המשחק הקרוב: הפועל חיפה נגד מכבי Playtika ת"א, 18 באפריל, חמישי, 20:45

אשכול אירופי החדש

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אשכול אירופי החדש

הודעהעל ידי עמיר לונ » 04 אוגוסט 2011, 07:32

בישראל היום מפרסמים פרטים חדשים על מחלתה של בת זוגתו של סופו:

ישראל היום כתב: האם סופו יורחק?
"ארוסתו של השחקן בהריון ויש לה בעיות. סופו רצה להיות לידה וזה אנושי. הוא לא יכל להתרכז בנבחרת" כך הסביר אתמול פאנוס קאפאזוגלו את פרישתו של סופוקלס שחורציאנטיס מנבחרת יוון שלשום.
האם מכבי תיפגע מהעונש שסופו עשוי לקבל תלוי את מי שואלים? על פי תקדים של חברו לנבחרת יוון לוקאס מברוקפאלידיס סופו יחמיץ את השנתיים הראשונות של העונה. גרסה אחרת טוענת שבגלל שאין מדובר בעבירת סמים או אלימות הוא ייענש רק שישוב ליוון. סוכנו פאניוס קפאזוגלו אומר שרק פיב"א תקבע האם העונש יהיה תקף מחוץ ליוון.

מכמה שנים מורכבת העונה? :laugh3 :taunt
נערך לאחרונה על ידי עמיר לונ בתאריך 04 אוגוסט 2011, 09:37, נערך 2 פעמים בסך הכל.
עמיר לונ
חבר כבוד

הודעהעל ידי אורי » 04 אוגוסט 2011, 09:06

Holiday_Armadillo כתב:
אורי כתב:עוד החתמה של שחקן למשך השביתה(אליאסובה). לא מבין את הטמטום בהחתמות מהסוג הזה.

גם לפטריק מילס שהם החתימו יש חוזה בפורטלנד

הבנתי שהוא שחקן חופשי מוגבל, שזה מאפשר לו לשחק באירופה גם ללא קשר לשביתה.
אורי

הודעהעל ידי rc4991 » 04 אוגוסט 2011, 09:10

נשיא קבוצת בשיקטאש נפגש כעת עם בראינינט כשהערכות הן שהוא אכן ישחק אצלם
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי er79 » 04 אוגוסט 2011, 09:13

מי שדאג שלוגאן ישחק פה, כנראה יכול להסיר חששותיו. בדרך לפאו.
er79

הודעהעל ידי asafb96 » 04 אוגוסט 2011, 09:40

עמיר לונ כתב:בישראל היום מפרסמים פרטים חדשים על מחלתה של בת זוגתו של סופו:

"ארוסתו של השחקן בהריון ויש לה בעיות. סופו רצה להיות לידה וזה אנושי. הוא לא יכל להתרכז בנבחרת" כך הסביר אתמול פאנוס קאפאזוגלו את פרישתו של סופוקלס שחורציאנטיס מנבחרת יוון שלשום.
האם מכבי תיפגע מהעונש שסופו עשוי לקבל תלוי את מי שואלים? על פי תקדים של חברו לנבחרת יוון לוקאס מברוקפאלידיס סופו יחמיץ את השנתיים הראשונות של העונה. גרסה אחרת טוענת שבגלל שאין מדובר בעבירת סמים או אלימות הוא ייענש רק שישוב ליוון. סוכנו פאניוס קפאזוגלו אומר שרק פיב"א תקבע האם העונש יהיה תקף מחוץ ליוון.

אני מניח שזה החודשיים הראשונים ולא השנתיים.. :?
בכל מקרה, זה נראה לי באמת מוגזם לחלוטין, כאילו ממש נטפלים לסופו. גם פאפא, דיא, ספאנוליס, מאברוקפלידיס ובורוסיס לא יגיעו, מסיבות כאלה ואחרות, ולא ידוע לי על עונש כלשהו להם, בטח לא כזה שיפגע בקבוצות שלהם
אם הם ממש רוצים להעניש אותו, שירחיקו אותו מהנבחרת או משהו, למה מכבי צריכה להיענש??
asafb96

הודעהעל ידי עמיר לונ » 04 אוגוסט 2011, 09:47

asafb96 כתב:

אני מניח שזה החודשיים הראשונים ולא השנתיים.. :?
בכל מקרה, זה נראה לי באמת מוגזם לחלוטין, כאילו ממש נטפלים לסופו. גם פאפא, דיא, ספאנוליס, מאברוקפלידיס ובורוסיס לא יגיעו, מסיבות כאלה ואחרות, ולא ידוע לי על עונש כלשהו להם, בטח לא כזה שיפגע בקבוצות שלהם
אם הם ממש רוצים להעניש אותו, שירחיקו אותו מהנבחרת או משהו, למה מכבי צריכה להיענש??

דבר אחד שלמדתי מהשנה שלנו יחד עם סופו זה שאם אתה בא לקראתו ומראה רצון ואפילו קצת מתגמש עבורו, הוא גם יבוא בגישה כזו.
אני מציע להם לא להרגיז אותו או לדפוק אותו כי לא יצא להם שום דבר מזה.
עמיר לונ
חבר כבוד

הודעהעל ידי refael » 04 אוגוסט 2011, 10:27

רק אני חושב שהבית שלנו השנה פשוט מפצלתי ואחד החזקים שהיו בשנים האחרונות ביורוליג ? 4-5 קבוצות די שוות שנלחמות על המקום 1-2 מגניב ביותר :)))
מילאנו- קוק ניקולאס היירסטון בורוסיס פוטסיס - חמישיה של פיינל פור +ליאון רדוסביץ' הצעיר והמוכשר והם עוד לא סיימו לחזק את הספסל .
פילזן - סבאנוביץ' באראץ' וויאצ'יץ' באטיסטה קינסי איליאסובה - אין ספק מבחינת גבוהים הם די מושלמים השאלה מה יעשו הגארדים שלהם אני לא רואה את וויאצ'יץ עושה משהו רציני ביורוליג.
ריאל(שעוד לא עשתה רכש משמעותי הקיץ)- ג'ייסי קארול וליצ'קוביץ', טומיץ', סוארז, רייס, רודריגז,מירוטיץ', יול, מירזה בגיץ' פוצ'יוס - סגל איכותי שממשיך לרובו ממשיך לשנה שנייה ושלישית כך שהם רק ישתפרו .
ומכבי על מקום ראשון חימקי ופרטיזן גם יכולות להפתיע .
תמונה
refael

הודעהעל ידי asafb96 » 04 אוגוסט 2011, 10:48

6 לב צהוב כתב:רק אני חושב שהבית שלנו השנה פשוט מפצלתי ואחד החזקים שהיו בשנים האחרונות ביורוליג ? 4-5 קבוצות די שוות שנלחמות על המקום 1-2 מגניב ביותר :)))
מילאנו- קוק ניקולאס היירסטון בורוסיס פוטסיס - חמישיה של פיינל פור +ליאון רדוסביץ' הצעיר והמוכשר והם עוד לא סיימו לחזק את הספסל .
פילזן - סבאנוביץ' באראץ' וויאצ'יץ' באטיסטה קינסי איליאסובה - אין ספק מבחינת גבוהים הם די מושלמים השאלה מה יעשו הגארדים שלהם אני לא רואה את וויאצ'יץ עושה משהו רציני ביורוליג.
ריאל(שעוד לא עשתה רכש משמעותי הקיץ)- ג'ייסי קארול וליצ'קוביץ', טומיץ', סוארז, רייס, רודריגז,מירוטיץ', יול, מירזה בגיץ' פוצ'יוס - סגל איכותי שממשיך לרובו ממשיך לשנה שנייה ושלישית כך שהם רק ישתפרו .
ומכבי על מקום ראשון חימקי ופרטיזן גם יכולות להפתיע .

ללא ספק בית אדיר. יהיה מאוד מאוד מעניין העונה
מילאנו כנראה יביאו עוד איזה גארד לחיזוק (לא איזה מישהו "כבד" כנראה..). פילזן החתימו את מיילס מפורטלנד, שהוא שחקן נחמד מאוד, ויחד עם טונצ'רי, וואצ'יץ' וגולר יסגרו את העמדות 1-2, קבוצה אדירה יחד עם הגבוהים
ריאל כנראה הולכים להביא עוד 2 שחקנים, רכז וסמול פורוורד, מדברים שם על דונטה גרין, לדעתי הם הולכים להתפוצץ לפחות עם שחקן אחד. דיברו שם גם בהתחלה על קירילנקו שאם יגיע הוא יסיים את העונה גם אם תתחיל העונה בNBA, כי הוא שחקן חופשי, אבל דרש קרוב ל6 מיליון יורו לעונה
גם חימקי קבוצה מצוינת עם לאנגפורד המצוין, והחתימו שם גם את קווין כחיזוק נחמד מאוד, יכולים לעשות הרבה צרות. ופרטיזן כמו פרטיזן, אין שמות גדולים, אבל יש אולם בייתי שיכול לשנות את מאזן הכוחות בבית אם ינצחו את הגדולות בבית
5 קבוצות על 4 מקומות. תארו לכם קבוצה כמו ריאל או מילאנו כקבוצה בדרג הרביעי בטופ 16, יכול ליצור מצב של 4 קבוצות באותו בית בטופ 16 שמתמודדות על 2 מקומות. במצב כזה, גם לקבוצות כמו בארסה וצסק"א לא יהיה פשוט..
הולך ליהיות שמח מאוד השנה :)
asafb96

הודעהעל ידי אורי » 04 אוגוסט 2011, 10:55

מי אמר שלנגפורד ממשיך בחימקי בכלל? נכון שהיו שמועות במהלך העונה הקודמת על חידוש החוזה, אבל בפועל לא קרה כלום.
אורי

הודעהעל ידי asafb96 » 04 אוגוסט 2011, 11:09

אורי כתב:מי אמר שלנגפורד ממשיך בחימקי בכלל? נכון שהיו שמועות במהלך העונה הקודמת על חידוש החוזה, אבל בפועל לא קרה כלום.

לאנגפורד זה אחד השמות החמים באירופה. אם הוא לא נקשר עד עכשיו עם אף קבוצה, כנראה שהוא ימשיך שם. הוא קיבל חתיכת חוזה של יותר מ2 מיליון יורו לעונה, הוא כנראה ימשיך שם
asafb96

הודעהעל ידי אורי » 04 אוגוסט 2011, 11:11

אבל גם אחד שעבר פציעה לא פשוטה שהשביתה אותו כמה חודשים טובים. עד שאני לא רואה הודעה רשמית מבחינתי הוא שחקן חופשי.
אורי

הודעהעל ידי asafb96 » 04 אוגוסט 2011, 11:16

אורי כתב:אבל גם אחד שעבר פציעה לא פשוטה שהשביתה אותו כמה חודשים טובים. עד שאני לא רואה הודעה רשמית מבחינתי הוא שחקן חופשי.

לפי מה שאני זוכר הוא כבר חתם שם באמצע העונה שעברה. אם לא היו אליו פניות עד עכשיו מאף קבוצה באירופה, הוא כנראה לא שחקן חופשי
asafb96

הודעהעל ידי Euro_Basket » 04 אוגוסט 2011, 13:41

וון ווייפר(זוכרים?) חתם בואנולי קרמונה מתחתית הליגה האיטלקית.
סמל אישי של המשתמש
Euro_Basket

הודעהעל ידי refael » 04 אוגוסט 2011, 13:58

Euro_Basket כתב:וון ווייפר(זוכרים?) חתם בואנולי קרמונה מתחתית הליגה האיטלקית.

חבל אני דווקא אהבתי את השחקן הזה אני זוכר שהיה עוד ברוקטס שחקן מלהיב שבא מהספסל ומשנה מומנטום,לא קלעי גדול אבל אתלט נהדר שאולי בגלל הקליעה הלא ממש טובה לא הצליח ביוון.
תמונה
refael

הודעהעל ידי felix_r » 04 אוגוסט 2011, 14:08

אורי כתב:מי אמר שלנגפורד ממשיך בחימקי בכלל? נכון שהיו שמועות במהלך העונה הקודמת על חידוש החוזה, אבל בפועל לא קרה כלום.

אני אומר לך, שהוא האריך את החוזה בחימקי באופן רשמי.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי yzafrir » 04 אוגוסט 2011, 14:24

אורי כתב:אבל גם אחד שעבר פציעה לא פשוטה שהשביתה אותו כמה חודשים טובים. עד שאני לא רואה הודעה רשמית מבחינתי הוא שחקן חופשי.

הייתה הודעה רישמית על זה במהלך העונה . אבל אתה יודע, גם לאמפה היה תחת חוזה בחימקי בזמנו ושוחרר למכבי כך שאם חימקי תרגיש שלא תוכל לעמוד בחוזה יכול להיות שיש סעיף שיחרור עם פיצוי אבל לא הייתי בונה על זה ובטח לא בהקשר של מכבי....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי yarinsaky » 04 אוגוסט 2011, 14:34

er79 כתב:מי שדאג שלוגאן ישחק פה, כנראה יכול להסיר חששותיו. בדרך לפאו.

אנחת רווחה, שיחנקו איתו. :D

הקיץ הזה יכל להיות הקיץ של היווניות עם כל השיגעון של שחקני נ.ב.א, בטח מבואסים שם רצח שדווקא הקיץ אין כסף.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי misha » 04 אוגוסט 2011, 15:00

6 לב צהוב כתב:
Euro_Basket כתב:וון ווייפר(זוכרים?) חתם בואנולי קרמונה מתחתית הליגה האיטלקית.

חבל אני דווקא אהבתי את השחקן הזה אני זוכר שהיה עוד ברוקטס שחקן מלהיב שבא מהספסל ומשנה מומנטום,לא קלעי גדול אבל אתלט נהדר שאולי בגלל הקליעה הלא ממש טובה לא הצליח ביוון.

הוא לא ממש מצליח לשחזר את אותה יכולת מהעונה ברוקטס, הרבה בגלל הראש שלא תמיד מסודר.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי Mta_atic » 04 אוגוסט 2011, 15:19

אני היחיד שמתייחס לכך שלסופו הולך להיוולד ילד?

מגניב לחלוטין. בייבי סופו.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי felix_r » 04 אוגוסט 2011, 16:50

Mta_atic כתב:

אני היחיד שמתייחס לכך שלסופו הולך להיוולד ילד?

מגניב לחלוטין. בייבי סופו.

בייבי-בייבי-שאק
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־53 אורחים