המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

אשכול המלפפונים / סגל - מחפשים קומבו גארד

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אשכול המלפפונים / סגל - מחפשים קומבו גארד

הודעהעל ידי שחף » 16 יולי 2011, 09:16

אני מקווה שזה לא משאיר אותנו עם פופוביץ'. אם פדרמן חושב שבלאט הוא אלכימאי יש לו טעות.
שחף

הודעהעל ידי where is the love? » 16 יולי 2011, 10:39

חברים וחברות לא יכול להיות שכל אחד ואחת שיגידו פה משהו לא טוב על ההנהלה יענו לו בצורה של די להתבכיין, אף אחד לא מתבכיין פה....

זה היה ברור לכולנו שכל הקבוצות יתחזקו בזמן שמכבי לא מתחזקת כמו שצריך.

תבינו , מכבי ת"א הלכה לאדריאטית בטענה שהיא צריכה כסף להשאיר את הסגל הקיים, הם הצליחו להשאיר את פארגו מה שהם היו יכולים לעשות גם בלי האדריאטית.
אחרי שמכבי ת"א נרשמה לאדריאטית וקבלה המון כסף אני לא ציפינו שמכבי ישאירו את צאק ב-2 מיליון דולר.
אבל כן כולנו ציפינו לשחקן טוב, אף אחד מאתנו לא חי בפנטזיות של שחקני NBA וכאלו... אבל כן צריך להביא שחקן טוב, שחקן טוב שגם מוכח באירופה.
אני לא שולל את השחקנים שמכבי הביאה ואכן יש להם פוטנציאל טוב ביותר.
אבל שימו לב רגע למילאנו ריאל פילזן שאיך שקבלו את ההגרלה מתחילים כבר להתחמש למצוא מועמדים, שחקנים טובים ביותר, מראים על רצון לחזק את הקבוצה.

ומכבי מראה לנו רדיפה ארוכה ממושכת על הלפרין, ואחרי זה יש אנשים שאומרים שהלפרין מחזיק את מכבי.... זה פשוט לא נכון לומר, מועדון מקצועי כמו מכבי ת"א
עם 20 מיליון דולר תקציב, אלופת אירופה 5 פעמים יכולה לבוא ולהגיד לעצמה, אוקיי נרד מיותם ונלך לסגור את הסגל.
זה לא מפריע לאף אחד הסבלנות, אבל שחקנים חותמים במקומות אחרים.
אני כן מאמין שמכבי יצליחו השנה אבל יש פה הרבה דברים מוזרים.

לכן לא כל אחד שבא בטענות להנהלה הוא מתבכיין, אלא הוא אומר את דעתו הלגיטימית, זוהי דמוקרטיה !
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי yellowaura » 16 יולי 2011, 10:40

אורי כתב:די להתבכיין, אותו פדרמן גם דאג להשאיר פה את פארגו ושחורציאניטיס, שניים מהטובים ביותר באירופה.
יגיע קומבו גארד ברמה גבוהה ותהיה לנו קבוצה מצויינת שתגיע לפחות לפיינל פור.

שחורציאניטיס כבר היה סגור ופארגו קיבל 900K. כרגע פדרמן בפלוס רציני ואנחנו רוצים שהקבוצה תתחזק... בכיינות ? אני אמרתי שהכל בהנחה שהכתבה של ONE תתברר כנכונה ולבסוף השחקנים שיגיעו יהיו בעלי פחות יוקרה באירופה מהלפרין. אם יביאו זר קומבו איכותי אני הראשון שיברך. פעם אחרונה שקיוויתי ופיללתי קיבלנו את לאמפה שכמו שכולם חשבו שהוא יכשל הוא אכן נכשל. שסופו הגיע אני בירכתי ואמרתי שזו החתמה ברמה גבוהה. אין חוכמות בדברים האלה. שחקן טוב יהיה שחקן שכנראה הרוב יסכימו לגביו ויאמרו שהוא שחקן מהטופ. זה לא חייב להיות שחקן נ.ב.א. זה יכול להיות שחקן אירופאי ברמה גבוהה.
בכל מקרה זה לא חוכמה לומר שסופו ופארגו נשארו כאשר אידסון ופרקינס עזבו והחוזה של גרשון וגרין נגמר משמע יש כסף פנוי והרבה לאור ההצטרפות לאדריאטית, העלייה במחירי המנויים וכו' גם בהתחשב בעובדה ששיפרו את החוזים של כמה שחקנים משמעותיים.

אגב, לגבי הטענה שאין מקום להביא שחקן שירוויח משמעותית יותר מאחרים זאת טענה שנוגדת כל מקום אחר בעולם. קחו לדוגמה את ה-נ.ב.א יש לך שחקנים שמרוויחים 20 מיליון דולר ושחקנים שמרוויחים פחות ממיליון באותה קבוצה. אגב בכל מקום עבודה זה ככה. אני לא חושב ששחקנים התבקשו לוותר ממשכורתם, לרוב השחקנים היה שדרוג בחוזה. אני לא מדבר על שחקנים של מיליוני דולרים אלא על שחקן בתקציב של מיליון פלוס. זה מה שנדרש על מנת למצוא מחליף ראוי ברמת האיכות של פרקינס או אידסון.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי yellowaura » 16 יולי 2011, 11:16

where is the love? כתב:חברים וחברות לא יכול להיות שכל אחד ואחת שיגידו פה משהו לא טוב על ההנהלה יענו לו בצורה של די להתבכיין, אף אחד לא מתבכיין פה....

זה היה ברור לכולנו שכל הקבוצות יתחזקו בזמן שמכבי לא מתחזקת כמו שצריך.

תבינו , מכבי ת"א הלכה לאדריאטית בטענה שהיא צריכה כסף להשאיר את הסגל הקיים, הם הצליחו להשאיר את פארגו מה שהם היו יכולים לעשות גם בלי האדריאטית.
אחרי שמכבי ת"א נרשמה לאדריאטית וקבלה המון כסף אני לא ציפינו שמכבי ישאירו את צאק ב-2 מיליון דולר.
אבל כן כולנו ציפינו לשחקן טוב, אף אחד מאתנו לא חי בפנטזיות של שחקני NBA וכאלו... אבל כן צריך להביא שחקן טוב, שחקן טוב שגם מוכח באירופה.
אני לא שולל את השחקנים שמכבי הביאה ואכן יש להם פוטנציאל טוב ביותר.
אבל שימו לב רגע למילאנו ריאל פילזן שאיך שקבלו את ההגרלה מתחילים כבר להתחמש למצוא מועמדים, שחקנים טובים ביותר, מראים על רצון לחזק את הקבוצה.

ומכבי מראה לנו רדיפה ארוכה ממושכת על הלפרין, ואחרי זה יש אנשים שאומרים שהלפרין מחזיק את מכבי.... זה פשוט לא נכון לומר, מועדון מקצועי כמו מכבי ת"א
עם 20 מיליון דולר תקציב, אלופת אירופה 5 פעמים יכולה לבוא ולהגיד לעצמה, אוקיי נרד מיותם ונלך לסגור את הסגל.
זה לא מפריע לאף אחד הסבלנות, אבל שחקנים חותמים במקומות אחרים.
אני כן מאמין שמכבי יצליחו השנה אבל יש פה הרבה דברים מוזרים.

לכן לא כל אחד שבא בטענות להנהלה הוא מתבכיין, אלא הוא אומר את דעתו הלגיטימית, זוהי דמוקרטיה !

נכון ואי אפשר לומר שאנחנו רק שליליים... ממש לא. אני בירכתי את כל ההחתמות עד סמית'. ברגע שהודיעו שיתכן שהלפרין יוחלף באוחיון זה מעורר סימני שאלה. אין ספק שמדובר בשחקן זול משמעותית והרבה פחות איכותי לכן אנחנו מצפים לזר נוסף ברמה גבוהה מאוד. בכל מקרה עד עכשיו הוחתמו שחקנים משלימים ועוד שחקן חמישייה ברמה נמוכה יותר מזה שעזב. השחקנים המשלימים שהגיעו ברמה טובה אבל לשחקנים משלימים. האם הגיע מחליף כלשהו ברמה של פרקינס או אידסון ??
אגב לגבי שיגורי ההודעות לשחקנים כמו רוט ואוחיון להמתין עם ההחלטה עד שתסתיים הסאגה עם הלפרין יש משהו די מגעיל בכך. הלפרין מחזיק למכבי בביצים ומכבי מחזיקה לאוחיון ורוט בביצים. לצערנו זה לא עובד עם שחקנים בכירים באירופה שלא מחכים לאף אחד.

מי ששותק ואומר שעושים הכל כמו שצריך לעולם לא משפר את מצבו.
השכר שלי בעבודה שודרג משמעותית רק לאחר שפניתי למנהל שלי ואמרתי שהשכר שלי לא הוגן ביחס לביצועים שלי ולכסף שאני מביא לחברה. לאחר מאבק הוא אכן העלה לי את השכר כי באמת היה מגיע לי. התבכיינות ? (אגב היום אני מרוויח משמעותית יותר מאנשים אחרים שעושים את אותו תפקיד כמוני בחברה אך בחרו לשתוק)
המחירים שלנו היו גבוהים. לאחר מאבק העלו לנו את אחוזי ההנחה והורידו את מחירי המוצרים (יש לציין שהמנהל שלנו קיבל את הזכות להעניק את ההנחות לפני כן).
בקיצור הבעיה של המדינה היא שאנשים שותקים, לא מוחים... אני למשל השתתפתי בכמה מחאות. לצערי אנשים פשוט מקבלים את מה שאומרים להם...כאילו פועלים למען האינטרסים שלהם והדעה שלהם פחות נחשבת או שיש אילוצים נסתרים שהם קטנים מדי להבינם.

לימדו אותי בלימודי מנהל עסקים שפדרמן ידוע בעובדה שהוא העביר כסף מיד אחת לשנייה (מחברה לחברה) על מנת להימנע מלהעביר דיווידנדים לבעלי מניות בתחום הסוכר. בקיצור מדובר בכריש לא קטן ואני לא סומך על שום דבר מלבד הנתונים שאני רואה בעיניים.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי Euro_Basket » 16 יולי 2011, 11:26

yellowaura כתב:אגב, לגבי הטענה שאין מקום להביא שחקן שירוויח משמעותית יותר מאחרים זאת טענה שנוגדת כל מקום אחר בעולם. קחו לדוגמה את ה-נ.ב.א יש לך שחקנים שמרוויחים 20 מיליון דולר ושחקנים שמרוויחים פחות ממיליון באותה קבוצה. אגב בכל מקום עבודה זה ככה. אני לא חושב ששחקנים התבקשו לוותר ממשכורתם, לרוב השחקנים היה שדרוג בחוזה. אני לא מדבר על שחקנים של מיליוני דולרים אלא על שחקן בתקציב של מיליון פלוס. זה מה שנדרש על מנת למצוא מחליף ראוי ברמת האיכות של פרקינס או אידסון.

זה ברור. כי אותם שחקנים שמרוויחים 20 מיליון דולר הם באמת מהטופ של הליגה, והקבוצה בנויה סביבם. ואותם שחקנים שמרוויחים פחות ממיליון הם סותמי חורים, ויודעים בדיוק מהו תפקידם בקבוצה.
כשאתה רוצה לחזק קבוצה שעיקר ההצלחה שלה נבע מקבוצתיות, אתה לא יכול להביא סתם שחקן ולשלם לו פי כמה מהשאר, אלא אם כן יהיה קונצנזוס שהוא ראוי לסכום שכזה.
אם אתה מתכוון לשפוך 2 מיליון דולר על שחקן NBA סוג ד' שחסר כל ניסיון באירופה, זה רק יכול לפגוע במרקם הקבוצתי.
אני לא חושב שאם הכסף יילך לשחקן כמו דיאמנטידיס למשל, יהיה שחקן שיצייץ.

וכן, היו שחקנים שבאו לקראת הקבוצה ודחו הצעות גבוהות יותר מחו"ל (פארגו ופניני למשל). ולהזכירך לפני שנה וחצי שחקני מכבי התבקשו לקצץ 4%-5% ממשכורתם.
סמל אישי של המשתמש
Euro_Basket

הודעהעל ידי Euro_Basket » 16 יולי 2011, 11:38

ושאלה, האם זהותו של הזר תיקבע בהתאם לישראלי שיחתום?
אני מניח שאוחיון אמור להרוויח הרבה פחות מהלפרין. השאלה היא אם הכסף שייחסך יושקע בזר?
סמל אישי של המשתמש
Euro_Basket

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 16 יולי 2011, 11:58

Chen כתב:הכוונה בone זה שלא יביאו שחקן NBA ב500K או שלא יבאו כל שחקן במחיר העולה על 500K?

אני באמת לא מבינה מה העליהום שהולך פה על ה-500K..רשום בבירור שלא יבזבזו מעבר ל-500K כשזה מגיע לשחקן NBA
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Chen » 16 יולי 2011, 12:06

http://www.one.co.il/Article/183204.html
כמובן שהדיווח שלהם נשען על האמירה של הסרבי באינטרבאסקט וקצת ניפחו את זה.

אם זה נכון,הקבוצה תאבד את כל האופי ההגנתי שהיה לה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Chen

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 16 יולי 2011, 12:08

Euro_Basket כתב:ושאלה, האם זהותו של הזר תיקבע בהתאם לישראלי שיחתום?
אני מניח שאוחיון אמור להרוויח הרבה פחות מהלפרין. השאלה היא אם הכסף שייחסך יושקע בזר?

גודס אמר שבלי קשר לכסף זהות הגארד הזר תיבחר לפי הגארד הישראלי..
יצטרכו לדעת מה צריך יותר..רכז או קומבו-גארד..
אוחיון אמור לקבל 140K והלפרין 470K..ככה שאמור להתווסף לתקציב הזר עוד 340K..
אני לא יודעת אם זה יקרה בפועל..אבל זה בעיקרון מה שיתפנה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי where is the love? » 16 יולי 2011, 12:13

ביום רביעי ה-20 ביולי, נדמה לי שבלאט נוסע להכין את רוסיה לאליפות אירופה.

מכבי תהיה חייבת למהר בסגירת הסגל, מעניין מה יהיה, אם מכבי לא יסגרו את זה , זו הבעיה, מצד שני לסגור בלחץ זוהי בעיה, הרי בלאט לא רוצה את פופוביץ אני זוכר מה שאז היה כתוב בפרסום. כנראה שגם הוא הבין שאין לו ברירה......
תמונה

where is the love?

הודעהעל ידי Chen » 16 יולי 2011, 12:22

Holiday_Armadillo כתב:
Euro_Basket כתב:ושאלה, האם זהותו של הזר תיקבע בהתאם לישראלי שיחתום?

גודס אמר שבלי קשר לכסף זהות הגארד הזר תיבחר לפי הגארד הישראלי..
יצטרכו לדעת מה צריך יותר..רכז או קומבו-גארד..
אוחיון אמור לקבל 140K והלפרין 470K..ככה שאמור להתווסף לתקציב הזר עוד 340K..
אני לא יודעת אם זה יקרה בפועל..אבל זה בעיקרון מה שיתפנה

עוד 340K שלא יושקעו בשחקנים אחרים שיחזקו את הסגל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Chen

הודעהעל ידי where is the love? » 16 יולי 2011, 12:24

אל תדאג חן מכבי כבר ימצאו משהו לא כדאי לבזבז עליו...
תמונה

where is the love?

הודעהעל ידי Chen » 16 יולי 2011, 12:27

אם הוא כל כך רוצה לשחק במכבי, לפחות שיבוא לשחק בסכום צנוע, שלא ישפכו עליו יותר מידי כסף.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Chen

הודעהעל ידי where is the love? » 16 יולי 2011, 12:34

האמינו לי צריך לשנות כבר את התרד לאיך סוגרים עם הלפרין, כל הגארדים האלו שנזכרים כאן אולי לא רלוונטים בכלל...
תמונה

where is the love?

הודעהעל ידי שחף » 16 יולי 2011, 12:49

איכסה... מרקו פופוביץ'. אני מקווה ששחרור טועה ומכבי לא מתכוונת להביא שחקן שלא שומר ועשה קריירה מלהשליך שלשות מ-10 מטר. אבל כנראה שזה הדבר הכי טוב שפדרמן יכול להביא ב-500 אלף דולר.
שחף

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 16 יולי 2011, 12:55

where is the love? כתב:

מאיפה המידע הזה?
יכול מאוד להיות שלולא האדריאטית פארגו לא היה נשאר.

גם מה שכתבת לגבי סופו פשוט לא נכון. לסופו היתה רק אופציה לעונה הבאה ומקומו לא היה ודאי. מכבי הקדימה תרופה למכה, ולא רק שדאגה לממש עליו את האופציה, אלא גם פתחה לו את החוזה, הוסיפה עוד 100 אלף דולר והשיגה עליו אופציה גם לעונה שאחרי העונה הבאה.
כמו כן, מכבי שידרגה את החוזה של דיויד ובלו, החתימה גם את גיא פניני על חוזה הולך ומשתדרג וזה עוד מבלי לציין את הרכש שנעשה ואת חוזהו של מצ'באן שישודרג בעונה הבאה.

בכלל, עד כה, מכבי הצליחה לשים את ידה על כל שחקן בו היא חפצה (למעט אידסון). אז אולי אנשים כאן לא מרוצים מהשמות של השחקנים שהחותמו (וזה ליגטימי), אבל אין בכלל ספק שבנתיים הכל מנתהל בדיוק לפי התוכניות של בלאט.

אני באמת ממליץ שנמתין בסבלנות עד להשלמת הסגל לפני שנצא בהצהרות.
לא אני ולא אתה יודעים מי יהיה השחקן הנוסף שיצטרף וגם מצבו של יותם הלפרין טרם הוגדר סופית.
כל מה שצריך זה קצת סבלנות, אנחנו זוכרים מה הלך כאן בקיץ הקודם ואיך זה נגמר.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 16 יולי 2011, 13:11

לסופו ומכבי היתה אופציה הדדית - גם סופו היה יכול לעזוב תמורת 100 אלף דולר בלבד לקבוצה אחרת . בשנה שעברה סופה הרוויח בסביבות 600 אלף דולר , בחוזה חדש זה כבר בסביבות 850-900 אלף . חוזה של פניני כמעט הוכפל , של בלו ושל בלאט שודרג ... גם לשמור על הסגל עולה כסף .
טיקי חוזר

הודעהעל ידי yiffy » 16 יולי 2011, 13:40

Holiday_Armadillo כתב:
Chen כתב:הכוונה בone זה שלא יביאו שחקן NBA ב500K או שלא יבאו כל שחקן במחיר העולה על 500K?

אני באמת לא מבינה מה העליהום שהולך פה על ה-500K..רשום בבירור שלא יבזבזו מעבר ל-500K כשזה מגיע לשחקן NBA

זה קצת מגוחך, את לא חושבת. אם זאת הייתה הכוונה, זה כאילו מכבי אומרת "אם נשלם יותר מחצי מיליון, זה יהיה רק עבור שחקנים שלא שיחקו בליגה הטובה בעולם!"

לפי דעתי הכוונה היא לא להוציא חצי מיליון על אף שחקן.
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 16 יולי 2011, 13:47

yiffy כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

זה קצת מגוחך, את לא חושבת. אם זאת הייתה הכוונה, זה כאילו מכבי אומרת "אם נשלם יותר מחצי מיליון, זה יהיה רק עבור שחקנים שלא שיחקו בליגה הטובה בעולם!"

לפי דעתי הכוונה היא לא להוציא חצי מיליון על אף שחקן.

אני חושבת שהם לא מתכוונים להוציא 500K על שחקן שבא לפה בגלל השביתה(והוא חופשי)כי הם יודעים שזה שחקן שיברח מפה בקיץ הבא..פשוט מהסיבה הפשוטה שאילולא השביתה הוא היה מוצא חוזה ב-NBA..
אז למה לבזבז כסף על שחקן שאולי יוכל לתת את המקסימום שלו רק בעונה השנייה אם הוא לא יהיה פה לעונה שנייה?
אני מאמינה שאם מכבי תמצא שחקן באירופה היא תשלם לו גם יותר מ-500K..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי cannon » 16 יולי 2011, 15:33

באופן ודאי כמעט לחלוטין אני יכול לומר לכם ממקורות במכבי שמרקו פופוביץ' לא ישחק במכבי ולמעשה גם לא הוזכר כמועמד...
חיזוק לדברים נמצא גם באתר יורובאסקט:
http://www.eurobasket.com/Euroleague/ba ... sID=233375
cannon

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־91 אורחים