שהוא שיחק בברשה אהבו אותו ......בטח חפשתם במיוחד שידורי אלו . מה לעשות שגם מול מכבי במדי אולקר הוא שיחק רק במשחק אימון בו מכבי הפסידה וכולם זוכרים את המשחק מסתיו 2008 . אישית לא מכיר את השחקן , לא עקבתי אחריו ומה לעשות שבלאט מבין כדורסל לא פחות טוב ממני . אחרי שאכלנו אותו ב"בזיון" של שנה שעברה - אני ממתין בצפיה לעונה החדשה . הדבר היחידי בענות המלפונים השנה שעוד שחקן אחד וזה נגמר .....ועד אוקטובר יש המון זמן להעביר .
טיקי חוזר

הודעהעל ידי yzafrir » 23 יוני 2011, 03:43

ברור לי למה דיויד רוצה את זיזיס אבל הוא מאוד מבוקש עכשיו ביוון וגם סיינה לא בטוח שרוצה להיפטר ממנו בכלל כך שזה נראה לי מצוץ מהאצבע המעומדות שלו .
מה שנראה לי יותר הזוי זה המעומדות של לאקוביץ' , אם היו אומרים לי את זה 5 שנים אחרוה עוד הייתי אומר בסדר למרות שאף פעם הוא לא ממש הרשים אותי אבל לפחות הוא בגיל שיכול לפרוץ עוד ( 5 שנים אחרוה ...) , אבל היום אחרי כלכך הרבה שנים שמכירים אותו כבר יצטרכו קונגו בשביל לגרד את תדמית הלוזר שנדבקה לו ...הזוי לחלוטין .
אם סמית' סגר אז מכבי יצטרכו קומבו גארד יותר יצירתי כי פשוט אי אפשר להפיל את כל המשקל על פארגו וצריך עוד שחקן שיוכל ליצור לעצמו .
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי itai7 » 23 יוני 2011, 03:46

מה נלחצתם, עוד המצאה זדונית של הבלוג ההוא שזורק שמות לאוויר כמו מים, שנה שעברה ראדוליצה מאצ'בן ופרילנלנד היו צריכים להיות כאן לפי דעתו
סתם קקה בלבן
itai7

הודעהעל ידי עפר » 23 יוני 2011, 03:50

זיסיס זה דיאמנטיניס לעניים (מכבי נחשבת לעניים ברמה הכספית הזו).
יכול לשחק ב 3 עמדות. שומר וחוטף מעולה. עושה את השחקניםלידו ליותר טובים, שולט בקצב המשחק.
לא קולע טוב מרחוק.
שימו לב שהרבה תכונות שלו נמצאות בפרקינס.
יכול להיות תחליף לא רע לפרקינס.
בלי קשר לכך יכול להשתלב יפה עם סופו
עפר

הודעהעל ידי yzafrir » 23 יוני 2011, 03:51

טיקי חוזר כתב:מה שאני אוהב שכולם כאן מתברר עקבו אחרי שחקן עוד בעונה 2007 שהוא שיחק בברשה אהבו אותו ......בטח חפשתם במיוחד שידורי אלו . מה לעשות שגם מול מכבי במדי אולקר הוא שיחק רק במשחק אימון בו מכבי הפסידה וכולם זוכרים את המשחק מסתיו 2008 . אישית לא מכיר את השחקן , לא עקבתי אחריו ומה לעשות שבלאט מבין כדורסל לא פחות טוב ממני . אחרי שאכלנו אותו ב"בזיון" של שנה שעברה - אני ממתין בצפיה לעונה החדשה . הדבר היחידי בענות המלפונים השנה שעוד שחקן אחד וזה נגמר .....ועד אוקטובר יש המון זמן להעביר .

אני את סמית' זוכר בעיקר מהעונה באבלינו ואחר כך בפנר' ...פשוט ההצלחה שלו באיטליה עשתה כלכך הרבה רעש שכשהוא חתם יחד עם מרקז גרין , הייתי בטוח שהם מעומדים לפיינל פור . אחרי עותה עונה מאכזבת כבר הפסקתי לעקוב אחריו כך שבגלל זה מבחינתי הוא סימן שאלה .
יכול להיות שהוא התקדם אחר כך ודיויד רואה את זה ולכן רוצה את השחקן .
מבחינת התאמה לקבוצה יש לו את מה שצריך כדי להשתלב טוב בשיטה שזה אופי טוב והגנה טובה , כל מה שנקבל ממנו בהתקפה מבחינתי יהיה הפתעה נעימה .
אם בהחתחלה הייתי אנטי מוחלט להחתמה הזאת , היום אני מבין שכנראה דיויד מחפש משהו אחר ממה שאנחנו היינו רוצים לראות בעמדה הזאת וגם העלות שמכבי מוכנה להשקיע בשחקן הזה היא נמוכה מאוד כך שבסופו של דבר זו עסקה לא רעה עם סיכון לא גדול .
את הברק ההתקפי במכבי נחפש בעמדה אחרת (הקומבו גארד שיצורף...)
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי חנו'ש » 23 יוני 2011, 03:59

yzafrir כתב:
טיקי חוזר כתב:מה שאני אוהב שכולם כאן מתברר עקבו אחרי שחקן עוד בעונה 2007 שהוא שיחק בברשה אהבו אותו ......בטח חפשתם במיוחד שידורי אלו . מה לעשות שגם מול מכבי במדי אולקר הוא שיחק רק במשחק אימון בו מכבי הפסידה וכולם זוכרים את המשחק מסתיו 2008 . אישית לא מכיר את השחקן , לא עקבתי אחריו ומה לעשות שבלאט מבין כדורסל לא פחות טוב ממני . אחרי שאכלנו אותו ב"בזיון" של שנה שעברה - אני ממתין בצפיה לעונה החדשה . הדבר היחידי בענות המלפונים השנה שעוד שחקן אחד וזה נגמר .....ועד אוקטובר יש המון זמן להעביר .

אני את סמית' זוכר בעיקר מהעונה באבלינו ואחר כך בפנר' ...פשוט ההצלחה שלו באיטליה עשתה כלכך הרבה רעש שכשהוא חתם יחד עם מרקז גרין , הייתי בטוח שהם מעומדים לפיינל פור . אחרי עותה עונה מאכזבת כבר הפסקתי לעקוב אחריו כך שבגלל זה מבחינתי הוא סימן שאלה .
יכול להיות שהוא התקדם אחר כך ודיויד רואה את זה ולכן רוצה את השחקן .
מבחינת התאמה לקבוצה יש לו את מה שצריך כדי להשתלב טוב בשיטה שזה אופי טוב והגנה טובה , כל מה שנקבל ממנו בהתקפה מבחינתי יהיה הפתעה נעימה .
אם בהחתחלה הייתי אנטי מוחלט להחתמה הזאת , היום אני מבין שכנראה דיויד מחפש משהו אחר ממה שאנחנו היינו רוצים לראות בעמדה הזאת וגם העלות שמכבי מוכנה להשקיע בשחקן הזה היא נמוכה מאוד כך שבסופו של דבר זו עסקה לא רעה עם סיכון לא גדול .
את הברק ההתקפי במכבי נחפש בעמדה אחרת (הקומבו גארד שיצורף...)

אני באמת שלא מכירה אותו, אבל שחקן שעושה ממוצע של כ-14 נקודות למשחק לא אמור להיות נגר מוחלט לא?
גם אם מדובר בשחקן בינוני, הוא יודע לעשות נקודות, לא?

כמובן שאני לחלוטין מקבלת את ההחתמה אם זו באמת היתה הבחירה הראשונית של בלאט. אני רק מקווה שזה אכן היה השחקן הראשון שבלאט רצה ולא השחקן הכי זול שבלאט רצה, כי באמת מאמינה שמכבי יכולה להרשות לעצמה קצת יותר מכ-400 אלף לעמדה כל כך חשובה.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי yzafrir » 23 יוני 2011, 04:02

חוץ מהחתמת קומבו גארד, אני מאוד מאוד אישמח אם מכבי תחתים גם את פרקינס לכמה שנים , אפילו שדי ברור שהעונה הוא לא יהיה פאקטור אני חושב שהוא שחקן מאוד מאוד חשוב לקבוצה מבחינת האופי (מספיק היה לראות איזה כבוד השחקנים עשו לו אחרי הפציעה..) . וגם אם לקראת סוף העונה יחזור לכמה דקות בודדות של לחץ בהגנה והטרפת יתר השחקנים הוא שווה את זה .
גם העניין ששחקנים יראו איזה יחס מכבי נותנת לשחקנים שלה , שגם כאשר הם נפצעים פציעות מאוד קשות עדיין הקבוצה לא מפקירה אותם .
אני בטוח ש ערך דין שמעון מזרחי יכניס מספיק סעיפים ליציאה מהחוזה במידה ופרקינס לא חוזר לעצמו ...
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי yzafrir » 23 יוני 2011, 04:14

חני , אני לא אומר שהוא נגר לחלוטין בהתקפה ( בכל זאת אנחנו לא מדברים על וויז או ג'ייסון וויליאמס) אבל באופי שלו הוא לא שחקן שיקח הכל עליו (שזה יכול להיות יתרון גם , תלוי בקומבו גארד שיגיע ) . מצד שני יכול להיות שדיויד לא מחפש שחקן התקפי מאוד....
שוב , לא עקבתי אחריו מאז פנר' ואריתי אותו פעם אחרונה בפיינל פור של היורוקאפ נגד קאחאסול ולמרות שלא התמקדתי בו אי אפשר לפספס את זה שהוא היה חושך במשחק הזה ( האמת שכל המשחק הזה היה ליג ג' )
אבל בכל זאת אני נותן לו להנות מהספק ויכול להיות שהוא באמת שיפר את המשחק שלו ...
בוא נגיד שאם נקבל ממנו 9-11נק' 3-4 ריב 2-3 אס' וכמובן את הדברים שרפשה הבטיח שלא רואים בסטט' (בדומה לאיידסון) כמו מנהיגות ואפי והגנה .... אני יהיה מאוד מרוצה ..
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי er79 » 23 יוני 2011, 04:21

זיזיס שיחק נהדר אצל בלאט בבנטון ואפילו קיבל חוזה יפה בצסקא בגלל זה, אבל מסינה יבש אותו בצסקא והוא הלך לסיינה.
בשני המועדונים האלה הוא לא הצליח, כי לא נתנו לו תפקיד של רכז מוביל, כמו שבלאט נתן לו בבנטון. יש שחקנים, שלא יודעים להיות מחליפים מהספסל.

הינה הסטטיסטיקה של אותה העונה המוצלחת, למי שרוצה לרענן את הזכרון:
http://www.euroleague.net/competition/p ... code=E2006

יכול להיות שבלאט רוצה אותו בגלל ששיחק אצלו.

אני זוכר אותו לטובה, ולדעתי הוא יכול להיות תוספת נחמדה אם לא ידרוש הרבה כסף.

הבעיה היא, שגם במכבי הוא יעלה כמחליף מהספסל.
er79

הודעהעל ידי yzafrir » 23 יוני 2011, 04:31

אני לא חושב שזיזיס מתאים יחד עם סמית' מהסיבה שזיזיס פחות יוצר לעצמו מצבים והוא די מזכיר את הלפרין ושייר מבחינה התקפית (פחות את שייר) , בכל מקרה הוא שחקן מבוקש ומאוד יקר לדעתי כך שהוא בכלל לא רלוונטי לנו....
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי omega20 » 23 יוני 2011, 05:48

שלום לכולם, אני חדש בפורום אך קורא כאן ואוהד מכבי כבר הרבה מאוד שנים.
לדעתי כמעט לכולם פה יש זכרון מאוד מאוד קצר, אבל זה בסדר כי זה מאפיין הרבה מאוד אנשים, כנראה שגם לחבר'ה מברצלונה יש זכרון קצר.
אני אסביר למה אני מתכוון: אידסון בעונתו הראשונה במכבי היה שחקן מאוד אנמי שנקטל בלי סוף, לא זורק, לא יוצר מצבים, לא מגיע למשחקים גדולים והאמת היא שגם לקטנים הוא לא הגיע.
אז נכון, אפשר להאשים את אנדרסון כמה שרוצים אבל אני לא ראיתי ששחקנים אחרים נעלמו כמו שאידסון נעלם בגלל אנדרסון המחרב (גם לא בברצלונה).
גם בעונה שעברה הוא לא הרשים יותר מדיי, אז כן הוא היה ממצטייני היורוליג אבל באמת שקשה לא להצטיין כאשר מלפנייך יש את צמד פארגו פרקינס שעשו את כל הלחץ ואתה רק צריך ל"קטוף" את הכדורים שמסדרים לך שורה יפה של חטיפות בסטטיסטיקה.
אז כן יש לו הבנת משחק מהרמות הגבוהות ביותר והגנה טובה אבל לא מצויינת, זכור לי מה שכנראה לא זכור לכולם איך אנדרסון עשה ממנו צחוק השנה ב2 המשחקים ששיחקנו מולם.
שלא תבינו לא נכון, הייתי מאוד רוצה שאידסון ישאר ומאוד הערכתי אותו, לא כל שחקן שמגיע לעמדה מס' 3 במכבי צריך להיות מינימום אנטוני פארקר, לכן אני גם לא מבין את כל ההתלהמות כלפי סמית', היתרונות שמייחסים לו דומים מאוד אם לא העתק מדוייק ליתרונות של אידסון, שומר טוב, בעל אופי טוב ומבין משחק מצויין (הפרופסור), אני לא כיול למצוא עוד דבר שאני יכול לומר שאידסון הצטיין בו.
שורה תחתונה, בואו לא נהיה בעלי זכרון קצר ונתן לבלאט את הקרדיט וגם נחשוב קצת יותר לעומק, אחרי זה תאמינו לי שאתם תבינו למה בלאט כל כך רוצה את סמית', והאמת היא שגם אני (וכל השואלים, כן ראיתי אותו משחק והרבה יותר מפעם אחת, תאמינו לי).
omega20

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Jack55, יוסי22 ו־116 אורחים