המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

דני אבדיה - דראפט 2020

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דני אבדיה חתם במכבי ל-6 שנים

הודעהעל ידי גיא » 20 אוקטובר 2019, 23:53

אני יודע שגם האוזמן לא מחזיק ממנו כשחקן שצריך לבנות עליו ביורוליג כרגע. However... אני לא מסכים.

ממה שראיתי הוא זז עם הרגלים יפה בהגנה. והוא נחוש וסבלני. הוא גם קבוצתי מאוד. האסיסט שלו לוולטרס היה בזמן, בשטף של המשחק, לא אגואיסטי. פתאום גם חטיפה לדאנק. שלושת הישראלים זוסמן כספי והוא הם המובילים בכוון של כדורסל הקבוצתי במכבי.
גיא

הודעהעל ידי Ran222 » 21 אוקטובר 2019, 14:39

felix_r כתב:
A.Parker כתב:מזל שההגנה הגרועה שלו מתבטאת בהסתבכות בעבירות, אחרת היינו סובלים אותו עוד דקות

אתה שוב מדבר בלי קשר למציאות! דני שומר טוב מאוד. הוא גם הריבאונדר הכי טוב בקבוצה! אז די לבלבל את המוח!

אני חולק עליך, לדעתי נכון להיום הוא שומר בינוני ומטה (וזה בסדר, יש לו זמן לעבוד על זה).

יש כאן גם אלמנט פסיכולוגי שקצת "מייפה" את הרושם שהוא משאיר בהגנה.

בגלל ההייפ סביבו, אני חושב שלרובנו יש את הנטייה לעקוב אחריו בזום אין כשהוא על הפרקט.
ובשילוב עם התזזיתיות שלו והחוש הטוב לריבאונד הגנה, זה נראה שהוא שומר טוב.

אבל כשבוחנים את זה לעומק, מול בלגרד הוא שמר לא טוב בכלל. פרפרגולו עשה עליו סלים ללא הפסקה כדאבדיה לא מצליח בכלל להזיז אותו טיפה לאיזורים לא נוחים או לזריקות קשות, הוא היה איטי בחיפויים בהגנה ולא תמיד נע בטבעיות לאיזור בו הוא צריך להיות.

ולמרות זאת, סה"כ אם היינו רואים איזה תואם אבדיה בריאל או ברסה בן 18 שמשחק 10-15 דקות ביורוליג ולחלוטין נראה "שייך" לרמות האלו (חאברינס, חזוניה, סאריץ לדוגמא,) גם אם רק ברמת המימוש החלקי מאד של הפוטנציאל- היינו שואלים "למה מכבי לא מוצאת דקות לצעירים".
Ran222

הודעהעל ידי שמוליק » 21 אוקטובר 2019, 16:42

Ran222 כתב:
felix_r כתב:
A.Parker כתב:מזל שההגנה הגרועה שלו מתבטאת בהסתבכות בעבירות, אחרת היינו סובלים אותו עוד דקות

אתה שוב מדבר בלי קשר למציאות! דני שומר טוב מאוד. הוא גם הריבאונדר הכי טוב בקבוצה! אז די לבלבל את המוח!

אני חולק עליך, לדעתי נכון להיום הוא שומר בינוני ומטה (וזה בסדר, יש לו זמן לעבוד על זה).

בגלל ההייפ סביבו, אני חושב שלרובנו יש את הנטייה לעקוב אחריו בזום אין כשהוא על הפרקט.

אבל כשבוחנים את זה לעומק, מול בלגרד הוא שמר לא טוב בכלל. פרפרגולו עשה עליו סלים ללא הפסקה כדאבדיה לא מצליח בכלל להזיז אותו טיפה לאיזורים לא נוחים או לזריקות קשות, הוא היה איטי בחיפויים בהגנה ולא תמיד נע בטבעיות לאיזור בו הוא צריך להיות.

ולמרות זאת, סה"כ אם היינו רואים איזה תואם אבדיה בריאל או ברסה בן 18 שמשחק 10-15 דקות ביורוליג ולחלוטין נראה "שייך" לרמות האלו (חאברינס, חזוניה, סאריץ לדוגמא,) גם אם רק ברמת המימוש החלקי מאד של הפוטנציאל- היינו שואלים "למה מכבי לא מוצאת דקות לצעירים".

לא הוגנת הטענה עם פרפגולו כי הוא היה ב ZONE מטורף. מעמדת הנקניקיות בהיכל הוא היה קולע באותו יום.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי felix_r » 21 אוקטובר 2019, 16:46

פרפרוגלו קלע יותר נקודות על כספי מאשר על אבדיה, אבל עזוב , מה להם ולמציאות.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי toja27 » 21 אוקטובר 2019, 17:01

גיא כתב:אני יודע שגם האוזמן לא מחזיק ממנו כשחקן שצריך לבנות עליו ביורוליג כרגע. However... אני לא מסכים.

ממה שראיתי הוא זז עם הרגלים יפה בהגנה. והוא נחוש וסבלני. הוא גם קבוצתי מאוד. האסיסט שלו לוולטרס היה בזמן, בשטף של המשחק, לא אגואיסטי. פתאום גם חטיפה לדאנק. שלושת הישראלים זוסמן כספי והוא הם המובילים בכוון של כדורסל הקבוצתי במכבי.

אותי מעניין לדעת, לו אבדיה ( ולצורך העניין גם זוסמן) לא היה צבר יליד ישראל, אז גם אז היו לך את אותן האבחנות המקצועויות, לא מדבר על סנטימנטליות, אבל האבחנות המקצועיות שיש לך עכשיו.
ממה שהצלחתי להתרשם עד כה - התשובה היא לא.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי גל גל » 21 אוקטובר 2019, 18:07

הבעיה היחידה שלי היא שמכבי משקיעים על אבדיה
ובתכלס שנה הבאה הוא כבר לא פה וכנראה לא יחזור בחיים

את הדקות שלו עדיף לתת לקולאירו שהוא הרבה יותר בשל ליורוליג

מכבי מקבלים כסף אם הוא נבחר בדראפט ?
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי MTAbasket » 21 אוקטובר 2019, 18:18

מלא
MTAbasket

הודעהעל ידי A.Parker » 21 אוקטובר 2019, 19:01

Ran222 כתב:
felix_r כתב:

מסכים, שמר זוועה בחמישי. היינו בחמש עשרה הפרש כשעצרנו אותם על איזה 4 נקודות, ומרגע שהוא עלה במקום זוס (החילוף היחיד באותן דקות) הכל התפרק בהגנה. פרפרוגלו חגג עליו ונכנס לזון בגלל ההגנה הדפוקה שלו.

ולגבי הנקודה השניה שלך...בינתיים הוא ממש ל נראה "שייך" אלא שחקן בעל כישרון. אני לא רואה שום סיבה שיקבל דקות, וגם אין לי בעיה שמכבי לא "תשביח" שחקנים צעירים (גם כאלה שלא עוזבים בעוד שנה לארה"ב)
A.Parker

הודעהעל ידי A.Parker » 21 אוקטובר 2019, 19:04

toja27 כתב:
גיא כתב:אני יודע שגם האוזמן לא מחזיק ממנו כשחקן שצריך לבנות עליו ביורוליג כרגע. However... אני לא מסכים.

אותי מעניין לדעת, לו אבדיה ( ולצורך העניין גם זוסמן) לא היה צבר יליד ישראל, אז גם אז היו לך את אותן האבחנות המקצועויות, לא מדבר על סנטימנטליות, אבל האבחנות המקצועיות שיש לך עכשיו.

חד משמעית לא!

אתה זוכר כמה תלונות עלו בכל מקום אפשרי כשנתנו דקות לבנדר? אמרו שזה לא מוצדק, שהוא לא טוב מספיק ושמכבי פוגעת בעצמה לטובת "הפרוייקט של ניקולה". הכל היה נכון אגב, רק שעכשיו אין שום ביקורת כזו על דני. לא שאני מצפה לביקורת, אבל ההאדרה הזאת יצאה מזמן מפרופורציות. עצימת עיניים מוחלטת מהחסרונות ופיאור היתרונות רק בגלל שהוא ישראלי.
A.Parker

הודעהעל ידי A.Parker » 21 אוקטובר 2019, 19:05

גל גל כתב:הבעיה היחידה שלי היא שמכבי משקיעים על אבדיה
ובתכלס שנה הבאה הוא כבר לא פה וכנראה לא יחזור בחיים

את הדקות שלו עדיף לתת לקולאירו שהוא הרבה יותר בשל ליורוליג

מכבי מקבלים כסף אם הוא נבחר בדראפט ?

כן, ואני חושב שיותר ככל שהוא נבחר יותר גבוה. יש פה גם הרבה יח"צ.
A.Parker

הודעהעל ידי גיא » 22 אוקטובר 2019, 00:05

toja27 כתב:

אתה צודק, במאה אחוז. אני ואני מודה בזה - אני יותר אשמח אם לזוס או לאבדיה יהיה משחק גדול ומכבי ינצחו מאשר לבריאנט. אני ישראלי, הם ישראלים - ויש לי חד משמעית יותר סנטימנטים להם.
בשבילי אבדיה הוא כמו מוקי בג׳ודו. אני גם אוהד של נבחרת ישראל ביורובסקט אז יש לי אינטרס שיהיו שחקנים טובים. שניגנתי בפסטיבל ג׳אז בליטא, והנהג מונית אמר לי שיש לנו אחלה כדורסל בישראל - לקחתי את זה כמחמאה.
מצד שני אני סוגד לשחקנים כמו רייס, או כל מי שהרגשת שהוא פה מסיבה טובה. אבל כשאני רואה שחקנים זרים בינוניים על חשבון ישראלים - זה מביא לי את הסעיף.
ואגב, כמו שעניתי פה, שמתי לב לפרט קטן בביקורת על בלאט עכשיו ביוון. אחת הנקודות היתה שביון חשוב השחקן מקומי.
ומזה הבנתי שאני לא לבד, גם להם זה חשוב.
גיא

הודעהעל ידי Jack55 » 22 אוקטובר 2019, 17:44

אבדיה חתם עם נייקי על חוזה במיליוני ש"ח
בדרך ל-NBA: צעד ראשון לכישרון של מכבי ת"א בעולם השיווק
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... 75&lang=he
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 23 אוקטובר 2019, 18:59

- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 31 אוקטובר 2019, 00:09

הוא מתסכל אותי. הוא מתסכל אותי בגלל שאין לי ספק שמבחינת כישרון הוא מסוגל להיות כבר העונה שחקן רוטציה לגיטימי ביורוליג שיכול להועיל למשך לפחות 15 דקות, כל כך הרבה שחקנים מוגבלים מצליחים בליגה הזו, אין לי ספק שהוא יכול. הבעיה אצלו מנטלית, לא זוכר מתי ראיתי אותו עולה למגרש מתוך רצון לטרוף. תמיד נונשלנט כזה.

מחזיק מאוד מהכישרון שלו, חייב לשפר את הפן המנטלי. בספק אם זה יקרה תחת עפיפון כמו יאניס.
~Box & 1~

הודעהעל ידי MTAbasket » 31 אוקטובר 2019, 00:11

~Box & 1~ כתב:הוא מתסכל אותי. הוא מתסכל אותי בגלל שאין לי ספק שמבחינת כישרון הוא מסוגל להיות כבר העונה שחקן רוטציה לגיטימי ביורוליג שיכול להועיל למשך לפחות 15 דקות, כל כך הרבה שחקנים מוגבלים מצליחים בליגה הזו, אין לי ספק שהוא יכול. הבעיה אצלו מנטלית, לא זוכר מתי ראיתי אותו עולה למגרש מתוך רצון לטרוף. תמיד נונשלנט כזה.

מחזיק מאוד מהכישרון שלו, חייב לשפר את הפן המנטלי. בספק אם זה יקרה תחת עפיפון כמו יאניס.

נכון בדקות שלו זה היה נראה רק
MTAbasket

הודעהעל ידי A.Parker » 31 אוקטובר 2019, 02:24

דווקא אחת המחמאות שהוא זוכה להן (לא הייתי מתייחס לזה כמחמאה דווקא, אבל שיהיה) היא שהוא יוזם ולוקח על עצמו (יותר מדי למעשה, ברמה שפוגעת בקבוצה). הוא פשוט לא שחקן יורוליג כרגע ואין סיבה שהוא יראה דקות ביכולת הזאת. כל דקה שלו על המגרש היא אסון ואני מקווה שגם "חדי העין" מבחינים עד כמה ההגנה שלו רעה ומשפיעה על כל הקבוצה.
A.Parker

הודעהעל ידי MTAbasket » 02 נובמבר 2019, 12:20

לא כיף לי להגיד את זה אבל בהיעדרו הקבוצה נראתה טוב הרבה יותר מששיחקה איתו
MTAbasket

הודעהעל ידי Hujirat » 02 נובמבר 2019, 12:25

יעשה לו רק טוב לשבת קצת.
יבשל אותו ויוריד ממנו לחץ שהוא לא המשיח של מכבי
Hujirat

הודעהעל ידי A.Parker » 02 נובמבר 2019, 20:40

מעניין אם יש קשר בין ההגנה החזקה והמשחק הנפלא של מכבי לעובדה שהוא לא שיחק כלל. שיעשה לנו טובה וישחק בינתיים רק בליגה.
A.Parker

הודעהעל ידי שמואל1 » 09 נובמבר 2019, 14:19

יותר תהילה מאשר לכספי: ת'ורפ מנתח את דני אבדיה
הנעליים אליהן יצטרך להיכנס ("יצפו ממנו להתעלות על ביצועי כספי"), ההתפתחות במכבי ת"א ("מקבל חינוך מעולה, אך יצטרך להשתפר בהכל") והקבוצות המתאימות ביותר עבורו. מאמנו האישי של הישראלי הראשון ב-NBA, הצטרף לדיון על הכשרון העולה של הצהובים
https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/ ... 27614.html
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Jack55 ו־58 אורחים