המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

אשכול המלפפונים / סגל

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אשכול המלפפונים / סגל

הודעהעל ידי cannon » 23 יוני 2011, 05:50

מסכים עם yzafrir.
מאמנים ואנשי מקצוע (לא גולשים בפורומים) אומרים שסמית' שחקן שיתאים מאוד למכבי ולשיטה. העובדה שהוא לא יקר משאירה כסף לשחקן יותר יקר בעמדה הנוספת שמחפשים ויש בזה משהו חכם, שכן כולנו יודעים ששחקנים בעמדה 3 אין יותר מדי ולכן גם חטפו את אידסון במשכורת עתק... אם חסרים שחקנים בעמדה הזו, אז חבל לשים הרבה כסף על שחקן בינוני ועדיף לשים פחות כסף על שחקן בינוני. סמית' כנראה שחקן שבכסף שיקבל יתן תרומה טובה ואם בנוסף הוא גם שחקן עם אופי טוב, לא כופה את עצמו על הקבוצה ושומר טוב, אז כנראה שבכל זאת הוא יכול להפתיע את כולנו, עד כמה שגם אני הייתי קצת נגד ההחתמה.
אני לא מאמין שנראה פה את לקוביץ' או זיסיס. צריך פה שחקן קומבו גארד אתלט שיודע ליצור מצבים לעצמו ולאחרים ויודע לשמור. במגבלות התקציב של מכבי (גם אם יביאו שחקן במליון דולר) השחקן הזה חייב להיות אמריקאי ואתלט ולא שחקן לבן כמו שני אלה...
cannon

הודעהעל ידי yzafrir » 23 יוני 2011, 06:04

omega20 כתב:שלום לכולם, אני חדש בפורום אך קורא כאן ואוהד מכבי כבר הרבה מאוד שנים.
לדעתי כמעט לכולם פה יש זכרון מאוד מאוד קצר, אבל זה בסדר כי זה מאפיין הרבה מאוד אנשים, כנראה שגם לחבר'ה מברצלונה יש זכרון קצר.
אני אסביר למה אני מתכוון: אידסון בעונתו הראשונה במכבי היה שחקן מאוד אנמי שנקטל בלי סוף, לא זורק, לא יוצר מצבים, לא מגיע למשחקים גדולים והאמת היא שגם לקטנים הוא לא הגיע.
אז נכון, אפשר להאשים את אנדרסון כמה שרוצים אבל אני לא ראיתי ששחקנים אחרים נעלמו כמו שאידסון נעלם בגלל אנדרסון המחרב (גם לא בברצלונה).
גם בעונה שעברה הוא לא הרשים יותר מדיי, אז כן הוא היה ממצטייני היורוליג אבל באמת שקשה לא להצטיין כאשר מלפנייך יש את צמד פארגו פרקינס שעשו את כל הלחץ ואתה רק צריך ל"קטוף" את הכדורים שמסדרים לך שורה יפה של חטיפות בסטטיסטיקה.
אז כן יש לו הבנת משחק מהרמות הגבוהות ביותר והגנה טובה אבל לא מצויינת, זכור לי מה שכנראה לא זכור לכולם איך אנדרסון עשה ממנו צחוק השנה ב2 המשחקים ששיחקנו מולם.
שלא תבינו לא נכון, הייתי מאוד רוצה שאידסון ישאר ומאוד הערכתי אותו, לא כל שחקן שמגיע לעמדה מס' 3 במכבי צריך להיות מינימום אנטוני פארקר, לכן אני גם לא מבין את כל ההתלהמות כלפי סמית', היתרונות שמייחסים לו דומים מאוד אם לא העתק מדוייק ליתרונות של אידסון, שומר טוב, בעל אופי טוב ומבין משחק מצויין (הפרופסור), אני לא כיול למצוא עוד דבר שאני יכול לומר שאידסון הצטיין בו.
שורה תחתונה, בואו לא נהיה בעלי זכרון קצר ונתן לבלאט את הקרדיט וגם נחשוב קצת יותר לעומק, אחרי זה תאמינו לי שאתם תבינו למה בלאט כל כך רוצה את סמית', והאמת היא שגם אני (וכל השואלים, כן ראיתי אותו משחק והרבה יותר מפעם אחת, תאמינו לי).

תשמע , אני לא חושב שאף אחד פה בפורום חושב שאיידסון שווה את הסכום שברסה הולכת לשלם לו , הנקודה לגבי איידסון זה שהוא התאים בדיוק לשיטה של בלאט ולכן נתן עונה טובה .
אף אחדלא טוען שהוא עילוי בהגנה אחד על אחד אבל בהגנה הקבוצתית הוא מעולה כי הוא קורא נכון מצבים .
לגבי היכולת ההתקפית שלו , זה ברור שהוא לא שחקן אחד על אחד הכי טוב אבל הוא אף פעם לא כופה את עצמו על הקבוצה ותמיד זורם עם המשחק ההתקפי והשחקן החם בכל רגע נתון ....

מבחינה הגנתית יכול להיות שלסמית' יש דברים אפילו טובים יותר משל איידסון אבל מבחינת אינטילגנציית משחק הוא לא ברמה של איידסון , הוא לא גרוע אבל זה לא היתרון הגדול שלו . מה שכן יש לו את כל הנתונים להתחבר טוב לקבוצה
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי omega20 » 23 יוני 2011, 06:18

בין השנים 2006 ו2008 גרתי באיטליה מטעם עבודתי. כחובב כדורסל מושבע הייתי בהרבה מאוד משחקים בליגה האטילקית והייתי עוקב אחרי הכדורסל שלהם באדיקות.
דווקא זה שאנשים אומרים שהגנה היא הצד החזק ביותר שלו זה לא נכון, הבנת המשחק ואינטילגנציית המשחק שלו היא המעלה הגדולה ביותר שלו.
הוא שומר טוב אולי אפילו טוב מאוד אך לא מחונן, אבל הוא מבין גדול של המשחק, ברוב המשחקים שראיתי אותו זה הדבר שהכי בא לידי ביטוי אצלו.
אנשים שראו אותו משחק פעם פעמיים או אפילו שלוש לא יתרשמו כי הרבה מהדברים שהוא עושה לא נרשמים בסטטיסטיקה וגם לא קופצים מיד לעין.
מה שכן זכור לי ממנו קצת לרעה זה בדיוק ההפך ממה שהרבה אנשים כותבים שהוא לא כופה את עצמו על המשחק.
אני מאוד מקווה שהוא השתפר בתחום הזה כי היו הרבה מאוד משחקים שלו שראיתי שהכדור עבר דרכו הרבה פעמים והוא ניסה לעשות יותר מדיי מבחינה התקפית וזה גרם לכך שהוא לקח הרבה מאוד זריקות והאחוזים שלו לא היו טובים.

מה שכן, אני מאוד מסכים עם מה שאמרת שהוא יכול להתחבר טוב מאוד לקבוצה ואני אכן מאמין שכך גם יהיה
omega20

הודעהעל ידי yzafrir » 23 יוני 2011, 06:30

תמיד טוב לשמוע עוד דעות על שחקן , אני לא טוען שהוא עליוי בהגנה אני פשוט אומר שלדעתי מכל חבילת התכונות שיש לו ההגנה זה התכונה היותר טובה אצלו .
לגבי זה שהוא רואה מגרש טוב וכו' , אני לא התרשמתי ממנו ככזה אבל אשמח אם מה שאתה אומר עליו זה נכון .
אני בטוח שדיויד ידע להפיק ממנו בדיוק מה שהוא צריך . הוא לא יהיה פה כוכב נוצץ אבל יכול להיות שנקבל שחקן יעיל בסופו שלדבר...

בכלל באופן כללי אני חושב שכמעט כל המעומדים בכל העמדות הם שחקנים יחסית טובים או עם פוטנציאל חוץ מכמה שמות הזויים שעלו כמו לאקוביץ' , קאמפ או זובי די ... יחסית לשנים קודמות שדיברו על כל מיני סוסים מתים או שחקנים באמת אלמונים....
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי omega20 » 23 יוני 2011, 06:42

כוכב נוצץ הוא בטוח לא יהיה, אך אני בהחלט מאמין שהוא יועיל ויתרום לקבוצה.
האמת היא שכששמעתי שהוא מועמד שמחתי, סופסוף שחקן שאני באמת יכול להגיד שאני מכיר מקרוב לאחר שעקבתי אחריו באדיקות שנה שלמה.
לגבי ג'ון שאייר למשל, אני לא יכול לומר את אותו הדבר, מעולם לא ראיתי אותו משחק חוץ מכמה סרטוני יוטיוב ואני מאוד מקווה שכל מה שאמרתם עליו פה הוא נכון.
לכן לגבי סמית' שמחתי, גם כי אני מכיר אותו טוב וגם כי אני חושב שהוא יתרום לקבוצה.
אני מאוד מקווה ששניהם יתחברו לקבוצה ויועילו לנו.

נ.ב

אני מאוד מקווה ששמות כמו לאקוביץ' הם הנפצה וזה באמת שחקן שלא הייתי רוצה לראות במכבי
omega20

הודעהעל ידי refael » 23 יוני 2011, 07:47

דייויד בלאט: חסר החלק האחרון בפאזל. סבלנות, ונמצא גם אותו
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 02079.html
אפשר להבין בערך שסמית 99 אחוז בקבוצה , לפי דעתי עושים נכון שמחכים עם החתמה של קומבו גארד צריך להביא את השחקן המתאים ביותר ובלאט לא צריך להילחץ עם זמן כי יש לו הרבה .
הדבר היחיד שאני לא מרוצה זה 7 זרים בקוצה לדעתי זה לא נחוץ והייתי משאיל את אחד הגבוהים מאצבן/הנדריקס
תמונה
refael

הודעהעל ידי rc4991 » 23 יוני 2011, 07:54

דיוויד בלאט בראיון לספורט 5:
"בצוות המקצועי מאוד מרוצים מהגיבוי שקיבלו מההנהלה, שמילאה את כל המשאלות של בלאט והחתימה את כל השחקנים שרצה לראות בצהוב"(כנראה סמית' היה המועדף)
" הקומבו-גארד הוא החלק האחרון שחסר לנו בפאזל. לא צריך להזדרז, ובסבלנות נמצא אותו".""גם הדראפט שייערך הלילה שמשפיע, ועוד שבוע נדע מה קורה עם השביתה ב-NBA",
טוב לראות שהם מחכים לשביתה ולדראפט וכנראה יביאו קומבו גארד ברמה גבוהה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 23 יוני 2011, 08:07

אם מכבי היו משחקים רק ביורוליג ובקופליג הייתי אומר שזה יהיה סגל יותר ממספיק אבל מכיוון שנשחק גם באדריאטית שזה גם קשה מבחנת האינטנסיביות של המשחק וגם מבחינה לוגסטית של כל הטיסות וכו'... אני אומר שזה סגל קצר מידי לטעמי ואומר שכולם יהיו צריכים לשחק (מי יותר ומי פחות) בשלושת המסגרות .
עוד ישראלי אחד (לאנדסברג ) שיחד עם שארפ יסגור 8 ישראלים יכול לעזור...
ובלי קשר הייתי עדיין מחתים את פרקינס למרות שהוא יחשב זר שמיני אבל זה לא משנה כי הוא לא יהיה זמין רוב העונה .
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי יניב הצהוב » 23 יוני 2011, 09:48

rc4991 כתב:דיוויד בלאט בראיון לספורט 5:
"בצוות המקצועי מאוד מרוצים מהגיבוי שקיבלו מההנהלה, שמילאה את כל המשאלות של בלאט והחתימה את כל השחקנים שרצה לראות בצהוב"(כנראה סמית' היה המועדף)"

חברה- זה ערוץ הספורט- הדובר החדש של מכבי תל אביב. שם מעבירים את המסרים שהם רוצים שתחשבו. מה קורה לכם? ישר מאמינים לכל מה שכתוב ששם??? :nonono
יניב הצהוב

הודעהעל ידי מילוס » 23 יוני 2011, 09:57

קודם כל, omrga20, אני מבסוט שסופסוף יש פה מישהו שנותן פה דיווח-סמית' קצת יותר קונקרטי ואמין... שלא כמו כמה אנשים שנתנו פה כל מני חוות דעת על השחקן הזה על סמך צפיה שלו באני לא יודע איפה.. אני מקווה שאתה אמין, כי אז ההחלטה של בלאט נראת עכשיו קצת יותר הגיונית..

דבר שני, אני בעצמי הייתי נגד הבאה של קומבו גארד, בגלל העומס שנהיה על הסגל. זה מזכיר לי מאוד את 2001-02 שמראש נבנה סגל עמוק, ואז האפמן חזר שניה לפני שהעונה התחילה והיה בלגאן.. וויצ'יץ' הושאל (מה שאני מאמין שיקרה עם מצבאן) ספסל המחליפים נהיה רכבת אינסופית שלא היתה מבייישת את ההיא בלונה פארק ובגדול היה נראה כאילו החילופים חברתיים הרבה יותר ממקצועיים.

אני לא חושב שההצטרפות לאדריאטית השנה מצדיקה סגל של 15 שחקנים בכירים (במקום 11 שהיה למכבי בד"כ)... נורא קשה לבנות ככה כזאת קבוצה-קבוצתית, לא משנה כמה עומס יש..

אבל! אבל.. היות ומכבי איבדה פה השנה שניים משלושת השחקנים הכי משפיעים שלה.. והשחקנים שבאו עד עכשיו הם כל מני סגירות פינות (הלפרין בשביל הצביון וכל החארטה הזה, שאייר הוא סימן שאלה, וסמית' לצורך העניין כשחקן משלים)...בנוסף לשארפ שהוא חבר אמת אבל כבר לא ממש פונקציה, והעובדה שאנחנו תקועים עד העצם עם בורשטיין, שלא משנה מה יגידו ומה היה ומה יהיה, ביכולת הנוכחית הוא מזיק יותר ממועיל..
אז אין מנוס מהקומבו גארד הזה.. צריך פה איזה אקס פאקטור.. איזה שחקן ורסטילי יחסית שיטרוף מתי שלהלפרין רועדות הביצים ופארגו ביום קצת פחות טוב..
נערך לאחרונה על ידי מילוס בתאריך 23 יוני 2011, 10:16, נערך פעם אחת בסך הכל.
מילוס

הודעהעל ידי יניב הצהוב » 23 יוני 2011, 10:00

מילוס כתב:היות ומכבי איבדה פה השנה שניים משלושת השחקנים הכי משפיעים שלה.. והשחקנים שבאו עד עכשיו הם כל מני סגירות פינות (הלפרין בשביל הצביון וכל החארטה הזה, שאייר הוא סימן שאלה, וסמית' לצורך העניין כשחקן משלים)...בנוסף לשארפ שהוא חבר אמת אבל כבר לא ממש פונקציה, והעובדה שאנחנו תקועים עד העצם עם בורשטיין, שלא משנה מה יגידו ומה היה ומה יהיה, ביכולת הנוכחית הוא מזיק יותר ממועיל..
אז אין מנוס מהקומבו גארד הזה.. צריך פה איזה אקס פאקטור.. איזה שחקן ורסטילי יחסית שיטרוף מתי שלהלפרין רועדות הביצים ופארגו ביום קצת פחות טוב..

מסכים עם כל מילה!.
יניב הצהוב

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־160 אורחים