המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ג'ורדן פרמאר מצטרף למכבי אלקטרה ת"א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ג'ורדן פרמאר מצטרף למכבי אלקטרה ת"א

הודעהעל ידי מכביסט » 03 אוגוסט 2011, 20:01

asafb96 כתב:אני הייתי די ממתנגדי המהלך הזה, אבל שכתוב שהוא בא בשביל פאקינג 25 אלף דולר לחודש, לדעתי מהלך מצוין.
אני חושב שעכשיו, אחרי ההחתמה הזאת, להשאיר את פרקינס (תמורת סכום היגיוני כמובן) זה מהלך סביר. שפארמר יחזור, סביר להניח שפרקינס כבר יחלים ויוכל לחזור לשחק. שוב, 99% שהוא לא יהיה מה שהיה, זה פציעה מאוד קשה, והוא הרבה זמן לא שיחק, אבל שיחזור לשחק הוא לא יתן את הדקות כמו שנה שעברה, אבל יוכל בהחלט לתת דקות מהספסל כמחליף של פארגו ל10-15 דקות בערב. הוא לא יהיה מה שהיה, אבל יוכל לתת לפארגו לנוח, ואם יראה יכולת טובה הוא גם יוכל לשחק לידו כמה דקות. בעמדה את שאר הדקות בעמדות הגארד יוכלו לחלוק שאייר, אוחיון וסמית' לפרקים.
חשוב מאוד לשלם לו סכום נמוך יחסית בעונה הזאת, ולהוסיף סעיף שחרור בסיום העונה אם לא יצליח להשתקם גם לשחקן משלים
שוב, ביום רגיל זה מהלך שטותי, אבל לנוכח השכר הבאמת מצחיק שהוא מקבל, ולנוכח זה שמכבי תצטרך קבוצה חזקה מאוד בשלב הבתים עם ההגרלה הקשה, זה מהלך מעניין
עוד אופציה היא להחתים איזה שחקן מכללות בשכר נמוך, ולתת לו, לשאייר ולאוחיון את הדקות בליגה ובאדריאטית. מי שמציג יכולת יותר טובה, יוכל לקבל גם את הבמה ביורוליג בסיום השביתה

שום דבר לא מבטיח לנו שעד שפרקינס יחזור לשחק תהיה שביתה באן.בי.איי.
היא יכולה להסתיים בכל רגע נתון,
אפילו עוד לפני שהעונה שלנו תתחיל ובמקרה כזה לא יהיה לנו לא את פארמר ולא את פרקינס ואנחנו נישאר עם הלשון בחוץ.
מכביסט

הודעהעל ידי asafb96 » 03 אוגוסט 2011, 20:02

ביבו כתב:לכל החברים שמעונינים שהשביתה תימשך עונה שלמה אם דבר כזה יקרה יגיעו לאירופה כאלו כוכבים כך שפארמר לא יתן לנו שום יתרון.-זה סה"כ גימיק נחמד.
ד"א:האם נכונות השמועות שסופו יורחק לחודשיים מכל המסגרות של פיב"א? והאם זה כולל את היורוליג? כי אם כן לא פארמר לא פרקינס ולא בראיינט חייבים סנטר דחוף!!!!!

כוכבים גדולים לא יגיעו לאירופה, בטח לא בשכר שגם הקבוצות הגדולות יכולות לשלם, כי השביתה יכולה להימשך 4 חודשים ולהסתיים אחרי יומיים. קבוצות שסיימו את בניית הסגל לא יחתימו שחקנים
תאר לך לדוגמא שהשביתה ממשיכה די הרבה זמן ואין התקדמות. פאו גאסול רוצה נגיד לחזור לבארסה, שווה לבארסה להחתים אותו על הסכומים שהוא ידרוש, כשיש להם בסגל את ואסקאז פרוביץ' ונדונג?
שחקנים כאלה גם משחקים כמעט כל שנה כל השנה, גם בקיץ עם הנבחרות. עכשיו, שיש שביתה, יש להם הזדמנות לנוח ולהינות מהחיים, כי הכסף זה לא הבעיה שלהם, בטח לא בסכומים שקבוצות יהיו מוכנות לשלם
asafb96

הודעהעל ידי rc4991 » 03 אוגוסט 2011, 20:08

asafb96 כתב:אני הייתי די ממתנגדי המהלך הזה, אבל שכתוב שהוא בא בשביל פאקינג 25 אלף דולר לחודש, לדעתי מהלך מצוין.
אני חושב שעכשיו, אחרי ההחתמה הזאת, להשאיר את פרקינס (תמורת סכום היגיוני כמובן) זה מהלך סביר. שפארמר יחזור, סביר להניח שפרקינס כבר יחלים ויוכל לחזור לשחק. שוב, 99% שהוא לא יהיה מה שהיה, זה פציעה מאוד קשה, והוא הרבה זמן לא שיחק, אבל שיחזור לשחק הוא לא יתן את הדקות כמו שנה שעברה, אבל יוכל בהחלט לתת דקות מהספסל כמחליף של פארגו ל10-15 דקות בערב. הוא לא יהיה מה שהיה, אבל יוכל לתת לפארגו לנוח, ואם יראה יכולת טובה הוא גם יוכל לשחק לידו כמה דקות. בעמדה את שאר הדקות בעמדות הגארד יוכלו לחלוק שאייר, אוחיון וסמית' לפרקים.
חשוב מאוד לשלם לו סכום נמוך יחסית בעונה הזאת, ולהוסיף סעיף שחרור בסיום העונה אם לא יצליח להשתקם גם לשחקן משלים
שוב, ביום רגיל זה מהלך שטותי, אבל לנוכח השכר הבאמת מצחיק שהוא מקבל, ולנוכח זה שמכבי תצטרך קבוצה חזקה מאוד בשלב הבתים עם ההגרלה הקשה, זה מהלך מעניין
עוד אופציה היא להחתים איזה שחקן מכללות בשכר נמוך, ולתת לו, לשאייר ולאוחיון את הדקות בליגה ובאדריאטית. מי שמציג יכולת יותר טובה, יוכל לקבל גם את הבמה ביורוליג בסיום השביתה

לסמוך על פרקינס לעונה הבאה נראה לי שטותי משתי סיבות:
1.אתה לא יודע מתי פארמר ילך ומתי פרקינס יבריא-יכול להיות שמכבי תשחק ללא גארד בכיר ועוד בבית כל כך קשה תקופה ארוכה
2.גם אם הוא יחזור ל80% ממה שהיה בעבר אני לא חושב שזה יספיק,אתם מדברים עליו לפעמים כאילו לפני הפציעה הוא היה סופרסטאר,גם אני נורא אוהב אותו אבל יש לו גם חסרונות גדולים ואני חושב שבמידה ויחזור ב80% אין לו מקום בחמישייה!!!
אם כבר הייתי מחתים אותו בלי שום קשר וממשיך/לא ממשיך את החוזה שלו לפי החזרה שלו מהפציעה-מה שבטוח לעונה הזאת אסור להישען עליו
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 03 אוגוסט 2011, 20:08

מכביסט כתב:

שום דבר לא מבטיח לנו שעד שפרקינס יחזור לשחק תהיה שביתה באן.בי.איי.
היא יכולה להסתיים בכל רגע נתון,
אפילו עוד לפני שהעונה שלנו תתחיל ובמקרה כזה לא יהיה לנו לא את פארמר ולא את פרקינס ואנחנו נישאר עם הלשון בחוץ.

קודם כל, השביתה כנראה לא תסתיים בקרוב. היו כמה פגישות, והדרישות של כל צד רחוקות שנות אור אחת מהשנייה. זה לא כמו בפוטבול, שם גם השחקנים וגם הבעלים מרוויחים מאוד, אז בסוף הם הסתדרו. הNBA לא רווחי. הדרישות הם ששחקנים אולסטאר כמו קובי ולברון יקבלו משהו כמו 10-15 מיליון דולר לעונה, והשחקנים ממש לא מוכנים לוותר, כי זה אומר ששחקנים משלימים יקבלו סכומים נמוכים
פרקינס אמור לחזור לא עוד הרבה זמן. יקח לו זמן להשתקם, אבל מכבי תוכל להסתדר גם אם יתן בהתחלה דקות בודדות, והשאר ילך לפארגו שאייר אוחיון וסמית' לפרקים, שפניני ובלו יכולים לאייש את העמדה 3 גם בלעדיו..
אני האמת דווקא מעדיף יותר את האופציה השניה שרשמתי, להחתים שחקן מכללות צעיר וזול, לתת לו לשאייר ולאוחיון דקות בליגה ובאדריאטית, ו2 מה3 שיראו יכולת גבוה יכולים לסגור עם פארגו סמית', וגם בורשטיין אם צריך במקרה קיצוני של פציעה/גארבג' את עמדות הגארד
asafb96

הודעהעל ידי asafb96 » 03 אוגוסט 2011, 20:12

rc4991 כתב:

1.אתה לא יודע מתי פארמר ילך ומתי פרקינס יבריא-יכול להיות שמכבי תשחק ללא גארד בכיר ועוד בבית כל כך קשה תקופה ארוכה
2.גם אם הוא יחזור ל80% ממה שהיה בעבר אני לא חושב שזה יספיק,אתם מדברים עליו לפעמים כאילו לפני הפציעה הוא היה סופרסטאר,גם אני נורא אוהב אותו אבל יש לו גם חסרונות גדולים ואני חושב שבמידה ויחזור ב80% אין לו מקום בחמישייה!!!
אם כבר הייתי מחתים אותו בלי שום קשר וממשיך/לא ממשיך את החוזה שלו לפי החזרה שלו מהפציעה-מה שבטוח לעונה הזאת אסור להישען עליו

קודם כל, אני הייתי אחד מהמתנגדים הגדולים של החתמת פרקינס, אבל לנוכח המציאות, זה נראה לא רע
גם אם יחזור ל80%, וסבירות לא קטנה שהוא גם יחזור ליהיות פחות טוב, הוא בכל זאת יכול לתת דקות שפארגו נח. ה10-12 דקות האלה לא יהרגו אותו.
אם בארסה לקחה אליפות אירופה אם רוביו האוברייטד, סאדה הנגר ולאקוביץ' הטיפש, אני לא רואה בעיה שבמכבי ישחקו אוחיון שאייר פרקינס ופארגו
אם פארמר לא היה חותם, אני לא הייתי רוצה שמכבי תחתים אותו.. אבל אחרי שהוא חתם בשכר מצחיק כזה, זה אפשרות
ושוב, אני מעדיף יותר את האופציה השניה שכתבתי יותר, אבל זה גם אפשרות. כתבתי על זה יותר תגובה אחת מתחת לתגובה השלך, אתה יכול לקרוא..
asafb96

הודעהעל ידי מכביסט » 03 אוגוסט 2011, 20:14

אסף בתכל'ס אני מסכים
אבל תיקח בחשבון שפרקינס אמור לחזור לפעילות מלאה רק בסביבות דצמבר-ינואר
והשביתה בתכל'ס יכולה גם להתסיים בנובמבר ואפילו אוקטובר ובמקרה כזה נהיה בבעיה אלא אם כן באמת יחתימו איזה שחקן מכללות כמו שאמרת ואז זה יהיה בסדר.
מכביסט

הודעהעל ידי asafb96 » 03 אוגוסט 2011, 20:19

מכביסט כתב:אסף בתכל'ס אני מסכים
אבל תיקח בחשבון שפרקינס אמור לחזור לפעילות מלאה רק בסביבות דצמבר-ינואר
והשביתה בתכל'ס יכולה גם להתסיים בנובמבר ואפילו אוקטובר ובמקרה כזה נהיה בבעיה אלא אם כן באמת יחתימו איזה שחקן מכללות כמו שאמרת ואז זה יהיה בסדר.

פרקינס אמור לחזור לפני. אתמיד בפציעות, במיוחד פציעות ארוכות אומרים שהוא יחזור אחרי תקופת זמן X, והוא חוזר אחרי Y. אמרו ש9 חודשים, אל אני ממש לא חושב שזה יקח כל כך הרבה זמן. הוא אמור לחזור הרבה לפני. אני די בטוח שהוא יחזור לפני דצמבר ינואר, ועד שיגיעו להסכמים בNBA, הוא יחזור. גם אם יקח לו זמן, הוא יכול לתת דקות בודדות, ושוב, זה לא האופציה המועדפת עלי, זה עוד אפשרות. כמו שאמרתי, אני מעדיף שיחתימו שחקן צעיר וזול, ומי שיהיה טוב ישחק ביורוליג. מקסימום מכבי יתנו דקות לחברה צעירים מהנוער את הדקות והחשיפה.. זה WIN WIN
asafb96

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 03 אוגוסט 2011, 20:53

rc4991 כתב:

נכון מאוד.
הרי ראינו שמכבי עם פרקינס היא לא בדיוק קבוצה מושלמת ומול קבוצה כמו ברצלונה, פרקינס לא סיפק את הסחורה גם בפן ההגנתי שהיה אמור להיות לחם חוקו.
בכל מקרה, ללכת גם על פארמר וגם על פרקינס, זה להוסיף חטא על פשע. מדובר בהימור כפול שיוכל להוביל את מכבי למצב ממנו היא יוצא קרחת מכאן ומכאן.

גם בהנחה שפרקינס יוכל לתת מספר דקות מנוחה לפארגו, המצב אינו משביע רצון. אם וכאשר פארמר יחזור לאנ.בי.אי, מכבי תצטרך שחקן מוביל שיוכל לספק את הסחורה באופן מיידי. פרקינס בפירוש לא יוכל להוות גיבוי לפארמר.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי asafb96 » 03 אוגוסט 2011, 21:04

חביב אורנג'ד כתב:
rc4991 כתב:

נכון מאוד.
הרי ראינו שמכבי עם פרקינס היא לא בדיוק קבוצה מושלמת ומול קבוצה כמו ברצלונה, פרקינס לא סיפק את הסחורה גם בפן ההגנתי שהיה אמור להיות לחם חוקו.
בכל מקרה, ללכת גם על פארמר וגם על פרקינס, זה להוסיף חטא על פשע. מדובר בהימור כפול שיוכל להוביל את מכבי למצב ממנו היא יוצא קרחת מכאן ומכאן.

גם בהנחה שפרקינס יוכל לתת מספר דקות מנוחה לפארגו, המצב אינו משביע רצון. אם וכאשר פארמר יחזור לאנ.בי.אי, מכבי תצטרך שחקן מוביל שיוכל לספק את הסחורה באופן מיידי. פרקינס בפירוש לא יוכל להוות גיבוי לפארמר.

שוב, אני נתתי דוגמא לאופציה אפשרית
אני מעדיף את האופציה השניה... אם פארמר ירוויח פה משהו כמו 50-150 אלף, ומכבי תביא שחקן בוגר מכללות או איזה צעיר ששיחק שנה או שתיים באירופה ב150-250 אלף שיכול ליהיות בינגו כמו פארגו פרקינס וכו'.. מכבי סך הכל תשלם 400 אלף במקרה הגרוע, והרוויחה את פארמר המצוין לשלב הבתים שיכול ליהיות מאוד קריטי. אחרי שהוא יעזוב, מכבי פחות או יותר תדע מי מבין ה3 שאייר, אוחיון או הזר מתאים יותר לרמה של היורוליג, ויקבל את הדקות. זה יכול להתברר כמהלך מצוין
asafb96

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 03 אוגוסט 2011, 21:12

גם אני בעד ללכת על גיבוי יותר סולידי והרעיון של ללכת על שחקן צעיר בהחלט יכול להתגלות כהפתעה נעימה.
בוא נמתין ונראה.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי refael » 03 אוגוסט 2011, 22:05

מבחינה מקצועית אם היה בא לפה לשנה שלמה ? חלום(עוד בסכום הזה 25 אלף לחודש - שאפו דיויד פדרמן אחלה גנבה!)
אבל לא בטוח שזה מה שנכון לעשות עכשיו להיכנס לכל מיני הרפתקאות מיותרות עוד שיש 3 מסגרות ושנה עמוסה .
עדיף היה להביא זר אחד בכיר לעמדה מספר 2 ולסגור את הסגל סופי בלי כל מיני הרפתקאות לא הכרחיות.
הגעתו של פארמר יוצרת מצב לא מי יודע מה :
-ברור שצריך להביא זר נוסף לגיבוי לכן יווצר מצב של סגל ארוך יותר מידי אפילו ל 3 מסגרות ( לא הייתי אומר אפילו ליגות חזקות אז סתם סגל ארוך ולא רצוי)
-אתה מביא שחקן זר נוסף לפארמר . את מי אתה מעלה בחמישיה עכשיו ? פארמר כנראה יהיה שחקן הרבה יותר טוב ממי שיבוא אבל הוא לא יהיה פה הרבה זמן מה אתה עושה ?
-אם יחשב ישראלי כנראה גם אוחיון יראה 10-15 דקות בליגה ואדריאטית לא יותר...

חוץ מזה שהשכר שלו ממש נמוך[שוב אחלה של עסקה:) ] אני לא רואה ממש יתרנות שהוא יכול לברוח לנו שבוע לפני תחילת העונה ואז מה ?
אם זה היה למשך שנה שלמה ? חלום
תמונה
refael

הודעהעל ידי asafb96 » 03 אוגוסט 2011, 22:43

6 לב צהוב כתב:מבחינה מקצועית אם היה בא לפה לשנה שלמה ? חלום(עוד בסכום הזה 25 אלף לחודש - שאפו דיויד פדרמן אחלה גנבה!)
אבל לא בטוח שזה מה שנכון לעשות עכשיו להיכנס לכל מיני הרפתקאות מיותרות עוד שיש 3 מסגרות ושנה עמוסה .
עדיף היה להביא זר אחד בכיר לעמדה מספר 2 ולסגור את הסגל סופי בלי כל מיני הרפתקאות לא הכרחיות.
הגעתו של פארמר יוצרת מצב לא מי יודע מה :
-ברור שצריך להביא זר נוסף לגיבוי לכן יווצר מצב של סגל ארוך יותר מידי אפילו ל 3 מסגרות ( לא הייתי אומר אפילו ליגות חזקות אז סתם סגל ארוך ולא רצוי)
-אתה מביא שחקן זר נוסף לפארמר . את מי אתה מעלה בחמישיה עכשיו ? פארמר כנראה יהיה שחקן הרבה יותר טוב ממי שיבוא אבל הוא לא יהיה פה הרבה זמן מה אתה עושה ?
-אם יחשב ישראלי כנראה גם אוחיון יראה 10-15 דקות בליגה ואדריאטית לא יותר...

חוץ מזה שהשכר שלו ממש נמוך[שוב אחלה של עסקה:) ] אני לא רואה ממש יתרנות שהוא יכול לברוח לנו שבוע לפני תחילת העונה ואז מה ?
אם זה היה למשך שנה שלמה ? חלום

אני חושב שזה מהלך מצוין, והעובדה שמכבי משחקת ב3 מסגרות זה עוד יותר טוב, ואני אסביר
פארמר הגיע בשכר ממש ממש נמוך, ככה שלמכבי יש כסף להביא עוד שחקן. אם מכבי מביאה איזה בוגר מכללות מוכשר, אז מכבי יכולה לתת לזר, לשאייר ולאוחיון דקות בליגה, ככה שכולם ישחקו ויקבלו הזדמנות, ובלאט יוכל לראות מי היותר טובים. פארגו ופארמר ישחקו יותר ביורוליג, ופארגו יכול לתת דקות באדריאטית, ופארמר נחשב ישראלי אז יוכל לתת גם כמה דקות בליגה. אחרי שפארמר יעזוב, בלאט כבר ידע מי 2 הגארדים היותר טובים (כמובן שכשפארמר פה עדיין יצטרך להתלבש אחד מהם ליורוליג, אבל יקבל פחות דקות), והם אלו שישחקו אחרי שיעזוב. מקסימום במקומם אפשר לשים איזה ישראלי צעיר מהנוער שיקבל חשיפה בליגה.
במצב כזה שפארמר חותם לתקופה של כמה חודשים, אז ה"הימורים" של מכבי בעמדות הגארד הם יותר בטוחים, כי הם יקבלו דקות בזכות ריבוי המשחקים העונה, ונוכל לדעת מי בינגו שיכול לשחק ביורוליג, בזמן שפארמר יעזור מאוד לקבוצה בשלב הבתים המאוד קשה וחשוב העונה שנראה יותר ויותר מפחיד מיום ליום, וכל זה בממש כסף קטן, וגם יהיה אפשר לתת במה לשחקן נוער שיקבל דקות משמעותיות בליגה.
זה WIN WIN WIN WIN :)
asafb96

הודעהעל ידי asafb96 » 03 אוגוסט 2011, 23:44

rc4991 כתב:יש לי כמה שאלות:
1.האם הוא שחקן שמפיק היילייטס?מהן התכונות העיקריות שלו?
2.לא נראה לכם מוגזם שיבוא עוד גארד זר?(איך נחלק את הדקות?)בטח בורשטיין בקושי יראה מגרש
3.האם יכול להיות שמכבי יביאו גם גארד וגם ישאירו את פרקינס?

בסך הכל החתמה מצויינת אך יש בה גם מעט חסרונות

1. בהחלט שחקן שיודע לתת היילייטס. בין אם כמוסר, ובין אם כמסיים. הוא שחקן זריר, מאוד אתלט (כמו גריפין, אחד ההורים שלו אפרו אמרקיאי, אם אני לא טועה האבא), נלחם בהגנה, בנוי לא רע פיזית, חכם מאוד, מנהל משחק טוב, מוסר מצוין, קולע לא רע בכלל, חודר מצוין, יודע לייצר טוב לו ולאחרים, ומאוד קבוצתי וחסר אגו. אם חושבים על זה, הבעיה היחידה שלו זה האוזניים הגדולות :) . שיחק עד עכשיו כרכז שני בNBA כמחליף של דרק פישר ודרון וויליאמס, אבל לדעתי הוא שחקן שעם ליטוש קל יכול בהחלט להפוך לאחלה של רכז ראשון ברמות הNBA, בטח ובטח שבאירופה.
2. לא מוגזם בכלל. אם יבוא לדוגמא שחקן צעיר מהמכללות, או אחד שעבר עונה או שתיים בקבוצה קטנה באירופה. בהתחלה ישחק בליגה וקצת באדריאטית יחד אם שאייר ואוחיון, ומי שיראה יכולת טובה ישחק ביורוליג במקום פארמר, ומקסימום אפשר לתת דקות בליגה לשחקן נוער סטייל לבנובסקי. בורשטיין יקבל דקות בליגה ובאדריאטית בלבד כנראה, וטוב שכך. ליורוליג הוא כנראה יתלבש כגארד ה4-5, בכל זאת, קפטן.. מקסימום יקבל דקות גארבג'
3. ממש לא נראה סביר. זה כבר באמת הרבה יותר מדי..
asafb96

הודעהעל ידי er79 » 04 אוגוסט 2011, 04:11

בידיעות מציינים שהשכר הוא 45 אלף לחודש. זה אמנם לא 25 כמו שגלדסטון טוען, אבל גם זה שכר יחסית סולידי, ומוכיח שפארמר רצה יותר את מכבי מאשר מכבי רצו אותו. חמד של שחקן.
er79

הודעהעל ידי Allan Turing » 04 אוגוסט 2011, 04:39

מסכים עם חביב אורנג'ד. אני חושב שקבוצות שישימו את כל הביצים בסל השביתה, ימצאו את עצמם בבעיה, כיוון שהשביתה לא משתלמת לאף אחד בטווח הארוך.
זה מאד נחמד שהחתימו שחקן בקליבר הזה במחיר כזה, אבל עם זאת זה לא יכול לבוא על חשבון שחקן שמחוייב לעונה שלמה.
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי ni4ni » 04 אוגוסט 2011, 04:52

ארבע נקודות בנוגע לפארמר (חלקן כבר עלו פה):

1. אם הוא יבוא בגישה הנכונה של להשתלב בקבוצה הקיימת אז זה יהיה רווח אדיר לקבוצה והיא תהיה מועמדת טבעית לקחת את היורוליג. אם הוא יבוא בראש של "אני שחקן NBA, תנו לי את הכדור וזוזו הצידה" אז אנחנו בבעיה גדולה.

2.כמו שאמרו כבר, צריך להכין גיבוי ראוי ליום שתסתיים השביתה.

3. איך יסדרו עכשיו את עמדות 1 ו-2 ? גם הוא וגם פארגו טובים יותר בעמדת הרכז.

4. מי יודע, אולי הוא יכיר פה איזו ישראלית, יתחתן ויחליט להישאר......

בכל מקרה החתמה אדירה ביחס להשקעה.
ni4ni

הודעהעל ידי בנימין נעמן » 04 אוגוסט 2011, 05:16

ב25K לחודש שווה להביא אותו גם ליומיים.
חייבים גיבוי כי אחרת יש פה בעיה חמורה.
אם השביתה תמשך כל השנה מכבי יוצאת ענקית, אם היא נגמרת בעוד חודש מכבי יוצאת בשיקטאש.
סמל אישי של המשתמש
בנימין נעמן

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 04 אוגוסט 2011, 05:44

rc4991 כתב:יש לי כמה שאלות:
1.האם הוא שחקן שמפיק היילייטס?מהן התכונות העיקריות שלו?
2.לא נראה לכם מוגזם שיבוא עוד גארד זר?(איך נחלק את הדקות?)בטח בורשטיין בקושי יראה מגרש
3.האם יכול להיות שמכבי יביאו גם גארד וגם ישאירו את פרקינס?

בסך הכל החתמה מצויינת אך יש בה גם מעט חסרונות

1. ועוד איך! גארד אתלטי מאוד בעל יכולת מסירה וירטואוזית ויכול אישית גבוהה. מבחינת תוכנות בולטות, יש לו כמעט את הכל. חודר מצויין ופינשר אדיר, יד טובה מבחוץ, נחן בראיית משחק טובה וגם שחקן הגנה טוב מאוד (לדעתי, לא יורד מפרקינס). במונחים של אירופה, מדובר בשחקן כמעט מושלם.
2. לא נראה מוגזם, אבל מסכים עם כך שזה עשוי לעשות קצת בלגן. בכל אופן, בורשטיין גם ככה לא צפוי לראות מגרש (ואין בזה שומדבר רע) .
3. ברמה התאירוטית זה כמעט בלתי-אפשרי. בהנחה ופארמר יחשב כזר ויגיע לכאן גארד זר נוסף, למכבי יהיו 8 זרים. לפחות למשחקי הליגה, מכבי לא תוכל לרשום ולשתף זר נוסף (בהנחה ומצב זה יקרה). כמו שאני רואה את הדברים, הסיכויים לראות כאן את פרקינס בעונה הבאה קלושים. לדעתי, כדאי לגנוז את הרעיון הזה ולא לבנות על כך שבכל זאת איכשהו הוא יגיע.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי קובי » 04 אוגוסט 2011, 06:16

חביב אורנג'ד כתב:גם אני בעד ללכת על גיבוי יותר סולידי והרעיון של ללכת על שחקן צעיר בהחלט יכול להתגלות כהפתעה נעימה.
בוא נמתין ונראה.

אני דווקא מקווה בכל זאת שהגארד שיגיע יהיה משמעותי, בעקבות ההנחה הסבירה (?) ששביתת ה-NBA תסתיים במהלך העונה.

כרגע, מכל המועמדים שהועלו, אני מקווה שאם התקיימו כבר שיחות עם לוגאן (הלא מרוצה מקאחה ואיבאנוביץ' ?), הם יבשילו לכדי חוזה.
נראה לי שילוב טוב לצד פארגו. יוכל לסייע לו בהובלת הכדור, להוסיף קליעה טובה יותר מבחוץ וגם חדירה לא רעה. Shooting Guard.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי פארוק » 04 אוגוסט 2011, 06:26

לא ראיתי אותו משחק.
מי שראה אותו משחק אולי יכול לתת קצת יותר פרטים הוא יותר רכז סטייל יוגב אוחיון או פינישר מצטיין כמו יובל נעימי?
פארוק

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־165 אורחים