המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

דני אבדיה - דראפט 2020

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דני אבדיה חתם במכבי ל-6 שנים

הודעהעל ידי bigi » 29 ספטמבר 2019, 00:34

מה דעתכם על היכולת שלו עד עכשיו ?, אני לא כלכך עוקב אבל ממה שהספקתי לראות הקליעה לא ממש יציבה וגם העונשין קצת בעייתי
bigi

הודעהעל ידי arie85 » 29 ספטמבר 2019, 01:12

bigi כתב:מה דעתכם על היכולת שלו עד עכשיו ?, אני לא כלכך עוקב אבל ממה שהספקתי לראות הקליעה לא ממש יציבה וגם העונשין קצת בעייתי

בגלל שהוא מנסה להתמקד יותר בהגנה, אז הוא קצת מאבד ריכוז, כח בהתקפה (גם הוא יודע שהוא יקבל את הדקות שלו אצל יאניס מהגנה רצחנית)
ברגע שהוא ידע לעשות את הבאלנס בין ההגנה ברמה הגבוהה באירופה להתקפה אז הוא יהיה שחקן יותר משמעותי, למרות שלדעתי בnba יהיה לו קל יותר כי הוא יתמקד יותר בהתקפה
arie85

הודעהעל ידי A.Parker » 29 ספטמבר 2019, 13:57

bigi כתב:מה דעתכם על היכולת שלו עד עכשיו ?, אני לא כלכך עוקב אבל ממה שהספקתי לראות הקליעה לא ממש יציבה וגם העונשין קצת בעייתי

הקליעה שלו רעה בינתיים וגם ההגנה לא קיימת לפעמים. הוא כן ריבאונדר טוב ומוסר איכותי ביחס לעמדתו, אבל זה ממש לא מצדיק את ההייפ ההזוי סביבו.
A.Parker

הודעהעל ידי toja27 » 29 ספטמבר 2019, 21:25

https://sports.walla.co.il/item/3315733
דעתו של פרשן אמרקאי עליו ומה הם מוצאים בו.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי גיא » 30 ספטמבר 2019, 00:10

לדעתי הוא מפוצץ בכדורסל. פשוט בכדורסל הנוכחי וזה של השנה שעברה, מי בדיוק יכול לבוא לידי ביטוי אם אין לו את הכדור ביד?
שני MVP אלופי אירופה עתודה יש לנו. שניים, לא אחד. אחד שותלים בפינה בוויק סייד והשני מחכה לפרורים.
גיא

הודעהעל ידי felix_r » 30 ספטמבר 2019, 12:42

גיא כתב:לדעתי הוא מפוצץ בכדורסל. פשוט בכדורסל הנוכחי וזה של השנה שעברה, מי בדיוק יכול לבוא לידי ביטוי אם אין לו את הכדור ביד?
שני MVP אלופי אירופה עתודה יש לנו. שניים, לא אחד. אחד שותלים בפינה בוויק סייד והשני מחכה לפרורים.

היו צריכים להשאיל אותם לקבוצה אחרת
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTAbasket » 01 אוקטובר 2019, 22:46

לגמרי, היה צריך לעשות את זה בעונה שעברה תמורת איגור קולשוב והעונה היה חוזר עם יותר ביטחון וכנראה שגם אם יותר ניסיון ודקות משחק
MTAbasket

הודעהעל ידי A.Parker » 01 אוקטובר 2019, 23:19

גיא כתב:לדעתי הוא מפוצץ בכדורסל. פשוט בכדורסל הנוכחי וזה של השנה שעברה, מי בדיוק יכול לבוא לידי ביטוי אם אין לו את הכדור ביד?

וואו כל כך לא נכון. את זוסמן "שותלים" בוויק סייד? זה הוא שאנמי ומחכה בצד לשלשה פנויה. אם כבר מכבי נתנה ונותנת לו הרבה דקות וממש לא מגבילה אותו.
אבדיה מחכה לפירורים? מי הוא בכלל כרגע שצריך לתת לו כל הזמן דין וחשבון? הוא מקבל בינתיים איזה 15 דקות בערב, שזה ממש לא פירורים, וזה למרות שבחלק מהזמן הוא בכלל לא מצדיק את הקרדיט.
מכבי לא נותנת הרבה הזדמנויות לשחקנים ישראלים, אבל דווקא השניים האלה הם דוגמא לכך. אפשר להגיד שהיה עדיף להם לעבור לקבוצה אחרת (אני בכלל לא בטוח שזה נכון), אבל הם בהחלט מקבלים הזדמנויות ודקות משחק, ובטח ובטח שלא פירורים או דחיקה לפינה במגרש.
A.Parker

הודעהעל ידי toja27 » 01 אוקטובר 2019, 23:45

A.Parker כתב:

וואו כל כך לא נכון. את זוסמן "שותלים" בוויק סייד? זה הוא שאנמי ומחכה בצד לשלשה פנויה. אם כבר מכבי נתנה ונותנת לו הרבה דקות וממש לא מגבילה אותו.
אבדיה מחכה לפירורים? מי הוא בכלל כרגע שצריך לתת לו כל הזמן דין וחשבון? הוא מקבל בינתיים איזה 15 דקות בערב, שזה ממש לא פירורים, וזה למרות שבחלק מהזמן הוא בכלל לא מצדיק את הקרדיט.
מכבי לא נותנת הרבה הזדמנויות לשחקנים ישראלים, אבל דווקא השניים האלה הם דוגמא לכך. אפשר להגיד שהיה עדיף להם לעבור לקבוצה אחרת (אני בכלל לא בטוח שזה נכון), אבל הם בהחלט מקבלים הזדמנויות ודקות משחק, ובטח ובטח שלא פירורים או דחיקה לפינה במגרש.

אני מסכים את ההזדמנויות הם מקבלים, זוסמן בטוח שכן, אבדיה בעונה הזאת כן , נכון לעכשיו.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי felix_r » 02 אוקטובר 2019, 00:49

זה לא שהם לא מקבלים הזדמנות. הם מקבלים והרבה. הבעיה שמכבי אין לך יותר מדי אפשרויות לטעות, ושחקנים צעירים חייבים שיהיה להם חופש לטעות. רק אז הם לא פוחדים לקחת אחריות (במקום ללכת לפינה כמו שזוסמן עושה). את זה אין להם במכבי. לכן היה עדיף לשניהם ללכת לעונת השאלה בקבוצה קטנה, כמו גלבוע, נהריה או אשדוד.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTAbasket » 02 אוקטובר 2019, 07:02

felix_r כתב:זה לא שהם לא מקבלים הזדמנות. הם מקבלים והרבה. הבעיה שמכבי אין לך יותר מדי אפשרויות לטעות, ושחקנים צעירים חייבים שיהיה להם חופש לטעות. רק אז הם לא פוחדים לקחת אחריות (במקום ללכת לפינה כמו שזוסמן עושה). את זה אין להם במכבי. לכן היה עדיף לשניהם ללכת לעונת השאלה בקבוצה קטנה, כמו גלבוע, נהריה או אשדוד.

הזדמנות הם מקבלים, אבל אין סיבה שדני לא יקבל 25-30 דקות במשחק ליגה סדיר כל עוד הוא לא נגד ירושלים או הפועל תל אביב
MTAbasket

הודעהעל ידי ankram » 02 אוקטובר 2019, 10:32

felix_r כתב:זה לא שהם לא מקבלים הזדמנות. הם מקבלים והרבה. הבעיה שמכבי אין לך יותר מדי אפשרויות לטעות, ושחקנים צעירים חייבים שיהיה להם חופש לטעות. רק אז הם לא פוחדים לקחת אחריות (במקום ללכת לפינה כמו שזוסמן עושה). את זה אין להם במכבי. לכן היה עדיף לשניהם ללכת לעונת השאלה בקבוצה קטנה, כמו גלבוע, נהריה או אשדוד.

לא חושב כמוך פליקס , גלבוע נהריה אשדוד של השנים האחרונות הם קבוצות תחתית , בקבוצות תחתית בארץ יש תחלופת זרים גדולה , מאמנים שמאבדים את מקומם , ככלל מקום לא יציב , מקום לא יציב , ללא מעטפת שיפורים , שום שחקן ישראלי לא יפרח , לא משנה אם צעיר או לא , בכל מקרה , מכבי צריכה לשחק עם ישראלים (רק השנה החוק שונה) , מי אתה מציע שישחק במקום זוסמן? אבדיה? - לא רואה ישראלים טובים מהם.
מלבד זאת אני אישית לא סבור שהחופש שמעניקים לווילביקין , דיבא , כהן , שעושים וטועים המון לא יהיה מנת חלקם של זוסמן או אבדיה , עם כל ה"צעירות" שלהם. קטש נותן חופש לבלאט וקוצר את הפירות , וירושליים זה מועדון לחוץ לא פחות ממכבי , זה יותר קשור לאופי ופחות לפוזיציה , גם לאבדיה וגם לזוסמן נותנים דקות , גם אם הם טועים או לא , פשוט יותר נח לזוסמן לבכות בעיתון שהוא רוצה להיות רכז , ודה פקטו במשחק לעמוד בפינה ולא לעשות טעויות ( גם שהוא מקבל את הסיטואציה ליזום מהלך , רוב הזמן הוא מוסר את הכדור בחזרה).
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי A.Parker » 02 אוקטובר 2019, 10:59

הם מקבלים דקות וגם חופש לטעות. זו ממש לא הסיבה שזוס עומד בפינה, ואבדיה בכלל לא מכיר מילים כמו פחד
A.Parker

הודעהעל ידי אדגר פו » 02 אוקטובר 2019, 11:04

אני חייב להתוודות- לא אוהב את זוסמן השחקן , אפילו קצת מקלל אותו בלב כל פעם שהוא מקבל כדור ומתחרבש איתו בדרך לסל או בכדרור, אפילו בקליעה. : כל כך לא אלגנטי ומסורבל למראה.
:blush1
מקווה שזה הפיך .
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי ankram » 02 אוקטובר 2019, 11:29

אדגר פו כתב:אני חייב להתוודות- לא אוהב את זוסמן השחקן , אפילו קצת מקלל אותו בלב כל פעם שהוא מקבל כדור ומתחרבש איתו בדרך לסל או בכדרור, אפילו בקליעה. : כל כך לא אלגנטי ומסורבל למראה.
:blush1
מקווה שזה הפיך .

הוא אכן די "עצי" בהתקפה , אבל לקלל אותו? השחקן היחיד בקבוצה שאשכרה שומר כמו שצריך ברמת היורוליג , אם אתה מקלל אותו , לא רוצה לחשוב מה אתה אומר בלב שדיבא עולה לשחק רץ כמו מסומם על אקסטזי ברחבי המגרש , תוקע את ההתקפות של מכבי ושומר תמיד בצורה הלא נכונה, או שסקוטי מכדרר עצמו לדעת לא יכול לעבור את תמיר בלאט בכדרור , תמיד מחטיא את הזריקה המכרעת , ולא שומר על כלום.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי אדגר פו » 02 אוקטובר 2019, 11:32

אלו קללות של אכזבה ... ;)
אל תדאג, גם אלו שהזכרת מרגיזים אותי לא פחות, אבל אצלם זה כבר המוצר המוגמר. כנראה.( פחות עניין של אסטתיקה ).
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי A.Parker » 04 אוקטובר 2019, 14:47

לא מאמין שערוץ הספורט "השקיע" מדור שבועי אחריו. כמות ההייפ סביבו הזויה, ממש מכונת יח"צ, שערוץ הספורט דואג לשמן היטב.
A.Parker

הודעהעל ידי MTAbasket » 04 אוקטובר 2019, 14:51

אכן מביך
MTAbasket

הודעהעל ידי MTA2311 » 04 אוקטובר 2019, 14:51

מכבי אוכלים את הבלוף הזה יפה יפה. מקבוצת כדורסל תחרותית נהיינו המקפצה של אבדיה וזוסמן לנבא.

גועל נפש.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי A.Parker » 04 אוקטובר 2019, 14:54

MTA2311 כתב:מכבי אוכלים את הבלוף הזה יפה יפה. מקבוצת כדורסל תחרותית נהיינו המקפצה של אבדיה וזוסמן לנבא.

גועל נפש.

לדעתי זה מורכב בעיקר מרצון לעשות לעצמם יח"צ בעתיד כקבוצה שגידלה וטיפחה את דני "לוקה דונצ'יץ' הבא" אבדיה.
הסיבה בכל מקרה מגוחכת ונעשית על חשבון הקבוצה.
A.Parker

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Google Adsense [Bot], sroeyz, עידן ו־138 אורחים