המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

הקפטן הבא של מכבי ?

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

הפקטן הבא של מכבי ?

גיא פניני
18
44%
טל בורשטיין
21
51%
ליאור אליהו
2
5%
אחד מהזרים
0
אין הצבעות

סך הכול הצבעות : 41

הקפטן הבא של מכבי ?

הודעהעל ידי refael » 20 יולי 2011, 16:34

הפקטן הבא של מכבי יהיה ?
תמונה
refael

Re: הקפטן הבא של מכבי ?

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 20 יולי 2011, 16:35

לצערי,אין ספק שזה יהיה בורשטיין..
אבל אני מקווה שזה יהיה רק עד שהחוזה שלו ייגמר ואז ייתנו לפניני
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 20 יולי 2011, 16:37

מן הסתם זה יהיה בורשטיין.
ברור שמקצועית הוא מיותר, אבל כל עוד הוא כאן, הוא מן הסתם יהיה הקפטן.

יש מצב להשאיר את דריק כקפטן למרות שכבר לא יהיה שחקן??? :roll:
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי מכביסט24 » 20 יולי 2011, 16:45

קצת כבוד לשחקן שהיה חלק חשוב מאוד בכל אחת מאליפויות אירופה האחרונות שלכם.. אני לא מבין את העליהום שטל מקבל מהרגע שהוא הציג עונה אחת חלשה.. כבר שכחו לבנאדם הכל!!! הפורום הזה מדהים אותי באינפנטיליות לפעמים..
אין לי ספק שהוא יהיה הקפטן, מגיע לו. הזמן של פניני יגיע, אבל קודם כל ראוי לכבד את טל. זה המינימום.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי rc4991 » 20 יולי 2011, 17:05

חנו'ש כתב:מן הסתם זה יהיה בורשטיין.
ברור שמקצועית הוא מיותר, אבל כל עוד הוא כאן, הוא מן הסתם יהיה הקפטן.

יש מצב להשאיר את דריק כקפטן למרות שכבר לא יהיה שחקן??? :roll:

לא להאמין איך אנחנו מקווים שלמרות הפרישה הוא עדיין יעשה את הדברים שאנחנו כל כך אוהבים..
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי er79 » 20 יולי 2011, 17:10

אני מניח שזה יהיה בורשטיין, אבל פניני בהחלט מוכיח שהוא יהיה ראוי לכך מיד אחריו.
er79

הודעהעל ידי Chen » 20 יולי 2011, 17:12

חושב שבורשטיין, רוצה שפניני.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Chen

הודעהעל ידי where is the love? » 20 יולי 2011, 17:44

Chen כתב:חושב שבורשטיין, רוצה שפניני.

+1
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי Mta_atic » 20 יולי 2011, 18:07

בורשטיין. עם כל הכבוד, לשאר השחקנים בקבוצה יש קילומטרז׳ לא קטן לשרוף כדי להגיע להישגים שטל הגיע אליהם עם מכבי, ובלי שום קשר ליכולת שלו אז או עכשיו. נכון-החוזה של טל מכביד והוא לא בדיוק תורם משהו כעת, אבל זה החוב הקטן של המועדון לשחקן הזה.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 20 יולי 2011, 18:12

לטל מגיע. אני חושב שלא צריך להיטפל אליו. אחרי הכל הוא שחקן מכבי כבר המון המון שנים. הפציעה שלו היתה במכבי וזאת כמובן לא אשמתו שהוא נהיה שחקן פחות טוב
בעקבותיה.

הוא יהיה הקפטן וזה בסדר גמור.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yiffy » 20 יולי 2011, 18:15

יש אינטרס לתת את זה לפניני, כדי להפוך אותו לסוג של סמל ולגרום לו לרצות להישאר עוד הרבה, אבל לבורשטיין מגיע ובורשטיין גם יקבל.
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי שחף » 20 יולי 2011, 18:29

אני מניח שכשהחוזה של בורשטיין יסתיים הקפטן הבא יהיה פניני. כרגע לתת לשחקן שנמצא במועדון שנתיים(אני לא מחשיב את הנוער) קפטן זה קצת יותר מידי. שלא לדבר על זה שטל נמצא פה מתחילת העשור הקודם ומגיע לו קצת כבוד.
שחף

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 20 יולי 2011, 19:14

הלוואי ודויד בלו עד שיפרוש אחר כן פניני
אבל אין ספק שבורשטיין יקבל
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 20 יולי 2011, 19:37

מכביסט26 כתב:קצת כבוד לשחקן שהיה חלק חשוב מאוד בכל אחת מאליפויות אירופה האחרונות שלכם.. אני לא מבין את העליהום שטל מקבל מהרגע שהוא הציג עונה אחת חלשה.. כבר שכחו לבנאדם הכל!!! הפורום הזה מדהים אותי באינפנטיליות לפעמים..
אין לי ספק שהוא יהיה הקפטן, מגיע לו. הזמן של פניני יגיע, אבל קודם כל ראוי לכבד את טל. זה המינימום.

עונה אחת חלשה?!?!?? :eek מה עם שלוש עונות מלאות בהן בורשטיין בכלל לא היה פקטור במכבי? העונה הנוכחית, עוד היתה יחסית סבירה... כנראה שבאמת לאנשים כאן יש זכרון קצר.

בכל מקרה, לתרומה המקצועית אין בכלל קשר למינוי קפטן. הנה, אפילו דריק לא הבריק כל-כך בעונות האחרונות ובכל זאת היה קונזנוס שלם בקרב האוהדים וההנהלה, שאין ראוי מדריק להיות הקפטן.

קפטן לא צריך להיות שחקן שקולע הרבה נקודות או כזה שמציג בכל יום נתון הצגות מדהימות (למרות שזה בהחלט בונוס). קפטן הוא שחקן המזוה עם המועדון ואחד ששם את טובת הקבוצה מעל טובותו האישית. קפטן הוא גם שחקן שבד"כ, לא מקבל (וגם לא דורש) סכומיי כסף גדולים והוא בד"כ גם שחקן שגדל או פורש במועדון ולא כזה שעוזב וחוזר.
בורשטיין הוא בפירוש לא שחקן שעונה על ההגדרות האילו, אך לדאבוני, הוא ימונה לקפטן הבא. הפקטור המשמעותי ביותר עבור ההנהלה בבחירת הקפטן הוא ותק ובזה, אין לבורשטיין מתחרים (ובאמת, שאי-אפשר לקחת ממנו את מה שהוא כבר עשה).

אגב, ישנה בעיה נוספת במינויו של בורשטיין לקפטן. קפטן הוא שחקן שמחוייב להתלבש למשחקים, וביורוליג, בורשטיין בכלל לא צפוי להתלבש.
גם אם מכבי תמנה את בורשטיין לקפטן, מישהו אחר יצטרך לתפקד כקפטן במשחקי היורוליג.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yzafrir » 21 יולי 2011, 02:56

חביב אורנג'ד כתב:
מכביסט26 כתב:קצת כבוד לשחקן שהיה חלק חשוב מאוד בכל אחת מאליפויות אירופה האחרונות שלכם.. אני לא מבין את העליהום שטל מקבל מהרגע שהוא הציג עונה אחת חלשה.. כבר שכחו לבנאדם הכל!!! הפורום הזה מדהים אותי באינפנטיליות לפעמים..

עונה אחת חלשה?!?!?? :eek מה עם שלוש עונות מלאות בהן בורשטיין בכלל לא היה פקטור במכבי? העונה הנוכחית, עוד היתה יחסית סבירה... כנראה שבאמת לאנשים כאן יש זכרון קצר.

בכל מקרה, לתרומה המקצועית אין בכלל קשר למינוי קפטן. הנה, אפילו דריק לא הבריק כל-כך בעונות האחרונות ובכל זאת היה קונזנוס שלם בקרב האוהדים וההנהלה, שאין ראוי מדריק להיות הקפטן.

קפטן לא צריך להיות שחקן שקולע הרבה נקודות או כזה שמציג בכל יום נתון הצגות מדהימות (למרות שזה בהחלט בונוס). קפטן הוא שחקן המזוה עם המועדון ואחד ששם את טובת הקבוצה מעל טובותו האישית. קפטן הוא גם שחקן שבד"כ, לא מקבל (וגם לא דורש) סכומיי כסף גדולים והוא בד"כ גם שחקן שגדל או פורש במועדון ולא כזה שעוזב וחוזר.
בורשטיין הוא בפירוש לא שחקן שעונה על ההגדרות האילו, אך לדאבוני, הוא ימונה לקפטן הבא. הפקטור המשמעותי ביותר עבור ההנהלה בבחירת הקפטן הוא ותק ובזה, אין לבורשטיין מתחרים (ובאמת, שאי-אפשר לקחת ממנו את מה שהוא כבר עשה).

אגב, ישנה בעיה נוספת במינויו של בורשטיין לקפטן. קפטן הוא שחקן שמחוייב להתלבש למשחקים, וביורוליג, בורשטיין בכלל לא צפוי להתלבש.
גם אם מכבי תמנה את בורשטיין לקפטן, מישהו אחר יצטרך לתפקד כקפטן במשחקי היורוליג.

קפטן הוא זה שההנהלה ממנה אותו לקפטן....
תפסיק ליצור כל מיני תאוריות על מי צריך להיות קפטן....
אבי נימני בכדורגל הרוויח הכי הרבה בקבוצה וגם האישיות שלו שנוייה במחלוקת אבל הוא היה קפטן וסמל בקבוצה . לעומת זאת העונה השנה מינו את ברק יצחקי לקפטן (שחקן שעוד לא קרע זוג נעליים במכבי) ואתה רואה שלמישהו זה מפריע ?
גם במכבי לאורך השנים הקפטנים לא היו השחקנים שהרוויחו הכי מעט אלא הוותיקים שתרמו הכי הרבה למועדון או אלו שהפכו להיות מאוד מזוהים עם הקבוצה . קפטן גם יכול להיות הכוכב של הקבוצה וקפטן לא חייב להיות שחקן שגדל בקבוצה (נדב לא גדל במכבי ועוד גדולים ורבים אחרים..)
אין חוקים בדבר הזה .
כרגע טל צריך להיות הקפטן ואחריו פניני , אין פה שאלה בכלל
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 21 יולי 2011, 10:33

שוב, לדאבוני, בורשטיין היהי הקפטן. הוא כנראה לא יחשק הרבה ואף לא יתלבש לרוב משחקי היורוליג, אבל הוא יהיה קפטן של מכבי.
אני לא מוצא את בורשטיין מתאים לתפקיד הזה ולדעתי, יווצר מצב אבסרודי בו יהיה קפטן שבקושי ישחק וגם בקושי יחזיק בתפקיד (לכל היותר יהיה קפטן לתקופה של שנתיים), אבל זה מה שנקבל.

בכל מקרה, אני לא מבין מאיפה הגיעה ההשוואה לקבוצת הכדורגל (השוואה שלעניות דעתי, היא מאוד מעליבה), אבל אני מקווה מאוד שבקבוצת הכדורסל לא ישחקו שחקנים כמו אבי "עבריינימני".
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי שמוליק » 21 יולי 2011, 11:11

רק המחשבה לראות אותו עולה למגרש מטרידה. אם המשמעות שיקבל סרט היא יותר זמן ספסל, אני בעד.
טל לא מנהיג, לא סוחף, שחקן עבר ועבר זמנו. הדבר היחיד שעומד לזכות אברם גרנט הזה, היא היכולת לגרום להנהלה להחתים אותו כל פעם מחדש. קרי, יחסי אנוש (לימונד יחלוק גם על זה).
לצערי הוא יענאד את סרט הקפטן. ולא. אין טעות כתיב.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 יולי 2011, 13:14

עם כל החיבה שלי לפניני זה קצת מוקדם בשבילו להיות קפטן, לכן בורשטיין היא הבחירה הטבעית.

חוץ מזה זה נושא די שולי שמוציא אמוציות לחינם. הרי ברור שאין כרגע דמות וותיקה שהיא בקונסנזוס ולכן הולכים על הסנייוריטי כמו בבית המשפט
העליון.
שיהיה בורשטיין, לא איזו טרגדיה.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי Yaeli » 21 יולי 2011, 19:23

שמוליק כתב:רק המחשבה לראות אותו עולה למגרש מטרידה. אם המשמעות שיקבל סרט היא יותר זמן ספסל, אני בעד.
טל לא מנהיג, לא סוחף, שחקן עבר ועבר זמנו. הדבר היחיד שעומד לזכות אברם גרנט הזה, היא היכולת לגרום להנהלה להחתים אותו כל פעם מחדש. קרי, יחסי אנוש (לימונד יחלוק גם על זה).
לצערי הוא יענאד את סרט הקפטן. ולא. אין טעות כתיב.

אפשר לא לאהוב את בורשטיין כשחקן, לא להעריך אותו אפילו, אבל מפה ועד ההתבטאות המגעילה למדי הזאת הדרך ארוכה. מאחורי טל בורשטיין השחקן עומד גם בן-אדם, ואפשר לנהוג בצורה קצת יותר מכובדת, ולדבר בשפה נורמלית, כלום לא קרה, לא צריך להוריד את רמת הפורום לתת רמה. במיוחד שמדובר בשחקן מכבי ולא באויב.

מעבר לכך, עד כמה שזכור לי, הזרים של מכבי מהעונה החולפת, דווקא דיברו על טל בורשטיין כאחד המסייעים ביותר להתאקלמות ואחד המנהיגים של הקבוצה.
כיוון שלא אתה ולא אני נמצאים יום-יום באימונים, בנסיעות ובמשחקים, אנו לא בדיוק יכולים לקבוע על טיב המנהיגות שלו. מי שכן יכול, אלו השחקנים וההנהלה.

בנוגע ליחסי אנוש, בכל השנים הארוכות מאוד של בורשטיין במכבי, לא היתה אפילו תלונה אחת עליו, חוץ מבחור ששמו הוא רביב לימונד, שלא השיג אפילו מאית ממה שבורשטיין השיג בקריירה, ובעיניי בשלב זה מי שמצטייר כבעל יחסי אנוש בעייתיים זה דווקא לימונד. מה גם שהוא התלונן על השכר של בורשטיין ולחלוטין לא על ההתנהגות שלו.

בקיצור, משום מה יצא לי להגן על בורשטיין, למרות שבעצם מה שהתכוונתי להגיד זה, שלפעמים קל להתחבא מאחורי מקלדת ולשחק אותה גבר-גבר, במציאות כולנו בני-אדם שווים, ואפשר ואפילו מומלץ להתייחס בכבוד הראוי לכל אדם.
Yaeli

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 22 יולי 2011, 05:02

קודם כל, הטענות כאן לגבי בורשטיין מכוונות הרבה יותר כלפי ההתנהגות שלו ולא על יכולותיו המקצועיות.
שוב, גם דריק שארפ לא היה שחקן מבריק במיוחד בשנים האחרונות, אבל בכל זאת היה קונצנזוס לגבי מעמדו ותפקידו כקפטן.

בורשטיין הוא שחקן שלעולם לא ידע להתפשר, תמיד שם את טובותו האישית מעל טובת הקבוצה, תמיד הערים קשיים במו"מ עמו, תמיד דרש סכומי כסף גבוהים יותר מאשר אילו שהוצעו לו (וכמעט תמיד קיבל את שדרש) ולא אחת, יצא בהצהרות על כך שהוא שחקן דומיננטי וחשוב, ולעולם לא בלט ביתר צניעות.

גם העובדה שבורשטיין הוא השחקן הבכיר היחידי שעמד לעזוב את מכבי לטובת מגדל ירושליים, לא מוסיפה לו הרבה כבוד והערכה אצל האוהדים. כזכור, בקיץ של 2002 בורשטיין כבר סיכם עקרונית אצל דני קליין והיה נמצא של אחד מחתימה. רק התערבות ברגע האחרון של מכבי השאירה אותו אצלה (וכצפוי, מה שהכריע את לשון המוזניים, היה כסף).

הרבה אוהדים גם רואים את מעשיו של בורשטיין בשנים האחרונות ככפיות טובה. בורשטיין זכה להרבה כבוד והערכה ממכבי ואוהדיה, גם כאשר היה פצוע ולא יכל לשחק. מכבי המשיכה לשלם לטל משכורת גם כאשר ברמה התיאורטית, הוא לא יכל לתרום מבחינה מקצועית וזאת מבלי בכלל לציין שבאותם שנים בורשטיין היה אחד השחקנים הישראלים היקרים ביותר שיש (ולמעשה, הוא עדיין כזה).
הדבר הגיע לשיאו בקיץ הקודם כאשר בורשטיין דרש ממכבי סכום של כמיליון דולר ברוטו לעונה ולא היה מוכן להתפשר. מכבי הציעה לו חצי מהסכום ואף היתה מוכנה לשפר את ההצעה, אך הפערים היו כה גדולים, שבורשטיין חתך את המו"מ מהר וחיפש קבוצה אחרת.
מה קרה בסוף? בורשטיין חתם בקבוצה בינונית (שבכלל לא משחקת ביורוליג) עבור סכום שהיה גם הוא רחוק מאוד מאשר הדרישות שהוא העמיד למכבי. למעשה, ההצעה של פאונלאברדה לא היתה גבוהה בהרבה מזאת שהיתה לטל ממכבי, אבל כנראה שגם סכומים קטנים הם משמעותיים מאוד בעיניו.

בכל מקרה, כל מה שכתבתי בפיסקאות הקודמת הוא לגיטמי לחלוטין. כל אדם צריך לדאוג לאינטרסים שלו וזה טבעי לגמרי להיות מונע מכסף.
יותר מזה, אני חושב שכולנו יכולים ללמוד מבורשטיין כיצד ניתן לקדם קריירה וכיצד ניתן להשתכר בסכומים נאים ביותר, גם כשאין הרבה כשרון והיכולת המקצועית אינה נוסקת לשמיים.
אבל, כאשר מסתכלים על התמונה הגדולה, ובוחנים את בורשטיין בפרמטרים של צניעות, מסירות ונאמנות לקבוצה, מצטיירת לגביו תמונה מאוד עגומה.
טבעי מאוד שאוהדים יסלדו מהתנהלתו של בורשטיין ויסתייגו ממנויו לקפטן. שוב, אין כאן שום דבר הקשור ליכולת מקצועית, אלא על ההתנהלות אישית ואופי.

לגבי מה שכתבת על לימונד, אני באמת לא מבין מה הקשר בין הנסיון של לימונד, לבין זה שהוא נמצא ביחסים לא טובים עם בורשטיין.
אם לימונד היה שחקן יותר מנוסה, אז זה היה הופך את הדברים ליותר אמיתיים? אם בורשטיין היה נמצא ביחסים לא טובים עם שחקן כמו פארקר, אז כן היית מאמינה שזה נכון?
אני גם לא יודע מאיפה המידע לפיו בורשטיין הוא שחקן שעוזר לשחקנים זרים. אני מעולם לא שמעתי על כך ואני גם לא חושב שבכלל ניתן לברר זאת.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Gevaudan, Google [Bot] ו־142 אורחים