המשחק הקרוב: הפועל חיפה נגד מכבי Playtika ת"א, 18 באפריל, חמישי, 20:45

יוגב אוחיון חתם ל-3 שנים במכבי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יוגב אוחיון חתם ל-3 שנים במכבי

הודעהעל ידי rc4991 » 26 יולי 2011, 19:45

העיקר מכבי מדברת עם שחקנים תחת חוזה,הם מדברים עם שחקן שרק עכשיו חתם
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי Mta_atic » 27 יולי 2011, 08:26

לפי מוסף הספורט של ידיעות מהיום,
שכרו של יוגב אוחיון במכבי יעמוד על 200 אלף דולר לעונה, כאשר בין העונה השנייה לשלישית תהיה אפשרות לשני הצדדים להתשחרר מהחוזה תמורת פיצוי.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי where is the love? » 27 יולי 2011, 09:40

בהצלחה ליוגב, אני מאמין שהוא יצליח להשתלב בקבוצה.
אגב לדעתכם הלפרין יחזור למכבי בעונה הבאה? כי הרי הבנתי שהוא חתם לשנתיים ברוסיה, והרי אוחיון אצלנו ל-3 שנים....
יכול להיות שמכבי ירדה מהנושא של הלפרין או שזה לא קשור?
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי misha » 27 יולי 2011, 13:38

לצהובים יש אפשרות בכל עונה לצאת מהחוזה בתשלום של 20 אלף דולר בלבד לאוחיון ואילו לשחקן עצמו תהיה את האפשרות להתיר את ההסכם רק בין העונה השנייה לשלישית בסכום גבוה מאוד העומד על 200 אלף דולר.

נוכח ניסיונות העבר עם גל מקל ואלישי כדיא מכבי הבינה כי עליה להכניס סעיפים כאלה לחוזים של השחקנים הישראלים אחרת היא למעשה מפסידה עליהם כסף.

http://safsal.co.il/article.aspx?id=18339
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי rc4991 » 27 יולי 2011, 16:03

misha כתב:לצהובים יש אפשרות בכל עונה לצאת מהחוזה בתשלום של 20 אלף דולר בלבד לאוחיון ואילו לשחקן עצמו תהיה את האפשרות להתיר את ההסכם רק בין העונה השנייה לשלישית בסכום גבוה מאוד העומד על 200 אלף דולר.

נוכח ניסיונות העבר עם גל מקל ואלישי כדיא מכבי הבינה כי עליה להכניס סעיפים כאלה לחוזים של השחקנים הישראלים אחרת היא למעשה מפסידה עליהם כסף.

http://safsal.co.il/article.aspx?id=18339

באמת עשו בשכל כשהכניסו את הסעיף הזה,זה מה שגרם לי לפחד להחתים את אוחיון
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי cannon » 27 יולי 2011, 16:57

אולי בכל זאת עדיין לא חתם...
http://sports.walla.co.il/?w=/151/1844903

אולי בגלל זה רענן כץ עדיין מנסה לשדל אותו לזנות... ?
cannon

הודעהעל ידי itai7 » 27 יולי 2011, 19:32

itai7

הודעהעל ידי משה » 30 יולי 2011, 10:25

כתבה נחמדה ונכונה על יוגב אוחיון:
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 04189.html
משה

הודעהעל ידי itai7 » 16 אוגוסט 2011, 08:21

רשמי

אוחיון: "לא התלבטתי אחרי ההחתמות של מכבי"
הרכז חתם באופן רשמי על חוזה לשלוש שנים במכבי ת"א, והוא אינו חושש ממאבק על דקות המשחק: "אעבוד קשה ואוכיח את עצמי". עומרי כספי צפוי לחתום בימים הקרובים, אך גם לאחר מכן קיימת אפשרות להבאת שחקן נוסף לסגל

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4109496,00.html
itai7

הודעהעל ידי yarinsaky » 18 אוגוסט 2011, 03:38

רגע, רגע. חכו רגע עם הרשמי.

לפי " ישראל היום " יש בעייה עם אוחיון שדורש פתאום סעיפים חדשים ומכבי מציבה לו אולטימטום.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי misha » 18 אוגוסט 2011, 03:49

כן בדיוק באתי לרשום את זה. הנה הכתבה:

תחתום על החוזה המקורי באופן מיידי או שהסיפור בינינו נגמר - כך הודיעה אתמול מכבי תל אביב ליוגב אוחיון שסאגת ההצטרפות שלו למועדון מסרבת להסתיים. מתברר שגם החתימה של השחקן על החוזה לא היוותה סוף פסוק.

מזמן לא התעסקה מכבי בהחתמת שחקן ישראלי במשך כל כך הרבה זמן. אחרי שיותם הלפרין החליט להישאר באירופה נדרשו שבועיים עד שהצדדים הגיעו לסיכום. לפני שלושה שבועות הודיעו הצהובים שהרכז ישחק בשורותיהם אלא שאז הוא השהה את חתימתו בגלל החשש מעומס השחקנים על העמדה שלו. ההחתמות של ג'ורדן פארמר ותיאו פפאלוקאס שבאו לאחר מכן חיזקו את החשש ואוחיון החל לבדוק אופציות אחרות.

במכבי ניסו להרגיע את השחקן ובשבוע האחרון שמענו את דיוויד בלאט ודיוויד פדרמן מדברים בתקשורת על חשיבותו לקבוצה. גם אחרי שנודע על עזיבתו של ג'רמי פארגו (שנכון להיום היא עובדה מוגמרת) אוחיון לא נרגע לחלוטין אולי מפני שמכבי תביא במוקדם או במאוחר שחקן אחר במקומו.

שלשום כבר חשבו במכבי שהסיפור הסתיים כשיוגב חתם סוף סוף על החוזה אלא שאז חיכתה להם הפתעה נוספת: השחקן הוסיף כמה התניות ותנאים חדשים בנוגע למעמדו ובקשר לאפשרות שלו להשתחרר מהחוזה. הצהובים לא אהבו את זה והחלו לגלות כלפיו חוסר סבלנות.

מכבי הציבה אולטימטום מיידי ונתנה לשחקן ארכה קצרה לחתום על החוזה ללא שום תוספות מצידו. אוחיון חזר ארצה רק אתמול בלילה עם הנבחרת מגאורגיה וישקול את צעדיו.

יוגב הולך על חבל דק.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי yarinsaky » 18 אוגוסט 2011, 04:13

לא זוכר שחקן ישראלי בעבר שמתח כל כך הרבה זמן את המו"מ איתו כאילו היה מדובר במינימום מיקי ברקוביץ' בשיאו.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי קובי » 18 אוגוסט 2011, 05:33

misha כתב:כן בדיוק באתי לרשום את זה. הנה הכתבה:

תחתום על החוזה המקורי באופן מיידי או שהסיפור בינינו נגמר - כך הודיעה אתמול מכבי תל אביב ליוגב אוחיון שסאגת ההצטרפות שלו למועדון מסרבת להסתיים. מתברר שגם החתימה של השחקן על החוזה לא היוותה סוף פסוק.

מזמן לא התעסקה מכבי בהחתמת שחקן ישראלי במשך כל כך הרבה זמן. אחרי שיותם הלפרין החליט להישאר באירופה נדרשו שבועיים עד שהצדדים הגיעו לסיכום. לפני שלושה שבועות הודיעו הצהובים שהרכז ישחק בשורותיהם אלא שאז הוא השהה את חתימתו בגלל החשש מעומס השחקנים על העמדה שלו. ההחתמות של ג'ורדן פארמר ותיאו פפאלוקאס שבאו לאחר מכן חיזקו את החשש ואוחיון החל לבדוק אופציות אחרות.

במכבי ניסו להרגיע את השחקן ובשבוע האחרון שמענו את דיוויד בלאט ודיוויד פדרמן מדברים בתקשורת על חשיבותו לקבוצה. גם אחרי שנודע על עזיבתו של ג'רמי פארגו (שנכון להיום היא עובדה מוגמרת) אוחיון לא נרגע לחלוטין אולי מפני שמכבי תביא במוקדם או במאוחר שחקן אחר במקומו.

שלשום כבר חשבו במכבי שהסיפור הסתיים כשיוגב חתם סוף סוף על החוזה אלא שאז חיכתה להם הפתעה נוספת: השחקן הוסיף כמה התניות ותנאים חדשים בנוגע למעמדו ובקשר לאפשרות שלו להשתחרר מהחוזה. הצהובים לא אהבו את זה והחלו לגלות כלפיו חוסר סבלנות.

מכבי הציבה אולטימטום מיידי ונתנה לשחקן ארכה קצרה לחתום על החוזה ללא שום תוספות מצידו. אוחיון חזר ארצה רק אתמול בלילה עם הנבחרת מגאורגיה וישקול את צעדיו.

יוגב הולך על חבל דק.

לא מבין את העניין הזה, באמת. אני במקום ההנהלה מטיל וטו על ההחתמה של אוחיון והולך לכיוון של נעימי או ניסים.
כל המריחה הזו רק מורידה מהמוניטין של המועדון הקיץ, אחרי סאגת הלפרין והסגירה-לא סגירה והבריחה של פארגו.
שחקנים באירופה, קל וחומר ישראלים, צריכים לרצות להיות באחד המועדונים המפוארים באירופה. ויוגב אוחיון ? מה הוא בכלל עשה בכדורסל הישראלי שימתח ככה את מכבי ?! רוצה לחתום, FINE. לא רוצה, שלום ויאללה ביי.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי גיא » 18 אוגוסט 2011, 12:55

מה לעשות קובי, זה לא ברור בערך ב 85-90 אחוז שהוא יסיים כמו כדיר במכבי? שחקן כזה חייב לקבל דקות על מנת ללמוד. הוא לא איזה רול פלייר שנכנס להגנה או לשים שלשות. וכרגע אין לו קליעה יציבה.

אם הוא יצליח זו תהיה הפתעה אדירה מבחינתי. הלוואי.

ולאור כל זה ונסיון העבר, הוא שואל את עצמו אם הוא בכלל יראה פרקט בקבוצת פיינל פור יורוליג.
גיא

הודעהעל ידי קובי » 18 אוגוסט 2011, 13:19

גיא, אין לי בעייה עם אדם המתלבט לגבי הקריירה שלו.
הבעייה שלי היא מראייה של טובת הקבוצה ובכך שיום אחד הוא מתבטא על כך שמתאימים לו האתגרים במכבי ושהוא לא היסס לרגע לחתום, ויום אחר מדובר על כך שהנושא לא סגור כי...
אולי זו סתם תחושה לא נכונה, אבל עפ"י הפרסומים מתקבלת תחושה שהוא שהוא לא סגור לגבי היותו במכבי, לאחר שכבר סיכם את תנאיו בקבוצה.
לטעמי, זה לא לעניין מבחינת המוניטין הטוב של הקבוצה, שעלולה למצוא את עצמה שוב בסיטואציה של שחקן שכבר סיכם וברח מסיבות כאלו ואחרות.
כשהמניין עומד על שלושה שחקנים בקיץ אחד זה לא ממש נראה טוב, קל וחומר לגבי שחקן כיוגב שאיננו משתייך לשחקנים מהשורה הראשונה ולמעשה מקבל כאן הזדמנות מקצועית לקפיצת מדרגה שאולי לא תחזור על עצמה.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי jol9 » 18 אוגוסט 2011, 13:25

קובי כתב:גיא, אין לי בעייה עם אדם המתלבט לגבי הקריירה שלו.
הבעייה שלי היא מראייה של טובת הקבוצה ובכך שיום אחד הוא מתבטא על כך שמתאימים לו האתגרים במכבי ושהוא לא היסס לרגע לחתום, ויום אחר מדובר על כך שהנושא לא סגור כי...
אולי זו סתם תחושה לא נכונה, אבל עפ"י הפרסומים מתקבלת תחושה שהוא שהוא לא סגור לגבי היותו במכבי, לאחר שכבר סיכם את תנאיו בקבוצה.
לטעמי, זה לא לעניין מבחינת המוניטין הטוב של הקבוצה, שעלולה למצוא את עצמה שוב בסיטואציה של שחקן שכבר סיכם וברח מסיבות כאלו ואחרות.
כשהמניין עומד על שלושה שחקנים בקיץ אחד זה לא ממש נראה טוב, קל וחומר לגבי שחקן כיוגב שאיננו משתייך לשחקנים מהשורה הראשונה ולמעשה מקבל כאן הזדמנות מקצועית לקפיצת מדרגה שאולי לא תחזור על עצמה.

אני אומר יום-יומיים צריך לחתוך. אין טעם למשוך את זה.

אני מאוד מחבב את יוגב, אבל הוא לא הולך להיות הרוביו הבא, ואין טעם לבזבז אנרגיה על הנושא הזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 18 אוגוסט 2011, 14:00

לפי ערוץ הספורט נגמרה הסאגה והוא רשמית במכבי מהיום אחרי הצהריים עם כל הסעיפים והתת סעיפים. עכשיו נטל ההוכחה עליו.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי גיא » 18 אוגוסט 2011, 19:43

jol9 כתב:
קובי כתב:גיא, אין לי בעייה עם אדם המתלבט לגבי הקריירה שלו.

אני אומר יום-יומיים צריך לחתוך. אין טעם למשוך את זה.

אני מאוד מחבב את יוגב, אבל הוא לא הולך להיות הרוביו הבא, ואין טעם לבזבז אנרגיה על הנושא הזה.

עוד לא בטוח שרוביו עצמו יהיה רוביו הבא.

קובי, מה שרציתי לומר בעצם זה שיוגב כנראה מכיר במגבלותיו. ושוב - אשמח מאוד לאכול את הכובע. הלוואי ומדובר בשחקן שיהפוך את עצמו לקלעי טוב. זה קשה אך אפשרי.

פשוט השלב הראשון ביורוליג עלול להיות רצחני והוא לא יקבל דקות כנראה.
גיא

הודעהעל ידי שחר.ג. » 19 אוגוסט 2011, 05:09

קובי כתב:כשהמניין עומד על שלושה שחקנים בקיץ אחד זה לא ממש נראה טוב, קל וחומר לגבי שחקן כיוגב שאיננו משתייך לשחקנים מהשורה הראשונה ולמעשה מקבל כאן הזדמנות מקצועית לקפיצת מדרגה שאולי לא תחזור על עצמה.

3 שחקנים? אני ספרתי 2 :blush1
תמונהg]
"כדורסל זה משחק שבחודשיים אתה יכול לעבור ממינוס 25 באוסישקין לפלוס 44 על בולוניה. אנחנו רק באוקטובר."
סמל אישי של המשתמש
שחר.ג.

הודעהעל ידי misha » 19 אוגוסט 2011, 05:25

שחר.ג. כתב:
קובי כתב:כשהמניין עומד על שלושה שחקנים בקיץ אחד זה לא ממש נראה טוב, קל וחומר לגבי שחקן כיוגב שאיננו משתייך לשחקנים מהשורה הראשונה ולמעשה מקבל כאן הזדמנות מקצועית לקפיצת מדרגה שאולי לא תחזור על עצמה.

3 שחקנים? אני ספרתי 2 :blush1

הוא דיבר על פארגו, אוחיון והלפרין.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Cobra, Google [Bot] ו־53 אורחים