המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

דני אבדיה - דראפט 2020

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דני אבדיה - הגרלת הלוטרי

הודעהעל ידי שמואל1 » 21 אוגוסט 2020, 04:03

ESPN פרסמו את המוק העדכני בשידור חי.
דני אבדיה כרגע במקום החמישי (קליבלנד).
מאוד הגיוני, לירון פנאן עובדת שם.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 21 אוגוסט 2020, 04:10

שמואל1 כתב:ESPN פרסמו את המוק העדכני בשידור חי.
דני אבדיה כרגע במקום החמישי (קליבלנד).
מאוד הגיוני, לירון פנאן עובדת שם.
זה מאוד הגיוני כי אני לא רואה שום סיכוי שקליבלנד יוותרו עליו, אבל זה לא בהכרח טוב לקליבלנד המקום החמישי, כי אני חושב שבשביל שהם יקבלו אותו הם היו צריכים להיות במקום הרביעי, יש עוד 2 קבוצות שירצו לקחת אותו שממוקמות לפניהם (שיקגו, גולדן סטייט) ובין אם שיקגו יקפיצו אותו מקום או גולדן סטייט תחליף עם שיקגו בחירות. אבדיה במצב הזה הבטיח את המקום החמישי אבל עם סיכוי לקפוץ לרביעי, אני לא חושב ששארלוטס יקחו אותו, אז המקום השלישי אלא אם זה בטרייד, הוא לא יהיה בו.
אגב, ESPN לא שינתה את מיקומו בהכי טובים שפנויים
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי NY boy » 21 אוגוסט 2020, 04:48

שום סיכוי לדעתי שגולדן סטייט בוחרת אותו. אנשים שוכחים גולדן סטייט היא אולי הקבוצה הכי טובה בנבא עדיין עם השלישיה הגדולה שלה ובעיקר חיסרון אחד בצבע והם קיבלו מתנה משמיים אפשרות לבחור את ג'יימס וויסמן בבחירה מס' 2 ולקבל גבוה בשכר רוקי למשך שנתיים. הם לא קבוצה של "פרוייקט" כמו אבדיה שייקח לו זמן, הם צריכים לנצל את השנים הטובות של קרי קליי וגרין לעוד כמה שיותר אליפויות והם ייקחו את השחקן שהכי מתאים לתרום להם עכשיו או שיעשו על הבחירה טרייד בשביל שחקן כלשהו שהם רוצים.

דיי ברור שהוא כנראה ילך לקליבלד אבל אפשר לקוות בשבילו שזה לא יקרה ואיזה קבוצה תעשה טרייד ותתפס מעל זה בשביל לקחת אותו.
NY boy

הודעהעל ידי Shay_uzan » 21 אוגוסט 2020, 04:53

NY boy כתב:שום סיכוי לדעתי שגולדן סטייט בוחרת אותו. אנשים שוכחים גולדן סטייט היא אולי הקבוצה הכי טובה בנבא עדיין עם השלישיה הגדולה שלה ובעיקר חיסרון אחד בצבע והם קיבלו מתנה משמיים אפשרות לבחור את ג'יימס וויסמן בבחירה מס' 2 ולקבל גבוה בשכר רוקי למשך שנתיים. הם לא קבוצה של "פרוייקט" כמו אבדיה שייקח לו זמן, הם צריכים לנצל את השנים הטובות של קרי קליי וגרין לעוד כמה שיותר אליפויות והם ייקחו את השחקן שהכי מתאים לתרום להם עכשיו או שיעשו על הבחירה טרייד בשביל שחקן כלשהו שהם רוצים.

דיי ברור שהוא כנראה ילך לקליבלד אבל אפשר לקוות בשבילו שזה לא יקרה ואיזה קבוצה תעשה טרייד ותתפס מעל זה בשביל לקחת אותו.
מהדיווחים עד כה יש לגולדן סטייט עניין רב בדני ומאז המצב לא כזה השתנה בין השחקנים או הקבוצות, מה שימנע מהם לדעתי לקחת אותו זה שכל מקומות 4-6 יש קבוצות שרוצות אותו. גם שיקגו, גם קליבלנד וגם אטלנטה מעונינות בו, לדעתי זה יסתכם בין שיקגו לקליבלנד ואני לא אופתע אם שיקגו תיקח אותו לפני קליבלנד
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי NY boy » 21 אוגוסט 2020, 05:01

המצב השתנה מאד. הם קיבלו את הבחירה מס' 2 ואפשרות לקחת בדיוק את השחקן שחסר להם או לעשות טרייד על שחקן מוכח עם ניסיון בתמורה לבחירה. אין להם שום היגיון לבחור את דני ולכן זה גם לא יקרה. הם צריכים את השחקן הכי טוב שיכול לעזור להם לקחת 1-2-3 אליפויות נוספות בשנים הבאות.
NY boy

הודעהעל ידי Shay_uzan » 21 אוגוסט 2020, 05:08

NY boy כתב:המצב השתנה מאד. הם קיבלו את הבחירה מס' 2 ואפשרות לקחת בדיוק את השחקן שחסר להם או לעשות טרייד על שחקן מוכח עם ניסיון בתמורה לבחירה. אין להם שום היגיון לבחור את דני ולכן זה גם לא יקרה. הם צריכים את השחקן הכי טוב שיכול לעזור להם לקחת 1-2-3 אליפויות נוספות בשנים הבאות.
הם דיברו על כל אפשרויות של מיקום הבחירה בזמנו ומה הם יעשו אם, אז קשה לי לומר שזה השתנה
הם דיברו על זה שהוא משלים יחסית טוב את החמישיה שיש להם ולא חסר לו ניסיון ביחס לשאר (הרוב באיזור הזה בדראפט הזה לא שיחקו כבר כמעט שנה...)
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 21 אוגוסט 2020, 05:22

עדיין הדיבור הכי גדול על גולדן סטייט זה שהיא רוצה לעשות טרייד על הבחירה שלה, אגב, אני לא חושב שזה יהיה לה קל לעשות את זה במצב הזה של הבחירות וזה גם למה לדעתי היא לא תיקח אותו. כל הקבוצות שהכי רצו אותו (שהן לא גולדן סטיט עצמה) נבחרו במקומות שאבדיה צפוי להיבחר בהם. לדעתי הם ירדו מהרעיון הזה של הטרייד בסופו שח דבר
אבדיה קיבל את ההגרלה הכי בטוחה מבחינתו, אם שיקגו (שאבדיה רצוי שם) לא יקחו אותו אז קליבלנד תיקח אותו (שממש רוצה אותו) וגם אם קליבלנד לא תיקח אותו יש לו רשת ביטחון נוספת שרוצה אותו.
לדעתי הוא יבחר או במקום הרביעי או החמישי בתמונה הזאת.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי NY boy » 21 אוגוסט 2020, 05:30

דיבור לפני שקיבלו את הבחירה הגבוה ואחרי זה לא אותו דבר. ולעשות טרייד על הבחירה זה בהחלט אחת האופציות הכי טובות שלהם, הם יכולים לקחת פוטנציאל אדיר כמו וויסמן ולתת אותו לקבוצה בתמורה לשחקן מוכח יותר שיעזור להם לקחת אליפות עכשיו. זה בהחלט אופציה.

אם כל הכבוד לניסיון של דני הוא ילד שעדיין לא שיחק בשום רמה גבוה (והליגה שלנו לא רמה גבוהה וביורוליג הדקות שלו היו מצומצמות) וייקח לו לא מעט זמן כנראה להסתגל ולהשתלב בנבא אם הוא יצליח לעשות את זה. לגולדן סטייט כאמור יש חלון הזדמנויות מאד קטן שנשאר פתוח בשנים הבאות לנצל את הביג 3 שלהם לעוד אליפויות ולכן אין להם שום הגיון לקחת את דני.
NY boy

הודעהעל ידי Shay_uzan » 21 אוגוסט 2020, 05:38

NY boy כתב:דיבור לפני שקיבלו את הבחירה הגבוה ואחרי זה לא אותו דבר. ולעשות טרייד על הבחירה זה בהחלט אחת האופציות הכי טובות שלהם, הם יכולים לקחת פוטנציאל אדיר כמו וויסמן ולתת אותו לקבוצה בתמורה לשחקן מוכח יותר שיעזור להם לקחת אליפות עכשיו. זה בהחלט אופציה.

אם כל הכבוד לניסיון של דני הוא ילד שעדיין לא שיחק בשום רמה גבוה (והליגה שלנו לא רמה גבוהה וביורוליג הדקות שלו היו מצומצמות) וייקח לו לא מעט זמן כנראה להסתגל ולהשתלב בנבא אם הוא יצליח לעשות את זה. לגולדן סטייט כאמור יש חלון הזדמנויות מאד קטן שנשאר פתוח בשנים הבאות לנצל את הביג 3 שלהם לעוד אליפויות ולכן אין להם שום הגיון לקחת את דני.

לא ידעתי שבדראפט בוחרים שחקנים עם ניסיון NBA...
בהתחלה אמרתי אולי אתה מדבר על כיוונים אחרים של ניסיון אבל עכשיו אני לא יכול להבין אותך. אני לא מבין את הנקודת יחוס שלך לניסיון, הדקות שאבדיה שיחק ביורוליג יותר גדולות מהדקות שהשחקנים באיזור שלו שיחקו כל העונה במכללות, היחידי ששיחק במסגרת שמתקרבת ללתת ניסיון זה בול בליגה שמדורגת 3 מקומות מתחת לליגה ההישראלית (שהפערים בין הליגה הישראלית לאחריה מאוד גדולה, הליגה האוסטרלית מדורגת אחרי הסינית) ויותר מזה, הוא איכזב שמה.
אם זאת ההגדרה שלך לניסיון אז אתה מזלזל באבדיה הרבה יותר מידי.
בזמו שאבדיה שיחק אחרי פגרת הקורונה החברים שלו כיסו את עצמם בפצפצים על מנת שלא יפצעו או יראו חולשות, איזה בדיוק ניסיון זה על השחקנים שאתה מדבר? אבדיה הוביל את נבחרת ישראל מתחת לגיל 20 ואת מכבי במשחקים ששינו לה את העונה (חימקי, פנר, משחק אחרון בפליאוף או בכללי פגרת הקורונה). ההייפ של אמריקאים סביב אמריקאים או ליגות אמריקאיות לא מרשים אותי יותר, מדובר בעם שחושב שהוא הכי טוב בהכל וכל איש חיצוני הוא בינוני מבחינתם, הם ישנו קריטריון בגרגיר אורז ביחס לעולם רק כדי לומר "אצלנו זה יותר קשה", די שחקני מכללות שלא משחקים בכלל במכללות צריכים להיות מטורפים כדי להרשים אותי, כי אם לא, שחקני יורוליג או ליגה ישראלית ומעלה יגיעו הם הרבה יותר ניסיון מכל האנשים שם. אף אחד לא עשה את זה השנה ואני ממש לא מתלהב מהם, למרות כל הביקורות פה על אבדיה, זה נראה לי דיי ברור שאם הדרכון שלו היה שונה הוא היה קופץ ב2 מקומות יותר, כנל דונציץ. זה שאמריקאים חושבים שהם יותר טובים לא הופך אותם תמיד לכאלה, בשום דבר.
בוא, כל הביקורת שאתם רושמים פה על דני זה לא עשירית מהחסרונות של השחקנים השנה, בול לדוגמה, הוא עם קליעה הרבה יותר רעה מאבדיה והוא 2 עמדות פחות ממנו, גבעוני הגדיר את האחוזים שלו כ"מייאשים". אגב, הוא לא מפצה על זה בדברים אחרים, ביתרונות שלו רשום "גיל, סיכוי להיות מגן סבבה ושהוא עם אחלה כידרור ומשחק פיק אנד רול", וואלה בחירה שלישית קלאסית
אבדיה שאתם יורדים על השלשות שלו פה הוא השחקן עם אחוזי הקליעות מ3 הכי גדולים בטופ 5.
אגב, אל תגידו לי, "אל תנסו לבקר את אבדיה פה, אנשים יתעצבנו", תראו לי דברים שביחס לסיבוב שלו הוא פחות טוב בהם ותאמינו לי אני הראשון להסכים, אבל אם אתם מבקרים אותו, תנסו יותר מ"שחקן שניצח משחקי יורוליג והוכיח את עצמו בשנה האחרונה הוא כנראה עם פחות ניסיון משחקנים ששיחקו לפני כמעט שנה במכללות"
נערך לאחרונה על ידי Shay_uzan בתאריך 21 אוגוסט 2020, 06:04, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי NY boy » 21 אוגוסט 2020, 06:04

טרייד לא חייב להגיע בשביל שחקן אחר בדראפט או רוקי אחר. טרייד יכול להיות גם בשביל לקבל שחקן מוביל, כמו שהלייקרס השתמשו בבחירה הגבוה שלהם בדראפט בשביל לעשות טרייד על אנטוני דיוויס. גולדן סטייט יכולה להשתמש בבחירה מס' 2 בדראפט בשביל לקבל שחקן מנוסה, וותיק, בשיא הקריירה מקבוצה שאין לה יומרות לאליפות או פלייאוף בתמורה לבחירה גבוהה. שאני אומר ניסיון זה לא מישהו מהדראפט זה לעשות טרייד בשביל מישהו מנוסה שיעזור להם עכשיו והם ישתמשו בבחירה בנוסף לנכסים אחרים (למשל אנדרו וויגינס) בשביל לקבל את השחקן הזה
NY boy

הודעהעל ידי Shay_uzan » 21 אוגוסט 2020, 06:06

אם הם יעשו טרייד על שחקן שמשחק היום אז סבבה, אבל קשה לי לראות הרבה קבוצות מביאות לגולדן סטייט את מה שהיא צריכה תמורת בול או ויסמן ואפילו 10 בחירות דראפט עתידיות. אם הם היו מקום ראשון מילא...
שוב, לדעתי סדר הבחירות הזה רע לגולדן סטייט, הם קיבלו בחירות שאני לא רואה איך שחקן ששווה את הבחירה ובעיקר אוברייטד לדעתי הזאת יבחר בה מצד אחד ומצד שני האיזור האנדרייטד נבחרו קבוצות שרצו את אותם שחקנים באותם מקומות.
בבחירה מספר 3 הם לפחות יכלו לעשות הפתעה מבלי שכולם יצעקו להם "איך וויתרתם על..." אבל הNBA לא עובד ככה.

עכשיו מבחינת אבדיה לדעתי זה דיי 49%/51% שהוא יבחר במקומות 4/5 (49 ל4) וזה מעניין מה עדיף לו, לשחק בשיקגו, קבוצה שמקצועית נראה לי יותר מתאימה לו בסיכון לחמם את הספסל שם או בקליבלנד, שהיא קליבלנד וכל מילה אחרת מיותרת.
אגב, בנתיים מבחינת אוהדי שיקגו בטוויטר, ראיתי מלא קפיצות על השם של אבדיה.
נערך לאחרונה על ידי Shay_uzan בתאריך 21 אוגוסט 2020, 06:14, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי NY boy » 21 אוגוסט 2020, 06:14

שוב זה לא תמורת בול או וויסמן ישירות, זה נגיד בחבילה שמים את וויגינס + וויסמן... סתם לדוגמא נגיד בתמורה לאל הורטפורד (דוגמא לא חייב להיות הוא). זה בדיוק המהות של קבוצות שרוצות ללכת לאליפות ישתמשו בבחירה בדרך כלל בניסיון להביא מישהו שיעזור להם לנצח עכשיו במקום לקחת מישהו צעיר\רוקי.
NY boy

הודעהעל ידי Shay_uzan » 21 אוגוסט 2020, 06:15

עכשיו מבחינת אבדיה לדעתי זה דיי 49%/51% שהוא יבחר במקומות 4/5 (49 ל4) וזה מעניין מה עדיף לו, לשחק בשיקגו, קבוצה שמקצועית נראה לי יותר מתאימה לו בסיכון לחמם את הספסל שם או בקליבלנד, שהיא קליבלנד וכל מילה אחרת מיותרת.
אגב, בנתיים מבחינת אוהדי שיקגו בטוויטר, ראיתי מלא קפיצות על השם של אבדיה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 21 אוגוסט 2020, 06:17

NY boy כתב:שוב זה לא תמורת בול או וויסמן ישירות, זה נגיד בחבילה שמים את וויגינס + וויסמן... סתם לדוגמא נגיד בתמורה לאל הורטפורד (דוגמא לא חייב להיות הוא). זה בדיוק המהות של קבוצות שרוצות ללכת לאליפות ישתמשו בבחירה בדרך כלל בניסיון להביא מישהו שיעזור להם לנצח עכשיו במקום לקחת מישהו צעיר\רוקי.
יודע, עדיין לדעתי הדראפט הבא הרבה יותר מרשים באיזור הזה וזאת לא השנה לעשות עסקאות כאלה
לא יודע, נראה, בכל מקרה גולדן סטייט מחוץ לתמונה של דני ולא יגיעה לה הישועה מהדראפט הזה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 21 אוגוסט 2020, 07:10

האוהדים טוויטר של שיקגו: "תביאו את דני" "אל תביאו את בול תביאו את דני" (לא שבול ישאר) "יש סיכוי להביא את בול" "דני" "דני", לא מוצא הרבה אנשים שרוצים שחקנים אחרים, אבל יש קריאות לעשות טרייד על הבחירה. 90% זה דני, 5% זה טופין, 5% זה חלום רטוב ששארלוט יקחו את דני וישאירו להם את בול"
האוהדים בטוויטר של קליבלנד: (צרצרים על כל המועומדים אגב) ובאסה על זה שהם נזרקו למקום ה5.
אגב, זה מלפני הכתבה של ערוץ הספורט, דוגרי עברתי תגובה תגובה מהשיעמום
נערך לאחרונה על ידי Shay_uzan בתאריך 21 אוגוסט 2020, 07:20, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 21 אוגוסט 2020, 07:20

התחזיות דיי חלוקות
יהאו וESPN מהמרים שהוא יבחר 5, CBS וניו יורק פוסט אומרים ששיקגו תגנוב לקליבלנד אותו.
שוב, לדעתי הסדר הזה זה Winwin מבחינתו
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

Re: דני אבדיה - המריא לארה

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 21 אוגוסט 2020, 12:47

~Box & 1~ כתב:
Shay_uzan כתב:למה הוא צריך לקוות להיום?

שהספרס (סיכוי של פחות מ10%), הווריורס, הבולס או ההוקס ימוקמו בין 3 ל-6

אז 75% מהתרחיש שקיוויתי לו קרה בסוף. מגניב.

טוב, אין ספק שבנסיבות האלה האופציה המועדפת עליי היא שג"ס יעשו טרייד דאון ויקחו אותו.
אופציה מועדפת נוספת היא שיקגו עם ארטוראס קרנישובס הג'נרל מנג'ר החדש שידוע כאחד שעושה עבודה טובה בפיתוח צעירים ושיש לו זיקה לשחקנים בינלאומיים.
גם אטלנטה אופציה טובה.

השאלה הכי גדולה היא מה תהיה בבחירה 2. ג'יימס ווייסמן על פי רוב התחזיות הידרדר למתחת לטופ 5 ואפילו מתחת לטופ 10 למעט שתי קבוצות
שהיגיוני שיבחרו בו, ג"ס ושארלוט. איכשהו יצא ששתיהן מדורגת עכשיו במקומות 2 ו-3 ככה שיש סיכוי ששארלוט תעשה טרייד אפ עם ג"ס ואז הבחירה בדני קצת יותר אפשרית. שמעתי לא מעט אוהדי ג"ס שטוענים שהוא האופציה השלישית הכי טובה עבורם.

הבאסה הכי גדולה זה קליבלנד שלא הייתי רוצה שיגיע לאירגון המבולגן הזה ונמצאת בראדאר שלו. לפחות הוא התרחק מהניקס.

יהיה מעניין.
נערך לאחרונה על ידי ~Box & 1~ בתאריך 21 אוגוסט 2020, 12:50, נערך פעם אחת בסך הכל.
~Box & 1~

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 21 אוגוסט 2020, 12:50

גולדן סטייט זאת אופציה רעה בשבילו, לא פחות
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 21 אוגוסט 2020, 12:56

Shay_uzan כתב:
NY boy כתב:דיבור לפני שקיבלו את הבחירה הגבוה ואחרי זה לא אותו דבר. ולעשות טרייד על הבחירה זה בהחלט אחת האופציות הכי טובות שלהם, הם יכולים לקחת פוטנציאל אדיר כמו וויסמן ולתת אותו לקבוצה בתמורה לשחקן מוכח יותר שיעזור להם לקחת אליפות עכשיו. זה בהחלט אופציה.

לא ידעתי שבדראפט בוחרים שחקנים עם ניסיון NBA...
בהתחלה אמרתי אולי אתה מדבר על כיוונים אחרים של ניסיון אבל עכשיו אני לא יכול להבין אותך. אני לא מבין את הנקודת יחוס שלך לניסיון, הדקות שאבדיה שיחק ביורוליג יותר גדולות מהדקות שהשחקנים באיזור שלו שיחקו כל העונה במכללות, היחידי ששיחק במסגרת שמתקרבת ללתת ניסיון זה בול בליגה שמדורגת 3 מקומות מתחת לליגה ההישראלית (שהפערים בין הליגה הישראלית לאחריה מאוד גדולה, הליגה האוסטרלית מדורגת אחרי הסינית) ויותר מזה, הוא איכזב שמה.
אם זאת ההגדרה שלך לניסיון אז אתה מזלזל באבדיה הרבה יותר מידי.
בזמו שאבדיה שיחק אחרי פגרת הקורונה החברים שלו כיסו את עצמם בפצפצים על מנת שלא יפצעו או יראו חולשות, איזה בדיוק ניסיון זה על השחקנים שאתה מדבר? אבדיה הוביל את נבחרת ישראל מתחת לגיל 20 ואת מכבי במשחקים ששינו לה את העונה (חימקי, פנר, משחק אחרון בפליאוף או בכללי פגרת הקורונה). ההייפ של אמריקאים סביב אמריקאים או ליגות אמריקאיות לא מרשים אותי יותר, מדובר בעם שחושב שהוא הכי טוב בהכל וכל איש חיצוני הוא בינוני מבחינתם, הם ישנו קריטריון בגרגיר אורז ביחס לעולם רק כדי לומר "אצלנו זה יותר קשה", די שחקני מכללות שלא משחקים בכלל במכללות צריכים להיות מטורפים כדי להרשים אותי, כי אם לא, שחקני יורוליג או ליגה ישראלית ומעלה יגיעו הם הרבה יותר ניסיון מכל האנשים שם. אף אחד לא עשה את זה השנה ואני ממש לא מתלהב מהם, למרות כל הביקורות פה על אבדיה, זה נראה לי דיי ברור שאם הדרכון שלו היה שונה הוא היה קופץ ב2 מקומות יותר, כנל דונציץ. זה שאמריקאים חושבים שהם יותר טובים לא הופך אותם תמיד לכאלה, בשום דבר.
בוא, כל הביקורת שאתם רושמים פה על דני זה לא עשירית מהחסרונות של השחקנים השנה, בול לדוגמה, הוא עם קליעה הרבה יותר רעה מאבדיה והוא 2 עמדות פחות ממנו, גבעוני הגדיר את האחוזים שלו כ"מייאשים". אגב, הוא לא מפצה על זה בדברים אחרים, ביתרונות שלו רשום "גיל, סיכוי להיות מגן סבבה ושהוא עם אחלה כידרור ומשחק פיק אנד רול", וואלה בחירה שלישית קלאסית
אבדיה שאתם יורדים על השלשות שלו פה הוא השחקן עם אחוזי הקליעות מ3 הכי גדולים בטופ 5.
אגב, אל תגידו לי, "אל תנסו לבקר את אבדיה פה, אנשים יתעצבנו", תראו לי דברים שביחס לסיבוב שלו הוא פחות טוב בהם ותאמינו לי אני הראשון להסכים, אבל אם אתם מבקרים אותו, תנסו יותר מ"שחקן שניצח משחקי יורוליג והוכיח את עצמו בשנה האחרונה הוא כנראה עם פחות ניסיון משחקנים ששיחקו לפני כמעט שנה במכללות"

הניסיון לא באמת רלוונטי בדראפט.
הקבוצות מחפשות שחקנים עם פוטנציאל ותקרה גבוהה, השקעה לטווח ארוך.
דני אולי השחקן הכי מנוסה ובוגר בלוטרי, אבל הרבה חושבים שהתקרה שלו נמוכה (אני לא מסכים, לדעתי התקרה שלו היא אולסטאר NBA).
אבל זה הרציונל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 21 אוגוסט 2020, 12:59

Holiday_Armadillo כתב:גולדן סטייט זאת אופציה רעה בשבילו, לא פחות

גם אני בהתחלה חשבתי ככה, אבל דני צריך יותר מהכל שיפתחו אותו נכון. אם יש אירגון שאני סומך עליו לפתח אותו נכון ולעבוד על כל החולשות
שלו לאט ובלי לחץ זה ג"ס.

מה גם שבסיטואציה מסויימת הוא יוכל לקבל שם לא מעט דקות על המשבצת של ה3-4 כבר בהתחלה.
נערך לאחרונה על ידי ~Box & 1~ בתאריך 21 אוגוסט 2020, 12:59, נערך פעם אחת בסך הכל.
~Box & 1~

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עידן ו־144 אורחים