המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

ג'ורדן פרמאר מצטרף למכבי אלקטרה ת"א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ג'ורדן פרמאר מצטרף למכבי אלקטרה ת"א

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 04 אוגוסט 2011, 18:21

asafb96 כתב:
שחף כתב:לא נראה לי שאמארה יסכים לשחק במשכורת כמו של פארמר.... בכל מקרה, איזה שרמדיני בעמדת הסנטר יכול לתת לסופו עוד אוויר בעונה של 80 משחקים ועוד גובה ומסה מתחת לסלים. אבל קודם שיביאו גארד.

יש למכבי את סופו, ג'יימס, הנדריקס, מאצ'בן, אליהו ובלו בקוו הקידמי, איפה בדיוק נכנס פה שרמנידי?

לפי דעתי שרמאדיני מושלם..
הוא צעיר אבל טוב..
סופו יושעה לחודשיים,שרמאדיני ימלא את החלל כסנטר אמיתי ואחרי חודשיים יושאל לקבוצה אחרת...
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 04 אוגוסט 2011, 18:21

Holiday_Armadillo כתב:
asafb96 כתב:
yarinsaky כתב:מה, סנטר נוסף ?
אמארה אמר שהוא צריך לסדר את הגב לפני שהוא מגיע לישראל, עניין של חודש. אבל הוא משנה דיעה כל יומיים.

אני בטוח שיגיע לפחות גארד נוסף ( אמריקאי ). משתמע מבלאט שהוא רוצה דגש על הגנה.

מה עם פטריק בוורלי?
שחקן צעיר (בן 23), הגיע לפני שנתיים לאולי' ולא התבלט יותר מדי (קשה מאוד שיש לידו כל כך הרבה שחקנים באותה עמדה), השנה היה מצוין בספארטק של צביקה. יכול בהחלט לתת אחלה הגנה, הוא 185 ס"מ אבל ריבאונדר לא פחות טוב מפרקינס, אתלט מצוין.
לא מזמן פורסם באיזה מקום שהוא לא ימשיך (אם אני לא טועה באחד הפרסומים שהלפרין חתם שם)
שחקן נחמד מאוד

אני מאוד רציתי אותו בתחילת הקיץ..דיברתי עליו די הרבה פה..אבל אז גיליתי שיש לו חוזה בספרטק אז ירדתי ממנו..
אם באמת הוא לא ימשיך אז לפי דעתי הוא יכול להיות תוספת מצויינת

גם אני די אוהב אותו, סוג של פרקינס עם שדרוג בהתקפה. אני גם חשבתי שיש לו חוזה, אבל משום מה קראתי (אם אני לא טועה, זה היה בספורט 5) ריאיון עם מישהו מהצוות המקצועי שאמר שהלפרין יכול ליהיות מחליף טוב לדומרקנט שעוזב, ויוכל לשחק גם כ1, וקצת אחרי זה היה כתוב שדומרקנט ובוורלי לא ימשיכו.
אני לא חושב שספארטק ישחררו אותו אחרי שפונקרשוב עזב, אבל זה מה שהיה כתוב שם, מי יודע.. :)
asafb96

הודעהעל ידי asafb96 » 04 אוגוסט 2011, 18:25

Holiday_Armadillo כתב:
asafb96 כתב:
שחף כתב:לא נראה לי שאמארה יסכים לשחק במשכורת כמו של פארמר.... בכל מקרה, איזה שרמדיני בעמדת הסנטר יכול לתת לסופו עוד אוויר בעונה של 80 משחקים ועוד גובה ומסה מתחת לסלים. אבל קודם שיביאו גארד.

יש למכבי את סופו, ג'יימס, הנדריקס, מאצ'בן, אליהו ובלו בקוו הקידמי, איפה בדיוק נכנס פה שרמנידי?

לפי דעתי שרמאדיני מושלם..
הוא צעיר אבל טוב..
סופו יושעה לחודשיים,שרמאדיני ימלא את החלל כסנטר אמיתי ואחרי חודשיים יושאל לקבוצה אחרת...

סתם הרפתקאה..
קודם כל, סופו עוד לא הושעה רשמית, ואני בספק אם יש להם את הסמכות לעשות את זה
וגם אם כן, הוא ישחק חודשיים, יושאל, ואז מה? הרי לג'יימס יש חוזה ארוך, ויכול מאוד ליהיות שסופו ימשיך אחרי הנפילה של היווניות וההוספה של האופציה לעונה הבאה בחוזה. גם אם הנדריקס לא ימשיך, להחזיק את סופו, שרמנידי וג'יימס ביחד זה מיותר מאוד, בטח שאין לג'יימס דקות בעמדה 4 עם אליהו, מאצ'בן ובלו
זה מיותר לדעתי, סתם יכול לבזבז למכבי סכומים לא קטנים של כסף בלי תמורה, ואחרי זה חלק פה יתחילו לבכות "איפה הכסף שהבטיחו לנו"...
אם סופו יעזוב, אפשר להביא שחקן במקומו. שרמנידי הוא לא איזה עילוי שצריך להפוך עולמות כדי להביא.. יהיו אופציות לא פחות טובות בשוק אם מכבי תזדקק
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 04 אוגוסט 2011, 18:27

סתם הרפתקאה..
וגם אם כן, הוא ישחק חודשיים, יושאל, ואז מה? הרי לג'יימס יש חוזה ארוך, ויכול מאוד ליהיות שסופו ימשיך אחרי הנפילה של היווניות וההוספה של האופציה לעונה הבאה בחוזה. גם אם הנדריקס לא ימשיך, להחזיק את סופו, שרמנידי וג'יימס ביחד זה מיותר מאוד, בטח שאין לג'יימס דקות בעמדה 4 עם אליהו, מאצ'בן ובלו
זה מיותר לדעתי, סתם יכול לבזבז למכבי סכומים ל קטנים של כסף בלי תמורה, ואחרי זה חלק פה יתחילו לבכות "איפה הכסף שהבטיחו לנו"...

מברוקופאלידיס כבר הושעה לחודשיים..אז בטח שיש להם את הסמכות..
לג'יימס אין חוזה כזה ארוך..לפי מה שיודעים יש לו 1+1..
אתה לא יודע אם סופו ימשיך..בטח לא אחרי שהארוסה שלו בהריון..זה ידוע שהיווניות אוהבות להיות קרובות לבית..אז אולי הוא יחזור בשבילה ליוון..
חוץ מזה שאני לא חושבת ש-3 שחקנים בעמדת הסנטר זה מוגזם..
תאר לך שסופו נפצע..אתה נשאר רק עם ג'יימס..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 04 אוגוסט 2011, 18:35

Holiday_Armadillo כתב:
סתם הרפתקאה..
זה מיותר לדעתי, סתם יכול לבזבז למכבי סכומים ל קטנים של כסף בלי תמורה, ואחרי זה חלק פה יתחילו לבכות "איפה הכסף שהבטיחו לנו"...

מברוקופאלידיס כבר הושעה לחודשיים..אז בטח שיש להם את הסמכות..
לג'יימס אין חוזה כזה ארוך..לפי מה שיודעים יש לו 1+1..
אתה לא יודע אם סופו ימשיך..בטח לא אחרי שהארוסה שלו בהריון..זה ידוע שהיווניות אוהבות להיות קרובות לבית..אז אולי הוא יחזור בשבילה ליוון..
חוץ מזה שאני לא חושבת ש-3 שחקנים בעמדת הסנטר זה מוגזם..
תאר לך שסופו נפצע..אתה נשאר רק עם ג'יימס..

עדיין, הוא עוד לא הושעה. לא יודע למה מברוקפאלידיס הושעה, אבל לסופו יש סיבות די טובות לכך, אני מאמין שפיב"א יאשרו לו, אישה עם בעיות בריאותיות בהיריון זה לא איזה מעשה עצלנות
לג'יימס יש חוזה של 2+1
ה"אם" ו"אולי" זה לא משהו שצריך בשבילו לקחת סיכון. סופו לא סתם הוסיף אופציה בחוזה אחרי נפילת היווניות, הוא אוהב את הארץ ואת בלאט, הוא מקבל פה במה ויחס טוב, אין לו סיבה לעזוב. ושוב, גם אם הוא לא ימשיך, פשוט מביאים מישהו במקומו, למה צריך להיכנס להרפתקאות עם סוף לא ברור? יהיו שחקנים לא פחות טובים בשוק..
3 סנטרים זה יותר מדי לדעתי, בטח כשאין אפשרות לתת להם דקות, כי גם בעמדה 4 יש 3 שחקנים. מכבי לא תבוא למשחק יורוליג עם 6 גבוהים, סופו, ג'יימס, שרמנידי, מאצ'בן, אליהו ובלו זה ממש ממש מיותר ומוגזם. סופו נפצע? או שמביאים מחליף, או שמאצ'בן ישחק 5. גם שמכבי לקחה אליפות אירופה לא חשבו מה יהיה אם וויצ'יץ' יפצע או מה יהיה ביום שאחרי.. אם סופו לא ממשיך מביאים מחליף, לא צריך לשבור את הראש
asafb96

הודעהעל ידי rc4991 » 04 אוגוסט 2011, 19:03

קודי כתב:בלאט בראיון ל- 103 אומר שלפחות עוד שחקן אחד יגיע ויכול להיות שגם יותר מאחד.

אני חושב שאם לבברלי אין חוזה מכבי חייבת להחתים אותו,מדובר בשחקן תותח שהוא מעין פרקינס+שדרוג התקפי אני ממש אוהב אותו ומקווה שיבוא,אתם בטוחים שאין לו חוזה?
ואם מכבי יביאו סנטר נוסף אני מקווה (ומניח)שזה יהיה שרמאדיני אבל לא בשביל השנה אלא בשביל השנים הבאות(אפילו אם סופו ישאר)
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 04 אוגוסט 2011, 19:06

rc4991 כתב:
קודי כתב:בלאט בראיון ל- 103 אומר שלפחות עוד שחקן אחד יגיע ויכול להיות שגם יותר מאחד.

אני חושב שאם לבברלי אין חוזה מכבי חייבת להחתים אותו,מדובר בשחקן תותח שהוא מעין פרקינס+שדרוג התקפי אני ממש אוהב אותו ומקווה שיבוא,אתם בטוחים שאין לו חוזה?

באמת אחלה שחקן. לפי מה שזכור לי יש לו חוזה, אבל משום מה כתבו בספורט 5 שהוא ודומרקנט לא ימשיכו שם.. הלוואי וזה נכון. יכול ליהיות יופי של שחקן
asafb96

הודעהעל ידי felix_r » 05 אוגוסט 2011, 07:25

asafb96 כתב:
rc4991 כתב:

באמת אחלה שחקן. לפי מה שזכור לי יש לו חוזה, אבל משום מה כתבו בספורט 5 שהוא ודומרקנט לא ימשיכו שם.. הלוואי וזה נכון. יכול ליהיות יופי של שחקן

דומרקנט חתם באוניקס לפני מספר שבועות.

לגבי בוורלי, בתור אחד שראה אותו העונה בלא מעט משחקים, אני לא שותף להתלהבות השוררת כאן מהשחקן. נכון, יש לו יתרונות, אבל יש לו גם חסרונות.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי rc4991 » 05 אוגוסט 2011, 07:34

אבל גם לפרקינס יש חסרונות ועדיין כולם פה היו רוצים אותו במצבו לפני הפציעה ובברלי יספק את אותה התרומה(פחות בהגנה אבל גם יותר בהתקפה)
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 05 אוגוסט 2011, 08:47

rc4991 כתב:אבל גם לפרקינס יש חסרונות ועדיין כולם פה היו רוצים אותו במצבו לפני הפציעה ובברלי יספק את אותה התרומה(פחות בהגנה אבל גם יותר בהתקפה)

בוורלי, בדומה לפרקינס, עושה סטטיסטיקה יפה מאוד.
החסרון של בוורלי הוא בכך שהוא פוגע בשתף הקבוצתי בהתקפה. קצת קשה להסביר למה זה קורה.
אם תשאל כמעט כל אוהד של ספרטק העונה, הוא יגיד לך, שמהתחלה כולם התלהבו מבוורלי, אבל אחר כך שמו לב לעובדה, שככל שהמספרים של בוורלי טובים יותר, ככה התוצאות של הקבוצה גרועות יותר. בחלק האחרון של העונה בוורלי היה השחקן הבולט בספרטק, אבל הכדורסל של הקבוצה בתקופה הזאת היה הכי גרוע העונה וכך גם התוצאות. ההשתלטות שלו מבטלת שחקנים אחרים בקבוצה. זה קצת מזכיר את פרקינס, שהדומיננטיות שלו היתה חוסמת את איידסון ופארגו.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי rc4991 » 05 אוגוסט 2011, 08:59

felix_r כתב:
rc4991 כתב:אבל גם לפרקינס יש חסרונות ועדיין כולם פה היו רוצים אותו במצבו לפני הפציעה ובברלי יספק את אותה התרומה(פחות בהגנה אבל גם יותר בהתקפה)

בוורלי, בדומה לפרקינס, עושה סטטיסטיקה יפה מאוד.
החסרון של בוורלי הוא בכך שהוא פוגע בשתף הקבוצתי בהתקפה. קצת קשה להסביר למה זה קורה.
אם תשאל כמעט כל אוהד של ספרטק העונה, הוא יגיד לך, שמהתחלה כולם התלהבו מבוורלי, אבל אחר כך שמו לב לעובדה, שככל שהמספרים של בוורלי טובים יותר, ככה התוצאות של הקבוצה גרועות יותר. בחלק האחרון של העונה בוורלי היה השחקן הבולט בספרטק, אבל הכדורסל של הקבוצה בתקופה הזאת היה הכי גרוע העונה וכך גם התוצאות. ההשתלטות שלו מבטלת שחקנים אחרים בקבוצה. זה קצת מזכיר את פרקינס, שהדומיננטיות שלו היתה חוסמת את איידסון ופארגו.

הוא באמת יפגע במעט בשתף הקבוצתי אבל רק כשישחק כרכז(שם שיחק בספרטק)אבל בתור שוטינג גארד הוא לא יפגע בו,פשוט יכולות ריכוז המשחק שלו לא ממש גבוהות
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 05 אוגוסט 2011, 11:31

דומרקנט חתם באוניקס לפני מספר שבועות.

לגבי בוורלי, בתור אחד שראה אותו העונה בלא מעט משחקים, אני לא שותף להתלהבות השוררת כאן מהשחקן. נכון, יש לו יתרונות, אבל יש לו גם חסרונות.

אני יודע שדומרקנט סיים חוזה וחתם בקבוצה אחרת, אבל היה זכור לי שלבוורלי יש חוזה לעוד עונה אחת, ובכתבה היה כתוב שהוא עוזב.. ידוע לך אם יש לו חוזה שם?
בקשר ליכולות של בוורלי, כמו כל שחקן יש לו חסרונות ויתרונות... הוא מרכז ברמה בינונית מאוד, אבל אם ישחק ליד פארגו/שאייר, ששניהם מרכזים ברמה גבוה, זה יורגש פחות, הוא פחות יגע בכדור. הוא מביא את אותם התכונות המיוחדות של פרקינס, שזה הגנה וריבאונד, והוא גם חודר ואתלט טוב ממנו, וגם קולע באחוזים גבוהים יותר (אבל עדיין הוא לא קלעי גדול). תחת מאמן כמו בלאט, שיודע לסדר את הראש של שחקנים, ולשפר את קבלת ההחלטות, הוא יכול ליהיות הפתעה טובה. הוא גם מאוד מאוד צעיר, סך הכל בן 23, הוא יכול להשתפר המון, יש לו פוטנציאל גדול
asafb96

הודעהעל ידי yzafrir » 05 אוגוסט 2011, 11:39

אם כבר יש לנו את פארגו שייר ופארמר שיכולים לשחק בעמדה 1 אז למה לא הביא שוטינג גארד קלאסי ( וקצת יותר גבוהה מ-1.88) שיודע לעשות נקודות מבחוץ ופחות להתרכז בניהול ההתקפה ?
ואז יחתימו גם את פרקינס וכשפארמר יעזוב פרקינס יגבה את פארגו ושייר בעמדה 1 ...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי משה » 05 אוגוסט 2011, 11:48

yzafrir כתב:אם כבר יש לנו את פארגו שייר ופארמר שיכולים לשחק בעמדה 1 אז למה לא הביא שוטינג גארד קלאסי ( וקצת יותר גבוהה מ-1.88) שיודע לעשות נקודות מבחוץ ופחות להתרכז בניהול ההתקפה ?

אני דווקא חושב שיש לנו שחקן כזה כבר בסגל, ג'ון שייר, הוא 1.98 ובעל קליעה מצוינת מחוץ לקשת. מבחינת יכולת יצור נקודות מהקו האחורי בעקבות הגעתו של פארמר אנחנו נמצאים דווקא בטופ, גם פארגו וגם פארמר הם מהטופ של השחקנים באירופה שיכולים לייצר נקודות, כולי תקווה שאת זה גם נגלה על ג'ון שייר, אבל את הקליעה היציבה מבחוץ הוא אמור לתת דיי בוודאות.
משה

הודעהעל ידי asafb96 » 05 אוגוסט 2011, 11:49

yzafrir כתב:אם כבר יש לנו את פארגו שייר ופארמר שיכולים לשחק בעמדה 1 אז למה לא הביא שוטינג גארד קלאסי ( וקצת יותר גבוהה מ-1.88) שיודע לעשות נקודות מבחוץ ופחות להתרכז בניהול ההתקפה ?

זה גם אופציה
לבלאט יש עכשיו כמה אופציות. אפשר להביא רכז, אפשר קומבו, אפשר שוטינג קלאסי, ואפשר אפילו סווינגמן..
asafb96

הודעהעל ידי asafb96 » 05 אוגוסט 2011, 11:52

משה כתב:

אני דווקא חושב שיש לנו שחקן כזה כבר בסגל, ג'ון שייר, הוא 1.98 ובעל קליעה מצוינת מחוץ לקשת. מבחינת יכולת יצור נקודות מהקו האחורי בעקבות הגעתו של פארמר אנחנו נמצאים דווקא בטופ, גם פארגו וגם פארמר הם מהטופ של השחקנים באירופה שיכולים לייצר נקודות, כולי תקווה שאת זה גם נגלה על ג'ון שייר, אבל את הקליעה היציבה מבחוץ הוא אמור לתת דיי בוודאות.

זה היתרון של שאייר (שאגב, הוא 196..), אם צריך הוא יכול לתפקד מצוין כרכז, לנהל משחק וליצור לו ולאחרים, ואם צריך הוא יכול לתפקד כשוטינג גארד בלבד. הוא לא כופה את עצמו על המשחק, הוא "שחקן של מאמן". לבלאט יש הרבה אופציות..
asafb96

הודעהעל ידי felix_r » 05 אוגוסט 2011, 12:17

אני יודע שדומרקנט סיים חוזה וחתם בקבוצה אחרת, אבל היה זכור לי שלבוורלי יש חוזה לעוד עונה אחת, ובכתבה היה כתוב שהוא עוזב.. ידוע לך אם יש לו חוזה שם?

אני אברר עוד מעט אצל אוהדי ספרטק
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי rc4991 » 05 אוגוסט 2011, 12:55

felix_r כתב:

תברר גם בבקשה כמה הם שילמו לו השנה
ןאגב מניין יש לך קשרים עם אוהדים מכל כך הרבה מדינות?
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי aribari24 » 05 אוגוסט 2011, 13:45

בלאט לערוץ הספורט: פארמר יבוא כשחקן אקסטרה, הסגל ייבנה כאילו הוא לא מגיע, יבוא עוד שחקן אחד אם לא יותר
aribari24

הודעהעל ידי felix_r » 05 אוגוסט 2011, 13:53

rc4991 כתב:
felix_r כתב:

ןאגב מניין יש לך קשרים עם אוהדים מכל כך הרבה מדינות?

היום כל אחד יכול. יש אינטרנט :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: מקאדו 3 ו־77 אורחים