המשחק הקרוב: הפועל חיפה נגד מכבי Playtika ת"א, 18 באפריל, חמישי, 20:45

רשמי: שייר חתם במכבי לשנתיים!

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: שייר חתם, רישמית!

הודעהעל ידי refael » 18 יוני 2011, 17:45

אבי כתב:החתמה נהדרת ומתבקשת. גם הרווחנו שחקן נפלא כמו שייר וגם נחסכה מאיתנו ההחתמה היקרה והמיותרת של יותם הלפרין.

שייר לא אמור לבוא על חשבון הלפרין אלא ביחד
תמונה
refael

הודעהעל ידי אבי » 18 יוני 2011, 17:56

Holiday_Armadillo כתב:
דורון פרקינס הוא שחקן כדורסל נפלא, אחד מהטובים באירופה השנה. לא יודע אם שמת לב.
כן, הוא נפצע פציעה קשה- שלא נאמר- מאוד קשה. לא מעט אתלטים מקצוענים ידעו לשוב מפציעות כאלה לגדולתם. אמארה סטאדומייר, ג'ייסון קיד ועוד רבים וטובים.
אני לא יודע מה קצב ההחלמה של דורון ומה צפי החזרה שלו בדיוק, אבל יש פה רכז בן 28 עם ימבה טאלנט שסחב אותנו עונה שלמה, אז אני האידיוט כשאני רוצה להשאיר אותו?

מכבי יכלה להסתדר בלעדיו במשך חודש כשהיא משחקת עם רכז בודד למעשה. פארגו.
גם אם יחלים לאט, דורון צפוי לחזור תוך גג 9 חודשים מאז הפציעה- שזה אומר- דצמבר. אם קצב ההחלמה שלו טוב, וזה מה שמסתמן- אז אולי אפילו לפתיחת העונה.
האם עד אז מכבי תוכל להסתדר עם קומבו גארד שהיה בחמישיית העונה של היורוליג ורכז שלקח אליפות מכללות והיה השחקן המוביל בקבוצתו כמחליפים? אני מאמין שכן.

לא מסכימה איתך..בכלל.
דבר ראשון-בוא קודם כל ניפטר מהמחשבה הזאת שאני לא מעריכה את פרקינס,אוקיי? הוא שחקן הגנה ענק,אני לא מכחישה את זה ואני לא חושבת אחרת.

הבעיה שלי עם פרקינס היא קודם כל היחס למכבי..
הוא רוצה מינימום 650K לעונה הבאה,שזה בעצם שכר לחצי עונה כי חצי שני הוא לא ישחק. אז לא בסדר למר פרקינס שמציעים לו חוזה נמוך עם אפשרות לשידרוג(הכפלה בשכר)ושיקום על חשבון מכבי..לא! הוא רוצה את מה שמכבי הציעו לו לפני שהוא נפצע..אותה הצעה שהוא דחה ועכשיו פתאום שאין עליו קופצים אז הוא רוצה אותה שוב..לא,זה לא עובד ככה אדון פרקינס.

אתה לא יכול להשוות את החודש(4 משחקים)שמכבי הסתדרו בלי פרקינס..זה היה כי לא הייתה ברירה ותאמין לי שבלאט סבל מזה(הוא דיבר על זה גם אחרי ההעפלה לפיינל פור)..

ורק תזכור משהו אחד,גם אם הצפי להחלמה שלו הוא בדצמבר,להיכנס לכושר משחק ייקח לו עוד חודש לפחות,וגם אז אתה לא יודע איך הוא חוזר מהפציעה..אז מצטערת באמת שאני חושבת קודם כל על טובת הקבוצה ואני רוצה שיביאו מישהו שיכול לתרום מיידית ושלא יהיה סיכון של ''איך הוא יחזור מהפציעה שלו? זה ישפיע עליו? הוא יהיה אותו דבר?''

חוץ מזה,שיש לי זכות לדעה כמו שלך יש זכות..בסופו של יום הדעה שלנו לא מזיזה לבלאט את הביצה השמאלית..הא כבר יחליט מה הוא רוצה :rolleyes

אבי כתב:החתמה נהדרת ומתבקשת. גם הרווחנו שחקן נפלא כמו שייר וגם נחסכה מאיתנו ההחתמה היקרה והמיותרת של יותם הלפרין.

האמת שאם תקרא את הכתבה בספורט5 תראה שרשום שיש התקדמות משמעותית עם הלפרין

:sad1
כנראה שהשמחה שלי הייתה מוקדמת (לא קראתי את הכתבה לפני שהגבתי).
בכל מקרה מדובר על פער של 200 אלף דולר בין הצדדים, אולי יקרה נס ופדרמן כהרגלו בקודש יתקמצן על הכסף.
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי misha » 18 יוני 2011, 17:58

חדשות נהדרות - גם החתמנו את שייר וגם הלפרין מתקרב. אם וכאשר נסגור עם יותם, יש לנו סגל ישראלי מעולה ומספיק לכל המסגרות. קופל הולך להתחרט על המעבר ל4 זרים.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 יוני 2011, 17:59

misha כתב:חדשות נהדרות - גם החתמנו את שייר וגם הלפרין מתקרב. אם וכאשר נסגור עם יותם, יש לנו סגל ישראלי מעולה ומספיק לכל המסגרות. קופל הולך להתחרט על המעבר ל4 זרים.

לפי מה שנראה ההחלטות של קופל משתנות מיום ליום,ככה שיכול להיות שבשבוע הבא תהיה ישיבה על הגבלת ''ישראלים בכירים'' לקבוצה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 18 יוני 2011, 18:03

תמיד טוב שישנן דעות שונות, אחרת, לא היה לנו על מה לדבר :)
אני קודם כל מבין את פרקינס. הוא היה ראוי לחוזה שמן מאוד והפסיד אותו, מן הסתם, 650,000$ עלובים הם פרס ניחומים מכובד מבחינתו.
בהסתכלות על מה שקיבל חברו הטוב פארגו, זה בהחלט לגיטימי.

שוב, אני מזכיר, הפציעה שעבר דורון היא פציעה ששחקנים חוזרים ממנה. זה לא שהבחור מת וכבר לא ישחק כדורסל לעולם. זה אותו פרקינס, רק ב70-80% מהמקור, במקרה הרע.
גם ככזה אני אשמח מאוד לקבל אותו, את האופי הנהדר שלו, את הכימיה המצויינת שכבר יש לו עם הקבוצה והמאמן.

ולמה להסתכל על העובדה שיקח לו קצת יותר זמן להתאקלם כעל משהו רע? זאת גם הזדמנות להחזיר את יותם לעניינים, ולתת את הבמה לשחקן מאוד מאוד מוכשר בדמותו של שייר.
אני מסתכל על דורון כעל רכז מחליף שעם קצת מזל והשקעה יוכל לחזור למקומו הטבעי כבעל בית במשרה מלאה במכבי. בינתיים, זה אחלה זמן לתת לחבר'ה החדשים להתאקלם מבלי שנוכחותו הדומיננטית תעמוד ברקע.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי er79 » 18 יוני 2011, 18:04

החתמה מצוינת, שיהיה בהצלחה
er79

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 יוני 2011, 18:06

החציל האצטקי כתב:תמיד טוב שישנן דעות שונות, אחרת, לא היה לנו על מה לדבר :)
אני קודם כל מבין את פרקינס. הוא היה ראוי לחוזה שמן מאוד והפסיד אותו, מן הסתם, 650,000$ עלובים הם פרס ניחומים מכובד מבחינתו.
בהסתכלות על מה שקיבל חברו הטוב פארגו, זה בהחלט לגיטימי.

שוב, אני מזכיר, הפציעה שעבר דורון היא פציעה ששחקנים חוזרים ממנה. זה לא שהבחור מת וכבר לא ישחק כדורסל לעולם. זה אותו פרקינס, רק ב70-80% מהמקור, במקרה הרע.
גם ככזה אני אשמח מאוד לקבל אותו, את האופי הנהדר שלו, את הכימיה המצויינת שכבר יש לו עם הקבוצה והמאמן.

ולמה להסתכל על העובדה שיקח לו קצת יותר זמן להתאקלם כעל משהו רע? זאת גם הזדמנות להחזיר את יותם לעניינים, ולתת את הבמה לשחקן מאוד מאוד מוכשר בדמותו של שייר.
אני מסתכל על דורון כעל רכז מחליף שעם קצת מזל והשקעה יוכל לחזור למקומו הטבעי כבעל בית במשרה מלאה במכבי. בינתיים, זה אחלה זמן לתת לחבר'ה החדשים להתאקלם מבלי שנוכחותו הדומיננטית תעמוד ברקע.

אתה רואה את ההתנהגות של פרקינס כמשהו לגיטימי,אני לא..
אתה ממורמר מזה שפספסת חוזה? בעיה שלך..
הוא בחר לא לחתום,לפי דעתי הוא היה גם עם רגל וחצי מחוץ למכבי כי הוא ידע שהוא ישיג חוזה יותר גדול..ועכשיו שהוא פצוע הוא פתאום דורש להישאר בסכומים שלא תואמים את המציאות כרגע..זה לא לגיטימי מבחינתי..בטח לא למועדון כמו מכבי שרדף אחריו אחרי שנה ועוד אחראי על השיקום שלו..

אתה גם יכול להסתכל על העניין של ההתאקלמות בהסתכלות על חצי הכוס המלאה,אני מסתכלת על זה שהיא חצי מלאה בחרא :rolleyes
התאוריה הזאת לא רלוונטית מבחינתי ולא משהו שישכנע אותי שזה דבר טוב שאין לנו רכז פותח לחצי שנה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 18 יוני 2011, 18:20

ג'רמי פארגו לא רכז פותח?
תוסיפי לו סווינגמן טוב ואת גיא פניני או יותם הלפרין ויש לך חמישיה ראויה.

כל הדיבור שלי על פרקינס הוא נכון להיום כרכז מחליף בלבד.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 יוני 2011, 18:22

החציל האצטקי כתב:ג'רמי פארגו לא רכז פותח?

ג'רמי פארגו רכז פותח,אבל הוא לא הולך לשחק 40 דקות..בטח לא ב-3 מסגרות
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי refael » 18 יוני 2011, 18:32

אגב החתימה עדיין לא רישמית מכבי עדיין לא הוציאה הודעה רישמית שהוא חתם נחכה ונראה כמה זמן יקח לה יכול להיות בלוף ענק! חחח
תמונה
refael

הודעהעל ידי Assaf M » 18 יוני 2011, 18:33

6 לב צהוב כתב:אגב החתימה עדיין לא רישמית מכבי עדיין לא הוציאה הודעה רישמית שהוא חתם נחכה ונראה כמה זמן יקח לה יכול להיות בלוף ענק! חחח

תצא הודעה רשמית, הסר דאגה מליבך.
Assaf M

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 18 יוני 2011, 18:42

Holiday_Armadillo כתב:

אני אתאר לך איך אני רואה את המצב. פניני, סווינגמן ופארגו בחמישיה, פרקינס ושייר מחליפים בעמדה 1, הלפרין בעמדה 2 ובורשטיין ובלו בעמדה 3.
בהנחה שהסווינגמן שיגיע יהיה שחקן שמסוגל להוליך כדור, לא נראה לך ששייר, הלפרין, בורשטיין, פארגו והוא יוכלו להחזיק את עמדות 1-2 עד שובו של פרקינס?
40 דקות זה עדיין 40 דקות, לא שנתיים, ולא חשוב בכמה מסגרות משחקים.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 יוני 2011, 18:47

החציל האצטקי כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

אני אתאר לך איך אני רואה את המצב. פניני, סווינגמן ופארגו בחמישיה, פרקינס ושייר מחליפים בעמדה 1, הלפרין בעמדה 2 ובורשטיין ובלו בעמדה 3.
בהנחה שהסווינגמן שיגיע יהיה שחקן שמסוגל להוליך כדור, לא נראה לך ששייר, הלפרין, בורשטיין, פארגו והוא יוכלו להחזיק את עמדות 1-2 עד שובו של פרקינס?
40 דקות זה עדיין 40 דקות, לא שנתיים, ולא חשוב בכמה מסגרות משחקים.

דבר ראשון,אני לא חושבת שבורשטיין מסוגל לעשות משהו..מצטערת אם זה פוגע פה במישהו.
דבר שני,ההרכב הזה מתאים ל-2 מסגרות,האדריאטית והישראלית,ליורוליג זה פשוט לא יספיק..בטח שלא מבחינה הגנתית
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 18 יוני 2011, 18:56

הכל תלוי בסווינגמן שיגיע.
פארגו, סווינגמן טוב ופניני מסוגלים להחזיק חמישיה ביורוליג. צריך להאמין בגיא, הוא הוכיח שהוא ברמה- אם יקבל במה מתאימה הוא גם יביא את המספרים.
הלפרין, שייר, פרקינס הם מחליפים ברמה מאוד גבוהה. בורשטיין די עגלה, אבל יחד עם יותם, בלו, פניני ודקות של הסווינגמן שיגיע עמדות 2 ו3 יהיו סגורות הרמטית.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי er79 » 18 יוני 2011, 18:58

לא רק שמכבי לא הוציאו הודעה רשמית, אף אתר חוץ מספורט5 לא התייחס לכך. אני מאמין שהוא סגור במכבי- אבל צריך לחכות עוד קצת.
er79

הודעהעל ידי itai7 » 18 יוני 2011, 19:36

החתמה נהדרת מזכיר לי מאוד את קלאטיס הנהדר
itai7

הודעהעל ידי משה » 18 יוני 2011, 20:15

החתמה טובה לדעתי, יכול להתברר כגניבה ויכול להיות שלא, וגם אם לא זה לא נורא, לא עליו בנויה הקבוצה.
משה

הודעהעל ידי felix_r » 18 יוני 2011, 20:15

החציל האצטקי כתב:הלפרין- בהחלט.
רכז זר? אני בעד אחד, דורון פרקינס.

להזכירך, פרקינס משחק 3 שנים בארץ, מתוכן 2 במכבי, ובאף עונה לא זכה באליפות (אם לא להחשיב את הזכיה מהספסל :D )

סתם, רציתי להגיד, שפרקינס משחק 3 שנים בארץ, והטבת המס שלו אמורה להתבטל עכשיו.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי itay92 » 18 יוני 2011, 20:19

לא אחרי שש?
itay92

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 יוני 2011, 20:21

itay92 כתב:לא אחרי שש?

אני חשבתי שאחרי 5 חחחח
סמל אישי של המשתמש