המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

אלכס טיוס - חתם בקאזאן

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אלכס טיוס - חתם בקאזאן

הודעהעל ידי arie85 » 13 יולי 2019, 23:11

yellowaura כתב:אחלה שחקן.
לדעתי האשימו את שריר החשק יותר מדי..
כאילו כל שחקן כאן נתן תצוגות שיא עקביות.
הוא לא קיבל את החוזה בפוקס.
באירופה מעריכים שחקן עם ניסיון שהוא עדיין אתלטי ומהחוסמים הטובים באירופה.

מעניין שבגיל 31 טיוס ללא פציעות "בסוף הקריירה" אבל שמדברים על כספי אחרי כל כך הרבה פציעות ובגיל זהה כולם נכונים לשלם לו חוזה ארוך..

בגלל זה מצא קבוצה רק ברוסיה שלא משחקת ביורוליג
שחקן טוב ב500 אלף, גם בקבוצות העשירות ביותר יודעים את זה
arie85

הודעהעל ידי felix_r » 13 יולי 2019, 23:17

arie85 כתב:

מעניין שבגיל 31 טיוס ללא פציעות "בסוף הקריירה" אבל שמדברים על כספי אחרי כל כך הרבה פציעות ובגיל זהה כולם נכונים לשלם לו חוזה ארוך..

גם תאודוסיץ' שחקן חרא, ומצא קבוצה שלא משחקת ביורוליג.

טיוס יקבל באוניקס כפול ממה שמכבי הייתה מוכנה לשלם לו.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי arie85 » 14 יולי 2019, 02:30

felix_r כתב:
arie85 כתב:

גם תאודוסיץ' שחקן חרא, ומצא קבוצה שלא משחקת ביורוליג.

טיוס יקבל באוניקס כפול ממה שמכבי הייתה מוכנה לשלם לו.

יש הבדל בין כמות הקבוצות והשכר שהוצא לכל שחקן
arie85

הודעהעל ידי Jack55 » 15 יולי 2019, 13:41

אלכס טיוס: "רציתי לסיים כאן את הקריירה, אבל מכבי התחמקה ושיחקה משחקים"
"ההנהלה לא עשתה מספיק כדי שאשאר ולא הראתה שאכפת לה. במו"מ הם חושבים רק ביזנס, אין רגש, ולכן שחקנים כל הזמן באים והולכים. הם מדברים עם כולם ומשאירים אותם על אש קטנה. פניתי אליהם כשקיבלתי את ההצעה מקאזאן, והם רק אמרו 'קיבלת עיסקה טובה'". הסנטר העוזב בראיון
https://sports.walla.co.il/item/3247525

"כבר בתחילת העונה, באזור חודש דצמבר, הסוכן שלי פנה אליי וסיפר שמכבי תל אביב הציעה הצעה טובה להאריך את החוזה. שמחתי. הייתי בטוח שאנחנו די קרובים ושאחתום בקבוצה עוד לפני שהעונה תסתיים. אמרנו למכבי שאני רוצה לסיים כאן את הקריירה, אבל העונה נמשכה ונמשכה, והם התחילו להתחמק ולשחק משחקים. פתאום דיברו על חוזה לעונה אחת, לא נקבו במספר כשעלה נושא השכר, אמרו שהם לא יודעים מה יהיו החוקים בליגה, והם צריכים לבדוק מה עם הכסף. הם ידעו לאורך כל הדרך מה אני רוצה. אני מכיר את מכבי. כשהיא רוצה מישהו, היא יודעת מה לעשות. כשקיבלתי את ההצעה מקאזאן, פניתי להנהלה כדי לתת לה הזדמנות להשוות את ההצעה או לפחות לשפר אותה, אז האנשים שם פשוט בירכו אותי ואמרו לי 'קיבלת עיסקה טובה'".
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שמואל1 » 15 יולי 2019, 13:57

Jack55 כתב:אלכס טיוס: "רציתי לסיים כאן את הקריירה, אבל מכבי התחמקה ושיחקה משחקים"
"ההנהלה לא עשתה מספיק כדי שאשאר ולא הראתה שאכפת לה. במו"מ הם חושבים רק ביזנס, אין רגש, ולכן שחקנים כל הזמן באים והולכים. הם מדברים עם כולם ומשאירים אותם על אש קטנה. פניתי אליהם כשקיבלתי את ההצעה מקאזאן, והם רק אמרו 'קיבלת עיסקה טובה'". הסנטר העוזב בראיון

"כבר בתחילת העונה, באזור חודש דצמבר, הסוכן שלי פנה אליי וסיפר שמכבי תל אביב הציעה הצעה טובה להאריך את החוזה. שמחתי. הייתי בטוח שאנחנו די קרובים ושאחתום בקבוצה עוד לפני שהעונה תסתיים. אמרנו למכבי שאני רוצה לסיים כאן את הקריירה, אבל העונה נמשכה ונמשכה, והם התחילו להתחמק ולשחק משחקים. פתאום דיברו על חוזה לעונה אחת, לא נקבו במספר כשעלה נושא השכר, אמרו שהם לא יודעים מה יהיו החוקים בליגה, והם צריכים לבדוק מה עם הכסף. הם ידעו לאורך כל הדרך מה אני רוצה. אני מכיר את מכבי. כשהיא רוצה מישהו, היא יודעת מה לעשות. כשקיבלתי את ההצעה מקאזאן, פניתי להנהלה כדי לתת לה הזדמנות להשוות את ההצעה או לפחות לשפר אותה, אז האנשים שם פשוט בירכו אותי ואמרו לי 'קיבלת עיסקה טובה'".
איזה ביזיון.
לא פלא ששחקנים מעדיפים לא להגיע לכאן.
יכולת ניהול מו"מ ברמה של גן טרום חובה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 15 יולי 2019, 13:58

שמואל1 כתב:
Jack55 כתב:אלכס טיוס: "רציתי לסיים כאן את הקריירה, אבל מכבי התחמקה ושיחקה משחקים"

איזה ביזיון.
לא פלא ששחקנים מעדיפים לא להגיע לכאן.
יכולת ניהול מו"מ ברמה של גן טרום חובה.

דווקא נראה שהוא לא כאן כי לא רצו אותו בסכומים האלה, והפעם הם לגמרי צודקים.
A.Parker

הודעהעל ידי er79 » 15 יולי 2019, 14:12

שניכם צודקים. האמת איפשהו נעה מכאן לכאן. חרא של מועדון עם תקציב במבה ושחקן שלאורך שנים בא בדרישות וחשב שרואים בו אנדרייטד
er79

הודעהעל ידי yellowaura » 15 יולי 2019, 14:19

נראה לי שכרגע הביצים של ראשי מכבי רועדות.

בדכ כמו שטיוס אומר מכבי שומרים את כולם על אש נמוכה ונותנים הצעות נמוכות יחסית.
מלבד שחקנים שהם ממש רוצים.
הם מחפשים value כלכלי ולא רק מקצועיות ואחרי זה נתחשבן...
עכשיו נראה שהם יכולים להישאר בלי כלום..
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 15 יולי 2019, 15:29

הספורט הזה זה ביזנס, ימי הרומנטיקה תמו, טיוס הלל כי מבחינה עסקית הוא קיבל הצעה יותר טובה למכבי לא רצתה מבחינה עסקית להוציא עליו הרבה כסף

טיוס ממש לא רצה להישאר פה כי הוא כל כך מחובר לגופייה הצהובה, הוא רצה להישאר כי תל אביב הרבה יותר נוחה לו מרוסיה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 יולי 2019, 16:25

ממשיך עם ההתבכיינות שלו לכל מי שמוכן לשמוע
יאללה..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 18 יולי 2019, 16:37

Holiday_Armadillo כתב:ממשיך עם ההתבכיינות שלו לכל מי שמוכן לשמוע
יאללה..

משום מה קיבלתי את הרושם שאת אוהבת אותו
A.Parker

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 יולי 2019, 16:42

A.Parker כתב:
Holiday_Armadillo כתב:ממשיך עם ההתבכיינות שלו לכל מי שמוכן לשמוע
יאללה..

משום מה קיבלתי את הרושם שאת אוהבת אותו
אכן ''משום מה'', כי אמפתיה או סימפטיה מעולם לא היו הדברים הראשונים שהרגשתי בהקשר שלו
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 18 יולי 2019, 17:10

טיוס: מכבי ת"א לא רצתה אותי כמו שרציתי אותה

הסנטר שעזב לקאזאן סוגר חשבון בראיון ללא מעצורים ל-ONE: "חושבים רק ביזנס, העניין הכספי הכריע. חילופי המאמנים פגעו, גם השינויים במצבת השחקנים"
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 יולי 2019, 17:17

''העניין הכספי הכריע'' = מכבי לא רצו לשלם לי את מה שדרשתי למרות שאני כבר בן 31 וישבתי על חוזה גבוה כמה שנים שכבר לא מצדיק את עצמו
אם הוא לא היה מוכן להתפשר על חוזה יותר נמוך בשביל להישאר במכבי אז אולי גם הוא רק ביזנס? למה רק מכבי? ''מכבי לא רצתה אותי כמו שאני רציתי אותה'', ההמשך של המשפט ''כמו שאני רציתי אותה..אבל רק תמורת הסכום שביקשתי''

סיפור ליאור, בקיצור
מצא קבוצה אחרת שתשלם לו את מה שהוא רוצה? אין בעיה, אבל כולם אמרו שצריך להשאיר אותו בחצי מיליון מקסימום, כשזאת התקרה הכי גבוהה שאסור לעבור אותה, פתאום מכבי זונה, ההנהלה קרה וטיוס מסכן

אז לא
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 18 יולי 2019, 17:27

Holiday_Armadillo כתב:''העניין הכספי הכריע'' = מכבי לא רצו לשלם לי את מה שדרשתי למרות שאני כבר בן 31 וישבתי על חוזה גבוה כמה שנים שכבר לא מצדיק את עצמו
אם הוא לא היה מוכן להתפשר על חוזה יותר נמוך בשביל להישאר במכבי אז אולי גם הוא רק ביזנס? למה רק מכבי? ''מכבי לא רצתה אותי כמו שאני רציתי אותה'', ההמשך של המשפט ''כמו שאני רציתי אותה..אבל רק תמורת הסכום שביקשתי''

סיפור ליאור, בקיצור
מצא קבוצה אחרת שתשלם לו את מה שהוא רוצה? אין בעיה, אבל כולם אמרו שצריך להשאיר אותו בחצי מיליון מקסימום, כשזאת התקרה הכי גבוהה שאסור לעבור אותה, פתאום מכבי זונה, ההנהלה קרה וטיוס מסכן

אז לא
הוא נשמע פגוע בראיונות. אנחנו לא יודעים איך המו"מ התנהל.
לא פעם ראשונה ששחקנים עוזבים את מכבי ואחר כך מביעים חוסר שביעות בראיונות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 יולי 2019, 17:36

''הוא נשמע פגוע''
אוי אוי אוי
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמוליק » 18 יולי 2019, 17:48

Holiday_Armadillo כתב:''העניין הכספי הכריע'' = מכבי לא רצו לשלם לי את מה שדרשתי למרות שאני כבר בן 31 וישבתי על חוזה גבוה כמה שנים שכבר לא מצדיק את עצמו

סיפור ליאור, בקיצור

אז לא

:thumbup
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי שמואל1 » 18 יולי 2019, 18:03

Holiday_Armadillo כתב:''הוא נשמע פגוע''
אוי אוי אוי
חשוב לשמור על יחסים טובים עם שחקנים גם אחרי שהם עוזבים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 18 יולי 2019, 18:14

סיפור ליאור, בקיצור

אז לא

:like:
A.Parker

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 יולי 2019, 18:16

שמואל1 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:''הוא נשמע פגוע''
אוי אוי אוי
חשוב לשמור על יחסים טובים עם שחקנים גם אחרי שהם עוזבים.
למה?

הציעו לו הצעה, הוא רצה יותר ו''נפגע'' מזה שלא רצו לתת לו חוזה מנופח, מה היה צריך לעשות בשביל שלא ייעלב? ללטף לו את הקרחת? לספר לו סיפור לפני השינה? לקנות לו זר אכיל בזר4יו? סמל הוא לא ואף אחד לא פגע בציפור הנפש שלו
רצה להישאר בשמש של תל אביב, לא קיבל את החוזה שרצה, הלך לרוסיה, מספיק להוציא את העניין מפרופורציות

וזה שצ'יבוטה, שאם לא מכבי רגל היה משחק עכשיו בג'ונגלים של קונגו מדבר עכשיו בכל כלי תקשורתי שמכבי זונה והאוהדים גזעניים למרות שהכל שקר, זה גם אשמת המועדון?
זה שיוגב סיים חוזה והלך לירושלים ואמר ששם הוא קיבל את מה שלא היה במכבי כדי להתחנף לאוהדים האדומים, זה גם אשמת המועדון?
זה שיותם קיבל שיחרור בחינם משמעון כדי לקבל שידרוג בחו''ל ואז הלך לירושלים ולכלך על מכבי, זה גם אשמת המועדון?

השחקנים האלה לא תמימים, רובם זונות קהל שרוצים את החוזה הכי גבוה שאפשר, בדיוק כמו שהמועדון רוצה להשיג את העסקה הכי טובה בשבילו
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: felix_r, Google [Bot], אליאור ו־141 אורחים