המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ג'ון דיברתולומיאו - ממשיך בצהוב

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ג'ון דיברתולומיאו - ממשיך בצהוב

הודעהעל ידי omerk » 17 מרץ 2023, 13:29

JarJarBinx כתב:מה שבטוח, אם לפני העונה היו מחשבות שצריך להחליף אותו בהיידיגר...

צריך את שניהם פה, לטעמי
omerk

הודעהעל ידי Shay_uzan » 17 מרץ 2023, 16:23

omerk כתב:

צריך את שניהם פה, לטעמי

או בלאט או מדר חייבים להיות פה עונה הבאה ככה שלא בטוח שיש מקום להידיגר פה.
פניני וזיו יעזבו, לא יודע מה מצבו החוזי ובכללי במועדון של מנקו אבל נראה שגם הוא מתנדנד אז נשארנו עם סורקין, כהן, ג'ונדי ואולי מנקו. מדר/בלאט צריכים להחליף את זיו, שחקן בסגנון של זוס יצטרך לבוא במקום מנקו אם וכאשר וצריך מחליף לפניני. לא יודע אם להביא גארד נוסף זה משהו שצריך בשביל להביא את היידיגר ואם כבר מביאים גארד נוסף אז למה לא גם את בלאט וגם מדר (יש הרבה למה לא אבל לא חושב שאחד מהם פלוס היידיגר נותן יותר).
הדרך היחידיה שאני רואה אותו פה זה כמחליף לאדאמס (שחקן שמכבי לא רצו להחתים מראש)
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי MTAbasket » 17 מרץ 2023, 16:28

Shay_uzan כתב:
omerk כתב:

צריך את שניהם פה, לטעמי

או בלאט או מדר חייבים להיות פה עונה הבאה ככה שלא בטוח שיש מקום להידיגר פה.

+1
לדעתי :
1. להשאיר את דיברתולמיאו
2. להביא את אחד השלושה מדר/ היידיגר/ בלאט, בעדיפות לסדר שכתבתי.
MTAbasket

הודעהעל ידי Adam » 17 מרץ 2023, 18:15

לצערי היידיגר מאוד מאכזב מאז שהגיע לויטוריה. יותר מזה, ראיתי שחקן פשוט גרוע אתמול נגד מכבי. הובלת הכדור שלו וההגנה מהרמות הנמוכות ביותר. מסוג השחקנים שמתפוצצים בקבוצות קטנות בתור סקוררים אבל כשמגיעים לרמה הגבוהה די נעלמים.
בינתיים בלאט ומדר הוכיחו את עצמם ברמת היורוליג הרבה יותר מהיידיגר.

כמו שאמרו כאן, אם הייתה התלבטות בהשארת ג'ונדי העונה - הרי שעכשיו אין התלבטות אך עדיין צריך להביא לכאן ישראלי איכותי שיבוא במקום יפתח זיו.
באופן כללי אני מאוד הייתי רוצה לראות כאן גם את מדר וגם את בלאט, ומוותר על משבצת הזר בדמות הולינס/אדאמס. אני יודע אבל שזה משהו שלא יקרה ולכן אם זה אחד מהשניים אז יש לי עדיפות למדר.

בכל מקרה, בלאט הוא זה שיגיע לכאן עונה הבאה בנוסף עם הישארות ג'ונדי.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי MTA2311 » 17 מרץ 2023, 18:25

להחתים את בלאט תהיה טעות גדולה מאוד. זה לא שחקן למכבי.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי אחדשיודע » 17 מרץ 2023, 18:27

מה יש לכם מבלאט? מה בלאט הוכיח השנה? שהוא בקושי רכז מחליף בקבוצה הכי גרועה ביורוליג (שהיא בעצם קבוצת יורוקאפ במסווה)? לא נעים להגיד, אבל למעט פתיחת עונה חביבה, הוא פח השנה. 25% עלובים ל-2, 34% בינוניים ל-3. הגנה גרועה. עזבו אתכם. אם הוא יהיה פה שנה הבאה, זה נפוטיזם.
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 17 מרץ 2023, 19:20

אחדשיודע כתב:מה יש לכם מבלאט? מה בלאט הוכיח השנה? שהוא בקושי רכז מחליף בקבוצה הכי גרועה ביורוליג (שהיא בעצם קבוצת יורוקאפ במסווה)? לא נעים להגיד, אבל למעט פתיחת עונה חביבה, הוא פח השנה. 25% עלובים ל-2, 34% בינוניים ל-3. הגנה גרועה. עזבו אתכם. אם הוא יהיה פה שנה הבאה, זה נפוטיזם.

מסכים. אין בו יותר מדי. רק אבא מפורסם.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי עידן » 17 מרץ 2023, 19:42

בלאט צריך להיות פה כי הוא ישראלי שמסוגל לתרום ביורוליג. ברור שלא צריכה להיות עמדת רכז שמורכבת ממנו וממדר כמו שהיו כאלו שרצו.

אבל על תקן רכז ישראלי מחליף שייתן 10 דקות למשחק ביורוליג הוא יהיה בסדר גמור, בטח יותר מזיו שנמצא על המשבצת הזו כרגע.
עידן

הודעהעל ידי Adam » 17 מרץ 2023, 21:20

אחדשיודע כתב:מה יש לכם מבלאט? מה בלאט הוכיח השנה? שהוא בקושי רכז מחליף בקבוצה הכי גרועה ביורוליג (שהיא בעצם קבוצת יורוקאפ במסווה)? לא נעים להגיד, אבל למעט פתיחת עונה חביבה, הוא פח השנה. 25% עלובים ל-2, 34% בינוניים ל-3. הגנה גרועה. עזבו אתכם. אם הוא יהיה פה שנה הבאה, זה נפוטיזם.

מה האלטרנטיבה לזיו? הרי אתה צריך עוד גארד ישראלי אצלך. אני כמובן מעדיף את מדר על בלאט בפער, אבל כולנו יודעים בסוף מה ההנהלה תנחית לנו.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי felix_r » 17 מרץ 2023, 21:21

עידן כתב:בלאט צריך להיות פה כי הוא ישראלי שמסוגל לתרום ביורוליג. ברור שלא צריכה להיות עמדת רכז שמורכבת ממנו וממדר כמו שהיו כאלו שרצו.

אבל על תקן רכז ישראלי מחליף שייתן 10 דקות למשחק ביורוליג הוא יהיה בסדר גמור, בטח יותר מזיו שנמצא על המשבצת הזו כרגע.

התרומה שלו ביורוליג לא משמעותית. אם תיתן ליפתח זיו את הדקות של בלאט באלבה, הוא יתרום יותר, כי הוא לפחות לא חור בהגנה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 18 מרץ 2023, 00:32

Adam כתב:

מה האלטרנטיבה לזיו? הרי אתה צריך עוד גארד ישראלי אצלך. אני כמובן מעדיף את מדר על בלאט בפער, אבל כולנו יודעים בסוף מה ההנהלה תנחית לנו.

האלטרנטיבה? אם לא מדר, אז מבחינתי שיחתימו את מי שיותר זול. מצידי שזה יהיה זיו גם. היידגר. לא קריטי יותר מידי. בכל מקרה ממש לא נלהב מהאפשרות של בלאט. הוא עוד שחקן מבחינתי כרגע. האימפקט שלו ביורוליג שלילי בעיניי.

וכן, אני די בטוח שבסוף נסיים עם בלאט.
אחדשיודע

ג'ון דיברתולומיאו - ממשיך בצהוב

הודעהעל ידי Jack55 » 18 מרץ 2023, 04:23

אחדשיודע כתב:
Adam כתב:

האלטרנטיבה? אם לא מדר, אז מבחינתי שיחתימו את מי שיותר זול. מצידי שזה יהיה זיו גם. היידגר. לא קריטי יותר מידי. בכל מקרה ממש לא נלהב מהאפשרות של בלאט. הוא עוד שחקן מבחינתי כרגע. האימפקט שלו ביורוליג שלילי בעיניי.

וכן, אני די בטוח שבסוף נסיים עם בלאט.
לא יודע, אם זה לא בשכר אסטרונומי (לישראלי) לא רואה סיבה שלא ישדרגו את הסגל מזיו לבלאט

משחקן שלא רואה פרקט ליורוליג, לשחקן שיכול לתת 10 דקות סבירות במשחק, ופה שם גם להפציץ

זיו מרוויח קרוב ל200 אלף, אם יסגרו חוזה אם בלאט באיזור ה350-400 אלף, אני עוד מוכן לחיות עם זה, זה לא הבדל כל כך משמעותי מאשר מה שזיו מרוויח עכשיו, וזה כן שווה את זה

כמובן שגם בעיניי האופציה הטובה ביותר היא מדר, בעיקר בגלל האפסייד, אבל הכיוון הולך לבלאט (דייויד, שיחק עם קטש, יותר ריאלי ממדר וכו׳)
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי MTA2311 » 18 מרץ 2023, 06:03

גם ככה לא יהיה כסף שנה הבאה אחרי כל שדרוגי החוזה, אז להוסיף לעסק גם 800 אלף על בלאט?

ממש לא
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי אחדשיודע » 18 מרץ 2023, 15:06

רק רוצה לציין שבלאט לא צריך להחליף באלבה ברלין את לורנזו בראון ו-וויד בולדווין. לכן הוא רואה שם 20 דקות במשחק ונותן תפוקה מוסימת מידי פעם (בסך הכללי התפוקה שלו שלילית בעיניי כאמור). אם יפתח זיו היה בסיטואציה הזאת באלבה, אני די בטוח שהייתם אומרים עליו אותו דבר. ההבדל ביניהם הוא פחות גדול משדנמה. בטח אם משכללים את ההתקפה וההגנה (ואת העובדה שאחד מהם הבן של). אם העלות שלהם אותו דבר, בכבוד, תחליפו. לא אכפת לי. אם הוא עולה כפול (עוד 400 אלף דולר ברוטו בפיירול שיכולים להיות מושקעים במקום אחר) - אז לא תודה.

אבל על מי אני עובד, בלאט יהיה פה בשנה הבאה (אלא אם אדלסון יחליט לפזר מזומנים לכל עבר). לפחות הביקורת מוכנה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 18 מרץ 2023, 15:49

אחדשיודע כתב:רק רוצה לציין שבלאט לא צריך להחליף באלבה ברלין את לורנזו בראון ו-וויד בולדווין. לכן הוא רואה שם 20 דקות במשחק ונותן תפוקה מוסימת מידי פעם (בסך הכללי התפוקה שלו שלילית בעיניי כאמור). אם יפתח זיו היה בסיטואציה הזאת באלבה, אני די בטוח שהייתם אומרים עליו אותו דבר. ההבדל ביניהם הוא פחות גדול משדנמה. בטח אם משכללים את ההתקפה וההגנה (ואת העובדה שאחד מהם הבן של). אם העלות שלהם אותו דבר, בכבוד, תחליפו. לא אכפת לי. אם הוא עולה כפול (עוד 400 אלף דולר ברוטו בפיירול שיכולים להיות מושקעים במקום אחר) - אז לא תודה.

אבל על מי אני עובד, בלאט יהיה פה בשנה הבאה (אלא אם אדלסון יחליט לפזר מזומנים לכל עבר). לפחות הביקורת מוכנה.

הבעיה היא שאת יפתח זיו כבר מזמן הפסיקו לפמפם בתקשורת. אבל אם קטש יקפיא את בלאט, זה לא יגמר טוב
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי omerk » 19 מרץ 2023, 10:14

Adam כתב:לצערי היידיגר מאוד מאכזב מאז שהגיע לויטוריה. יותר מזה, ראיתי שחקן פשוט גרוע אתמול נגד מכבי. הובלת הכדור שלו וההגנה מהרמות הנמוכות ביותר. מסוג השחקנים שמתפוצצים בקבוצות קטנות בתור סקוררים אבל כשמגיעים לרמה הגבוהה די נעלמים.
בינתיים בלאט ומדר הוכיחו את עצמם ברמת היורוליג הרבה יותר מהיידיגר.

כמו שאמרו כאן, אם הייתה התלבטות בהשארת ג'ונדי העונה - הרי שעכשיו אין התלבטות אך עדיין צריך להביא לכאן ישראלי איכותי שיבוא במקום יפתח זיו.
באופן כללי אני מאוד הייתי רוצה לראות כאן גם את מדר וגם את בלאט, ומוותר על משבצת הזר בדמות הולינס/אדאמס. אני יודע אבל שזה משהו שלא יקרה ולכן אם זה אחד מהשניים אז יש לי עדיפות למדר.

בכל מקרה, בלאט הוא זה שיגיע לכאן עונה הבאה בנוסף עם הישארות ג'ונדי.

לא הייתי גומר לו את קריירת היורוליג על התקופה הזאת בויטוריה. בכל זאת הוא אמריקאי רוקי ביורוליג שהגיע באמצע העונה לקבוצה די מגובשת, ועל מנת להכנס לנעליים די גדולות.
כמו שאמרת,התפקיד שלו היה מאד שונה בשאר הקבוצות ששיחק עד כה באירופה, ואמורה להיות פה הסתגלות. מי שמביא אותו באמצע עונה ומצפה לתפוקה מיידית, לוקח הימור גדול.
חושב שזה דווקא טוב לנו שהוא משתפשף שם בספרד ובסוף עונה לא יצור באז מספיק משמעותי כדי שילחמו עליו וקבוצת יורוליג אחרת תיקח אותו למכבי. שיגיע למכבי, יעשה הכנה מסודרת ייכנס לעניינים כמו שצריך. אני עדיין חושב שהוא אופציה ישראלית מעולה, לעומת מה שהשוק מציע.
omerk

הודעהעל ידי Shay_uzan » 19 מרץ 2023, 12:55

כי הוא מקורב ואם מדר לא פה אז כן, הוא הגארד הישראלי היחידי שיכול לשחק במכבי ולא לסיים כמו זיו
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Mitelka » 10 אפריל 2023, 15:55

סיכם לעוד עונה לפי וייסברג ו ואללה!

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי Jack55 » 10 אפריל 2023, 16:56

יכול לאשר את הידיעה.
בכך למכבי יש 5 שחקנים נעולים הבאה :

ישראלים - סורקין, דיבה
זרים - בראון, בולדווין, קולסון
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Mitelka » 10 אפריל 2023, 17:16

יופי של תלכיד. לא רע.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
תמונה
Mitelka

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, Google Adsense [Bot], Jazzman, Majestic-12 [Bot], sroeyz, yon1, מרסר, משה ו־12 אורחים