המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

דווין סמית' חתם במכבי אלקטרה ת"א לשנתיים

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דווין סמית' חתם במכבי אלקטרה ת"א לשנתיים

הודעהעל ידי asafb96 » 23 יוני 2011, 16:42

שיהיה בהצלחה
עושה רושם של שחקן הגנה וריבאונדר די טוב, עכשיו צריך קומבו גארד עם אורנטציה יותר התקפית
asafb96

הודעהעל ידי itai7 » 23 יוני 2011, 16:43

בהצלחה

מזכיר בסיפור שלו את צאק' קצת, הביא את בנטון לגמר, שמאלי אול אראונד לייט שכזה וגם בן 28
itai7

הודעהעל ידי refael » 23 יוני 2011, 17:21

itai7 כתב:בהצלחה

מזכיר בסיפור שלו את צאק' קצת, הביא את בנטון לגמר, שמאלי אול אראונד לייט שכזה וגם בן 28

אתה בטוח שהוא שמאלי?חחח לא כל כך בטוח.
בכל מקרה נתון מעניין אליו שיש לו ממוצע של 2 חטיפות ביורוקאפ מאוד מעודד מהבחינה הזאת.
תמונה
refael

הודעהעל ידי er79 » 23 יוני 2011, 17:53

על אף שאני כלל וכלל לא מרוצה מההחתמה בלשון המעטה, אני מאחל לו בהצלחה ומקווה שאני אוכל את הכובע.
er79

הודעהעל ידי Dookie » 23 יוני 2011, 18:42

למי שמחפש עוד קצת סרטונים של הבחור, חפשו סרטונים של בנטון מהשנה, אפשר לראות קצת פעולות שלו (הבחור השחור הקטן יותר, מס' 6).
התרשמות שלי, לפחות מהמעט שהצלחתי לראות לגבי ביוטיוב, אוהב לזרוק לשלוש, המון, אבל ככה גם כל בנטון של השנה (בעיקר בולרי וג'נטילה).
מה שכן, סמכו עליו גם בהובלת כדור, סל בשניות האחרונות וארגון המשחק, דברים חשובים למכבי - דברים שצ'אק הצטיין בהם (לפחות הובלת כדור וארגון המשחק).
תמונה
Dookie

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 23 יוני 2011, 19:00

מקוה שיהיה פה מקרה של לייט בלומר, בדומה לאידסון, או אם תרצו- פיט מייקל. שחקן עם אופי טוב, כשרון התקפי, ריבאונד ויכולות לחטוף ולחסום הרבה כדורים שפשוט מתאים לשיטה של בלאט כמו כפפה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שמואל1 » 23 יוני 2011, 19:03

ההחתמה הזאת בכלל לא מלהיבה אותי. לדעתי מכבי הייתה יכולה למצוא שחקן איכותי יותר. עם זאת, אני סומך על בלאט ומאמין שהוא הביא שחקן שמתאים לשיטת המשחק ואני מקווה שסמית ישתלב בקבוצה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Dookie » 23 יוני 2011, 19:13

דרך אגב, אני לא ראיתי פה אף אחד שהתייחס לאחוזים של סמית' מ-2 נקודות. אפשר לראות פה באופן עקבי פשוט אחוזים מעולים מ-2 נק', דבר שאני מקווה מאוד שדיוויד ינצל ויכריח אותו ללכת עליו יותר מאשר הזריקה ל-3, ששמתי לב שהוא התאהב בה ואולי בגלל זה גם האחוזים הנמוכים.
הנה האחוזים של סמית' בעונות האחרונות מ-2:
העונה ביורוקאפ - 55%
עונה שעברה ביורוקאפ - 64% (!)
בעונה החלשה שלו ביורוליג - 55%
העונה באיטליה - 59%

זאת בהשוואה לשחקן אחר שכולנו מצפים שסמית' יילך בעקבותיו, אידסון:
העונה ביורוליג - 48%
עונה שעברה ביורוליג - 44%
לפני שתי עונות ביורוקאפ עם ריטאס - 53%
לפני שלוש עונות ביורוליג עם ריטאס - 40%

אפשר גם ללכת לשחקן אחר, עוד טיפה אחורה, שגם אוהב הצטיין ביורוקאפ כמו סמית' ולהשוות ביניהם - קלי מקארתי:
העונה ביורוקאפ - 58%
עונה שעברה ביורוליג - 43%
לפני שתי עונות ביורוקאפ - 60%
לפני שלוש עונות בגביע יול"ב (יורוקאפ) - 56%
תמונה
Dookie

הודעהעל ידי yiffy » 23 יוני 2011, 19:18

נקודה מעניינת בעיניי: אני שומע הרבה בשבוע האחרון (בעיקר נוכח הידיעה על חתימתו של סמית') משפטים בסגנון של "אני לא מתלהב, אבל אני סומך על בלאט". כשחושבים על זה, העונה האחרונה לא רק הייתה שיקום תדמיתי רציני למועדון והחזרתו לליגה של הגדולים באירופה, אלא גם נתנה להנהלה אשראי לבצע כיווצים כלכליים. זה נראה כאילו הטיעון "בלאט יודע מה הוא עושה" יכול להיות תשובה לכל דבר בערך. אני מעריך שגם אם יוחתם שחקן בסדר גודל של לאקוביץ' (שלאוהדי מכבי היו הזדמנויות רבות לראות שכבר אין לו מה למכור חוץ מאת השם שלו), תיספג בריפוד האשראי שיש לבלאט אחרי העונה האחרונה.

אני לא טוען שבלאט לא יודע מה הוא עושה, אבל צריך גם להיות ערים למגמות שעשויות להתרחש. בכל מקרה, ההחתמה האחרונה לדעתי תבהיר האם הנהלת מכבי באמת מתכוונת להמשיך ולחסוך כסף תוך כדי הגדלת העומס על השחקנים (עם ההצטרפות לאדריאטית) או שאכן הייתה פה "ירידה לצורך עלייה" עם החתמת סמית', ואנו עומדים לקבל שחקן בסדר גודל משמעותי יותר.
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 23 יוני 2011, 19:27

yiffy כתב:נקודה מעניינת בעיניי: אני שומע הרבה בשבוע האחרון (בעיקר נוכח הידיעה על חתימתו של סמית') משפטים בסגנון של "אני לא מתלהב, אבל אני סומך על בלאט". כשחושבים על זה, העונה האחרונה לא רק הייתה שיקום תדמיתי רציני למועדון והחזרתו לליגה של הגדולים באירופה, אלא גם נתנה להנהלה אשראי לבצע כיווצים כלכליים. זה נראה כאילו הטיעון "בלאט יודע מה הוא עושה" יכול להיות תשובה לכל דבר בערך. אני מעריך שגם אם יוחתם שחקן בסדר גודל של לאקוביץ' (שלאוהדי מכבי היו הזדמנויות רבות לראות שכבר אין לו מה למכור חוץ מאת השם שלו), תיספג בריפוד האשראי שיש לבלאט אחרי העונה האחרונה.

אני לא טוען שבלאט לא יודע מה הוא עושה, אבל צריך גם להיות ערים למגמות שעשויות להתרחש. בכל מקרה, ההחתמה האחרונה לדעתי תבהיר האם הנהלת מכבי באמת מתכוונת להמשיך ולחסוך כסף תוך כדי הגדלת העומס על השחקנים (עם ההצטרפות לאדריאטית) או שאכן הייתה פה "ירידה לצורך עלייה" עם החתמת סמית', ואנו עומדים לקבל שחקן בסדר גודל משמעותי יותר.

תשמע,בסופו של יום אין לו השפעה על שום שחקן שמגיע הנה..אז מה? יחתום שחקן,יגיע לארץ ויחכו לו בשדה התעופה אוהדים שישרקו לו בוז ויצעקו שלא רוצים אותו פה? לא.
אפשר רק לסמוך על הבחירות של בלאט,על יכולות האימון של בלאט..ולקוות למקסימום מכל שחקן ושחקן
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 23 יוני 2011, 19:30

yiffy כתב:נקודה מעניינת בעיניי: אני שומע הרבה בשבוע האחרון (בעיקר נוכח הידיעה על חתימתו של סמית') משפטים בסגנון של "אני לא מתלהב, אבל אני סומך על בלאט". כשחושבים על זה, העונה האחרונה לא רק הייתה שיקום תדמיתי רציני למועדון והחזרתו לליגה של הגדולים באירופה, אלא גם נתנה להנהלה אשראי לבצע כיווצים כלכליים. זה נראה כאילו הטיעון "בלאט יודע מה הוא עושה" יכול להיות תשובה לכל דבר בערך. אני מעריך שגם אם יוחתם שחקן בסדר גודל של לאקוביץ' (שלאוהדי מכבי היו הזדמנויות רבות לראות שכבר אין לו מה למכור חוץ מאת השם שלו), תיספג בריפוד האשראי שיש לבלאט אחרי העונה האחרונה.

תשמע, גם אני ממש חושש מיכולתו של סמית', שהיה חלש מאוד ביורוליג במדי פנרבאחצ'ה, אבל מה נשאר לי לעשות?
יש שתי אפשרויות:

1) לבוא כל יום לפורום ולכתוב לפחות 10 פעמים "דוווין סמית' הוא השחקן הכי גרוע בעולם" כמו שהיה עושה המשתמש רוי1000 בפורום הישן לגבי צ'אק אידסון.

2) לסמוך על זה, שבלאט באמת יודע מה הוא עושה. הרי גם בעונה שעברה חששנו מאוד מסגל חלש, שהתברר מאוחר יותר כסגל מעולה.

אני בוחר באפשרות השניה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 23 יוני 2011, 19:37

זה נכון, אבל זה קורה רק כשיש מאמן שמביא קבלות.
בלאט גם הביא את מכבי להישג אדיר, גם פגע בול עם הרכש וגם ידע בדיוק אילו שחקנים יכולים לפרוץ, גם כשלא כולם ראו את זה.
היחיד שעשה זאת קודם היה פיני גרשון ואין פלא, שהוא ובלאט הם המאמנים הבודדים שזכו לקרדיט כל-כך גדול מההנהלה ומהאוהדים.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 23 יוני 2011, 20:16

אני חושב שהחתמה של לאקוביץ', תעורר התנגדות בקרב 90% מהאוהדים (לפחות כאן בפורום), אבל אם היא תצא לפועל, אני מקווה שאף אחד לא ישמע את הקולות, כדי שלא נקבל
סאגת גרין גרסה 2.

יכול להיות שבמכבי קצת ייחכו עם הגארד, וייראו מה קורה בNBA. הרי כנראה, שפרט לקבוצות שמחכות, ישנם גם שחקנים שמחכים, ולא חותמים על חוזים.
אם מכבי תחכה, ותהיה שביתה, היא תוכל להחתים שחקן ברמה גבוהה יחסית. אם מכבי תחכה ובסוף השביתה תבוטל, היא תצטרך להיות מהירה מאוד ולסגור חוזה בזק
עם השחקן הכי טוב שהיא תוכל ושעדיין פנוי.
זהו הימור, אין ספק. בכל אופן, סגל הגארדים הנוכחי וההחתמה של סמית', יאפשרו למכבי לפתוח את העונה כמו שצריך.

שיהיה לסמית' בהצלחה, הוא נכנס לנעליים גדולות, אבל יותר קל למלא את המשבצת שהשאיר אידסון מאשר את זו שהשאיר שאראס. פשוט צריך להיות מוכן לעבוד קשה, לעשות את הדברים הקטנים,
להיות קבוצתי וחיובי. שאר הדברים כמו קליעה, ביטחון וכו' כבר יגיעו עם הזמן.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 23 יוני 2011, 20:38

העניין המרכזי עם אידסון הוא שצ'אק אמנם מביא קבלות על דפי הסטטיסטיקה, אבל לא זה מה שעשה אותו לשחקן המצוין שהוא. דוקא חוכמת המשחק, החזקת הכדור, היכולת לקרוא נתיבי מסירה, להזין כדורים לשחקני הפנים היו אלו שהיו משמעותיים יותר אצל צ'אקי. יכול להיות שסמית' יעשה אותם בצורה טובה, סביר להניח שמי שלא ראה אותו באופן שוטף לא ידע לאמוד את זה. מבחינה סטטיסטית נטו הוא לגמרי סביר, רק שהרצון בהחתמה הזאת הוא שסמית' הגיע כדי לתת את המעבר.

בואו נמתין ונראה איזה שחקן איכותי נוכל להביא בעמדה 1-2 ונדבר אז על כמה טוב ומתאים היה הרכש של סמית'.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 23 יוני 2011, 21:03

ד"א שוב קורה כאן הדפוס המוכר, ששחקן הרכש הבכיר כביכול מגיע בסוף.
לא שזה כזה רע, כי למכבי סגל איכותי וסגור גם בלי אותו הרכש.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 24 יוני 2011, 02:28

אז מדברר כמה דברים : בחור שמגיע הוא לא שחקן זול , הוא הרוויח בבנטון 500 אלף יורו לעונה והיה מוכן לעזוב למכבי כדי לשחק אצל בלאט כדורסל אטרקטיבי , להתקד ואולי להתדרג כמו פרגו או אידסון בעתיד . לפי חברה שבאמת עקבו אחרי סמית מדובר על בחור סופר חיובי , שגם לא טוב לו נותן הכל ומשקיע בכל ד' במגרש . הנפילה אמתית היתה בפנר הוא פשוט לא התחבר לקבוצה ולמאמן .
דבר שני שמתברר כרגע : מי שהובילה מהלך מעבר לא ברסא ולא המשך במכבי היתה אישתו של אידסון , היא מחליטה , הוא היה מוכן להשאר , הפניה מברסא בבא עליה בזמן הפיינל פור .....היו הוצאות לא פחות טובות מרוסיה , תורכיה וכו'.
טיקי חוזר

הודעהעל ידי Mta_atic » 24 יוני 2011, 12:40

כתבה נחמדה על סמית':
http://www.one.co.il/Article/181953.html
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי מילוס » 24 יוני 2011, 12:55

לא יודע כמה הכתבה הזאת חידשה משהו..
הוא ציין שחקנים שבאו יחסית מלמטה, כמו פישר, אידסון והאפמן- אני לא חושב שהיו מהם יותר מדי ציפיות.. זתומרת שהם לא נכנסו לאיזה נעליים יותר מדי גדולות.. במובן הזה היתה ציפיה לשם קצת יותר מבטיח מסמית', כי הפעם הוא כן נכנס למשבצת שבה כנראה שלמכבי היה אחת אחד השחקנים היותר יעילים וטובים בליגה (היורוליגה..)...
אבל מצד שני, מראש הוא בא להיות פה חלק מפאזל ולא איזה אנתוני פארקר.. אז נראה לי שחוץ מלראות איך הוא משתלב בעניינים בזמן אמת, באמת שאין יותר מדי מה להגיד על הבחור..
מילוס

הודעהעל ידי maor24 » 25 יוני 2011, 07:11

מצפייה במספר סרטונים של דווין סמית',אני מתרשם שאנו מקבלים את מרכוס בראון+7 ס"מ.דווין מביא יכולת קליעה,חדירה לסל,הגנה יעילה ומנהיגות והכל מעמדת הסמול פורוורד.רק אני רואה את הדמיון באופי המשחק שלו לזה של מרכוס בראון?
חשוב לי לי לציין שאני מדבר על מרכוס בראון בתקופה של פילזן-תחילת צסק"א.
maor24

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־59 אורחים