המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

נבחרת ישראל

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: נבחרת ישראל

הודעהעל ידי שחף » 24 אוגוסט 2011, 16:50

אני חושב שה-4 המחליף המוביל יהיה הנדריקס שנותן דברים אחרים מליאור(הגנה, ריבאונד, פיזיות).
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 24 אוגוסט 2011, 16:52

תראו את ההבדל העצום בין שחקנים שמשחקים אצל דייויד בלאט לבין שחקנים אחרים. אצל בלאט, כמעט ואין דבר כזה ללכת עם הראש בקיר.

אצל השחקנים של דייויד, המסירה זה הדבר הראשון. ליאור, פניני, בלו, טל, מחפשים קודם כל את המסירה, ואת המהלך החכם יותר. גם יותם הוא כזה.
מצד שני, כדיר ומקל רק נכנסים וכבר שוברים שלוש פעמים את הקרש.

לצמצם כמה שאפשר את הדקות של השחקנים האלה...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 24 אוגוסט 2011, 16:53

להנדריקס קשה לשחק 4 , הוא 5 ובלאט אמר שזו העמדה שהוא ישחק בה.
שון ג'יימס דווקא כן יכול לתת דקות כ 4 (יחד עם מצ'אבאן.) לצד סופו או הנדריקס.
יש גם את בלו ב 4 . לא חסר.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי jol9 » 24 אוגוסט 2011, 16:54

asafb96 כתב:
jol9 כתב:
asafb96 כתב:יאללה. ליאור פשוט תותח על. עד עכשיו 25 נקודות ו10 ריבאונד, שמי ששומרים אותו זה קירילנקו וחריאפה.
היום לדעתי הפאוור פורוורד המוביל באירופה, בין ה3 לכל הפחות

אני אהיה מאושר אם הוא ומצ'באן יהיו הפורוורדים הדומיננטיים ביורוליג. רמת השכל והיופי של הכדורסל יעלו בכמה רמות.

כמה שאני מת על מאצ'בן, קצת קשה לי לראות אותו משחק ביורוליג עם הסגל הנוכחי..

גם לי. מצד שני, הוא יכול לתת המון.
נראה איך דייויד יתזמן את הקו הקדמי המאוד עבה ועמוק שיש לו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 24 אוגוסט 2011, 16:56

yarinsaky כתב:להנדריקס קשה לשחק 4 , הוא 5 ובלאט אמר שזו העמדה שהוא ישחק בה.
שון ג'יימס דווקא כן יכול לתת דקות כ 4 (יחד עם מצ'אבאן.) לצד סופו או הנדריקס.
יש גם את בלו ב 4 . לא חסר.

הנדריקס מצוין גם ב4
הוא הגבוה ששמר הכי טוב גארדים העונה. הוא יכול לתת תפוקה מצוינת ב2 העמדות. ג'יימס עם סופו ועוד איזה 5 דקות מהנדריקס סוגרים יפה את העמדה 5, ואת העמדה 4 יסגרו ליאור בלו והנדריקס.
חבל שאי אפשר למצוא דקות למאצ'בן, הוא הראה התקדמות מצוינת הקיץ
asafb96

הודעהעל ידי yarinsaky » 24 אוגוסט 2011, 16:58

לא יודע אם הוא מצויין, כי הוא כמעט לא שיחק בעונה שעברה בעמדה הזאת. אני זוכר ששלח כל הזמן שאל מדוע הוא לא מקבל דקות לצד סופו.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי asafb96 » 24 אוגוסט 2011, 17:02

yarinsaky כתב:לא יודע אם הוא מצויין, כי הוא כמעט לא שיחק בעונה שעברה בעמדה הזאת. אני זוכר ששלח כל הזמן שאל מדוע הוא לא מקבל דקות לצד סופו.

זה לא עניין של לראות, מבחינת מאצ'-אפים שהוא יקבל, ומבחינת נתונים, הוא מתאים. יש לו את הזריזות רגליים והאתלטיות לשמור על מספרי 4 יותר קלילים ואתלטיים כמו מוריס או גיסט, ויש לו גם מסה ואגרסיביות לשמור מספרי 4 יותר כבדים כמו לורבק או רייס
אני האמת מעדיף שאת הדקות שלו ב4 הוא יקבל לצד ג'יימס, יותר יתאים מבחינה התקפית. הוא שחקן שמשחק יותר בצבע, ויהיה קצת בעייתי לצד סופו, אבל לצד ג'יימס, שיש לו יופי של קליעה מחצי מרחק ומה3 זה יכול לעבוד
asafb96

הודעהעל ידי yarinsaky » 24 אוגוסט 2011, 17:05

הוא אולי מתאים, אבל עדיין לא הוכח שזו עמדה שהוא מצויין בה, זה הכול. בשנה שעברה הוא לא שיחק בעמדה 4 אלא בעמדה 5 בלעדית.

אתה אומר שהוא יכול להיות מצויין ויש לו פוטנציאל, יכול להיות. צריך לראות את זה קורה לפני שנקבע.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 24 אוגוסט 2011, 17:10

לא יודע , כח עוד פניני , ליאור , בלו , יותם אוחיון , ניסים וטל בורשטיין היו על המגרש היתה תנועה, הגנה וחכמית משחק . רק שצמד חמד של כדיר ומקל עלו ספגנו 15 נק' והיתה נגריה ... המזל הכי גדול שנעימי לא ראה פרקט ....
אם לחשוב עם כל המקבלות וחסרון של כספי שמסתובב עם יועצת אישית עדיים יש בנבחרת 4 שחקנים שהובילו את הקבוצה שלהם לגמר היורוליג . ש3 מתוכם היו שחקנים דומנטיים בקבוצה ... אז לא צריך לזלזל עד כדי כך...
טיקי חוזר

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 24 אוגוסט 2011, 17:44

אני חושב שלישבק נפלו כמה אסימונים.
בסופו של יום, הרכז הטוב ביותר של הנבחר הוא יוגב אוחיון. מקל, נעימי ובורשטיין הם בלוף אחד גדול, וגם כדיר הוא לא איזה גרויסע מציאה.
אני חושב ששיבק צריך להמשיך לרוץ עם החמישיה שכוללת את יוגב, הלפרין, פניני, אליהו וגרין, כאשר בלו הוא השחקן הראשון העולה מהספסל.
יחד עם הבלחות של אפיק ניסים, לנבחרת יש סגל קצר אך איכותי, ועם התצורה הזו היא צריכה להמשיך.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי rc4991 » 24 אוגוסט 2011, 18:01

איזה משחק יפה של הנחרת,ההגנה ברבע הרביעי,ההקרבה והפירגון גרמו לנבחרת להיראות מצויין
כרגיל השחקנים של מכבי נתנו את הטון והפעם אני חייב לציין מספר נקודות יפות שראינו מהם
אוחיוןמרכז משחק ברמה גבוהה מאוד,באמת יפה לראות את הכדורים שהוא מוסר,בורשטיין שנתן מנהיגות,הגנה ועזר בהובלת הכדור
בלו שנתן הגנה מעולה ופניני ואליהו שלהטו וגם מסרו כמות נכבדה של אסיסיטים

בהחלט יש למה לצפות מהישראלים במכבי
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 24 אוגוסט 2011, 18:09

חביב אורנג'ד כתב:אני חושב שלישבק נפלו כמה אסימונים.
בסופו של יום, הרכז הטוב ביותר של הנבחר הוא יוגב אוחיון. מקל, נעימי ובורשטיין הם בלוף אחד גדול, וגם כדיר הוא לא איזה גרויסע מציאה.
אני חושב ששיבק צריך להמשיך לרוץ עם החמישיה שכוללת את יוגב, הלפרין, פניני, אליהו וגרין, כאשר בלו הוא השחקן הראשון העולה מהספסל.
יחד עם הבלחות של אפיק ניסים, לנבחרת יש סגל קצר אך איכותי, ועם התצורה הזו היא צריכה להמשיך.

גם גרין צריך לתת דקות וגם קוקיה בסדר.
בקו האחורי טל נותן בנבחרת הזאת דברים חשובים. בעיקר הוא משחק קבוצתי ולא מחפש להיות הכוכב. אוחיון וניסים ישלימו רביעייה חביבה של גארדים.

הגרעין של הנבחרת הזאת הם יותם, גיא וליאור שהם שחקנים באיכות גבוהה מאוד, גם ברמת התחרות שתתחיל בשבוע הבא.
דייויד ייתן את שלו, ואני מקווה שלפחות עוד שני שחקנים יתעלו על עצמם.

מסכים עם טיקי בזה שכל הנגרייה הזאת של מגדל והגליל צריכה לשבת על הספסל ולחלק מגבות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי קובי » 24 אוגוסט 2011, 18:11

חזרתי עכשיו מהמשחק - היה פשוט תענוג היום לראות את הנבחרת במגרש...

קירילנקו ואליהו נתנו הצגה והיו פשוט רמה אחת מעל כל השאר מבחינת יכולת אישית. גיא פניני תיפקד על תקן רוצח מבחוץ במחצית הראשונה. השילוב בינו לבין אליהו היה פשוט תאווה לעיניים.
יוגב כרגיל לא פגע ממטר, אבל ניהל את התקפת הנבחרת בגאון, עם מסירות פשוט נהדרות.
גם אפיק ניסים הוכיח יכולת לא רעה, כאשר מנגד גל מקל הציג יכולת לא טובה, כאשר הוא כמעט והחזיר במו ידיו את הרוסים למשחק לקראת סופו.
טל בורשטיין היה רע במחצית הראשונה וטוב יותר בשנייה.

האיזורית של הנבחרת הייתה נראית לפרקים לא מתואמת ועם עוד קצת ליטוש אולי זה יעבוד טוב יותר.

הרוסים מצידם לא הבריקו ונבחרת ישראל הייתה נראית טובה יותר בכל שלבי המשחק, למעט הפתיחה שהייתה רעה מבחינה הגנתית (בעיקר מבחינת ירידה לא טובה להגנה).

כל הכבוד לנבחרת. מאוד נהניתי לראות ולהיות במשחק.
רק שימשיכו ככה ! :worship
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי felix_r » 24 אוגוסט 2011, 18:14

משחק ענק של אליהו
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 25 אוגוסט 2011, 01:51

מה שטוב אצל אלהיו שהוא שחקן בלי פוזות ובלי לחפש תקשורת ופרסום .... אז הוא אוהב לשחק בקבוצה שטוב לו ולא מחפש לתפוס ןלהרוויח את כל הכסף בעולם ... אף אחד לא מזכיר אבל בחור אלוף ספרד ותרם לזכיה הזאת בסדרת הגמר כמו גבר ... אם אלהיו היה כדורגלן התקשורת היתה מחוברת עליו כמו לא יודע מה . לא יודע , אוהב את הצניעות הזאת בלי עגילים , תיקי גוצי' ואפנעי ים .
הגבר השני בחבורה זה פניני , לא פוחד מאף שם , בא לעבוד ונלחם כמו גבר מדק' הראשונה עד שניה אחרונה.
בלו נלחם ונותן גוף וזה אותו בלי שבתחילת הקריירה ברח ממגע ורק זרק 3 .
לנבחרת טל תורם המון .
הלפרין סולידי טב אבל באופן מוזר לא מרוכז , אולי בן התינוק לא נותן לו להתרכז .
אחויון רכז ושומר טוב , הלמידה מפפאלוקס השנה יכולה לתרום לו המון ולעשות ממנו שחקן ורכז טוב יותר .
לא מבין את כל האהבה של תקשורת לכדיר - בחור טיפש ולא יודע מגבלות שלו ולא לומד מטעיות העבר , ממקל לא מחזיק - הצלחה בקבוצה עם גארד אחת כמו גליל עוד לא אןמרת כלום .....
נראה מה הוא שווה באיטליה ...
גרין גמור לדעתי ... בנגוד לבורשטיין הוא גם לא יעשה מעמצים לחזור ...
טיקי חוזר

הודעהעל ידי felix_r » 25 אוגוסט 2011, 04:50

טיקי חוזר כתב:מה שטוב אצל אלהיו שהוא שחקן בלי פוזות ובלי לחפש תקשורת ופרסום .... אז הוא אוהב לשחק בקבוצה שטוב לו ולא מחפש לתפוס ןלהרוויח את כל הכסף בעולם ... אף אחד לא מזכיר אבל בחור אלוף ספרד ותרם לזכיה הזאת בסדרת הגמר כמו גבר ... אם אלהיו היה כדורגלן התקשורת היתה מחוברת עליו כמו לא יודע מה . לא יודע , אוהב את הצניעות הזאת בלי עגילים , תיקי גוצי' ואפנעי ים .
הגבר השני בחבורה זה פניני , לא פוחד מאף שם , בא לעבוד ונלחם כמו גבר מדק' הראשונה עד שניה אחרונה.
לנבחרת טל תורם המון .
אחויון רכז ושומר טוב , הלמידה מפפאלוקס השנה יכולה לתרום לו המון ולעשות ממנו שחקן ורכז טוב יותר .
לא מבין את כל האהבה של תקשורת לכדיר - בחור טיפש ולא יודע מגבלות שלו ולא לומד מטעיות העבר , ממקל לא מחזיק - הצלחה בקבוצה עם גארד אחת כמו גליל עוד לא אןמרת כלום .....

מסכים איתך לגמרי.

בורשטיין באמת תורם, חבל רק שהוא לפעמים שוכח מהמגבלות שלו בכדרור ומנסה לעשות קרוס-אוברים על קירילנקו - אחד משחקני ההגנה הטובים ב NBA.

אוחיון נתן כמה אסיסטים מהסרטים. אם לא יברח ממכבי ויקבל קצת נסיון ברמות הגבוהות, הוא באמת יכול להפוך לרכז מצוין.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמשון הגיבור » 25 אוגוסט 2011, 04:55

תסתכלו על התקציר באתר ערוץ 5 - האם הורסקי מכיר מילה אחרת מלבד "איזה יופי"?
שמשון הגיבור

הודעהעל ידי jol9 » 25 אוגוסט 2011, 05:24

טיקי חוזר כתב:מה שטוב אצל אלהיו שהוא שחקן בלי פוזות ובלי לחפש תקשורת ופרסום .... אז הוא אוהב לשחק בקבוצה שטוב לו ולא מחפש לתפוס ןלהרוויח את כל הכסף בעולם ... אף אחד לא מזכיר אבל בחור אלוף ספרד ותרם לזכיה הזאת בסדרת הגמר כמו גבר ... אם אלהיו היה כדורגלן התקשורת היתה מחוברת עליו כמו לא יודע מה . לא יודע , אוהב את הצניעות הזאת בלי עגילים , תיקי גוצי' ואפנעי ים .
לנבחרת טל תורם המון .

גם אני מסכים.
משום מה אצל התקשורת השחקנים שנחשבים הם כדיר, מקל ונעימי. מזל לפחות ששיבק שומר על הפאסון ולא מתקפל בינתיים.

זה הרי הזוי לרוץ ולבדוק למה גל מקל לא פותח בחמישייה כאילו הוא מינימום איזה רונדו...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Mta_atic » 25 אוגוסט 2011, 06:42

לנבחרת טל תורם המון .

לא הייתי קורא לכדיר "בחור טיפש" וגם חוסר ההערכה למקל צורם.
כדיר הוא כדיר - פוורוורד קצת גמלוני, אבל יודע להתמצא בצבע. מי שלוקח אותו יודע מה הוא הולך לקבל ממנו, וזה לא רע.

גל מקל רכז חכם וקלאסי. מחפש תמיד את המסירה ויודע להפעיל את השחקנים, למרות שיש לו הרבה מה לשפר בקליעה ואתלטיות.
בינתיים הוא הוכיח את עצמו בגליל (אליפות + סגנות), ולדעתי גם יוכיח את עצמו באיטליה.

לגבי הלפרין - לא הבנתי איך הקלע השלישי בטיבו אמש (13 נק') הפך להיות לא מרוכז, ועוד בגלל הולדת בנו.
אתה באמת חושב שכששחקן עולה למגרש הוא חושב על הבן שנולד לו? כולה רץ על הפרקט בבית מכבי, לא נכנס להילחם בלבנון.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 25 אוגוסט 2011, 06:48

Mta_atic כתב:
לנבחרת טל תורם המון .

לא הייתי קורא לכדיר "בחור טיפש" וגם חוסר ההערכה למקל צורם.
כדיר הוא כדיר - פוורוורד קצת גמלוני, אבל יודע להתמצא בצבע. מי שלוקח אותו יודע מה הוא הולך לקבל ממנו, וזה לא רע.

גל מקל רכז חכם וקלאסי. מחפש תמיד את המסירה ויודע להפעיל את השחקנים, למרות שיש לו הרבה מה לשפר בקליעה ואתלטיות.
בינתיים הוא הוכיח את עצמו בגליל, ולדעתי גם יוכיח את עצמו באיטליה.

לגבי הלפרין - לא הבנתי איך הקלע השלישי בטיבו אמש (13 נק') הפך להיות לא מרוכז, ועוד בגלל הולדת בנו.
אתה באמת חושב שכששחקן עולה למגרש הוא חושב על הבן שנולד לו? כולה רץ על הפרקט בבית מכבי, לא נכנס להילחם בלבנון.

נכון כדיר זה כדיר, ומקל זה מקל. זה בדיוק מה שהם, ולא צריך להפוך אותם לדרון וויליאמס וקרלוס בוזר, כמו שהתקשורת בארץ עושה.
שניהם שחקנים שצריכים לעלות מהספסל למספר מוגבל של דקות ואתמול ראינו למה.

לדעתי הלפרין לא בשיא היכולת שלו כרגע. אני גם די בטוח שלהולדת הבן יש השפעה על זה (כולנו זוכרים את ניקולה כשנולדה לו
הבת הבכורה). אבל עם זאת הוא עדיין הגארד הישראלי מספר אחד ביי פאר. הוא צריך להיות על המגרש לפחות 30 דקות, הוא ייתן את הנקודות ואת המסירות שלו
בכל מצב, ואיתו המשחק הרבה יותר זורם וחכם.

הברומטר האמיתי הוא כנראה יהיה ליאור. כשהוא משחק טוב ונחוש, הוא בלתי עציר, ואז כל הקלעים המצויינים של הנבחרת, מקבלים מבטים
חופשיים לסל, מה שהופך את ההתקפה למאוד מרווחת וזורמת. אם ליאור יהיה לא טוב, או שיוחלף ע"י כל מיני כדירים, אז מה שיקרה זה שההתקפה
תהיה תקועה, ואז נהיה תלויים לחלוטין ביכולת האישית, שאצל השחקנים שלנו היא קצת פחות טובה מאשר היכולת הקבוצתית.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], yon1 ו־52 אורחים