Switch to full style
פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל
פרסם תגובה

Re: מכבי יחד עם ריאל, פרטיזן, אפס פילזן, מילאנו ועולה מהמוקד

07 יולי 2011, 15:59

עוד פעם מחזור אחרון בריאל חחח לא נמאס להם מיאתנו שאנחנו תמיד הורסים להם :*)

07 יולי 2011, 16:10

Holiday_Armadillo כתב:
itay92 כתב:בסך בכל החתימו את פוטסיס לא את ג'ורדן,עומאר קוק לא רכז מסוכן ופארגו בהחלט מסוגל לשתק אותו,הוקינס הוא לא משהו מיוחד,כך גם ג'אבר,חוץ מזה השחקנים האחרים לא בולטים במיוחד,כך שבאמת אין סיבה לפחד.
בנוסף זאת קבוצה איטלקית לא טורקית אז גם אווירה עוינת לא תהיה.

אני לא אמרתי שאני מפחדת מהם או שהם קבוצה מפחידה..
אמרתי שבמחזור הראשון כשכלום עוד לא מסודר,והרוב זה אדים של התלהבות..אז הם בהחלט יכולים לנצח אותנו..
אני גם שונאת את הטבעות במגרשים האיטלקיים

דווקא בגלל שזה משחק ראשון,והם קבוצה חדשה יהיה להם קשה מאוד והסיכוים שינצחו נמוכים.

07 יולי 2011, 16:23

סדר המשחקים שפורסם כאן הוא סופי? חשבתי שאנחנו מסיימים בבית נגד ריאל ולא בחוץ..
לגבי ההגרלה (בית C, מזמן לא הוגרלנו לבית שאינו עונה לשם A או B חחח) אני חושב שהיא אולי נחשבת קשה ומאוד מאתגרת ע"פ הנייר, אבל מה עדיף? לקבל קבוצות כמו באמברג שמאמברג ולהשתעמם למוות? מה רע אם גם בשלב הבתים יהיה מעניין? למישהו יש בכלל ספק שמכבי צריכה ותעלה לטופ16 גם מבית שכזה? אנחנו יכולים וצריכים לסיים בראש הבית גם עם בית כזה וברור שזו המטרה של מכבי. נזרום איתה ונראה מה יהיה.. לא יכול לחכות שתתחיל כבר העונה :dance4

07 יולי 2011, 16:25

לוח משחקים סופי עם תאריכים:
20.10 - ארמני מילאנו (חוץ)
27.10 - פרטיזן בלגרד (בית)
03.11 - מוקדמות א' (בית)
10.11 - אפס איסטנבול (חוץ)
17.11 - ריאל מדריד (בית)
24.11 - ארמני מילאנו (בית)
01.12 - פרטיזן בלגרד (חוץ)
08.12 - מוקדמות א' (חוץ)
15.12 - אפס איסטנבול בית)
22.12 - ריאל מדריד (חוץ)

07 יולי 2011, 16:30

אני שונא את זה ש-3 מתוך 4 המשחקים האחרונים יתקיימו בחוץ.. אני מקווה שעד אז מכבי תהיה במקום טוב בטבלה..

07 יולי 2011, 16:44

אני מקווה להרוס לריאל את המיקום במחזור האחרון,זה הכי כיף.

07 יולי 2011, 16:58

אולי נצליח לשחזר את ההיסטוריה של תחילת העשור הקודם
את עונת סלוניקי סיימנו עם הפסד מתסכל לפאו בגמר,
את העונה שלאחר מכן פתחנו עם ניצחון על אדמת איטליה נגד פזארו
וההמשך ידוע.........

07 יולי 2011, 19:08

חלה טעות בהגרלה של המשחקים
לא סוגרים במשחק האחרון מול ריאל אלא מול הקבוצה מהמוקדמות

20.10 - ארמני מילאנו (חוץ)
27.10 - פרטיזן בלגרד (בית)
03.11 - ריאל מדריד (בית)
10.11 - אפס איסטנבול (חוץ)
17.11 - מוקדמות א' (בית)
24.11 - ארמני מילאנו (בית)
01.12 - פרטיזן בלגרד (חוץ)
08.12 - ריאל מדריד (חוץ)
15.12 - אפס איסטנבול בית)
22.12 - מוקדמות א' (חוץ)

07 יולי 2011, 19:35

אתם יודעים מה הבעיה?...לא שמכבי קיבלו קבוצות חזקות או חלשות..השאלה זה איך מכבי תיראה השנה אחרי כל השינוים שנעשו ?

07 יולי 2011, 19:50

גל גל כתב:אתם יודעים מה הבעיה?...לא שמכבי קיבלו קבוצות חזקות או חלשות..השאלה זה איך מכבי תיראה השנה אחרי כל השינוים שנעשו ?

כל השינויים?

בסה"כ אם נשווה את הקבוצה החדשה לסוף העונה החולפת נעשה שינוי אחד והוא החלפת אידסון שלמעט כמה משחקים בסוף העונה היה רחוק מלהבריק , לא אבידה כל כך גדולה .

כשזה בא בתקווה עם שני קלעים צעירים ומוכשרים כמו הלפרין ושייר שיחזקו בדיוק את הנקודה החלשה בעונה החולפת זה בהחלט נראה טוב.

07 יולי 2011, 20:10

בהחלט עדיף לקבל את הלוזרית הנצחית ריאל מדריד ולא את פנא או בארסה. יצאנו די בזול לטעמי, ואם כמה שהבית שוויוני כביכול, אנחנו צריכים לסיים באחד מהמקומות הראשונים. כולי תקווה שיהיה מעניין, נמאס כבר שהמשחק נגמר כבר ברבע הראשון ואין בכלל מתח.

07 יולי 2011, 20:13

לוח המשחקים לא משהו האמת עם שלושה מתוך 4 משחקים אחרונים בחוץ, אבל עד אז אני מאמין שנגיע כבר מעמדה טובה ולא נהיה בלחץ.

Holiday_Armadillo כתב:יש שידור חוזר להגרלה?
הגעתי ממש בסוף וסתם מעניין אותי לראות את זה

אם לא חובה לך השידור של ספורט5, יש פה (מתחיל מהדקה ה55):

07 יולי 2011, 20:53

יוסי22 כתב:
גל גל כתב:אתם יודעים מה הבעיה?...לא שמכבי קיבלו קבוצות חזקות או חלשות..השאלה זה איך מכבי תיראה השנה אחרי כל השינוים שנעשו ?

כל השינויים?

בסה"כ אם נשווה את הקבוצה החדשה לסוף העונה החולפת נעשה שינוי אחד והוא החלפת אידסון שלמעט כמה משחקים בסוף העונה היה רחוק מלהבריק , לא אבידה כל כך גדולה .

כשזה בא בתקווה עם שני קלעים צעירים ומוכשרים כמו הלפרין ושייר שיחזקו בדיוק את הנקודה החלשה בעונה החולפת זה בהחלט נראה טוב.

שכחת להוסיף את פרקינס...תראה איידסון היה שחקן מאוד מאוד מאוד משמעותי במכבי ...הוא שחקן שמחבר קבוצה

09 יולי 2011, 19:58

יוסי22 כתב:

טעות בידך. נעשו שני שינויים מאוד משמעותיים שככל הנראה ישנו את סגנון המשחק של הקבוצה בעונה הבאה - גם החלפת אידסון שלהגיד עליו "רחוק מלהבריק" זאת שטות גמורה כי השחקן הזה אמנם לא קלע הרבה אבל היה המחבר העיקרי בקבוצה וגם החוטף הבולט בה, אבידה הגנתית וקבוצתית משמעותית מאוד!
השינוי השני, אם שכחת - פרקינס, יש מה להוסיף על התרומה האדירה שהוא נתן לקבוצה ועל איך שנראינו (שוב, בעיקר הגנתית) אחרי הפציעה שלו?

סגנון המשחק של הקבוצה ישתנה לדעתי, תהיה פחות הגנה אבל ההתקפה אמורה לפחות על הנייר לספק לנו תצוגות שלא נשכח. נצטרך כנראה להתרגל לסגנון שונה לגמרי, אלא אם כן בלאט יפעיל שוב את שרביט הקסם ושוב יצליח להפוך שחקני הגנה בינוניים לקבוצה נושכת..
פרסם תגובה