המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

דני אבדיה - דראפט 2020

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דני אבדיה חתם במכבי ל-6 שנים

הודעהעל ידי אדגר פו » 21 יולי 2020, 23:16

לא הייתי יורד עליו היום, בין הבודדים שכן לוקח ללב ורוצה לשחק. הקבוצה נראית נורא והא נדבק בווירוס .
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי A.Parker » 21 יולי 2020, 23:22

~Box & 1~ כתב:
A.Parker כתב:גם היום הוא נראה ככה בגלל חבריו לקבוצה? הופעה מחרידה, הגנתית והתקפית

מה הכוונה 'גם היום', מאז החזרה מפגרת הקורונה הוא השחקן המצטיין שלנו, היתה לו שרשרת משחקים גרועים שפרחו מזכרוני?
במשחק הקודם כולם היו גרועים והוא עוד היה מהסבירים. המשחק האחרון היה אכן נפילה בכל קנה מידה.

גם במשחק שעבר הוא היה רע, ובכל פעם שיש טיפת ביקורת עליו מטילים פה את האשמה על אחרים. רק במהלך המשחק כתבת כמה הודעות הזויות בשבחו ושבעצם הוא נראה ככה כי מנסים לדפוק אותו. זה היה כל כך הזוי שקראתי כמה פעמים.

אין לי בעיה עם ההופעה שלו, זה קורה ולגיטימי (קרה לא רק לו). רק מצפה שלא יגנו עליו עם שטויות כמו "ספרופולוס מנסה להוריד לו את הביטחון בכוונה" (wtf?)
A.Parker

הודעהעל ידי A.Parker » 21 יולי 2020, 23:22

felix_r כתב:
A.Parker כתב:גם היום הוא נראה ככה בגלל חבריו לקבוצה? הופעה מחרידה, הגנתית והתקפית

חיכית כל השנה עד היום כדי לרדת עליו? נו באמת.

משחק נורא. יכול לקרות לכל אחד, במיוחד אם זה ילד.

סתם בשביל דוגמא, בעונתו האחרונה ביורוליג היה לדונצ'יץ' משחק של 2 נקודות בלבד דווקא בקלאסיקו נגד ברצלונה. בעונה לפני כן היה לו משחק עם 0 נקודות והוא התחיל לבכות כשירד לספסל. זה קורה גם להכי טובים ומוכשרים.

1. "כל השנה". כן, מתחילת העונה הוא כוכב.
2. יכול לקרות ולגיטמי. לא אמרתי שצריך לסקול אותו.
A.Parker

הודעהעל ידי עידן » 21 יולי 2020, 23:36

A.Parker כתב:
~Box & 1~ כתב:

מה הכוונה 'גם היום', מאז החזרה מפגרת הקורונה הוא השחקן המצטיין שלנו, היתה לו שרשרת משחקים גרועים שפרחו מזכרוני?
במשחק הקודם כולם היו גרועים והוא עוד היה מהסבירים. המשחק האחרון היה אכן נפילה בכל קנה מידה.

גם במשחק שעבר הוא היה רע, ובכל פעם שיש טיפת ביקורת עליו מטילים פה את האשמה על אחרים. רק במהלך המשחק כתבת כמה הודעות הזויות בשבחו ושבעצם הוא נראה ככה כי מנסים לדפוק אותו. זה היה כל כך הזוי שקראתי כמה פעמים.

אין לי בעיה עם ההופעה שלו, זה קורה ולגיטימי (קרה לא רק לו). רק מצפה שלא יגנו עליו עם שטויות כמו "ספרופולוס מנסה להוריד לו את הביטחון בכוונה" (wtf?)

כן, ההגנה עליו פה באמת הזויה. אני מאוד בעדו ומאוד רוצה שיצליח, אבל ממש לא ברמה כזו שאחפש להאשים את כל העולם כשהוא משחק רע, והוא שיחק איום ונורא היום, וגם רע במשחק הקודם.

יכול לקרות, לגיטימי, ממשיכים הלאה. כשלשחקן יש משחק לא טוב הוא צריך להסתכל קודם כל על עצמו ולא להתחיל להאשים את השאר, ואני מקווה (ומאמין) שאבדיה גם באמת עושה את זה.
עידן

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 21 יולי 2020, 23:42

A.Parker כתב:גם במשחק שעבר הוא היה רע, ובכל פעם שיש טיפת ביקורת עליו מטילים פה את האשמה על אחרים. רק במהלך המשחק כתבת כמה הודעות הזויות בשבחו ושבעצם הוא נראה ככה כי מנסים לדפוק אותו. זה היה כל כך הזוי שקראתי כמה פעמים.

הוא פתח את המשחק מצויין, באמת מצויין, שני אסיסטים מהירים, חיפש לערב את החברים שלו ולא כפה שום זריקה (טענה מעצבנת שאני כל הזמן שומע בגנותו, כאילו שלווילבקין, לדורסי ולזוסמן מותר אבל לו אסור) ועדיין יאניס הוריד אותו לספסל תוך כמה דקות כשאחרים שנראו פחות טוב נשארו על הפרקט. כעסתי על זה. כעסתי שגם כשהוא נראה טוב יאניס תמיד רואה בו כבעיה במקום כפיתרון. ושוב, אין שום הצדקה לאיך שהוא נראה בחצי השני. אבל אני מצפה שתבין שבמחצית הראשונה הוא שיחק בערך 5 דקות בלבד בלי סיבה מוצדקת שדי הוציאה אותו משטף המשחק.
~Box & 1~

הודעהעל ידי A.Parker » 21 יולי 2020, 23:53

עידן כתב:
A.Parker כתב:
~Box & 1~ כתב:

כן, ההגנה עליו פה באמת הזויה. אני מאוד בעדו ומאוד רוצה שיצליח, אבל ממש לא ברמה כזו שאחפש להאשים את כל העולם כשהוא משחק רע, והוא שיחק איום ונורא היום, וגם רע במשחק הקודם.

יכול לקרות, לגיטימי, ממשיכים הלאה. כשלשחקן יש משחק לא טוב הוא צריך להסתכל קודם כל על עצמו ולא להתחיל להאשים את השאר, ואני מקווה (ומאמין) שאבדיה גם באמת עושה את זה.

בדיוק. יש פה כמה שלא משנה מה יקרה - הוא חף מטעויות, ואפילו הקורבן בעצמו. זה מגוחך וזה מה שמעצבן לפעמים.
A.Parker

הודעהעל ידי A.Parker » 21 יולי 2020, 23:56

~Box & 1~ כתב:
A.Parker כתב:גם במשחק שעבר הוא היה רע, ובכל פעם שיש טיפת ביקורת עליו מטילים פה את האשמה על אחרים. רק במהלך המשחק כתבת כמה הודעות הזויות בשבחו ושבעצם הוא נראה ככה כי מנסים לדפוק אותו. זה היה כל כך הזוי שקראתי כמה פעמים.

הוא פתח את המשחק מצויין, באמת מצויין, שני אסיסטים מהירים, חיפש לערב את החברים שלו ולא כפה שום זריקה (טענה מעצבנת שאני כל הזמן שומע בגנותו, כאילו שלווילבקין, לדורסי ולזוסמן מותר אבל לו אסור) ועדיין יאניס הוריד אותו לספסל תוך כמה דקות כשאחרים שנראו פחות טוב נשארו על הפרקט. כעסתי על זה. כעסתי שגם כשהוא נראה טוב יאניס תמיד רואה בו כבעיה במקום כפיתרון. ושוב, אין שום הצדקה לאיך שהוא נראה בחצי השני. אבל אני מצפה שתבין שבמחצית הראשונה הוא שיחק בערך 5 דקות בלבד בלי סיבה מוצדקת שדי הוציאה אותו משטף המשחק.

הוא פתח יפה עם שני אסיסטים, אבל היה רע מאז, גם בהגנה. לא מבין את ההאשמה הזאת שיאניס רואה בו בעיה. יש פעמים שהוא לא שמחק טוב, אפילו רע, ולגיטימי שהוא יישב בחוץ. נראה לי שגם אתה יודע שהמחצית השניה לא נבעה מכך שהוא לא שיחק הרבה בראשונה.
A.Parker

הודעהעל ידי שועל » 22 יולי 2020, 13:23

אחת התופעות הלא מוסברות
מרחם עליו, הוא לא יעמוד בציפיות שיש ממנו
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 22 יולי 2020, 21:55

https://youtu.be/Lpl47KSV04k?t=3203

ראיתי את הקטע הזה רק עכשיו. כמה שהוא היה מתוסכל. הלחץ והעובדה שהוא נבחן בזכוכית מגדלת כמעט חסרת תקדים (הפרוספקט הבכיר היחיד שמשחק) אולי נותן את אותותיו.

מת שיתפוצץ מחר ויתן הופעה שתיכנס לפנתיאון. אוהב אותו.
~Box & 1~

הודעהעל ידי itai7 » 23 יולי 2020, 23:10

התעלות משוגעת ברבע הרביעי
itai7

הודעהעל ידי שמואל1 » 23 יולי 2020, 23:16

איזה משחק.. סופרסטאר
אני בעיקר שמח שנזכה לראות אותו במכבי בעוד משחק אחד לפחות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 23 יולי 2020, 23:18

כל הכבוד ילד, עשית את זה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי ShiriV » 23 יולי 2020, 23:19

הראה שהוא עשוי מהחומר הנכון למרות שהיו לו כמה איבודים מביכים, אבל ידע להתעלות כמו שחקן NBA. יופי

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי MTA2311 » 23 יולי 2020, 23:27

תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי אדגר פו » 23 יולי 2020, 23:28

אול לא יהיה נ.ב.א והןא ישאר כאן עוד עונה ?
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי TAYO » 23 יולי 2020, 23:28

זה הזוי שהוא בן 19. כל המועדון היה על הכתפיים שלו הערב, לא הייתה לו שניה לנשום. אני לא חושב שאנשים מבינים כמה גדול היא עוד יכול להיות.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 23 יולי 2020, 23:29

הראה גרף שיפור מצויין ככל שהמשחק התקדם.
התחיל בפאניקה כשהוביל כדור, לאט לאט למד לשמור על הכדור טוב יותר עד שברבע האחרון הוא כבר הגיע למצב שממש ייצר לעצמו מתוך כדרור.
חייב לעבוד חזק על הכדרור (בשבילך שועל) אבל אין לי ספק שבעתיד עם אימונים ברמת אן בי איי יהיה שחקן שיודע לייצר לעצמו בצורה מצויינת ויציבה. כרגע אנחנו מקבלים את הגירסא הכי לא מלוטשת שלו.
נערך לאחרונה על ידי ~Box & 1~ בתאריך 23 יולי 2020, 23:31, נערך פעם אחת בסך הכל.
~Box & 1~

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 יולי 2020, 23:31

ShiriV כתב:הראה שהוא עשוי מהחומר הנכון למרות שהיו לו כמה איבודים מביכים, אבל ידע להתעלות כמו שחקן NBA. יופי

האיבודים המביכים הם כתוצאה מהעובדה שמדובר בשחקן בן 19 שמשחק בתפקיד שלא שיחק בו לאורך כל העונה. אם היה בקבוצה אחרת, שאינה מכבי, היה זוכה להרבה יותר הזדמנויות לשחק בתפקיד הזה ועובד על מיומנויות שחסרות לו. כרגע, הובלת הכדור שלו לוקה בחסר, שלא במפתיע.
אחדשיודע

הודעהעל ידי ShiriV » 23 יולי 2020, 23:31

הזוי כמה שהוא יהלום לא מלוטש, אמיתי אבל. גם לי אין ספק שבNBA ישפרו אותו בחולשותיו ויהפכו אותו לשחקן מדהים.

מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי שמואל1 » 23 יולי 2020, 23:31

צריך להבין, דני הוא לא רכז.
הוא 2-3 עם יכולת ניהול משחק, אבל לא רכז טבעי.
היום הוא 40 דקות היה צריך לרכז, דבר שהוא לא עשה מעולם, והאיבודים לגמרי מובנים.
משחק ענק
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־153 אורחים