המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

אלכס טיוס - חתם בקאזאן

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אלכס טיוס - חתם בקאזאן

הודעהעל ידי ankram » 18 יולי 2019, 18:28

שמואל1 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:''העניין הכספי הכריע'' = מכבי לא רצו לשלם לי את מה שדרשתי למרות שאני כבר בן 31 וישבתי על חוזה גבוה כמה שנים שכבר לא מצדיק את עצמו
אם הוא לא היה מוכן להתפשר על חוזה יותר נמוך בשביל להישאר במכבי אז אולי גם הוא רק ביזנס? למה רק מכבי? ''מכבי לא רצתה אותי כמו שאני רציתי אותה'', ההמשך של המשפט ''כמו שאני רציתי אותה..אבל רק תמורת הסכום שביקשתי''

סיפור ליאור, בקיצור
מצא קבוצה אחרת שתשלם לו את מה שהוא רוצה? אין בעיה, אבל כולם אמרו שצריך להשאיר אותו בחצי מיליון מקסימום, כשזאת התקרה הכי גבוהה שאסור לעבור אותה, פתאום מכבי זונה, ההנהלה קרה וטיוס מסכן

אז לא
הוא נשמע פגוע בראיונות. אנחנו לא יודעים איך המו"מ התנהל.
לא פעם ראשונה ששחקנים עוזבים את מכבי ואחר כך מביעים חוסר שביעות בראיונות.

כי בהפועל ירושליים זה לא קורה, נכון? גם בהפועל תל אביב שמרו על יחסים טובים עם מנקו , נכון?

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי Jack55 » 18 יולי 2019, 18:36

שמואל1 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:''הוא נשמע פגוע''
אוי אוי אוי
חשוב לשמור על יחסים טובים עם שחקנים גם אחרי שהם עוזבים.

אני אוהב אותו, אבל עם כל הכבוד הוא לא יכול לקבל סכומים כאלה.
מכבי הציעו לו את מה שהם יכלו ומה שהיו צריכים (ואפילו מעבר), הוא לא הסכים להצעה? זאת בעיה שלו.
הוא לא יכול להתלונן בתקשורת על מכבי בגלל שלא הציעו לו את הסכום שהוא רצה, זאת חוצפה והוא יוצא לא בסדר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שמואל1 » 18 יולי 2019, 19:29

Holiday_Armadillo כתב:
שמואל1 כתב:
אוי אוי אוי
למה?

הציעו לו הצעה, הוא רצה יותר ו''נפגע'' מזה שלא רצו לתת לו חוזה מנופח, מה היה צריך לעשות בשביל שלא ייעלב? ללטף לו את הקרחת? לספר לו סיפור לפני השינה? לקנות לו זר אכיל בזר4יו? סמל הוא לא ואף אחד לא פגע בציפור הנפש שלו
רצה להישאר בשמש של תל אביב, לא קיבל את החוזה שרצה, הלך לרוסיה, מספיק להוציא את העניין מפרופורציות

וזה שצ'יבוטה, שאם לא מכבי רגל היה משחק עכשיו בג'ונגלים של קונגו מדבר עכשיו בכל כלי תקשורתי שמכבי זונה והאוהדים גזעניים למרות שהכל שקר, זה גם אשמת המועדון?
זה שיוגב סיים חוזה והלך לירושלים ואמר ששם הוא קיבל את מה שלא היה במכבי כדי להתחנף לאוהדים האדומים, זה גם אשמת המועדון?
זה שיותם קיבל שיחרור בחינם משמעון כדי לקבל שידרוג בחו''ל ואז הלך לירושלים ולכלך על מכבי, זה גם אשמת המועדון?

השחקנים האלה לא תמימים, רובם זונות קהל שרוצים את החוזה הכי גבוה שאפשר, בדיוק כמו שהמועדון רוצה להשיג את העסקה הכי טובה בשבילו
שוב, אנחנו לא יודעים מה היה במו"מ ולמה הוא יצא פגוע.
הנקודה שלי הייתה שלא פעם ולא פעמיים ששחקן מלכלך על מכבי. זה ממש לא רק טיוס.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 יולי 2019, 19:40

שמואל1 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
שמואל1 כתב:
אוי אוי אוי
למה?

הציעו לו הצעה, הוא רצה יותר ו''נפגע'' מזה שלא רצו לתת לו חוזה מנופח, מה היה צריך לעשות בשביל שלא ייעלב? ללטף לו את הקרחת? לספר לו סיפור לפני השינה? לקנות לו זר אכיל בזר4יו? סמל הוא לא ואף אחד לא פגע בציפור הנפש שלו
רצה להישאר בשמש של תל אביב, לא קיבל את החוזה שרצה, הלך לרוסיה, מספיק להוציא את העניין מפרופורציות

וזה שצ'יבוטה, שאם לא מכבי רגל היה משחק עכשיו בג'ונגלים של קונגו מדבר עכשיו בכל כלי תקשורתי שמכבי זונה והאוהדים גזעניים למרות שהכל שקר, זה גם אשמת המועדון?
זה שיוגב סיים חוזה והלך לירושלים ואמר ששם הוא קיבל את מה שלא היה במכבי כדי להתחנף לאוהדים האדומים, זה גם אשמת המועדון?
זה שיותם קיבל שיחרור בחינם משמעון כדי לקבל שידרוג בחו''ל ואז הלך לירושלים ולכלך על מכבי, זה גם אשמת המועדון?

השחקנים האלה לא תמימים, רובם זונות קהל שרוצים את החוזה הכי גבוה שאפשר, בדיוק כמו שהמועדון רוצה להשיג את העסקה הכי טובה בשבילו
אל תדבר באוויר, מדובר כרגע על טיוס
הוא אמר שמכבי הציעו לו הצעה לא טובה, שהוא בא אליהם עם ההצעה מקאזאן והם אמרו לו ''קיבלת מהם הצעה טובה''
איפה פה בדיוק התנהגו איתו לא בסדר? שלא נתנו לו את מה שהוא רוצה? אנחנו לא אירגון צדקה פה, זה לא עובד ככה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 18 יולי 2019, 19:57

Holiday_Armadillo כתב:
שמואל1 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
שמואל1 כתב:
אוי אוי אוי
למה?

הוא אמר שמכבי הציעו לו הצעה לא טובה, שהוא בא אליהם עם ההצעה מקאזאן והם אמרו לו ''קיבלת מהם הצעה טובה''
איפה פה בדיוק התנהגו איתו לא בסדר? שלא נתנו לו את מה שהוא רוצה? אנחנו לא אירגון צדקה פה, זה לא עובד ככה

לא משנה, לא לזה התכוונתי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי yellowaura » 18 יולי 2019, 20:04

Holiday_Armadillo כתב:
שמואל1 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
שמואל1 כתב:
אוי אוי אוי
למה?

כל מי שהיה במצב הזה בתור עובד ומנהל מבין שזה לא תמים כמו שזה נשמע...
שמנהל אומר לעובד שמגיע אליו עם הצעה ממקום אחר שגבוהה ב 20-30 אחוז הציפיה של העובד שהמעסיק לפחות יאמר משהו כמו " אנחנו לא מסוגלים לשלם לך את השכר הזה אבל נוכל לעלות ב 10% ושנה הבאה בעוד 10%" או משהו בסגנון..
לבוא ולומר לשחקן שהביא לך יורוליג ונתן פה כמה שנים טובות קיבלת הצעה טובה תיקח אותה..את באמת לא חושבת שיש כאן סוג של התרסה של המעסיק? בייחוד שהם משכו אותו ואת הסוכן שלו.

אני לא חושב שטיוס הוא תמים וצודק..ויכול להיות שההחלטה של מכבי נכונה.
אבל יש דרך לדבר ולהתנהג ולהיפרד.
אני מאמין לטיוס. הוא מדבר מכעס ורגש אבל לא אמר משהו לא הגיוני או מתריס.

שאתה מדבר עם עובד אומרים תאמר משהו טוב, נקודה לשיפור ואז תסיים במשהו טוב.

אנשים ושחקנים הם לא רובוטים וחשוב לזכור שחלק מהתנהלות עסקית נכונה היא יחס אנושי נכון...האם למישהו יש ספק שהייתה פגיעה באלמנט הזה מאז עזיבת פנאן, הנהלה צעירה שאולי חושבת כמוך על תוצאה סופית אבל לא על הדרך לאותה תוצאה??
לא חושב שהיה מזיק ללטף לו את הקרחת..
שלף, גודס, מקל, הלפרין, ווימס, טיוס, אוחיון, קובלסקי...זה טו מאצ'...
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 יולי 2019, 20:13

אין ספק שיש פגיעה מאז שפנאן עזב, כבר אין מי שיחליף נורות ב-4 לפנות בוקר וייפתח יחסים טובים בשביל שישקיעו אצלו כסף (לכאורה וזה)

די עם ההגזמות, הוא בן 31, הוא רצה חוזה שלא מצדיק יותר, במיוחד עם מיסוי של ישראלי, אמרו לו לא ושלחו אותו עם ברכת הדרך לקבוצה שנתנה לו הצעה יותר טובה

כמה מלך בגלל שחקן בחר לבכות שלא רצו לתת לו את מה שהוא רצה
ברוכים הבאים לעולם הספורט המקצועני
אם הוא היה מקבל 2 מיליון יורו ומכבי הייתה מציעה לו חצי מיליון, הייתם מצפים שיעשה למכבי ג'סטה? פתאום היה מאוד מובן למה הוא לא יכול לקבל את ההצעה של מכבי, לא היו מצפים שהוא יבוא לקראת המועדון, שיפתח במילה טובה ויסיים במילה טובה, היו אומרים שזה ביזנס והוא חייב לנצל את הקריירה שלו בשביל לעשות כמה שיותר כסף

בקיצור, יאללה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי גל גל » 18 יולי 2019, 20:22

תכלס מסכים .
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי A.Parker » 18 יולי 2019, 20:28

קורא ולא מאמין. ממש חוצפה שמכבי לא הציעה לו את מה שדרש.
אתם מודעים לזה שרוב המשאים ומתנים נופלים (על פן כלכלי)? שלא כל משא ומתן מתגבש לחוזה? מה זו התמימות הזאת והצידוד הכה מוחלט בשחקן?
A.Parker

הודעהעל ידי קובי » 18 יולי 2019, 20:29

כרמל חמה, אל תתעסקו איתה!
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי yellowaura » 18 יולי 2019, 21:13

Holiday_Armadillo כתב:אין ספק שיש פגיעה מאז שפנאן עזב, כבר אין מי שיחליף נורות ב-4 לפנות בוקר וייפתח יחסים טובים בשביל שישקיעו אצלו כסף (לכאורה וזה)

די עם ההגזמות, הוא בן 31, הוא רצה חוזה שלא מצדיק יותר, במיוחד עם מיסוי של ישראלי, אמרו לו לא ושלחו אותו עם ברכת הדרך לקבוצה שנתנה לו הצעה יותר טובה

כמה מלך בגלל שחקן בחר לבכות שלא רצו לתת לו את מה שהוא רצה
ברוכים הבאים לעולם הספורט המקצועני
אם הוא היה מקבל 2 מיליון יורו ומכבי הייתה מציעה לו חצי מיליון, הייתם מצפים שיעשה למכבי ג'סטה? פתאום היה מאוד מובן למה הוא לא יכול לקבל את ההצעה של מכבי, לא היו מצפים שהוא יבוא לקראת המועדון, שיפתח במילה טובה ויסיים במילה טובה, היו אומרים שזה ביזנס והוא חייב לנצל את הקריירה שלו בשביל לעשות כמה שיותר כסף

בקיצור, יאללה

כרמל,
בצד של השורה התחתונה אני מסכים איתך.
רק מה לעשות ששחקני כדורסל הם לא רובוטים.
הייתי מספר פעמים במשאים ומתנים כאלו גם כעובד וגם כמנהל...
אם עובד היה מעצבן אותי הייתי "מכניס" לו עם התשובה שטיוס קיבל.

אני הייתי פעם קר ואומר לאנשים את האמת בפרצוף ואז גיליתי שיש אנשים שיכולים לומר להם את אותם דברים ב 2 דרכים שונות והם יגיבו אחרת.

מהתגובה של טיוס אני בטוח שהוא היה נשאר גם בפחות כסף ממה שקיבל.

מהצד של מכבי הם היו נעולים מקצועית על שחקנים אחרים וזה בסדר..
מבחינה לוגית עסקית נראה גם לגיטימי למשוך את טיוס עד שינעלו בחירות אחרות...
אבל לכל הדברים האלו יש השלכות על התדמית..

בקיצור קצת רגישות לא תזיק בתור מעסיק.
בנ.ב.א חוסר רגישות מקובל. שם הכול ביזנס. באירופה התרבות הזו לא מושרשת.

בתאכלס למה בתור שחקן או עובד שאני ארצה להגיע לגוף שפועל נטו עסקי בלי סנטימנטים במקום להגיע לגוף לארג' עם יחס מפרגן לעובדים ותיקים בו שנתנו משהו לארגון.

זה לא שחור או לבן.

בכל מקרה אני מרגיש שמכבי קצת איבדה רגישות במהלך השנים ועובדה שזה לא בא לטובתם.

אי אפשר לנתק את סיפור טיוס מהקונטקסט היותר רחב של המון תלונות של שחקנים.

אפשר לבוא בגישה שכולם ילכו ל#%& חבורה של בכיינים..
או שאפשר לראות מה היה לא נכון בהתנהגות מהצד של מכבי
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי cifkcv » 18 יולי 2019, 21:21

או שאם הוא טוען שהחשיבה הכלכלית היא לא הכל, שירד במחיר ויתפשר.
cifkcv

הודעהעל ידי yellowaura » 18 יולי 2019, 21:39

cifkcv כתב:או שאם הוא טוען שהחשיבה הכלכלית היא לא הכל, שירד במחיר ויתפשר.

היתה בעיה עם המיסוי..העסקה כנראה לא הייתה משתלמת לשני הצדדים.
העניין שהיה צריך לומר לטיוס על ההתחלה..
תודה רבה על מה שנתת, בגלל המיסוי הישראלי עליך אין לנו יכולת לתת לך הצעה תחרותית ואנו מציעים לך להתחיל לחפש אלטרנטיבות...
זה היה נגמר באותה צורה אבל כנראה פחות מרמור.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי A.Parker » 18 יולי 2019, 23:29

yellowaura כתב:
cifkcv כתב:או שאם הוא טוען שהחשיבה הכלכלית היא לא הכל, שירד במחיר ויתפשר.

היתה בעיה עם המיסוי..העסקה כנראה לא הייתה משתלמת לשני הצדדים.
העניין שהיה צריך לומר לטיוס על ההתחלה..
תודה רבה על מה שנתת, בגלל המיסוי הישראלי עליך אין לנו יכולת לתת לך הצעה תחרותית ואנו מציעים לך להתחיל לחפש אלטרנטיבות...
זה היה נגמר באותה צורה אבל כנראה פחות מרמור.

אני באמת לא מבין את החשיבה שלך. מכבי השלתה אותו? השהתה את המשא ומתן? נתנו לו הצעה וזהו, שם זה נגמר.
A.Parker

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־42 אורחים