המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

הקפטן הבא של מכבי ?

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

הפקטן הבא של מכבי ?

גיא פניני
18
44%
טל בורשטיין
21
51%
ליאור אליהו
2
5%
אחד מהזרים
0
אין הצבעות

סך הכול הצבעות : 41

Re: הקפטן הבא של מכבי ?

הודעהעל ידי jol9 » 22 יולי 2011, 07:13

שמוליק כתב:רק המחשבה לראות אותו עולה למגרש מטרידה. אם המשמעות שיקבל סרט היא יותר זמן ספסל, אני בעד.
טל לא מנהיג, לא סוחף, שחקן עבר ועבר זמנו. הדבר היחיד שעומד לזכות אברם גרנט הזה, היא היכולת לגרום להנהלה להחתים אותו כל פעם מחדש. קרי, יחסי אנוש (לימונד יחלוק גם על זה).
לצערי הוא יענאד את סרט הקפטן. ולא. אין טעות כתיב.

תגובה מקושקשת ומגעילה במיוחד. :throwup2
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 22 יולי 2011, 07:17

חביב אורנג'ד כתב:קודם כל, הטענות כאן לגבי בורשטיין מכוונות הרבה יותר כלפי ההתנהגות שלו ולא על יכולותיו המקצועיות.
שוב, גם דריק שארפ לא היה שחקן מבריק במיוחד בשנים האחרונות, אבל בכל זאת היה קונצנזוס לגבי מעמדו ותפקידו כקפטן.

בורשטיין הוא שחקן שלעולם לא ידע להתפשר, תמיד שם את טובותו האישית מעל טובת הקבוצה, תמיד הערים קשיים במו"מ עמו, תמיד דרש סכומי כסף גבוהים יותר מאשר אילו שהוצעו לו (וכמעט תמיד קיבל את שדרש) ולא אחת, יצא בהצהרות על כך שהוא שחקן דומיננטי וחשוב, ולעולם לא בלט ביתר צניעות.

גם העובדה שבורשטיין הוא השחקן הבכיר היחידי שעמד לעזוב את מכבי לטובת מגדל ירושליים, לא מוסיפה לו הרבה כבוד והערכה אצל האוהדים. כזכור, בקיץ של 2002 בורשטיין כבר סיכם עקרונית אצל דני קליין והיה נמצא של אחד מחתימה. רק התערבות ברגע האחרון של מכבי השאירה אותו אצלה (וכצפוי, מה שהכריע את לשון המוזניים, היה כסף).

הרבה אוהדים גם רואים את מעשיו של בורשטיין בשנים האחרונות ככפיות טובה. בורשטיין זכה להרבה כבוד והערכה ממכבי ואוהדיה, גם כאשר היה פצוע ולא יכל לשחק. מכבי המשיכה לשלם לטל משכורת גם כאשר ברמה התיאורטית, הוא לא יכל לתרום מבחינה מקצועית וזאת מבלי בכלל לציין שבאותם שנים בורשטיין היה אחד השחקנים הישראלים היקרים ביותר שיש (ולמעשה, הוא עדיין כזה).
הדבר הגיע לשיאו בקיץ הקודם כאשר בורשטיין דרש ממכבי סכום של כמיליון דולר ברוטו לעונה ולא היה מוכן להתפשר. מכבי הציעה לו חצי מהסכום ואף היתה מוכנה לשפר את ההצעה, אך הפערים היו כה גדולים, שבורשטיין חתך את המו"מ מהר וחיפש קבוצה אחרת.
מה קרה בסוף? בורשטיין חתם בקבוצה בינונית (שבכלל לא משחקת ביורוליג) עבור סכום שהיה גם הוא רחוק מאוד מאשר הדרישות שהוא העמיד למכבי. למעשה, ההצעה של פאונלאברדה לא היתה גבוהה בהרבה מזאת שהיתה לטל ממכבי, אבל כנראה שגם סכומים קטנים הם משמעותיים מאוד בעיניו.

בכל מקרה, כל מה שכתבתי בפיסקאות הקודמת הוא לגיטמי לחלוטין. כל אדם צריך לדאוג לאינטרסים שלו וזה טבעי לגמרי להיות מונע מכסף.
יותר מזה, אני חושב שכולנו יכולים ללמוד מבורשטיין כיצד ניתן לקדם קריירה וכיצד ניתן להשתכר בסכומים נאים ביותר, גם כשאין הרבה כשרון והיכולת המקצועית אינה נוסקת לשמיים.
אבל, כאשר מסתכלים על התמונה הגדולה, ובוחנים את בורשטיין בפרמטרים של צניעות, מסירות ונאמנות לקבוצה, מצטיירת לגביו תמונה מאוד עגומה.
טבעי מאוד שאוהדים יסלדו מהתנהלתו של בורשטיין ויסתייגו ממנויו לקפטן. שוב, אין כאן שום דבר הקשור ליכולת מקצועית, אלא על ההתנהלות אישית ואופי.

לגבי מה שכתבת על לימונד, אני באמת לא מבין מה הקשר בין הנסיון של לימונד, לבין זה שהוא נמצא ביחסים לא טובים עם בורשטיין.
אם לימונד היה שחקן יותר מנוסה, אז זה היה הופך את הדברים ליותר אמיתיים? אם בורשטיין היה נמצא ביחסים לא טובים עם שחקן כמו פארקר, אז כן היית מאמינה שזה נכון?
אני גם לא יודע מאיפה המידע לפיו בורשטיין הוא שחקן שעוזר לשחקנים זרים. אני מעולם לא שמעתי על כך ואני גם לא חושב שבכלל ניתן לברר זאת.

הכל נכון פחות או יותר, אבל עדיין, מדובר בשחקן מכבי, שתרם הרבה למועדון, ואפשר וצריך לכבד אותו יותר, בטח כל עוד הוא עדיין במועדון.

רק על ההופעות שלו במשחקים הגדולים בליגה המקומית בשנים האחרונות, מגיע לו קצת יותר קרדיט.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 22 יולי 2011, 07:24

עוד מועמד לגיטימי שמשום מה לא מדברים עליו הוא דייויד בלו.
אני מאוד מכבד את הדרך שדייויד עשה בשנים האחרונות, וראוי לפחות שיהיה מועמד. גם מקצועית הוא שחקן מאוד מאוד חשוב ודומיננטי,
וברור שתפקיד הקפטן יכול לעשות לו פלאים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 22 יולי 2011, 07:37

דייויד עשה דרך ארוכה מאז שהוא הגיע לפה כמתאזרח אפאטי ב-2002 שמה שבראש שלו זה להגיע ל-NBA(לא דבר רע, אגב) אבל הוא לא דמות שמתאים לה להיות קפטן. הוא לא מנהיג. חוץ מזה, יש לי תקווה קטנה שסרט הקפטן יהיה מחייב עבור טל והוא יפסיק להשליך אבטיחים מחוץ לקשת. 5 מ-24 לשלוש בעונת יורוליג אמור לבייש מקצוען כמוהו.
שחף

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 22 יולי 2011, 08:26

יוני, אני מסכים ואני גם מעריך שבורשטיין אכן יהיה הקפטן הבא.
בפוסט הקודם פשוט הסברתי מדוע לדעתי ישנה סלידה אצל חלק מאוהדים מבורשטיין, ומדוע קיימת הסתייגות ממינויו לקפטן.
כמובן שהשימוש בשפה נלוזה ועלבונות הוא דבר מיותר לחלוטין ואיפלו מבזה.

אגב, אני מסכים איתך לגבי דיויד בלו.
שחקן ותיק שהשנה הפך לשחקן משמעות מאוד ולדעתי, אחד השחקנים המשלימים הטובים ביותר ביורוליג.
נוסף על כך, בלו הפך העונה למעין שחקן נשמה ומנהיג שקט.
לדעתי, גם הוא מתאים להיות קפטן.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי refael » 22 יולי 2011, 11:48

תמונה
refael

הודעהעל ידי חנו'ש » 22 יולי 2011, 12:22

אני לא מבינה למה צריך להיות בחירה בין בורשטיין לפניני?
הרי פניני יהיה הקפטן ביום מן הימים, זה כמעט ברור לכולנו.
אבל עכשיו זה לא הזמן בשבילו אלא בשביל בורשטיין.
אם יתנו לפניני את הסרט על חשבונו של טל, זה סתם ייפגע ויעליב את טל.
אבל אם יתנו לטל את הסרט, אף אחד לא ייפגע ולא יהיה עלבון לאף אחד, כי פניני בטח שלא ייפגע מזה (ובטח גם הוא מבין שביום מן הימים הוא יקבל את התפקיד).

לתת לטל את התפקיד זה הדבר הנכון והראוי שבנוסף גם יוציא את כולם מרוצים וישמור על רוח טובה בקבוצה.

אין לאף אחד מה לדאוג לגבי פניני, הוא כבר יהיה הקפטן מתישהו, רק קצת סבלנות.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי שמוליק » 22 יולי 2011, 14:48

jol9 כתב:
שמוליק כתב:רק המחשבה לראות אותו עולה למגרש מטרידה. אם המשמעות שיקבל סרט היא יותר זמן ספסל, אני בעד.
טל לא מנהיג, לא סוחף, שחקן עבר ועבר זמנו. הדבר היחיד שעומד לזכות אברם גרנט הזה, היא היכולת לגרום להנהלה להחתים אותו כל פעם מחדש. קרי, יחסי אנוש (לימונד יחלוק גם על זה).

מודה בהכנעה שהיא מגעילה במיוחד. מקושקשת? בוא נבדוק:
עבורי, בורשטיין הוא לא השחקן האחרון בקבוצה שהייתי רוצה לראות על הפרקט. לא הייתי רוצה לראותו כלל.
יעלו הבחירים, המשלימים, הפרוספקטים, נערי הפוסטר וכשלא אשים לב, אנקר, הלום שיכר, שיעלו אותו.
אם היה סקר: "מבין החתומים כעת, מי השחקן אותו היית מחליף בפליט מגידו /מורן רוט/לנסברג"?
היית מקבל ניצחון גורף לבורשטיין אפילו על פני האופציה: "NON OF THE ABOVE"
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי jol9 » 22 יולי 2011, 15:11

שמוליק כתב:
jol9 כתב:

מודה בהכנעה שהיא מגעילה במיוחד. מקושקשת? בוא נבדוק:
עבורי, בורשטיין הוא לא השחקן האחרון בקבוצה שהייתי רוצה לראות על הפרקט. לא הייתי רוצה לראותו כלל.
יעלו הבחירים, המשלימים, הפרוספקטים, נערי הפוסטר וכשלא אשים לב, אנקר, הלום שיכר, שיעלו אותו.
אם היה סקר: "מבין החתומים כעת, מי השחקן אותו היית מחליף בפליט מגידו /מורן רוט/לנסברג"?
היית מקבל ניצחון גורף לבורשטיין אפילו על פני האופציה: "NON OF THE ABOVE"

בסדר גמור, אבל עדיין מדובר בשחקן של מכבי ובפורום אוהדי הקבוצה רצוי לשמור על כבודו. מבחינה מקצועית אני מסכים בערך, כי אני עדיין זוכר את המשחקים הטובים שלו במעמדים החשובים
בליגה המקומית.
ביורוליג אני מסכים שאין לו ממש מה לתרום.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי itay92 » 22 יולי 2011, 16:24

רק בורשטיין,ולא אף אחד אחר.
itay92

הודעהעל ידי where is the love? » 22 יולי 2011, 19:09

מי מחליט על מי יהיה קפטן ?
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 22 יולי 2011, 20:43

where is the love? כתב:מי מחליט על מי יהיה קפטן ?

ההנהלה, והיא תבחר בבורשטיין.
לבורשטיין יש לובי חזק מאוד בקרב ההנהלה בדמותו של גור שלף, שגם סלל את שובו של בורטשיין למועודון.
כמו שזה נראה עכשיו, צריך לקרות דבר מאוד מפתיע בכדי שבורשטיין לא יקבל את סרט הקפטן (או הפקטן כמו שכתוב בסקר).
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי Mta_atic » 07 אוגוסט 2011, 18:04

חילוקי דעות בהנהלה לגבי זהות הקפטן.
נשקלת האפשרות למנות גם את פניני וגם את בורשטיין (=טעות פטאלית).

http://sports.walla.co.il/?w=/7/1848272
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 07 אוגוסט 2011, 18:08

Mta_atic כתב:חילוקי דעות בהנהלה לגבי זהות הקפטן.

אני לא יודעת עד כמה אנשים שמים לב לספסל של מכבי במשחקים..
אני לרוב רואה משחקים של מכבי במחשב לפחות פעמיים-שלוש אחרי שהם משודרים וזה ממש יפה לראות את פניני..הוא פשוט למד משארפ איך להיות מוטיבטור מהספסל..
הוא כל הזמן קם אחרי מהלך יפה,מצביע על השחקן שגם מגיע לו קרדיט על אסיסט או חסימה יפה(כמו שהצוות המקצועי עושה)הוא קופץ על שחקנים,הוא קופץ מהספסל ונותן הוראות..

אני לא אומרת שכולם יסכימו עם זה שהוא יהיה קפטן אחרי שנתיים בקבוצה..אבל מבחינה מנהיגותית הוא כבר מתחיל לקלוט את העניין..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 07 אוגוסט 2011, 18:11

מה זה השטויות האלה עכשיו? לא נראה לי רציני בכלל.
למה למנות את פניני שעוד יקבל בעתיד את ההזדמנות שלו להיות קפטן כבר עכשיו רק כי מישהו חבר סבלנות?
בטח סתם עוד בולשיט של וואלה, בדיוק כמו שבראין רוברטס אשכרה היה מועמד למכבי, כאילו באמת בלאט היה מעוניין בשחקן חסר כל כישרון אבל מכבי לא הצליחה להיאבק עליו אל מול באמברג האימתנית....
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 07 אוגוסט 2011, 18:14

חנו'ש כתב:

למה למנות את פניני שעוד יקבל בעתיד את ההזדמנות שלו להיות קפטן כבר עכשיו רק כי מישהו חבר סבלנות?

אם יש משהו שמפחיד אותי בהפיכת בורשטיין לקפטן זה שנצטרך להיתקע איתו מעבר לחוזה שבו הוא מחזיק עכשיו..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 07 אוגוסט 2011, 18:41

Holiday_Armadillo כתב:
חנו'ש כתב:

אם יש משהו שמפחיד אותי בהפיכת בורשטיין לקפטן זה שנצטרך להיתקע איתו מעבר לחוזה שבו הוא מחזיק עכשיו..

לא נראה לי שזה יקרה, דריק אומנם היה מקרה מיוחד אבל חוץ ממנו מכבי לרוב ידעה יפה מאוד להיפרד גם מהקפטנים שלה ברגע שכבר הפסיקו להיות מועילים עבורה.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 07 אוגוסט 2011, 18:43

לא היה כבר מקרה של CO-CAPTAINS? זכור לי משהו..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי er79 » 07 אוגוסט 2011, 18:46

עוד עננת פוקים עבשה של וואלה. היה רק צריך לקרוא את הפסקה האחרונה בכתבה, שבלאט רצה את בריאן רוברטס, אקס הגליל, כדי להבין שורד כהן וחבריה ממשיכים לקחת פטריות הזיה. אני מאמין שבורשטיין יהיה הקפטן, ולאחריו ימונה פניני.
er79

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 07 אוגוסט 2011, 18:56

אני חוזר על מה שכתבתי בפוסטים קודמים.
קפטן הוא שחקן שחייב להתלבש למשחקים. בורשטיין, ככל הנראה, לא יתלבש למשחקי היורוליג וכל עוד פארמר ישחק כאן, אפשר אפילו להסתכל על כך כעובדה.
אם מכבי תבחר בבורשטיין כקפטן, היא תצטרך לבחור בשחקן אחר שישמש כקפטן במשחקי היורוליג (במידה ובורשטיין באמת לא יתלבש).

בלי קשר, לדעתי זה די מיותר לבחור קפטן שאינו מסוגל לתרום תרומה משמעותית בפן המקצועי וגם ככה, לא צפוי לכהן בתפקיד יותר משנתיים.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Gevaudan, Google Adsense [Bot] ו־39 אורחים