המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

אשכול המלפפונים / סגל - מחפשים קומבו גארד

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אשכול המלפפונים / סגל - מחפשים קומבו גארד

הודעהעל ידי yzafrir » 17 יולי 2011, 10:54

er79 כתב:אני חושש בעיקר מדבר אחד: בהנחה שיבוא גארד ישראלי אחד (אוחיון, רוט או לימונד) וגארד זר אחד (בואו ניקח לדוגמה את פופוביץ׳), זה אומר שהגארד הישראלי צפוי להיות המחליף הראשון מהספסל לרכז או לסקנד גארד. למשל, אם יבוא פופוביץ׳, אני מניח שהוא יפתח בחמישייה עם פארגו. וזה משאיר את יוגב או רביב לעמדת המחליף הראשון בעמדה 1 או 2 יחד עם שייר. עם כל הכבוד ליוגב או לרביב, הם לא ראויים ל- 15 עד 20 דקות משחק ביורוליג. הלפרין היה פותר לנו את הבעיה, כי הוא ושייר היו מכסים יופי את עמדה 2, ופופוביץ׳ היה נותן דקות מנוחה לפארגו. עכשיו אנחנו נאכל הרבה מרורים. הדרך היחידה לדעתי לצאת מזה היא או להביא שני גארדים זרים, בנוסף ללימונד או לאוחיון (תסריט לא ריאלי ככל הנראה) או לנסות לשמור על פרקינס (זה התסריט האידאלי).

מסכים איתך , אם מסתכלים על הקבוצה של עונה שעברה כבר אז טענו שחסר עוד גארד מה שאילץ את איידסון לסתום חורים בעמדה 2 מידי פעם . עכשיו אנחנו נישאר באותו מצב אומנם אבל השחקנים שאמורים להיות המחליפים הראשונים לעמדות -1-2הם חסרי ניסיון (שייר , אוחיון...) כך שאנחנו עדיין חסרים את אותו גארד מנוסה (הלפרין או זר...) וכשהולכים לשחק בשלוש ליגות זה חמור עוד יותר....שוב פעם מהמרים שאולי אחד מהחברה החדשים יפתיע...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי jol9 » 17 יולי 2011, 12:33

קודי כתב:מילא לטעות - זה קורה - אבל לחזור על אותה הטעות פעמיים ועוד בטווח זמן כל כך קצר? אני מאוד מקווה שסיפור לימונד הוא סתם איזה קשקוש והוא בעדיפות רביעית-חמישית שלעולם לא תקרה. אם לימונד יוחזר זה ללא ספק יוכל להתחרות בהחתמות מלפני כמה שנים דוגמת החזרת יניב גרין, רודני ביופורד ואחרים.

לצערי אני מסכים.
יש את בורשטיין כפלסטר ישראלי. לא צריך עוד אחד.
אוחיון הוא בסדר לצרכים המסויימים האלה.

יותם לא מגיע כרגע, מה שאומר שנשאר הרבה כסף פנוי. אפשר למצוא SG טוב שיוכל לפתוח ליד פארגו בחמישייה, כשהמחליפים הם אוחיון, טל וגם פניני וסמית' יכולים לתת דקות בעמדה 2.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 17 יולי 2011, 12:48

לא סובל את לימונד, שחקן עם אינטילגנציית משחק ירודה שלא מתאים לקבוצה כמו מכבי. חבל אם מכבי תתעסק איתו שוב. אם זה יקרה זה רק
מתוך חוסר ברירה אמיתי כנראה.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 יולי 2011, 14:05

תגידו..כל שנה בקיץ יש תקופה מסויימת שמכבי לא מחתימים שחקנים(איזה צום)..זה מתקרב לא? זה מה שחסר לנו..עוד כמה שבועות של כלום
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי cannon » 17 יולי 2011, 14:29

לימונד לא יהיה במכבי. אפשר להרגע.
הסיבה לידיעה הזו והעובדה שגם אחרי הרבה שעות היא פורסמה רק בספורט 5 שהוא השופר של מכבי, היא כדי להפעיל לחץ פסיכולוגי על אוחיון שיחתום ולא יתעכב...
זה ותו לא.
cannon

הודעהעל ידי מכביסט » 17 יולי 2011, 16:30

Holiday_Armadillo כתב:תגידו..כל שנה בקיץ יש תקופה מסויימת שמכבי לא מחתימים שחקנים(איזה צום)..זה מתקרב לא? זה מה שחסר לנו..עוד כמה שבועות של כלום

את בטח מתכוונת ל-9 באב שזה בדרך כלל יוצא במקביל לאמצע אוגוסט
אני מאמין שעד אז הסגל כבר יהיה סגור
מכביסט

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 יולי 2011, 16:38

מכביסט כתב:
Holiday_Armadillo כתב:תגידו..כל שנה בקיץ יש תקופה מסויימת שמכבי לא מחתימים שחקנים(איזה צום)..זה מתקרב לא? זה מה שחסר לנו..עוד כמה שבועות של כלום

אה וואלה? חשבתי שזה כמה שבועות ושזה מתחיל בקרוב..אני באמת מקווה שאם זה באמצע אוגוסט אז לא נשאר באוויר עד אז
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי מכביסט » 17 יולי 2011, 16:45

Holiday_Armadillo כתב:
מכביסט כתב:

אה וואלה? חשבתי שזה כמה שבועות ושזה מתחיל בקרוב..אני באמת מקווה שאם זה באמצע אוגוסט אז לא נשאר באוויר עד אז

בדקתי את העניין
תשעה באב השנה יוצא ב-9 לאוגוסט ועד אז אם לא יהיו הפתעות מיוחדות מכבי יסגרו את הסגל
מכביסט

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 יולי 2011, 16:56

אבל שוב..אין איזה תקופה של איזה שלושה שבועות עד ט' באב? משהו שנקרא ''בין המיצרים'' שאז לא מחתימים?
מצטערת אין לי אפילו מושג קלוש בדת ואיך זה הולך..אני פשוט זוכרת ששמעון מזרחי כל הזמן אומר ש''בין המיצרים לא יהיו החתמות''
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי מכביסט » 17 יולי 2011, 17:00

Holiday_Armadillo כתב:אבל שוב..אין איזה תקופה של איזה שלושה שבועות עד ט' באב? משהו שנקרא ''בין המיצרים'' שאז לא מחתימים?
מצטערת אין לי אפילו מושג קלוש בדת ואיך זה הולך..אני פשוט זוכרת ששמעון מזרחי כל הזמן אומר ש''בין המיצרים לא יהיו החתמות''

האמת שגם לי אין שום מושג בדת
אני רק מקווה שבימים הקרובים יסגרו עם אוחיון ועד שבוע הבא גג יחתימו עוד זר ואז לא נצטרך בכלל לדון על העניין הזה
מכביסט

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 יולי 2011, 17:08

מכביסט כתב:
Holiday_Armadillo כתב:אבל שוב..אין איזה תקופה של איזה שלושה שבועות עד ט' באב? משהו שנקרא ''בין המיצרים'' שאז לא מחתימים?

אני רק מקווה שבימים הקרובים יסגרו עם אוחיון ועד שבוע הבא גג יחתימו עוד זר ואז לא נצטרך בכלל לדון על העניין הזה

למרות שאם זה באמת תקופה של שלושה שבועות עד ט' באב אז זה אמור להתחיל ממש בימים הקרובים
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי מכביסט » 17 יולי 2011, 17:20

Holiday_Armadillo כתב:
מכביסט כתב:

למרות שאם זה באמת תקופה של שלושה שבועות עד ט' באב אז זה אמור להתחיל ממש בימים הקרובים

את צודקת
בכל מקרה נקווה שדייויד וההנהלה לא יתמהמהו יותר מידי
מכביסט

הודעהעל ידי Ofir@ » 17 יולי 2011, 17:24

הפורום הזה עוד יחזיר אנשים בתשובה..
ימי בין המצרים מתחילים בצום י"ז בתמוז- יום שלישי הקרוב.
סמל אישי של המשתמש
Ofir@

הודעהעל ידי itai7 » 17 יולי 2011, 17:32

''חבל שהלפרין לא ישחק במכבי. בקרוב נחליט על מחליף"

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 03498.html
itai7

הודעהעל ידי קודי » 17 יולי 2011, 17:55

פשוט ״נהדר״ שעכשיו כשצריך לבחור שחקן סופר חשוב לקבוצה בלאט יהיה עסוק בדברים אחרים ברוסיה (וגודס עם נבחרת העתודה). מי בדיוק אמור להחליט בנוגע לחיזוק? פדרמן? דריקס?
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי where is the love? » 17 יולי 2011, 18:05

קודי כתב:פשוט ״נהדר״ שעכשיו כשצריך לבחור שחקן סופר חשוב לקבוצה בלאט יהיה עסוק בדברים אחרים ברוסיה (וגודס עם נבחרת העתודה). מי בדיוק אמור להחליט בנוגע לחיזוק? פדרמן? דריקס?

קודי אל תדאג, גם ככה פדרמן הוא זה שקובע....אפילו את אוחיון לא מצליחים להחתים....
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי קודי » 17 יולי 2011, 18:08

where is the love? כתב:
קודי כתב:פשוט ״נהדר״ שעכשיו כשצריך לבחור שחקן סופר חשוב לקבוצה בלאט יהיה עסוק בדברים אחרים ברוסיה (וגודס עם נבחרת העתודה). מי בדיוק אמור להחליט בנוגע לחיזוק? פדרמן? דריקס?

קודי אל תדאג, גם ככה פדרמן הוא זה שקובע....אפילו את אוחיון לא מצליחים להחתים....

כן, פשוט נהדר. היריבות שלנו מתחזקות בדרו ניקולאס, סשה וויאצ׳יץ, ג׳ייסי קארול ואחרים, פדרמן מתלבט בין אוחיון, לימונד ורוט. פשוט ללקק את האצבעות...
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי misha » 17 יולי 2011, 18:18

כי הוא הולך להיות תקוע באיזה חור בלי טלפון ואינטרנט? גם בעונה שעברה הוא נסע לנבחרת, אז מה? הוא יהיה עסוק 24 שעות ולא יהיה לו זמן לשום דבר אחר? אנחנו כולה מרחק זר אחד וישראלי אחד מהשלמת הסגל, זה לא שהוא נוסע בזמן שצריך לבנות חצי קבוצה מחדש.

קודי כתב:
where is the love? כתב:

כן, פשוט נהדר. היריבות שלנו מתחזקות בדרו ניקולאס, סשה וויאצ׳יץ, ג׳ייסי קארול ואחרים, פדרמן מתלבט בין אוחיון, לימונד ורוט. פשוט ללקק את האצבעות...

נו באמת. מה הקשר בכלל? אתה משווה שחקנים מרכזיים שהקבוצות האלה הביאו לשחקן ישראלי משלים שיהיה בערך 12 בסגל. יש להעביר ביקורת ויש סתם לבכות. כמובן על הדרך אפשר גם לזרוק סתם בוץ בפדרמן כי זה כבר נהיה עניין של הרגל.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי קודי » 17 יולי 2011, 18:23

מישה:
קודם כל, בלאט אמנם בסה״כ מרחק טלפון אחד מהארץ אבל מה לעשות שהוא לא יוכל כל כך בקלות לראות קלטות ודון עם אנשי מכבי באשר לחיזוק. לגבי החיזוק הישראלי - אין לי בעיה עם ההחלטה בנוגע לשחקן ה- 12 אלא רק שהיא מעכבת החלטה הרבה יותר חשובה לגבי שחקן סופר חשוב שצריך להצטרף לסגל.
קודי

הודעהעל ידי misha » 17 יולי 2011, 18:29

קודי כתב:מישה:
קודם כל, בלאט אמנם בסה״כ מרחק טלפון אחד מהארץ אבל מה לעשות שהוא לא יוכל כל כך בקלות לראות קלטות ודון עם אנשי מכבי באשר לחיזוק. לגבי החיזוק הישראלי - אין לי בעיה עם ההחלטה בנוגע לשחקן ה- 12 אלא רק שהיא מעכבת החלטה הרבה יותר חשובה לגבי שחקן סופר חשוב שצריך להצטרף לסגל.

זאת לא פעם ראשונה שהוא עושה את זה. יהיה לו מספיק זמן להתעסק גם במכבי (אלא אם אתה חושב שברוסיה מתאמנים 20 שעות ביום?) וכאמור זה לא שצריך להביא עכשיו 5 שחקנים.
אז זה מתעכב טיפה... אני רוצה להזכיר לכולם שאנחנו באמצע יולי ולא באמצע ספטמבר ויש עוד מספיק זמן כדי להחתים את השחקן המיוחל. הלחץ של חלק מהאנשים פה לא מובן לי.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עידן ו־49 אורחים