המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

רשמי: שייר חתם במכבי לשנתיים!

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: רשמי: שייר חתם במכבי לשנתיים!

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 19 יוני 2011, 18:37

שייר על הפציעה שלו:
"אני חובש משקפיים, חוץ מזה הכל נורמלי", סיפר על השפעות הפציעה שעבר בעינו. "זה נתן לי זמן לעבוד על המשחק שלי ולהשתפר. אני מרגיש טוב יותר עכשיו מכל זמן אחר בקריירה".
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי itai7 » 19 יוני 2011, 18:47

רוצה להיות שחקן גדול במכבי ת"א כדי להגיע ל-NBA"

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 01861.html
itai7

הודעהעל ידי ניר » 20 יוני 2011, 08:10

הוא בנוי להשלים מצויין את ג'רמי פארגו.
יש כאן סיטואציה מעניינת, שמזכירה לי את תקופת פארקר-שאראס.
אני זוכר שב-2003/4 היו קולות בפורום הזה, שלמרות התמיכה בהבאת שאראס, הביעו סקפטיות כלשהי לגבי יכולת שיתוף הפעולה עם פארקר.
שני שחקנים מהטובים באירופה, שרוצים להגיע ל-NBA, ויכולים לדרוך אחד על השני במשבצת הגארד המוביל.
מה שקרה זה שהם התחברו כ''כ טוב, פעם שאראס היה מדהים ופעם פארקר בלתי עציר, ושניהם הגיעו דרך כך ל-NBA.
אני מקווה שגם פארגו ושייר ידעו לעשות זאת. פארגו כבר הוכיח שמדובר באחד הגארדים הטובים באירופה, על שייר חובת ההוכחה. אבל רק אם הם לא ידרכו אחד על השני (כמו אנדרסון וצ'אק למשל), שניהם יוכלו להגיע לאן שהם רוצים.

יש קסם רב בקו אחורי של כוכב על ושחקן משלים חכם.
כך היה עם קטשפר, כך היה גם עם שפר וריי אלן בקונטיקט, ויש עוד אין ספור דוגמאות... צ'אק ופארגו היא האחרונה.
אבל טרם בלבולי השכל שלי, שייר קודם צריך להרוויח את מקומו בחמישיה.
אני מאוד מרוצה מההחתמה, כמו שודאי כבר הבנתם. עם שייר וג'יימס, הקבוצה מתחילה לקבל ורסטיליות מאוד מאוד מעניינת.

הולך להיות כיף :dance3
ניר

הודעהעל ידי refael » 20 יוני 2011, 08:20

ניר כתב:הוא בנוי להשלים מצויין את ג'רמי פארגו.
יש כאן סיטואציה מעניינת, שמזכירה לי את תקופת פארקר-שאראס.
אני זוכר שב-2003/4 היו קולות בפורום הזה, שלמרות התמיכה בהבאת שאראס, הביעו סקפטיות כלשהי לגבי יכולת שיתוף הפעולה עם פארקר.
שני שחקנים מהטובים באירופה, שרוצים להגיע ל-NBA, ויכולים לדרוך אחד על השני במשבצת הגארד המוביל.
מה שקרה זה שהם התחברו כ''כ טוב, פעם שאראס היה מדהים ופעם פארקר בלתי עציר, ושניהם הגיעו דרך כך ל-NBA.
אני מקווה שגם פארגו ושייר ידעו לעשות זאת. פארגו כבר הוכיח שמדובר באחד הגארדים הטובים באירופה, על שייר חובת ההוכחה. אבל רק אם הם לא ידרכו אחד על השני (כמו אנדרסון וצ'אק למשל), שניהם יוכלו להגיע לאן שהם רוצים.

יש קסם רב בקו אחורי של כוכב על ושחקן משלים חכם.
כך היה עם קטשפר, כך היה גם עם שפר וריי אלן בקונטיקט, ויש עוד אין ספור דוגמאות... צ'אק ופארגו היא האחרונה.
אבל טרם בלבולי השכל שלי, שייר קודם צריך להרוויח את מקומו בחמישיה.
אני מאוד מרוצה מההחתמה, כמו שודאי כבר הבנתם. עם שייר וג'יימס, הקבוצה מתחילה לקבל ורסטיליות מאוד מאוד מעניינת.

הולך להיות כיף :dance3

אפשר גם לציין ששייר היה כביכול בצמד כזה שייר-נולן סמית שיחקו ביחד בDUKE זכו ביחד באליפות .
סמית היה על תקן יותר של סופרסטאר בקבוצה ושייר יותר כגיבוי שעוזר לו .
אם אני טועה תגידו לי זה פשוט הרושם שקיבלתי
תמונה
refael

הודעהעל ידי itai7 » 20 יוני 2011, 08:38

itai7

הודעהעל ידי er79 » 20 יוני 2011, 09:56

גם אני מרוצה, ועוד יותר מרוצה שחוץ מפספוס אחד (עם אידסון) ואולי עוד פספוס, אבל זה עוד לא סגור (עם פרקינס), הסגל שבניתי בחתימה שלי קורם עור וגידים. יש לי תחושות טובות לגבי שייר.
er79

הודעהעל ידי yzafrir » 20 יוני 2011, 10:35

er79 כתב:גם אני מרוצה, ועוד יותר מרוצה שחוץ מפספוס אחד (עם אידסון) ואולי עוד פספוס, אבל זה עוד לא סגור (עם פרקינס), הסגל שבניתי בחתימה שלי קורם עור וגידים. יש לי תחושות טובות לגבי שייר.

וכנראה גם הלפרין ועוד גארד זר....
הסגל שלך כמעט לא שונה מהעונה האחרונה והפספוסים הם אלו שלא הצלחנו להשאיר פה .....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי refael » 20 יוני 2011, 10:44

השאלה שנשאלת עכשיו האם שייר מתאים לפתוח בחמישיה או מהספסל ? לפי דעתי יכול להיות שילוב קטלני איתו ואם פארגו מה אתם אומרים יש סיכוי לדבר כזה או שנחכה לעונה הבאה שם הוא יפרוץ באמת ?
תמונה
refael

הודעהעל ידי מילוס » 20 יוני 2011, 11:33

כדי להבין מי ומה השאייר הזה, שאלת מיליון הדולר אם יש פה מישהו אחד שאשכרה מכיר אותו ולא על-סמך גוגל או היילייטים ביוטיוב.. אלא אשכרה ראה אותו משחק בזמן אמת, ובעיקר בשנה האחרונה...
אפשר להסתמך על מייק ששבסקי ודיוויד בלאט, שהוא מתאים וכל זה.. אבל עדיין לא ברור לי לאיזה משבצת הוא נכנס, ואם הוא שחקן שאפשר לבנות עליו או איזה מגה-הימור (גם הפציעה, גם חוסר נסיון, ובגדול הוא משלים קו אחורי קצת צעיר לדעתי)
מילוס

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 20 יוני 2011, 11:40

ראיתי את שייר באיזה 8-10 שקנים במדי דיוק בעונה אחרונה כולל גמר . הוא יותר 2 עם זריקה מאוד מאוד נקיה , כמו שכתוב בספרים , רואה מהלכים ומאוד ממושמע . לא פוחד ממגע בכניסות לסל ושחקן פיק אנד רול ממש לא רע . אני אולע נשמע גזעני אבל אם הוא היה עם צבע אור אחר או גודל באירופההוא כן היה נבחר בשקט . מה עוד שמחלת הנשיקה בזמן מחנה פגע הרבה לבחירתו . הוא סוס עבודה באימונים אבל טוענים שבנגוד לכמה אחרים הוא מאוד קבוצתי .
טיקי חוזר

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 20 יוני 2011, 11:45

מילוס כתב:כדי להבין מי ומה השאייר הזה, שאלת מיליון הדולר אם יש פה מישהו אחד שאשכרה מכיר אותו ולא על-סמך גוגל או היילייטים ביוטיוב.. אלא אשכרה ראה אותו משחק בזמן אמת, ובעיקר בשנה האחרונה...
אפשר להסתמך על מייק ששבסקי ודיוויד בלאט, שהוא מתאים וכל זה.. אבל עדיין לא ברור לי לאיזה משבצת הוא נכנס, ואם הוא שחקן שאפשר לבנות עליו או איזה מגה-הימור (גם הפציעה, גם חוסר נסיון, ובגדול הוא משלים קו אחורי קצת צעיר לדעתי)

אני לא יכולה להגיד ''ברור שאנשים ראו'',כי מן הסתם אני לא מדברת בשם כולם,אני יכולה לדבר רק בשם עצמי ולהגיד שבטח שראיתי משחקים שלו..האמת שהיה יפה לראות את הדרך שהוא עבר במכללות..
הוא התחיל שם כסקורר לכל דבר ובסוף ששבסקי החליט לשים אותו כרכז וגם שם הוא עשה יופי של עבודה..אחרי הכל..כעקרון סקורר אמור להיות שחקן אנוכי,והנה,שייר שנה ראשונה משחק רכז ומשיג 5(טוב נו,4.9)אסיסטים למשחק..

הוא לא השחקן הכי מהיר בעולם,הוא לא הכי אתלט בעולם,אבל הוא מפצה על הדברים האלה בקליעה טובה,חוכמת משחק,וביצים בגודל של דלעת..
הוא לא שחקן שאתה תפחד לשים על המגרש בסוף,גם בשנה הראשונה שלו באירופה ובקבוצה גדולה..כי פשוט יש לו את האופי הזה שהוא לא מפחד משום מעמד שיגיע אליו
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי מילוס » 20 יוני 2011, 11:55

מצלצל לי מוכר קצת..סקורר..לבנבן... קצת איטי, לא אתלטי, אבל מפצה על זה במסירה טובה ו12 קילו ביצים (את אמרת..)
רק חסר שתגידי שהוא מדבר רוסית ולא יודע לשמור ואני אתחיל לחשוב שבלאט מביא לנו פה את שאראס במסווה של קולג'-בוי יהודי, והמשקפיים רק באו לטשטש את העניין..
מילוס

הודעהעל ידי itay92 » 20 יוני 2011, 12:03

מילוס כתב:מצלצל לי מוכר קצת..סקורר..לבנבן... קצת איטי, לא אתלטי, אבל מפצה על זה במסירה טובה ו12 קילו ביצים (את אמרת..)
רק חסר שתגידי שהוא מדבר רוסית ולא יודע לשמור ואני אתחיל לחשוב שבלאט מביא לנו פה את שאראס במסווה של קולג'-בוי יהודי, והמשקפיים רק באו לטשטש את העניין..

מדבר ליטאית,למה רוסית?
itay92

הודעהעל ידי מילוס » 20 יוני 2011, 12:05

גם רוסית..
מילוס

הודעהעל ידי yzafrir » 20 יוני 2011, 12:45

מילוס כתב:מצלצל לי מוכר קצת..סקורר..לבנבן... קצת איטי, לא אתלטי, אבל מפצה על זה במסירה טובה ו12 קילו ביצים (את אמרת..)

המשותף בינהם זה שבגלל שהחסרונות שלהם זהים לא היה להם סיכוי להצליח ב NBA , שאראס ניסה ונכשל ושייר עוד יכול להיות שיקבל הזדמנות אבל קשה לי להאמין שהוא יהיה הלצלחה גדולה שם .
סגנון המשחק שלו מאוד מתאים לאירופה אבל פחות לNBA....
הייתי אומר שהוא יותר הלפרין עם בייצים מאשר שאראס....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 20 יוני 2011, 12:57

yzafrir כתב:

המשותף בינהם זה שבגלל שהחסרונות שלהם זהים לא היה להם סיכוי להצליח ב NBA , שאראס ניסה ונכשל ושייר עוד יכול להיות שיקבל הזדמנות אבל קשה לי להאמין שהוא יהיה הלצלחה גדולה שם .

מסכימה עם ההשוואה האחרונה..
למרות שהוא מנהל משחק יותר טוב מהלפרין
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 20 יוני 2011, 13:07

אל תשכח לשייר יש גם עין עקומה :laugh1 :frightened
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי מילוס » 20 יוני 2011, 14:03

טוב אנביאיי זה עוד מוקדם ורחוק.. רק ששייר לא יתגלה כאיזה מגה-פלופ או אנדרו ויז'נייבסקי לעניים..
והלפרין עם ביצים הוא גם לא מציאה גדולה לדעתי..

חח חריף אתה ג'ייסון..
ד"א הסגל שכתבת בחתימה שך נראה ממש קרוב למה שבלאט חושב :)
מילוס

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 20 יוני 2011, 15:37

מילוס כתב:טוב אנביאיי זה עוד מוקדם ורחוק.. רק ששייר לא יתגלה כאיזה מגה-פלופ או אנדרו ויז'נייבסקי לעניים..
והלפרין עם ביצים הוא גם לא מציאה גדולה לדעתי..

חח חריף אתה ג'ייסון..
ד"א הסגל שכתבת בחתימה שך נראה ממש קרוב למה שבלאט חושב :)

להגיע למצב של ויז'נייבסקי יהיה לו קשה מאוד
מספיק שפעם אחת שייר יכניס כדור פנימה וכבר הוא יהיה יותר מועיל מויז' (הקוסם) :dance1 :frightened
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי jol9 » 20 יוני 2011, 18:56

Holiday_Armadillo כתב:
yzafrir כתב:

מסכימה עם ההשוואה האחרונה..
למרות שהוא מנהל משחק יותר טוב מהלפרין

הוא עדיין לא ניהל אף משחק ברמת היורוליג.
בואו ניתן לו קצת זמן ולא נפיל עליו תיקים גדולים מדי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, Google [Bot], עידן ו־30 אורחים