המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

סופית: יותם הלפרין לא יגיע למכבי ת"א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יותם הלפרין חוזר לצהוב ל-3 השנים הקרובות

הודעהעל ידי asafb96 » 27 יוני 2011, 11:34

אבי כתב:
ankram כתב:שיעשה שביתה איטלקית

בכל משחק ברבע הרביעי הוא עושה שביתה איטלקית.

כן, כמו שהוא תפר שלשה במדריד בשניה האחרונה, וניצח כמעט לבדו את פנא בגמר הגביע היווני
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 27 יוני 2011, 11:36

asafb96 כתב:
אבי כתב:

כן, כמו שהוא תפר שלשה במדריד בשניה האחרונה, וניצח כמעט לבדו את פנא בגמר הגביע היווני

לנצח יזכירו להלפרין את השלשה ההיא נגד מדריד..
בכל כלל יש יוצא מן הכלל..
לצערו של הלפרין,היוצא מן הכלל זה השלשה,לא ההעלמויות
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 27 יוני 2011, 11:44

נכון, הוא לא שחקן קלאץ' גדול, אבל הפכו אותו לאחד שמשתין במכנסים כל רבע רביעי 4
לא יודע אם ראית, אבל בסדרת הגמר מול פנא, הוא שיחק את הרבע הרביעי בדקות הסיום (במשחקים שהוא קיבל צ'אנס מהמאמן), כשתאודוסיץ' ישב על הספסל
גם השלשה הזאת לא הייתה איזה פוקס כי הכדור הגיע אליו בטעות, הוא לקח את הכדור כל ההתקפה ותפר את השלשה כמו גדול אז חלאס להפוך אותו לקוקסינל
נערך לאחרונה על ידי asafb96 בתאריך 27 יוני 2011, 11:46, נערך פעם אחת בסך הכל.
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 27 יוני 2011, 11:46

asafb96 כתב:

נכון, הוא לא שחקן קלאץ' גדול, אבל הפכו אותו לאחד שמשתין במכנסים ברבע ה4
גם השלשה הזאת לא הייתה איזה פוקס כי הכדור הגיע אליו בטעות, הוא לקח את הכדור כל ההתקפה ותפר את השלשה כמו גדול אז חלאס להפוך אותו לקוקסינל

תשמע..אני לא יודעת אם למישהו יש איזשהן מחשבות שהלפרין איזה תותח במאני טיים..הוא לא היה ומעולם לא יהיה..
אני אישית לא מסוגלת לשכוח לו את ההתפרקות ברבע הרביעי מול חולון ואז את הבריחה מפה..לא יוצא מהראש מה אני אעשה..זה הזיכרון האחרון שיש לי ממנו במדי מכבי
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי אבי » 27 יוני 2011, 11:46

asafb96 כתב:
אבי כתב:

גם שעון מקולקל מראה את השעה הנכונה פעמיים ביום.
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי asafb96 » 27 יוני 2011, 11:48

Holiday_Armadillo כתב:
asafb96 כתב:

נכון, הוא לא שחקן קלאץ' גדול, אבל הפכו אותו לאחד שמשתין במכנסים ברבע ה4

תשמע..אני לא יודעת אם למישהו יש איזשהן מחשבות שהלפרין איזה תותח במאני טיים..הוא לא היה ומעולם לא יהיה..
אני אישית לא מסוגלת לשכוח לו את ההתפרקות ברבע הרביעי מול חולון ואז את הבריחה מפה..לא יוצא מהראש מה אני אעשה..זה הזיכרון האחרון שיש לי ממנו במדי מכבי

הוא לא תותח במאני טיים, אבל הפכו אותו פה לילדה
"הבריחה"... אם היית מקבלת את ההצעה של אולי', ואת ההצעה של מכבי, לאן היית הולכת? בכנות.
כל אחד פה שיורד עליו פה, היה הולך לאולי' בלי לחשוב פעמיים, אבל להיכנס לו לכיס ולרדת עליו זה בסדר..
נערך לאחרונה על ידי asafb96 בתאריך 27 יוני 2011, 11:51, נערך פעם אחת בסך הכל.
asafb96

הודעהעל ידי asafb96 » 27 יוני 2011, 11:51

גם שעון מקולקל מראה את השעה הנכונה פעמיים ביום

מקולקל... המקולקל הזה נבחר לחמשיה השניה של העונה, הוביל את מכבי לגמר היורוליג, וקיבל חוזה של 3 מיליון יורו ל3 שנים
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 27 יוני 2011, 11:55

הוא לא תותח במאני טיים, אבל הפכו אותו פה לילדה
"הבריחה", אם היית מקבלת את ההצעה של אולי', ואת ההצעה של מכבי, לאן היית הולכת? בכנות.
כל אחד פה שיורד עליו פה, היה הולך לאולי' בלי לחשוב פעמיים, אבל להיכנס לו לכיס ולרדת עליו זה בסדר..

אני כל הזמן אומרת לאנשים שמבקרים אותו(או כל אחד אחר)על מעבר לקבוצה בגלל חוזה יותר גדול שזה לא שונה משום חברת היי-טק או משרד עורכי דין שבאה חברה\משרד מתחרה והציע כפול..שזה לגיטימי לחלוטין..
אבל הדרך בה זה נעשה הייתה קצת לא בסדר..

הרי אני זוכרת ראיון עם כל מיני ישראלים ''אלמונים'' שהתלוננו אצל גרינוולד שהם לא מקבלים מספיק קרדיט במכבי והזרים מקבלים טון קרדיט..
אחד הטיעונים שהיה שם זה ששחקנים ישראלים יודעים מה זה מכבי,מה זה מכביזם,כמה חשובה אליפות,וזרים פשוט באים לעשות כסף..
אז אם אתם בוחרים לתת את הטיעון הזה בשביל לשחק,אז לפחות תעמדו בזה..
הלפרין איבד אליפות,הוא ישראלי,הוא יודע מה זה מכבי,זה הפריע לו בדרך לעשות כסף? לא נראה לי..הכסף היה בראש מעייניו כמו כל שחקן זר..
אין לי בעיה עם זה שהוא קיבל את ההצעה הסופר מכובדת של אולי'..כן יש לי בעיה עם זה שזה קרה ממש אחרי התפרקות טוטאלית ברבע הרביעי של משחק האליפות
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי אבי » 27 יוני 2011, 12:04

asafb96 כתב:

מקולקל... המקולקל הזה נבחר לחמשיה השניה של העונה, הוביל את מכבי לגמר היורוליג, וקיבל חוזה של 3 מיליון יורו ל3 שנים

הוביל לאן בדיוק? באיזה תארים הקבוצה זכתה באותה עונה? איך הוא שיחק באותם משחקים ברגעי ההכרעה?
היו באותה קבוצה שחקנים יותר טובים מהלפרין, וגם הבחירה שלו לחמישיה השניה של היורוליג מאד מוזרה. אתה רוצה להגיד לי שהוא באמת היה בין 4 הגארדים הכי טובים באירופה באותה עונה?
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי asafb96 » 27 יוני 2011, 12:05

אני כל הזמן אומרת לאנשים שמבקרים אותו(או כל אחד אחר)על מעבר לקבוצה בגלל חוזה יותר גדול שזה לא שונה משום חברת היי-טק או משרד עורכי דין שבאה חברה\משרד מתחרה והציע כפול..שזה לגיטימי לחלוטין..

הרי אני זוכרת ראיון עם כל מיני ישראלים ''אלמונים'' שהתלוננו אצל גרינוולד שהם לא מקבלים מספיק קרדיט במכבי והזרים מקבלים טון קרדיט..
אחד הטיעונים שהיה שם זה ששחקנים ישראלים יודעים מה זה מכבי,מה זה מכביזם,כמה חשובה אליפות,וזרים פשוט באים לעשות כסף..
הלפרין איבד אליפות,הוא ישראלי,הוא יודע מה זה מכבי,זה הפריע לו בדרך לעשות כסף? לא נראה לי..הכסף היה בראש מעייניו כמו כל שחקן זר..
אין לי בעיה עם זה שהוא קיבל את ההצעה הסופר מכובדת של אולי'..כן יש לי בעיה עם זה שזה קרה ממש אחרי התפרקות טוטאלית ברבע הרביעי של משחק האליפות

שוב, מה שהיה ברבע הרביעי זה משהו אחד, הוא לא שחקן קלאץ' גדול, ובמכבי שבונים היום הוא גם יכול ליהיות בספסל ברבע הרביעי. אבל הפכו אותו לאשכרה קוקסינל
המעבר לאולי' זה משהו אחר, נגמרה העונה, יש לו הצעה של מיליון יורו לעונה במשך 3 שנים, ומצד שני מכבי לא יכולה להתקרב לזה כמובן. כל אחד פה שמבקר אותו, היה הולך בלי לחשוב פעמיים, אבל שאנשים יושבים מאחורי המקלדת, כיף להם לבקר אותו, כי הם צריכים מישהו לפרוק עליו את הבעיות שלהם או משהו, לא יודע...
בורשטיין לא הלך אחרי ה"כסף הגדול" ועזב את מכבי? פרקינס, שאנשים פה סוגדים לו והפכו אותו ליותר מכביסט משמעון, גם היה עוזב את מכבי אם לא הפציעה.
כדורסל זה ביזנס, אנשים מתפרנסים מזה, ואם שחקן מקבל הצעה כזאת, לגיטימי שיעבור. ואגב, אני לא אתפלא אם הלפרין וויתר קצת על מנת לחזור למכבי, כי סך הכל החוזה שלא ממש לא גבוה, וספק אם זאת ההצעה הכי גדולה שהוא קיבל
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 27 יוני 2011, 12:07

asafb96 כתב:

שוב, מה שהיה ברבע הרביעי זה משהו אחד, הוא לא שחקן קלאץ' גדול, ובמכבי שבונים היום הוא גם יכול ליהיות בספסל ברבע הרביעי. אבל הפכו אותו לאשכרה קוקסינל
המעבר לאולי' זה משהו אחר, נגמרה העונה, יש לו הצעה של מיליון יורו לעונה במשך 3 שנים, ומצד שני מכבי לא יכולה להתקרב לזה כמובן. כל אחד פה שמבקר אותו, היה הולך בלי לחשוב פעמיים, אבל שאנשים יושבים מאחורי המקלדת, כיף להם לבקר אותו, כי הם צריכים מישהו לפרוק עליו את הבעיות שלהם או משהו, לא יודע...
בורשטיין לא הלך אחרי ה"כסף הגדול" ועזב את מכבי? פרקינס, שאנשים פה סוגדים לו והפכו אותו ליותר מכביסט משמעון, גם היה עוזב את מכבי אם לא הפציעה.
כדורסל זה ביזנס, אנשים מתפרנסים מזה, ואם שחקן מקבל הצעה כזאת, לגיטימי שיעבור. ואגב, אני לא אתפלא אם הלפרין וויתר קצת על מנת לחזור למכבי, כי סך הכל החוזה שלא ממש לא גבוה, וספק אם זאת ההצעה הכי גדולה שהוא קיבל

יש הבדל בין לא להיות שחקן מאני טיים גדול לבין להתפרק לחלוטין כמו שהלפרין עשה..
אני בחיים שלי לא ראיתי דבר כזה..זה היה מביך וזה לא משהו שמתאים לשחקן שמתיימר לשחקן ברמות הגבוהות ביותר באירופה..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 27 יוני 2011, 12:15

אבי כתב:
asafb96 כתב:

הוביל לאן בדיוק? באיזה תארים הקבוצה זכתה באותה עונה? איך הוא שיחק באותם משחקים ברגעי ההכרעה?
היו באותה קבוצה שחקנים יותר טובים מהלפרין, וגם הבחירה שלו לחמישיה השניה של היורוליג מאד מוזרה. אתה רוצה להגיד לי שהוא באמת היה בין 4 הגארדים הכי טובים באירופה באותה עונה?

לאן בדיוק? לגמר היורוליג, לא מספיק?
אז הפסידו בפיינל 4 של קופל, מה קרה? שנה שעברה מכבי הפסידה בצורה יותר מבישה, עם התפרקות של אנדרסון, פרקינס בלו וכל השאר... הלפרין זכה עם מכבי בתארים, באותה עונה הם הפסידו במשחק אחד, אם זה היה סדרה מכבי היו זוכים, בפרוש
שחקנים יותר טובים מהלפרין? מוריס ולהפרין הובילו את הקבוצה הזאת. ניקולה בעונה הכי גרועה שלו במכבי, פייזר נפצע, באטיסטה שחקן נחמד ולא יותר, ביינום מוכשר אבל בלגאניסט, ועל קאמגינס אני לא אדבר ברשותך...
שאני יגיד שהוא אחד מ4 הגארדים הכי טובים באותה עונה? למה להגיד? הוא נבחר וזאת עובדה, הוא היה אחד החלקים הכי חשובים בקבוצה לא הכי מוכשרת שהגיע לגמר היורוליג, עם ממוצעים יפים מאוד, ובגלל זה הוא נבחר
asafb96

הודעהעל ידי asafb96 » 27 יוני 2011, 12:19

Holiday_Armadillo כתב:
asafb96 כתב:

יש הבדל בין לא להיות שחקן מאני טיים גדול לבין להתפרק לחלוטין כמו שהלפרין עשה..
אני בחיים שלי לא ראיתי דבר כזה..זה היה מביך וזה לא משהו שמתאים לשחקן שמתיימר לשחקן ברמות הגבוהות ביותר באירופה..

יזכרו את זה לתמיד, כמו השלשה מול מדריד שיזכרו לתמיד. כמו שאמרת שהשלשה מול מדריד היא יוצאת מן הכלל, אפשר להגיד שהרבע הזה היה יוצא מן הכלל. כמה פעמים הוא התפרק ככה ברבע 4?
לדעתי זוכרים את זה בגלל שזה פשוט הרבע האחרון שלו במכבי, ומכבי לא הפסידה אליפות כל כך הרבה שנים.. אבל לקחת את זה ולהפוך אותו לילדה בגלל המקרה הזה, ולבקר אותו על כך שעזב בגלל שהוא רוצה להרוויח יותר כסף, זה אידיוטי
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 27 יוני 2011, 12:22

יזכרו את זה לתמיד, כמו השלשה מול מדריד שיזכרו לתמיד. כמו שאמרת שהשלשה מול מדריד היא יוצאת מן הכלל, אפשר להגיד שהרבע הזה היה יוצא מן הכלל. כמה פעמים הוא התפרק ככה ברבע 4?
לדעתי זוכרים את זה בגלל שזה פשוט הרבע האחרון שלו במכבי, ומכבי לא הפסידה אליפות כל כך הרבה שנים.. אבל לקחת את זה ולהפוך אותו לילדה בגלל המקרה הזה, ולבקר אותו על כך שעזב בגלל שהוא רוצה להרוויח יותר כסף, זה אידיוטי

אתה בעצמך אומר שהוא לא שחקן מאני-טיים..מה שאומר שהוא אף פעם לא תפקד במאני טיים..זאת אומרת שמה שקרה בחולון אולי היה מקרה קיצוני,אבל די סימן את הקריירה שלו
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 27 יוני 2011, 12:26

Holiday_Armadillo כתב:

אתה בעצמך אומר שהוא לא שחקן מאני-טיים..מה שאומר שהוא אף פעם לא תפקד במאני טיים..זאת אומרת שמה שקרה בחולון אולי היה מקרה קיצוני,אבל די סימן את הקריירה שלו

אמרתי שהוא לא שחקן מאני טיים, אבל זה לא אומר שהמקרה הזה הופך אותו לפחדן אפס כמו שכולם אומרים עליו פה.
המקרה בחולון היה קיצוני וחד פעמי, כמו שאת אומרת שהשלשה מול מדריד חד פעמית. הוא אף פעם לא היה שחקן קלאץ' של משחקים צמודים, אבל חלק פה הגזימו איתו מאוד
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 27 יוני 2011, 12:29

asafb96 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

אמרתי שהוא לא שחקן מאני טיים, אבל זה לא אומר שהמקרה הזה הופך אותו לפחדן אפס כמו שכולם אומרים עליו פה.
המקרה בחולון היה קיצוני וחד פעמי, כמו שאת אומרת שהשלשה מול מדריד חד פעמית. הוא אף פעם לא היה שחקן קלאץ' של משחקים צמודים, אבל חלק פה הגזימו איתו מאוד

לפי דעתי שחקנים גדולים נמדדים במאני-טיים..
הרי כולם שינו את הדעה שלהם על אידסון בגלל איך שהוא תיפקד בסוף העונה אחרי שפרקינס נפצע
ומצד שני כל העולם הורג את לברון כי יש לו ממוצע של 2.2 נקודות ברבע האחרון..
אם הלפרין לא שחקן של מאני-טיים..אז לפי דעתי הוא גם לא שחקן גדול..
הוא שחקן טוב,אבל אם אני שמה את פניני מולו,ואני בודקת מי יעזור לקבוצה ברגעים שיקבעו משהו,אז מבחינתי להחליף את החוזה של פניני בחוזה של הלפרין..
החוזים הלא הגיוניים שהלפרין קיבל כל הקריירה(כולל מאולי')רק מחזקים את הבאזז סביבו שהוא שט כל הקריירה על שיווק טוב ולא על עזרה לקבוצה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 27 יוני 2011, 12:40

הרי כולם שינו את הדעה שלהם על אידסון בגלל איך שהוא תיפקד בסוף העונה אחרי שפרקינס נפצע
הוא שחקן טוב,אבל אם אני שמה את פניני מולו,ואני בודקת מי יעזור לקבוצה ברגעים שיקבעו משהו,אז מבחינתי להחליף את החוזה של פניני בחוזה של הלפרין..
החוזים הלא הגיוניים שהלפרין קיבל כל הקריירה(כולל מאולי')רק מחזקים את הבאזז סביבו שהוא שט כל הקריירה על שיווק טוב ולא על עזרה לקבוצה

לא מסכים בהכל..
יש מישהו 1 בכל העולם יכול שלברון הוא לא שחקן גדול?
הוא גם לא שחקן מאני טיים, זה סוג אדם שכזה, לא כולם מושלמים
הלפרין לא שחקן מאני טיים, אבל שחקן מצוין. מצידי, שברבע הרביעי ישחקו פארגו פניני וסמית\הקומבו גארד בתקווה שיגיע. אבל אי אפשר להגיד עליו פחדן אפס בגלל שפעם 1 הוא קרס
הלפרין שחקן שעוזר מאוד לקבוצה, ומכבי של היום יכול להשתלב מצוין, ואני מאוד מקווה שישאר. להגיד שהוא שיווק טוב ולא עוזר לקבוצה זה ממש לא נכון לדעתי.
הלפרין, עם כל הכבוד לפניני, שחקן יותר שלם ממנו, ויותר איכותי, פניני שחקן שמתפקד יותר טוב במאני טיים? שישחק במאני טיים במקום הלפרין, אין בעיה. הרי אם מביאים בסופו של דבר את הלפרין, הקבוצה לא תיהיה על הכתפיים שלו
אני לא מדבר על זה שהוא לא שחקן מאני טיים גדול, אני מדבר על זה שכולם בפורום יורדים עליו כמו ילדה, כותבים "יותמית", ובאים אליו בטענות שהוא רוצה להתפרנס יותר, והלך לקבוצה שנותנת לו מיליון יורו, כשברור שמכבי לא יכולה לתת לו גם חצי מזה
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 27 יוני 2011, 12:52

asafb96 כתב:

לא מסכים בהכל..
יש מישהו 1 בכל העולם יכול שלברון הוא לא שחקן גדול?
הוא גם לא שחקן מאני טיים, זה סוג אדם שכזה, לא כולם מושלמים
הלפרין לא שחקן מאני טיים, אבל שחקן מצוין. מצידי, שברבע הרביעי ישחקו פארגו פניני וסמית\הקומבו גארד בתקווה שיגיע. אבל אי אפשר להגיד עליו פחדן אפס בגלל שפעם 1 הוא קרס
הלפרין שחקן שעוזר מאוד לקבוצה, ומכבי של היום יכול להשתלב מצוין, ואני מאוד מקווה שישאר. להגיד שהוא שיווק טוב ולא עוזר לקבוצה זה ממש לא נכון לדעתי.
הלפרין, עם כל הכבוד לפניני, שחקן יותר שלם ממנו, ויותר איכותי, פניני שחקן שמתפקד יותר טוב במאני טיים? שישחק במאני טיים במקום הלפרין, אין בעיה. הרי אם מביאים בסופו של דבר את הלפרין, הקבוצה לא תיהיה על הכתפיים שלו
אני לא מדבר על זה שהוא לא שחקן מאני טיים גדול, אני מדבר על זה שכולם בפורום יורדים עליו כמו ילדה, כותבים "יותמית", ובאים אליו בטענות שהוא רוצה להתפרנס יותר, והלך לקבוצה שנותנת לו מיליון יורו, כשברור שמכבי לא יכולה לתת לו גם חצי מזה

אם יש מישהו שיכול להסכים שלברון לא שחקן מוכשר בטירוף? חד משמעית לא.
יש מישהו שיכול להסכים שלברון לא שחקן גדול כי הוא לא הגיע לרגעים המכריעים? כן..והרבה..במיוחד אחרי השנה
שחקנים גדולים נמדדים במאני-טיים..ואם הלפרין מחר יקלע שלשה מנצחת נגד ז'לגיריס בשלב הבתים אבל יסריח את הפרקט בגמר היורוליג,אז מבחינתי הוא לא הצדיק את החוזה שהוא קיבל(שלמזלי הוא די זול)
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 27 יוני 2011, 13:04

אם יש מישהו שיכול להסכים שלברון לא שחקן מוכשר בטירוף? חד משמעית לא.
יש מישהו שיכול להסכים שלברון לא שחקן גדול כי הוא לא הגיע לרגעים המכריעים? כן..והרבה..במיוחד אחרי השנה
שחקנים גדולים נמדדים במאני-טיים..ואם הלפרין מחר יקלע שלשה מנצחת נגד ז'לגיריס בשלב הבתים אבל יסריח את הפרקט בגמר היורוליג,אז מבחינתי הוא לא הצדיק את החוזה שהוא קיבל(שלמזלי הוא די זול)

לברון הוא שחקן גדול, גדול מאוד. אין על זה עוררין
גם למיקל לקח כמה שנים עד הטבעת הראשונה. אגב, לברון נפל במאני טיים מול דאלאס, ו-וויד היה מצוין, אז וויד הוא ווינר ולברון לוזר. אבל אנשים שוכחים את התצוגות האדירות של לברון, בעיקר ברבע ה4 מול בוסטון ושיקאגו, שוויד הסריח את הפרקט. אבל לברון לא שייך לפה...
הלפרין קלע שלשה שהעלת את מכבי להצלבה מול בארסה, ומשם לפנייל פור, לא מושל ז'אלגיריס בשלב הבתים... והוא ממש לא הסריח את הפרקט בגמר, הוא לא היה מדהים, אבל הוא היה לא רע בכלל.
שוב, הוויכוח שלי פה בעיקרון על זה שאנשים יורדים על הלפרין בלי סוף, ומבקרים אותו על העזיבה, לא על מה זה שחקן גדול או לא, או אם הוא שחקן מאני טיים או לא....
asafb96

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 27 יוני 2011, 13:05

מנפחים פה עניין זניח לחלוטין.
אפשר לחושב אילו שחקני מכבי בעבר הגיעו תמיד למאני טיים ונראו במיטבם. אפילו צ'אק אידסון שכולם כבר מתגעגעים אליו, לא נטה לזרוח במעמדים המכריעים.

בכל מקרה, הלפרין צפוי להיות שחקן ספסל וסביר מאוד להניח, שהכדור לא יהיה אצלו ברגעים החשובים ואפילו הסיכוי התאורתי שזה יקרה הוא די נמוך.
אי-לכך, אני לא רואה איך הנושא הזה הוא בכלל רלונטי.
שוב אני מזכיר, שבפעם האחרונה שהלפרין היה שחקן מכבי (ושחקן מוביל), מכבי הגיע עד לגמר היורוליג. כעת, הוא מגיע כשחקן משלים.
אני לא מבין כמה רע זה יכול להיות.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Gevaudan, עידן ו־112 אורחים