המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

יוגב אוחיון חתם ל-3 שנים במכבי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יוגב אוחיון חתם ל-3 שנים במכבי

הודעהעל ידי Dookie » 26 יולי 2011, 16:07

Holiday_Armadillo כתב:
Dookie כתב:כן, בגלל שגרם לכל הדחייה הזו בחתימה.
העדפתי שיחתום וש"יהיה כמו פאפי אחרי מכבי עם הלשון בחוץ", מה אכפת לי? טובת הקבוצה מבחינתי לפני כל שחקן.

טובת הקבוצה הייתה כשכדיר חתם בלי לחשוב פעמיים?
טובת הקבוצה הייתה כשבורשטיין חתם בלי לחשוב פעמיים?

טובת הקבוצה מבחינתי זה שחקן שמגיע למכבי כי הוא חתם מתוך ידיעה שבונים עליו במליון אחוז ולא כי הוא שמע ''מכבי'' אז הוא רץ..
אוחיון יכול היה לחתום בלי להתווכח ורק לרוץ אחרי הכסף..אבל הוא לא עשה את זה כי טובתו המקצועית חשובה לו יותר מכסף..לא כמו ''מכביסט'' אחר שלפני כמה ימים חתם ברוסיה כי הציעו לו יותר כסף,למרות שהוא הולך לקבוצת יורוקאפ ויורד ברמה..

לא, זו לא טובת הקבוצה, אלא טובת השחקן.
טובת הקבוצה זה כשהיא חושבת ובטוחה שהיא צריכה שחקן, היא תחתים אותו. טובת הקבוצה זה כשהיא צריכה אותו היא תעשה בו שימוש וכשאין צורך בו הוא תמיד יהיה חילוף אפשרי על הספסל.
זה בדיוק מה שאני מצפה גם מיוגב. מקווה מאוד שלא ליוגב ולא לך יהיו אשליות שהדבר יהיה אחרת.
תמונה
Dookie

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 26 יולי 2011, 16:08

Dookie כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
העדפתי שיחתום וש"יהיה כמו פאפי אחרי מכבי עם הלשון בחוץ", מה אכפת לי? טובת הקבוצה מבחינתי לפני כל שחקן.

טובת הקבוצה מבחינתי זה שחקן שמגיע למכבי כי הוא חתם מתוך ידיעה שבונים עליו במליון אחוז ולא כי הוא שמע ''מכבי'' אז הוא רץ..
אוחיון יכול היה לחתום בלי להתווכח ורק לרוץ אחרי הכסף..אבל הוא לא עשה את זה כי טובתו המקצועית חשובה לו יותר מכסף..לא כמו ''מכביסט'' אחר שלפני כמה ימים חתם ברוסיה כי הציעו לו יותר כסף,למרות שהוא הולך לקבוצת יורוקאפ ויורד ברמה..

לא, זו לא טובת הקבוצה, אלא טובת השחקן.
טובת הקבוצה זה כשהיא חושבת ובטוחה שהיא צריכה שחקן, היא תחתים אותו. טובת הקבוצה זה כשהיא צריכה אותו היא תעשה בו שימוש וכשאין צורך בו הוא תמיד יהיה חילוף אפשרי על הספסל.
זה בדיוק מה שאני מצפה גם מיוגב. מקווה מאוד שלא ליוגב ולא לך יהיו אשליות שהדבר יהיה אחרת.

טובת השחקן זאת טובת הקבוצה..
אתה רוצה להגיד לי שאם עכשיו שכטר היה נשאר בהפועל בניגוד לרצונו זאת הייתה טובת הקבוצה?
כשהשחקן מאושר גם הקבוצה מאושרת
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Dookie » 26 יולי 2011, 16:17

Holiday_Armadillo כתב:טובת השחקן זאת טובת הקבוצה..
אתה רוצה להגיד לי שאם עכשיו שכטר היה נשאר בהפועל בניגוד לרצונו זאת הייתה טובת הקבוצה?

המצב האידיאלי הוא כזה שגם השחקן וגם הקבוצה מרוצים זה מתפקודו של האחר.
חבל שזה לא קורה תמיד, ואין מה לעשות - כאשר הקבוצה לא מרוצה מתפקודו של השחקן, היא משחררת אותו.
לכן, במרבית המקרים נוצר מצב בו השחקן הוא צד הנפגע או הצד הפחות מרוצה מהנעשה וזה חלק בלתי נפרד מהקריירה הספורטיבית.
לא חושב שיש כל סיכוי למנוע את זה דרך חוזה, כמו שניסה לפני מספר שנים לעשות גם כספי - הכניס לחוזה סעיף בו הוא צריך להיות אחד משמונת השחקנים הראשונים בקבוצה מבחינת דקות משחק. גם זה לא עבד.
הוא מפחד לחתום בגלל דקות משחק? שלא יחתום. אבל אי אפשר להשפיע על עתיד השחקן, השתלבותו ומידת שביעות הרצון שלו דרך החוזה ודרך סעיפים כאלה ואחרים.

אז הנה, בסוף הוא חתם. נראה מה יהיה במהלך השנה.
תמונה
Dookie

הודעהעל ידי itai7 » 26 יולי 2011, 16:19

"זה הזמן שלו להוכיח שהוא שחקן שיכול להתמודד ברמות הכי גבוהות של אירופה. אני מחכה בקוצר רוח לעבוד איתו," - בלאט
itai7

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 26 יולי 2011, 16:26

Dookie כתב:
Holiday_Armadillo כתב:טובת השחקן זאת טובת הקבוצה..

המצב האידיאלי הוא כזה שגם השחקן וגם הקבוצה מרוצים זה מתפקודו של האחר.
חבל שזה לא קורה תמיד, ואין מה לעשות - כאשר הקבוצה לא מרוצה מתפקודו של השחקן, היא משחררת אותו.
לכן, במרבית המקרים נוצר מצב בו השחקן הוא צד הנפגע או הצד הפחות מרוצה מהנעשה וזה חלק בלתי נפרד מהקריירה הספורטיבית.
לא חושב שיש כל סיכוי למנוע את זה דרך חוזה, כמו שניסה לפני מספר שנים לעשות גם כספי - הכניס לחוזה סעיף בו הוא צריך להיות אחד משמונת השחקנים הראשונים בקבוצה מבחינת דקות משחק. גם זה לא עבד.
הוא מפחד לחתום בגלל דקות משחק? שלא יחתום. אבל אי אפשר להשפיע על עתיד השחקן, השתלבותו ומידת שביעות הרצון שלו דרך החוזה ודרך סעיפים כאלה ואחרים.

אז הנה, בסוף הוא חתם. נראה מה יהיה במהלך השנה.

אני עדיין לא מבינה מה הבעיה שלך עם זה שהוא לא רצה לחתום בקבוצה עד שהוא ידע שבונים עליו..
זה לא כמו מקל שהתבכיין שהוא לא מקבל דקות..
לאוחיון היו עוד הצעות,הוא מאוד מאוד רצה לשחק במכבי אבל גם רצה להיות בטוח שמאמינים בקבוצה שהוא יכול לתרום..אני לא רואה פה שום בעיה..
הוא היה מבין שלא בונים עליו,הוא היה הולך לקבוצה אחרת..
לפי דעתי הוא עשה בשכל שהוא היה סבלני..אחרי הכל זאת הקריירה שלו..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 26 יולי 2011, 17:11

זה אולי לא החיזוק שחיכינו לו, אבל שיהיה בהצלחה ליוגב!
אולי אצל מאמן טוב כמו בלאט אוחיון יתחיל לממש את הפוטנציאל שלו, שהיה תקוע משום מה בשנתים-שלוש האחרונות.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 26 יולי 2011, 17:44

Mta_atic כתב:
jol9 כתב:
טיקי חוזר כתב:זוכר אותו עוד מתיכונים , יופי של בחור , רכז אמתי , שחקן קבוצתי בנגוד לנעימי , לוחם לדעתי יכול להצליח בדומה לפניני . כל הכבוד שלמד בלחצים של קטש שלחץ והבטיח דברים עד רגע אחרון לחתימה .
בהצלחה ...

הבעיה איתו היא הקליעה. רוב הישראלים שהצליחו במכבי הם שחקנים עם יכולת לשים את הכדור בסל במגוון דרכים. אצל יוגב זה עקב אכילס
והוא צטרך לעבוד על זה.

א. יוגב השתפר בקליעה, בעיקר מחצי מרחק (שלא לדבר על יכולת חדירה לסל שכן יש לו).
ב. יוגב הוא אחד מהשחקנים שיהיה להם יותר קל להשתפר באספקט הזה. הוא לא גמלוני ומסורבל יחסית לגארד.

אגב, כותרת המשנה בוואלה מעלה גיחוך - דו שיח וירטואלי עם הקוראים:

"כשפירסמנו לפני חודשיים שרכז ירושלים נמצא בתכניות האלופה, זה נראה הזוי. היום זה הפך סופי כשהשחקן חתם ל-3 שנים"
נו ומה אתם רוצים, שקל?
http://sports.walla.co.il/?w=/7/1843436

שקל.... :laugh1

יוגב השתפר, אבל עדיין, הוא לא מנייה בטוחה משלוש ואם לא ירגיש בטוח לזרוק בכל פעם שהוא קצת חופשי, אז זה יכול לגלגל אותו
לכיוונים לא טובים.
מה שלא יהיה, הוא חייב לעבוד על הנושא הזה. פניני הוא לא יהיה, אבל אם יהיה סולידי ולא ייתן להגנות להצטופף כשהוא על המגרש,
אז זה כבר מצויין.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 26 יולי 2011, 17:51

Holiday_Armadillo כתב:

לא הבנתי למה לדחוף את הלפרין לכל דיון. אני מסכים עם כל מה שאת אומרת, אבל הנושא של יותם לא רלוונטי כאן.
היתה לו בעיה נקודתית, והוא פתר אותה בדרך שפתר.
אף אחד לא טוען שהוא מכביסט (וגם אוחיון לא). גם פניני שהוא הדבר הכי קרוב שיש היום למכביסט, רצה לשפר ולשדרג
את החוזה שלו (ובצדק).
היום הכסף הוא המניע מספר אחד, ומגוון האפשרויות הרב, גורם לאנשים לעשות דברים שלא מסתדרים עם הערכים והאידיאלים של פעם,
וגם לא צריך לשפוט את השחקנים של היום לפי הסטנדרטים של פעם.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 26 יולי 2011, 17:52

יוגב השתפר, אבל עדיין, הוא לא מנייה בטוחה משלוש ואם לא ירגיש בטוח לזרוק בכל פעם שהוא קצת חופשי, אז זה יכול לגלגל אותו
לכיוונים לא טובים.
מה שלא יהיה, הוא חייב לעבוד על הנושא הזה. פניני הוא לא יהיה, אבל אם יהיה סולידי ולא ייתן להגנות להצטופף כשהוא על המגרש,
אז זה כבר מצויין.

גם אידסון היה מהסס מה3, וקלע בערך באותם אחוזים של יוגב..
מה שטוב, זה שיוגב שחקן צעיר, וקליעה זה דבר שאפשר לעבוד עליו ולשפר. זה לא חוכמת משחק או אופי. סך הכל אם הוא יעבוד חזק על הקליעה בקיץ, הוא יכול ליהיות שחקן מצוין.
asafb96

הודעהעל ידי jol9 » 26 יולי 2011, 18:00

asafb96 כתב:
לכיוונים לא טובים.
אז זה כבר מצויין.

מה שטוב, זה שיוגב שחקן צעיר, וקליעה זה דבר שאפשר לעבוד עליו ולשפר. זה לא חוכמת משחק או אופי. סך הכל אם הוא יעבוד חזק על הקליעה בקיץ, הוא יכול ליהיות שחקן מצוין.

אידסון נתן מליון דברים אחרים. גם אליהו לא קולע, אבל הוא יודע לשים את הכדור בסל במגוון דרכים.
יוגב לא בקליבר הזה בינתיים. באירופה הוא יוכל לצבור נקודות במתפרצות או בקליעה מבחוץ - אין דרך אחרת בשלב הזה עבורו.

אני מסכים עם שאר הדברים - אפשר לעבוד על זה, וחוץ מזה הוא בחור חיובי וקבוצתי, וזה מצויין.
רק שבכדורסל המודרני, כבר אין את התפקיד הזה של מנהל משחק כמו ליפין וארואסטי של פעם. גארד ברמה אירופאית
צריך לדעת לעשות הרבה דברים וברמה טובה, ואת זה יוגב יצטרך ללמוד ולהשתפר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 26 יולי 2011, 18:04

כשגל מקל עשה פוזות ודאג לזה שיקבל דקות משחק ודאג לקריירה שלו אז כולם אמרו שלא צריך אותו בקבוצה ושלא יעשה טובות....
אבל שיוגב מותח את מכבי בגלל שהוא דואג לדקות המשחק שלו אז הוא הופך להיות יותר מוערך ו "דואג לקריירה שלו"....
הדאגה של יוגב לקריירה שלו היא בדיוק אותה דאגה כמו של מקל וכמו שאנחנו מעריכים את יוגב על זה ,כך גם מקל היה ראוי להערכה . אבל (וזה אבל גדול !!! ) למקל יש סיבה אחרת למה הוא לא ראוי להערכה , הוא אדום !!! תמיד היה ותמיד יהיה .
בכל מקרה בהצלחה ליוגב ושיממש את הפוטנציאל שלו .
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי jol9 » 26 יולי 2011, 18:09

yzafrir כתב:כשגל מקל עשה פוזות ודאג לזה שיקבל דקות משחק ודאג לקריירה שלו אז כולם אמרו שלא צריך אותו בקבוצה ושלא יעשה טובות....
אבל שיוגב מותח את מכבי בגלל שהוא דואג לדקות המשחק שלו אז הוא הופך להיות יותר מוערך ו "דואג לקריירה שלו"....
הדאגה של יוגב לקריירה שלו היא בדיוק אותה דאגה כמו של מקל וכמו שאנחנו מעריכים את יוגב על זה ,כך גם מקל היה ראוי להערכה . אבל (וזה אבל גדול !!! ) למקל יש סיבה אחרת למה הוא לא ראוי להערכה , הוא אדום !!! תמיד היה ותמיד יהיה .

נראה לי שכל הדיון הזה לא רלוונטי כ"כ.
למה להתחיל לבקר שחקן עוד לפני ששיחק דקה במועדון.
עשה מה שעשה, חתם איך שחתם, עכשיו הוא כאן וזהו. כל מה שהיה כבר לא ממש משנה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 26 יולי 2011, 18:12

jol9 כתב:
asafb96 כתב:
לכיוונים לא טובים.
אז זה כבר מצויין.

אידסון נתן מליון דברים אחרים. גם אליהו לא קולע, אבל הוא יודע לשים את הכדור בסל במגוון דרכים.
יוגב לא בקליבר הזה בינתיים. באירופה הוא יוכל לצבור נקודות במתפרצות או בקליעה מבחוץ - אין דרך אחרת בשלב הזה עבורו.

אני מסכים עם שאר הדברים - אפשר לעבוד על זה, וחוץ מזה הוא בחור חיובי וקבוצתי, וזה מצויין.
רק שבכדורסל המודרני, כבר אין את התפקיד הזה של מנהל משחק כמו ליפין וארואסטי של פעם. גארד ברמה אירופאית
צריך לדעת לעשות הרבה דברים וברמה טובה, ואת זה יוגב יצטרך ללמוד ולהשתפר.

ברור שהוא לא בקליבר הזה, וקשה להאמין אם יגיע לשם מתישהו. אבל סך הכל לא צריך ליהיות מושלם כדי ליהיות בטופ. יוגב מביא איתו הרבה דברים טובים כמו הגנה מצוינת, מנהל משחק טוב, מוסר טוב, חודר וכו'... הנקודה היא שאם החולשה שלו זה קליעה והדברים הטובים שלו זה חוכמת משחק וזה שהוא בחור חיובי וחסר אגו, זה מצוין לדעתי, כי את הקליעה הוא יוכל לשפר בניגוד לתכונות ה"מולדות"
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 26 יולי 2011, 18:30

לא הבנתי למה לדחוף את הלפרין לכל דיון. אני מסכים עם כל מה שאת אומרת, אבל הנושא של יותם לא רלוונטי כאן.
היתה לו בעיה נקודתית, והוא פתר אותה בדרך שפתר.
אף אחד לא טוען שהוא מכביסט (וגם אוחיון לא). גם פניני שהוא הדבר הכי קרוב שיש היום למכביסט, רצה לשפר ולשדרג
את החוזה שלו (ובצדק).
היום הכסף הוא המניע מספר אחד, ומגוון האפשרויות הרב, גורם לאנשים לעשות דברים שלא מסתדרים עם הערכים והאידיאלים של פעם,
וגם לא צריך לשפוט את השחקנים של היום לפי הסטנדרטים של פעם.

הכנסתי את הלפרין לדיון בגלל שאמרתי שאוחיון העדיף לוודא שהוא עושה התקדמות מקצועית ולא רק כלכלית,לעומת הלפרין שעשה בדיוק ההפך..
לחלק מהאנשים נראה שזה לא בסדר שיוגב משך את זה..אני הסברתי למה אני חושבת שזה כן בסדר והבאתי גם דוגמה..

yzafrir כתב:כשגל מקל עשה פוזות ודאג לזה שיקבל דקות משחק ודאג לקריירה שלו אז כולם אמרו שלא צריך אותו בקבוצה ושלא יעשה טובות....

ההבדל בין יוגב לבין מקל הוא שמקל עשה את זה אחרי שהוא היה במכבי..יוגב עשה את זה לפני..
מקל בא עם פוזה(שעדיין יש לו)שהוא מלך העולם ומגיע לו לפתוח ביורוליג כאילו כלום..
חוץ מזה שזה לא שיוגב דורש דקות..הוא רק רצה לדעת שיש לו אפשרות לקבל אותן..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 26 יולי 2011, 18:40

כרמל , מקל שיחק בנוער של מכבי ואחר כך במכללות , הוא בא למכבי עם ציפיות לקבל יותר דקות וכשהבין שלא יקבל העדיף לקבל אותם במקום אחר . זה שיקול לגיטימי וזהה לחלוטין לזה של אוחיון . רק שכמו שאמרתי , מקל לא פה כי הוא אדום ולא רוצים אותו פה. לא בגלל שהוא לא רוצה .
אין מה לנסות ליפייף את זה , הסיבות שאוחיון עיקב את החתימה זהות לאלו של מקל בזמנו רק שאת מקל מכבי פחות רצו .
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 26 יולי 2011, 18:58

yzafrir כתב:כרמל , מקל שיחק בנוער של מכבי ואחר כך במכללות , הוא בא למכבי עם ציפיות לקבל יותר דקות וכשהבין שלא יקבל העדיף לקבל אותם במקום אחר . זה שיקול לגיטימי וזהה לחלוטין לזה של אוחיון . רק שכמו שאמרתי , מקל לא פה כי הוא אדום ולא רוצים אותו פה. לא בגלל שהוא לא רוצה .
אין מה לנסות ליפייף את זה , הסיבות שאוחיון עיקב את החתימה זהות לאלו של מקל בזמנו רק שאת מקל מכבי פחות רצו .

''שיחק במכללות''?
שיחק במכללת וויצ'יטה ה''אימתנית'' וקלע שם 9 נקודות למשחק בזמן שהוא מחלק 3 אסיסטים..זה ממש לא נתן לו את הזכות לבוא הנה כ''כוכב''..

אני לא מסכימה איתך..אין לזה שום קשר לזה שהוא אדום(מה שלא מוסיף כמובן ל''אהבה'' אליו)..
יוגב רצה לדעת שהאנשים שאחראים על חלוקת הדקות במכבי מאמינים שיש לו את היכולת לתרום ומאמינים בו כשחקן..
הוא יכול היה לחתום בקבוצה אחרת,אני יודעת בודאות שהיו לו הצעות אחרות מאירופה..אבל כל הזמן הזה עם הלפרין מכבי ביקשו ממנו לחכות והוא עשה את זה..למה? כי הוא רצה לשחק במכבי..
הוא מאז ומעולם אמר שהחלום שלו הוא לשחק במכבי..אז מה רע בזה שהוא רצה לדעת שהקריירה שלו לא תיעצר כמו שהיא נעצרה להרבה אחרים?

שוב,ההבדל בין מקל לאוחיון הוא שמקל עשה את זה אחרי שהוא היה במכבי(ולא הוכיח את עצמו גם בקדם עונה)ואוחיון עשה את זה לפני שהוא חתם במכבי..
אם הוא היה מרגיש שהוא היה הופך לכדיר או לגרין הוא לא היה מגיע..וזה לגיטימי..אבל מבחינתי יש הבדל בין לא לחתום במקום מסויים כי לא מאמינים בך לבין לרצות לצאת ממקום מסויים כי לא הוכחת את עצמך אבל אתה בכל זאת מרגיש שמגיע לך משהו
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Mta_atic » 26 יולי 2011, 19:11

YNET:רענן כץ מנסה לשכנע את יוגב אוחיון להישאר בי-ם
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4100615,00.html

זה רק אני או שמישהו בירושלים ירד מהפסים?
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 26 יולי 2011, 19:14

הוא כבר חתם..איך הוא יכול לחזור בו?
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Mta_atic » 26 יולי 2011, 19:18

Holiday_Armadillo כתב:הוא כבר חתם..איך הוא יכול לחזור בו?

באותה כתבה בווינט כתבו "סגר לשלוש שנים" (למרות ההודעה מהאתר הרשמי).
לכי תביני את הטרמינולוגיה של עולם הספורט הישראלי...
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 26 יולי 2011, 19:29

Mta_atic כתב:
Holiday_Armadillo כתב:הוא כבר חתם..איך הוא יכול לחזור בו?

באותה כתבה בווינט כתבו "סגר לשלוש שנים" (למרות ההודעה מהאתר הרשמי).
לכי תביני את הטרמינולוגיה של עולם הספורט הישראלי...

זה מזכיר לי מישהו שעומד במעלית ורואה מישהו אחר שרוצה להיכנס..הוא לא באמת מנסה לעצור אותה אבל אז כשזה כבר אבוד הוא כאילו עושה ''אוי אוי אוי!!! לא הצלחתי....''
הפועל ירושלים לא ממש עשו מעל ומעבר בשביל להשאיר את יוגב(את נעימי כן)אבל ברגע שהוא חתם במכבי פתאום הם מנסים לשכנע אותו להישאר..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, Cobra, Google [Bot], Jazzman ו־57 אורחים