המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

סופית: יותם הלפרין לא יגיע למכבי ת"א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יותם הלפרין חוזר לצהוב ל-3 השנים הקרובות

הודעהעל ידי asafb96 » 27 יוני 2011, 13:21

חביב אורנג'ד כתב:מנפחים פה עניין זניח לחלוטין.
אפשר לחושב אילו שחקני מכבי בעבר הגיעו תמיד למאני טיים ונראו במיטבם. אפילו צ'אק אידסון שכולם כבר מתגעגעים אליו, לא נטה לזרוח במעמדים המכריעים.

בכל מקרה, הלפרין צפוי להיות שחקן ספסל וסביר מאוד להניח, שהכדור לא יהיה אצלו ברגעים החשובים ואפילו הסיכוי התאורתי שזה יקרה הוא די נמוך.
אי-לכך, אני לא רואה איך הנושא הזה הוא בכלל רלונטי.
שוב אני מזכיר, שבפעם האחרונה שהלפרין היה שחקן מכבי (ושחקן מוביל), מכבי הגיע עד לגמר היורוליג. כעת, הוא מגיע כשחקן משלים.
אני לא מבין כמה רע זה יכול להיות.

:thumbup
asafb96

הודעהעל ידי ankram » 27 יוני 2011, 15:48

asafb96 כתב:
ankram כתב:פניני היה תחת חוזה בהגועל.
אליהו וויתר על הרבה כסף כדי להגיע למכבי.

יותמית לא תוותר.

שמע אתה מגזים
לא מבין למה כולם נכנסים לו לכיס. זה הפרנסה שלו להזכירך. לפי מה שאומרים (לא שאני כל כך מאמין לשטויות של גלדסטון), הוא יצטרך להיפרד מ800 אלף עד מיליון שקל. בוא תענה בכנות, אם זה הייתה אתה, הייתה מוותר?
אליהו וויתר על כסף, אבל עדיין קיבל חוזה גדול מאוד וארוך טווח במכבי.
הלפרין שחקן, והוא מתפרנס מזה. אם הייתה מקבל הצעה של מיליון יורו ל3 שנים, והאלטרנטיבה של מכבי לא ממש התקרבה לזה, לא הייתה הולך?
יורדים פה על הלפרין בלי סיבה, וכל אחד שיורד פה עליו, היה עושה בדיוק את אותו הדבר אם היה מקבל מה שהוא קיבל

ממש לא נכנס לו לכיס , מבחינתי שלא יחתום יישב בבית ויאגור כסף.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי asafb96 » 27 יוני 2011, 15:56

ankram כתב:
asafb96 כתב:
ankram כתב:פניני היה תחת חוזה בהגועל.
אליהו וויתר על הרבה כסף כדי להגיע למכבי.

יותמית לא תוותר.

שמע אתה מגזים
לא מבין למה כולם נכנסים לו לכיס. זה הפרנסה שלו להזכירך. לפי מה שאומרים (לא שאני כל כך מאמין לשטויות של גלדסטון), הוא יצטרך להיפרד מ800 אלף עד מיליון שקל. בוא תענה בכנות, אם זה הייתה אתה, הייתה מוותר?
אליהו וויתר על כסף, אבל עדיין קיבל חוזה גדול מאוד וארוך טווח במכבי.
הלפרין שחקן, והוא מתפרנס מזה. אם הייתה מקבל הצעה של מיליון יורו ל3 שנים, והאלטרנטיבה של מכבי לא ממש התקרבה לזה, לא הייתה הולך?
יורדים פה על הלפרין בלי סיבה, וכל אחד שיורד פה עליו, היה עושה בדיוק את אותו הדבר אם היה מקבל מה שהוא קיבל

ממש לא נכנס לו לכיס , מבחינתי שלא יחתום יישב בבית ויאגור כסף.

כן ממש לא נכנס לו לכיס.. אתה מבקר אותו על זה שהוא רוצה להתפרס יותר? זכותו ללכת לאן שמציעים לו יותר, זאת הפרנסה שלו. אם אתה הייתה במקומו, גם אתה הייתה הולך לאולי', וגם אתה הייתה רוצה יותר כסף, אז אל תשחק אותה מכביסט ויפה נפש
asafb96

הודעהעל ידי ankram » 27 יוני 2011, 16:13

צ'מע ,
ממש לא אכפת לי שילך וירוויח כסף איפה שהוא רוצה , מבחינתי גם הוא יכול לחתום בהפועל תל אביב או בית"ר ארגזי משמש יוקנעם אם יציעו לו חצי שקל יותר.
לא סבלתי נורא שהוא ישב שלוש שנים ונופף מגבות ביוון , גם הוא לא סבל ,שיהיה לו לבריאות.
זה אתה שחופר פה כבר איזה 3 עמודים , כאילו אתה איזה בן משפחה שלו , או כותב מטעם , אני כבר ממזמן לא קונה את השטויות שהוא איזה שחקן בית של מכבי , שגדל במועדון ,
הוא בס"כ שחקן בינוני , שנתן עונה אחת טובה עד שהגיע לרגעי ההכרעה וכרגיל נעלם ,עם יחסי ציבור מצויינים , וכמה כותבים מטעם.

ולא אני לא אזיל דמעה אם הוא לא ישחק במכבי , ולדעתי הוא לא שווה יותר מ400K שמציעים לו פה , אני רק בטוח במקרה שלו , שלא כמו במקרה של אליהו , שאיבד הרבה כסף במעבר למכבי , שהשיקול היחיד שינחה את יותמית הוא הכסף , שום דבר אחר.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי asafb96 » 27 יוני 2011, 16:22

ankram כתב:צ'מע ,
ממש לא אכפת לי שילך וירוויח כסף איפה שהוא רוצה , מבחינתי גם הוא יכול לחתום בהפועל תל אביב או בית"ר ארגזי משמש יוקנעם אם יציעו לו חצי שקל יותר.
לא סבלתי נורא שהוא ישב שלוש שנים ונופף מגבות ביוון , גם הוא לא סבל ,שיהיה לו לבריאות.
זה אתה שחופר פה כבר איזה 3 עמודים , כאילו אתה איזה בן משפחה שלו , או כותב מטעם , אני כבר ממזמן לא קונה את השטויות שהוא איזה שחקן בית של מכבי , שגדל במועדון ,
הוא בס"כ שחקן בינוני , שנתן עונה אחת טובה עד שהגיע לרגעי ההכרעה וכרגיל נעלם ,עם יחסי ציבור מצויינים , וכמה כותבים מטעם.

ולא אני לא אזיל דמעה אם הוא לא ישחק במכבי , ולדעתי הוא לא שווה יותר מ400K שמציעים לו פה , אני רק בטוח במקרה שלו , שלא כמו במקרה של אליהו , שאיבד הרבה כסף במעבר למכבי , שהשיקול היחיד שינחה את יותמית הוא הכסף , שום דבר אחר.

נופף מגבות? תגיד אתה ראיתה משחקים שם בכלל? בעונה הראשונה הוא היה שחקן חמישיה כמעט קבועה, בעונה השניה הוא גם פתחת בכמה משחקים, ורק העונה, שהביאו את גורדון וספאנוליס הוא ירד בדקות, אבל בליגה הוא משחק משהו כמו 20 דקות, אז לא ממש אפשר לקרוא לו "מנופף מגבות"
שחקן בית? אני כתבתי משהו על זה שהוא שחקן בית שגדל במכבי? קראת בכלל את התגובות או שאתה מגיב סתם לפי מה שבא לך?
מדברים פה על זה שאנשים כמוך, וכמו עוד כמה, מבקרים אותו על זה שהוא הלך לכסף הגדול, אבל כל אחד יודע שאם הוא היה מקבל הצעה כזאת, הוא היה אומר שלום לשמעון והולך ליוון, אבל משום מה כולם פה יפי נפש ומכביסטים, ולא מבינים איך הוא העז לוותר על מאות אלפי דולרים, ואיזה שחקן בלי נשמה הוא שהוא לא מוכן להתפשר ולהוריד משכרו, מה שאני בטוח שהוא עשה השנה עם מכבי, כי אני ממש לא בטוח שההצעה של מכבי היא הגבוה ביותר שקיבל
שחקן בינוני? מה שתגיד
אני אישית מאוד מקווה ש"יותמית" ישחק פה עונה הבאה.
asafb96

הודעהעל ידי ankram » 27 יוני 2011, 16:43

תראה ,
זה לא בושה קצת לראות ולקרוא מאשר לפזר פה מנטרות שחוקות. כל עונה ביורוליג ככל שהעונה הגיע לרגעים המכריעים , הוא ירד למשהו כמו 2 נקודות מדד למשחק!! כל עונה ברגעים המכריעים שלה הוא או לא שותף או לא תרם. אחרי שגמרנו להאשים את המאמן , השחקנים על העמדה שלו , ואת כל העולם , אפשר להסתכל למראה בעניים , ולומר שיותמית הוא בס"ה שחקן מאד בינוני שרכב על עונה אחת טובה (עד הפיינל פור ביורוליג , מאז הוא הציג רמה של בערך ילד מבוהל במשחק בוגרים) כדי לקבל חוזה עתק שהיום הוא שווה בערך חמישית ממנו.

דקות בליגה היוונית? אתה עושה מאיתנו פה צחוק? חוץ מפאו , כל הליגה הזאת זה בערך הרמה של הליגה הישראלית , יותם פשוט נתן מנוחה לשחקנים האמיתיים של הקבוצה , במשחקי הליגה.

אבל עזוב את הפן המקצועי , עזוב את העובדה שהוא עזב את הקבוצה אחרי איבוד אליפות שהיה תחת חוזה , איבוד אליפות שהוא אחד הגורמים הבולטים בה (אם לא העיקרי) , עזוב את העובדה שרוב בקהל של מכבי (לפחות משיחות עם עשרות אוהדים) לא סובל אותו, עזוב את העובדה שהוא השחקן הישראלי היחיד של מכבי שקיבל שריקות בוז בהיכל , אני אישית , לא סובל את הפרימדונה הזאת , לא מסוגל לחבב אותו , ניסיתי במשך שנים , ועכשיו אני יוצא מהארון , כן , אני אנקראם בן קינג , הלפרינופוב. זהו , יצא המרצע מין השק.

עכשיו , מותר לי להתייחס אליו בסרקאזם מוחלט , או שמשטרת משפחת הלפרין וכתביה מטעם לא יאשרו לי את זה?
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי yellowaura » 27 יוני 2011, 16:59

במידה והלפרין לא חותם בסופו של דבר יש להשתמש בכסף לרכישת זר הכי איכותי שאפשר ובכסף שנשאר להביא את שחקן ישראלי כמו בן רייס. צעיר וזול יחסית. גם ככה חוץ מהישראלים של מכבי והלפרין אין באמת ישראלי שמתאים ליורוליג ובכל מקרה מכבי ב - 8 רמות מעל הליגה. מה שחשוב להביא שחקן איכותי ביותר כדי לפצות על עזיבת 2 התותחים שעזבו.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי asafb96 » 27 יוני 2011, 17:09

ankram כתב:תראה ,
זה לא בושה קצת לראות ולקרוא מאשר לפזר פה מנטרות שחוקות. כל עונה ביורוליג ככל שהעונה הגיע לרגעים המכריעים , הוא ירד למשהו כמו 2 נקודות מדד למשחק!! כל עונה ברגעים המכריעים שלה הוא או לא שותף או לא תרם. אחרי שגמרנו להאשים את המאמן , השחקנים על העמדה שלו , ואת כל העולם , אפשר להסתכל למראה בעניים , ולומר שיותמית הוא בס"ה שחקן מאד בינוני שרכב על עונה אחת טובה (עד הפיינל פור ביורוליג , מאז הוא הציג רמה של בערך ילד מבוהל במשחק בוגרים) כדי לקבל חוזה עתק שהיום הוא שווה בערך חמישית ממנו.

דקות בליגה היוונית? אתה עושה מאיתנו פה צחוק? חוץ מפאו , כל הליגה הזאת זה בערך הרמה של הליגה הישראלית , יותם פשוט נתן מנוחה לשחקנים האמיתיים של הקבוצה , במשחקי הליגה.

אבל עזוב את הפן המקצועי , עזוב את העובדה שהוא עזב את הקבוצה אחרי איבוד אליפות שהיה תחת חוזה , איבוד אליפות שהוא אחד הגורמים הבולטים בה (אם לא העיקרי) , עזוב את העובדה שרוב בקהל של מכבי (לפחות משיחות עם עשרות אוהדים) לא סובל אותו, עזוב את העובדה שהוא השחקן הישראלי היחיד של מכבי שקיבל שריקות בוז בהיכל , אני אישית , לא סובל את הפרימדונה הזאת , לא מסוגל לחבב אותו , ניסיתי במשך שנים , ועכשיו אני יוצא מהארון , כן , אני אנקראם בן קינג , הלפרינופוב. זהו , יצא המרצע מין השק.

עכשיו , מותר לי להתייחס אליו בסרקאזם מוחלט , או שמשטרת משפחת הלפרין וכתביה מטעם לא יאשרו לי את זה?

ירד ל2 נקודות מדד? במכבי הוא נתן 16 נקודות מדד מול בארסה בפלייאוף ו10 בפיינל 4, באולי' הוא פשוט לא שיחק הרבה ביורוליג, מה לעשות שבאולי' יש את פאפא, תאודוסיץ' וספאנוליס...
עכשיו, אל תשווה בין הבדיחה שבארץ, לבין הליגה ביוון, כי חוץ מהגדולות שם אין רמה גדולה, נכון, אבל פה חוץ ממכבי אין כלום ושום דבר. שים את גליל ירושלים ובני השרון שם, והם למטה
זה שהוא נתן מנוחה לגדולים זה נכון, אבל הוא אשם בזה? כשהוא הגיע תאודוסיץ' היה שחקן ספסל, וספאנוליס היה בפנא, הוא ממש לא בא לשם במטרה "לנופף מגבות ולעשות כסף קל"
תתייחס להלפרין איך שאתה רוצה בפן המקצועי, אבל לבקר אותו על זה שהוא לא מתפשר על הפרנסה שלו זה צביעות, כי גם אתה הייתה "בורח" ליוון שניה אחרי שהייתה מקבל את ההצעה, וגם אתה לא הייתה מתפשר על הכסף אם הייתה במקומו
asafb96

הודעהעל ידי where is the love? » 27 יוני 2011, 17:37

yellowaura כתב:במידה והלפרין לא חותם בסופו של דבר יש להשתמש בכסף לרכישת זר הכי איכותי שאפשר ובכסף שנשאר להביא את שחקן ישראלי כמו בן רייס. צעיר וזול יחסית. גם ככה חוץ מהישראלים של מכבי והלפרין אין באמת ישראלי שמתאים ליורוליג ובכל מקרה מכבי ב - 8 רמות מעל הליגה. מה שחשוב להביא שחקן איכותי ביותר כדי לפצות על עזיבת 2 התותחים שעזבו.

אני אגיד לך מה אני חושב, עם הלפרין ובלי הלפרין לא יבוא פה שחקן גדול כמו שכולנו רוצים....
הכסף של האדריאטית והמנוי היקר יותר שלנו, הולך כנראה למקומות אחרים.
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי er79 » 27 יוני 2011, 18:04

לא ברור לי בכלל כל העסק הזה. הרי זה היה ידוע לכל מלכתחילה שישנה בעיית מיסים, אז למה במכבי ששו ואצו לפרסם בריש גלי שהוא סיכם תנאיו בקבוצה 3 שנים. יותם לא יוותר על הכסף, ומכבי תצטרך או לוותר עליו או לתת לו הצעת שדרוג בשנתיים הנוספות, פחות או יותר כמו שעשו עם פיני וליאור.
er79

הודעהעל ידי yellowaura » 27 יוני 2011, 18:09

where is the love? כתב:
yellowaura כתב:במידה והלפרין לא חותם בסופו של דבר יש להשתמש בכסף לרכישת זר הכי איכותי שאפשר ובכסף שנשאר להביא את שחקן ישראלי כמו בן רייס. צעיר וזול יחסית. גם ככה חוץ מהישראלים של מכבי והלפרין אין באמת ישראלי שמתאים ליורוליג ובכל מקרה מכבי ב - 8 רמות מעל הליגה. מה שחשוב להביא שחקן איכותי ביותר כדי לפצות על עזיבת 2 התותחים שעזבו.

אני אגיד לך מה אני חושב, עם הלפרין ובלי הלפרין לא יבוא פה שחקן גדול כמו שכולנו רוצים....
הכסף של האדריאטית והמנוי היקר יותר שלנו, הולך כנראה למקומות אחרים.

מסכים איתך..

זה כמו העלאת מחירי הקוטג'. מכבי מקבלים יותר ונותנים פחות.

טוב בו נראה מה יהיה לפני שנשפוט.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי yzafrir » 28 יוני 2011, 04:02

אני מסכים עם חביב , העניין הזה נופח מעבר לכל פרופורציה ....
אם להסתמך על מה שבלאט אמר , מנסים למצוא קומבו גארד איכותי (טוענים שעליו יושקע הכסף הגדול...) שכנראה יפתח בחמישייה לצד פארגו ויוכל לרכז כפארגו לא יהיה על המגרש . אם זה נכון זה אומר שהלפרין יהיה שחקן משלים מהספסל ואני לא וראה בזה שום בעיה .
הלפרין ללא הלחץ של המאני טיים יכול להיות אחלה שחקן ....
בסוף יהיו פה גם הלפרין גם לאנדסברג וגם קומבו זר (wishfull thinking)
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי jol9 » 28 יוני 2011, 18:33

אני קצת מתקשה להבין מה קורה כאן.

דיון על ענייני מס, פתאום הפך לזה כמה הלפרין הוא טוב/גרוע.

דעתי היא כזאת:
1 - ענייני המס של הלפרין הם לא מעניינינו. הוא צריך לטפל בהם בעצמו בכל דרך שייבחר. רבאק, מדובר כאן בסכומי כסף ענקיים, כמה
קשה זה לפנות לרו"ח שיסדר את כל העניינים?? מכבי לא צריכה להתעסק עם זה. היא יכולה לעזור, אבל לא צריך לתלות דבר אחד בשני.

2 - החברים המכובדים (אנקראם) והמכובדים פחות (אבי פישר) יכולים להגיד מה שהם רוצים.אני לא מקבל את הטענות שלהם, אבל חשוב הרבה יותר, גם דייויד בלאט לא.
אפשר להגיד עד מחר שעדיף את אוחיון, את ארז כץ ואת אבי סוכר, אבל בפועל אי אפשר להתעלם מזה שמדובר בגארד הישראלי
הכי טוב מאז קטש והוא מוכיח את זה שנה אחרי שנה בנבחרת.
אפשר להגיד שיש אופציות טובות, אבל אני חושב שהן לא רבות, ואלה שכן יהיו יקרים בהרבה.
הלפרין הוא גארד יורוליג לגיטימי, שיחזק וישדרג את מכבי.

3 - גם חביב, ידידי הטוב, טועה בהערכה שלו. לדעתי יותם לא מגיע כשחקן ספסל משלים, אלא כשחקן מרכזי שיישחק בחמישייה, ויהיה בורג מרכזי של הקבוצה ביורוליג.
אני קונה את מה שCANNON רשם בעניין, שמכבי בעצם כבר הביאה את החלק החזק והחשוב בסגל. עוד שחקן שיגיע, יהיה שחקן מגבה מהספסל, או שזה יהיה פרקינס
שלא יפתח את העונה.

אני מקווה ומאמין שלא יהיו בעיות בהחתמה, ואני מצפה מאוד מהחברים המכובדים (והמכובדים פחות) לכבד את השחקן של מכבי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 28 יוני 2011, 20:24

jol9 כתב:2 - החברים המכובדים (אנקראם) והמכובדים פחות (אבי פישר) יכולים להגיד מה שהם רוצים.אני לא מקבל את הטענות שלהם, אבל חשוב הרבה יותר, גם דייויד בלאט לא.
אפשר להגיד עד מחר שעדיף את אוחיון, את ארז כץ ואת אבי סוכר, אבל בפועל אי אפשר להתעלם מזה שמדובר בגארד הישראלי
אפשר להגיד שיש אופציות טובות, אבל אני חושב שהן לא רבות, ואלה שכן יהיו יקרים בהרבה.

:thumbup מסכים עם החלק הזה.

לגבי שחקן מרכזי או לא - תלוי בשחקן האחרון שיביאו. אני כן חושב שינסו להביא שחקן ברמה ולא סותם חורים, ואני כן חושב שזה טוב להלפרין שרוב האנשים כבאר הבינו שהוא לא יהיה הקטש הבא, לא יהיה זה שיסחב את העגלה, אלא שחקן חשוב שנותן את ה20-25 דקות שלו ותורם את מה שאנחנו יודעים שיכול אבל לא כזה שההצלחה של הקבוצה תלויה בו.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי שחף » 28 יוני 2011, 21:02

אני חושב שהלפרין לא מתאים להיות שחקן בחמישייה בקבוצה ששואפת לזכות ביורוליג. מה שמתאים לנבחרת ישראל לא מתאים למכבי. הלפרין שומר בינוני מינוס, לא מסוגל ליצור לעצמו מצבי קליעה ועם היסטוריה מפוקפקת מאוד במה שקשור להופעה למעמדים מכריעים. אולי אם מכבי הייתה מביאה סופרסטאר בעמדה 3. אבל זה לא המצב. הלפרין מתאים כי יש אדריאטית והגבלה על 4 זרים בליגה. גם בלאט חושב ככה, אחרת היו משלמים לו כמו לאליהו ובטח לא מדברים על ענייני מיסוי שהיו אישיו גם עם פיני ואליהו ולא מנעו את החזרה של השניים האלו.
נערך לאחרונה על ידי שחף בתאריך 28 יוני 2011, 21:10, נערך פעם אחת בסך הכל.
שחף

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 28 יוני 2011, 21:07

שחף כתב:אני לא חושב שהלפרין לא מתאים להיות שחקן בחמישייה בקבוצה ששואפת לזכות ביורוליג. מה שמתאים לנבחרת ישראל לא מתאים למכבי.

לא שמעת ששני מינוסים מבטלים אחד את השני? חחח
התכוונת שאתה לא חושב שהוא מתאים כן?
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 28 יוני 2011, 21:12

תקראי את המשך ההודעה. יותם שחקן נחמד בעיני, במקרה הטוב הוא יכול לשמש כסוג של בורשטיין(עם תכונות אחרות קצת) ליד שאראס ופארקר. לצערנו, אין למכבי שני סופרסטארים ברמה הזאת בקו האחורי.
שחף

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 28 יוני 2011, 21:14

שחף כתב:תקראי את המשך ההודעה. יותם שחקן נחמד בעיני, במקרה הטוב הוא יכול לשמש כסוג של בורשטיין(עם תכונות אחרות קצת) ליד שאראס ופארקר. לצערנו, אין למכבי שני סופרסטארים ברמה הזאת בקו האחורי.

אני קראתי את המשך ההודעה ועדיין לא הבנתי למה אתה מתכוון..
כי מצד אחד רשמת שהוא מתאים כי יש אדריאטית..מצד שני רשמת שאם מכבי היו רוצים אותו מאוד והוא היה ברמה גבוהה אז היו משלמים עליו את המיסים..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 29 יוני 2011, 10:35

שחף כתב:אני חושב שהלפרין לא מתאים להיות שחקן בחמישייה בקבוצה ששואפת לזכות ביורוליג. מה שמתאים לנבחרת ישראל לא מתאים למכבי. הלפרין שומר בינוני מינוס, לא מסוגל ליצור לעצמו מצבי קליעה ועם היסטוריה מפוקפקת מאוד במה שקשור להופעה למעמדים מכריעים. אולי אם מכבי הייתה מביאה סופרסטאר בעמדה 3. אבל זה לא המצב. הלפרין מתאים כי יש אדריאטית והגבלה על 4 זרים בליגה. גם בלאט חושב ככה, אחרת היו משלמים לו כמו לאליהו ובטח לא מדברים על ענייני מיסוי שהיו אישיו גם עם פיני ואליהו ולא מנעו את החזרה של השניים האלו.

אני לא מקבל את הטענה לגבי החמישייה.

ראינו השנה כמעט בכל המשחקים הצמודים, שבלו היה על המגרש ברגעי ההכרעה, למרות שלא היה שחקן חמישייה. אין מה לעשות. צריך לקחת את הדברים הטובים שמביא
השחקן ולמצוא פתרונות לדברים הפחות טובים.

הטענה היחידה של כל מקטרגי הלפרין היא שהוא לא מתפקד במאני טיים. גם אם נניח שהטענה הזאת נכונה, זה עדיין לא אומר שהוא שחקן לא טוב ושלא כדאי להביא אותו.
ישנם שחקנים גדולים בהרבה מיותם שגם להם היו עיות בתפקוד במאני טיים. בשביל זה יש שחקנים אחרים, כדורסל הוא ספורט קבוצתי אחרי הכל.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 29 יוני 2011, 10:38

misha כתב:
jol9 כתב:2 - החברים המכובדים (אנקראם) והמכובדים פחות (אבי פישר) יכולים להגיד מה שהם רוצים.אני לא מקבל את הטענות שלהם, אבל חשוב הרבה יותר, גם דייויד בלאט לא.

:thumbup מסכים עם החלק הזה.

לגבי שחקן מרכזי או לא - תלוי בשחקן האחרון שיביאו. אני כן חושב שינסו להביא שחקן ברמה ולא סותם חורים, ואני כן חושב שזה טוב להלפרין שרוב האנשים כבאר הבינו שהוא לא יהיה הקטש הבא, לא יהיה זה שיסחב את העגלה, אלא שחקן חשוב שנותן את ה20-25 דקות שלו ותורם את מה שאנחנו יודעים שיכול אבל לא כזה שההצלחה של הקבוצה תלויה בו.

נכון מאוד. הוא לא יסחב את העגלה, אבל גם לא צריך שכולם יהיו כוכבים ומנהיגים. גם נוכחותם של שחקנים אחרים במבנה הקבוצתי היא חשובה מאוד.
ראינו השנה דוגמא מצויינת, שקבוצה עם הרבה מנהיגים ומעטפת דלה, נכנעה לקבוצה עם מנהיג אחד אבל בעלת מבנה טוב יותר, שנוצר ע"י שימוש בשחקנים
שונים ומגוונים וחלוקה נכונה של התפקידים בינהם.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], itai7 ו־36 אורחים