המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ג'ורדן פרמאר מצטרף למכבי אלקטרה ת"א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ג'ורדן פרמאר מצטרף למכבי אלקטרה ת"א

הודעהעל ידי asafb96 » 04 אוגוסט 2011, 09:54

אורי כתב:יש למכבי שחקנים טובים מאוד, אבל אתה חופר לעצמך בורות שלא צריכים להיות שם מלכתחילה. אני בדעה שלמכבי יהיה הרבה יותר קשה להתגבר על עזיבה של פארמר, במידה והוא יוכח כשחקן משמעותי, ממה שאתם חושבים.

נחכה ונראה..
asafb96

הודעהעל ידי אורי » 04 אוגוסט 2011, 09:58

נו בחייאת, שייר לא כידרר שניה במקצוענים, ודעתי לגביי אוחיון ברורה - שחקן שהיה בינוני ביותר בהפועל ירושלים לא יתעלה פתאום בקבוצת יורוליג בכירה. להזכיר את שניהם כשחקנים שיכולים לחפות על עזיבה של פארמר זו בדיחה, מצטער להגיד את זה.
הייתי מעדיף שיביאו שחקן מכללות צעיר שירוץ עם הקבוצה(שהיא טובה גם ככה)כל השנה, ולא לפנטז כמה חודשים, לראות את הקבוצה שלי רוקדת על המגרש, ואז להתמודד עם האכזבה העצומה כשכוכב מרכזי שלך עוזב.
אורי

הודעהעל ידי refael » 04 אוגוסט 2011, 10:07

אורי כתב:נו בחייאת, שייר לא כידרר שניה במקצוענים, ודעתי לגביי אוחיון ברורה - שחקן שהיה בינוני ביותר בהפועל ירושלים לא יתעלה פתאום בקבוצת יורוליג בכירה. להזכיר את שניהם כשחקנים שיכולים לחפות על עזיבה של פארמר זו בדיחה, מצטער להגיד את זה.
הייתי מעדיף שיביאו שחקן מכללות צעיר שירוץ עם הקבוצה(שהיא טובה גם ככה)כל השנה, ולא לפנטז כמה חודשים, לראות את הקבוצה שלי רוקדת על המגרש, ואז להתמודד עם האכזבה העצומה כשכוכב מרכזי שלך עוזב.

צודק לחלוטין אין צורך בהרפתקאות ובגימקים האלו תבנו קבוצה נורמלית בלי סיכונים שאחרי זה תתחרטו עליהם תביאו שחקן זר לעמדה 2 ולסגור את הסגל .
תארו לכם מצב כזה שבוע לפני הצלבה/פיינל פול עוצרים את השביתה מה עושים ?
אני באמת חושש מהמצב הזה כי פארמר באמת שחקן תותח והוא יהיה גדול באירופה אתם תראו ככה קשה לי לראות את מכבי מצליחה להתמודד אם העזיבה שלו .
תמונה
refael

הודעהעל ידי asafb96 » 04 אוגוסט 2011, 10:08

אורי כתב:נו בחייאת, שייר לא כידרר שניה במקצוענים, ודעתי לגביי אוחיון ברורה - שחקן שהיה בינוני ביותר בהפועל ירושלים לא יתעלה פתאום בקבוצת יורוליג בכירה. להזכיר את שניהם כשחקנים שיכולים לחפות על עזיבה של פארמר זו בדיחה, מצטער להגיד את זה.

אתה רציני? :eek
אמרת ששאייר לא כידרר שניה בכדורסל מקצועני, ושורה אחרי זה אתה כותב שעדיף שחקן מכללות צעיר. אז השחקן מכללות כן שיחק? מה שאייר?
מה שאמרת זה בדיוק הנקודה שלי. אם יבוא עכשיו שחקן צעיר אמריקאי בוגר מכללה ומכושר, למכבי יהיה את הדקות לראות אם הוא, שאייר ואוחיון מתאימים לרמה. אם מכבי הייתה בונה על שאייר ועל שחקן מכללות, זה היה חתיכת הימור. אבל עכשיו, שיש את פארמר למספר חודשים, אפשר לראות אם שאייר מתאים לרמה הזאת (ומצפיה במשחקים שלו, הוא מתאים מאוד לאירופה), ואם הגארד, בין אם בוגר מכללה ובין אם יגוסלבי צעיר, מתאים.
לגבי אוחיון, אני אישית אוהב את השחקן הזה, ואני חושב שהיום הוא יכול לשחק כרכז מחליף נחמד ביורוליג. אם בארסה לקחה אליפות אירופה עם רוביו האוברייטד והחלש, וכשסאדה ולאקוביץ' על הספסל, שעליהם אין צורך להרחיב, כי אוחיון היום יותר טוב משניהם, אין סיבה שמכבי לא תוכל להסתדר עם פארגו, גארד זר, שאייר, אוחיון, וגם סמית' יכול לשחק 2 כשפניני ובלו יכולים לסגור את רוב הדקות בעמדה 3 אם צריך
אבל עזוב, זה מיותר, נצטרך לחכות ולראות במקום להתנבא..
asafb96

הודעהעל ידי אורי » 04 אוגוסט 2011, 10:46

אסף זה ממש לא משנה. לחילופין הייתי מעדיף שירוצו עם שייר(חוץ מזה שאני לא ממש מכיר אותו ואין לי מושג מה בדיוק העמדה שלו)כל העונה ולא ילכו על פארמר למספר חודשים ואז יבנו על שייר כמחליף שלו. זה מספיק?

וההשוואה של רוביו ואוחיון היא אחת היציאות החזקות שלך, אני חייב לציין. :grin
רוביו בעונת האליפות של ברצלונה היה רכז מעולה(ועזוב אם הוא אוברייטד ששווה בחירה כ''כ גבוהה בדראפט או לא, זה לא מעניין אותי), ששלט בקצב המשחק של ברצלונה בצורה נהדרת, ולא פלא שאיתו הקבוצה נראתה הרבה יותר טוב מאשר בימים עם לאקוביץ'. בעונה שעברה הוא עשה צעד אחורה זה נכון, אבל להשוות אותו ליוגב אוחיון? למה לא, אני חושב שבכלל התבלבלת עם שמוליק ברנר.
נערך לאחרונה על ידי אורי בתאריך 04 אוגוסט 2011, 10:51, נערך פעם אחת בסך הכל.
אורי

הודעהעל ידי jay » 04 אוגוסט 2011, 10:50

itai7 כתב:http://www.youtube.com/watch?v=fVk9kiWYc4o

או מיי גאד... איזה פאקינג בושה וחרפה...ה-"Jewish MC" הזה פשוט מעורר בי חלחלה. והקטע עם הכיף לתום ארנולד שהוא ניסה להתערב בו כי הוא מטומטם שמרוכז בעצמו היה פשוט קלאסי.
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי בנימין נעמן » 04 אוגוסט 2011, 10:50

שביתה לא תגימר עוד חודש ולא עוד שלושה.
יש הפרש של 800M$ בין הצדדים, זה סכום אגדי שיכול לבטל את כל העונה.
מכבי לא טיפשה, היא יכולה לצאת ענקית עם ההתמה הזו.
ד"א, השביתה לא תיגמר שנייה לפני ההצלבה/פיינל פור כי לא מתחילים עונה באפריל/מאי אלא מבטלים אותה וזהו.
סמל אישי של המשתמש
בנימין נעמן

הודעהעל ידי asafb96 » 04 אוגוסט 2011, 10:51

אורי כתב:אסף זה ממש לא משנה. לחילופין הייתי מעדיף שירוצו עם שייר(חוץ מזה שאני לא ממש מכיר אותו ואין לי מושג מה בדיוק העמדה שלו)כל העונה ולא ילכו על פארמר למספר חודשים ואז יבנו על שייר כמחליף שלו. זה מספיק?

עזוב אין טעם להמשיך, כי זה דיעות אישיות ולא עובדות, ככה שנצטרך לחכות ולראות
בקשר להשוואה, לא השוואתי בין רוביו לאוחיון, אלה פארגו הוא ה"תואם" שלו במכבי, והוא עולה עליו בהרבה מאוד, וגם בעונת האליפות הוא היה בינוני, בטח לא שחקן ברמה של פארגו. את אוחיון השוואתי לסאדה ולאקביץ' כגארד מחליף, והיום יותר טוב מסאדה ומלאקוביץ'. לאקוביץ' עולה עליו בקליעה, אוחיון יותר חכם, יותר זריר, מנהל יותר טוב, מוסר יותר טוב, ושחקן הגנה הרבה יותר טוב. אז הוא לא שיחק ביורוליג עד עכשיו, אז מה? סאדה ולאקביץ' הם שחקנים חלשים מאוד, שאם היו חותמים פה כולם היו יוצאים מגדרם. שניהם שחקנים חלשים מאוד, ובכל זאת בארסה לקחו אליפות אירופה. קבוצה לא צריכה 12 עילויים, צריך גם שחקנים משלמים, ואוחיון יכול לתת את זה אם מכבי תצטרך, כי יש לו כדורסל. כרכז מחליף ביורוליג הוא בסדר גמור, מה גם שלא בטוח שהוא יצטרך לשחק אם שאייר והגארד יראו יכולת טובה
asafb96

הודעהעל ידי אורי » 04 אוגוסט 2011, 10:58

אוחיון יותר טוב מלאקוביץ' אולי בחלומות שלך. האחד כוכב נבחרת סלובניה שבילה כל הקריירה בקבוצות הכי טובות באירופה, כשפעם אחת הוא מביא את פאו לפיינל פור די מפתיע מבחינתה, על תקן הכוכב הראשי שלה, כשאובראדוביץ' שם את כל הביצים בסל שלו. והשני? מיידה אבטיחים למרחק שסיפק בעיקר עונות מאכזבות בהפועל ירושלים ביורוקאפ המדרדר. ממש השוואה הגיונית.

ליאור ליובין שבא למכבי כשחקן הרבה יותר שלם וטוב מאוחיון היה במכבי נער פוסטר, לשם השוואה. אם מדברים על כישרונות צעירים, אין לי ספק שגל מקל הולך להיות שחקן הרבה יותר טוב מאוחיון. בעצם כבר עכשיו הוא הרבה(הרבה!)יותר טוב ממנו.
אורי

הודעהעל ידי asafb96 » 04 אוגוסט 2011, 11:06

אורי כתב:אוחיון יותר טוב מלאקוביץ' אולי בחלומות שלך. האחד בילה כל הקריירה בקבוצות הכי טובות באירופה, כשפעם אחת הוא מביא את פאו לפיינל פור די מפתיע מבחינתה, על תקן הכוכב הראשי שלה, כשאובראדוביץ' שם את כל הביצים בסל שלו. והשני? סיפק עונות מאכזבות בהפועל ירושלים ביורוקאפ המדרדר. ממש השוואה הגיונית.

תגיד באיזה שנה אתה חי? אתה יודע שעברנו כבר את העשור הזה?
יודע מה? אז למה שלא נחזיר מפרישה את קוקוץ', סאבוניס, דיבאץ' וברקוביץ' (כי בכל זאת צריך צביון ישראלי..) ונביא את שאראס ובסטון כחיזוק..
לאקבויץ' היה פעם שחקן טוב, היום הוא שחקן חלש מאוד. הדבר היחיד שלאקוביץ' עולה עליו זה הקליעה. אוחיון רכז יותר טוב, חכם יותר, חודר טוב יותר, מוסר יותר טוב, ושחקן הגנה מצוין
מה זה משנה מה הם עשו באירופה? אתה יודע מה הפרש הגילאים? מה פארגו ומוריס עשו באירופה לפני מכבי? ויש עוד רשימה בלתי נגמרת
אוחיון ושאייר היום עולים על סאדה ולאקוביץ', וזה ממש לא מעניין אותי מה הם עשו, כי מבחינת כדורסל הם שחקנים חלשים מאוד היום
asafb96

הודעהעל ידי אורי » 04 אוגוסט 2011, 11:09

לאקוביץ' היום שחקן מעבר לשיא, ועדיין גם בגיל 33 יוגב אוחיון צריך להוכיח שהוא טוב ממנו.
אם ניתן להשוות את יוגב אוחיון למישהו מבארסה אז זה ויקטור סאדה, אבל אז התקפיד של אוחיון יהיה בהתאם. שחקן ל-10 דקות שמספק הגנה, פאולים וגם ניהול משחק לא רע. לא בדיוק השחקן שהייתי סומך עליו למקרה שהכוכב הגדול שלי בקו האחורי עוזב ככה באמצע העונה.
אורי

הודעהעל ידי asafb96 » 04 אוגוסט 2011, 11:14

אורי כתב:לאקוביץ' היום שחקן מעבר לשיא, ועדיין גם בגיל 33 יוגב אוחיון צריך להוכיח שהוא טוב ממנו.
אם ניתן להשוות את יוגב אוחיון למישהו מבארסה אז זה ויקטור סאדה, אבל אז התקפיד של אוחיון יהיה בהתאם. שחקן ל-10 דקות שמספק הגנה, פאולים וגם ניהול משחק לא רע. לא בדיוק השחקן שהייתי סומך עליו למקרה שהכוכב הגדול שלי בקו האחורי עוזב ככה באמצע העונה.

אוחיון היום יותר טוב, תרצה או לא. תעבור תכונה תכונה, ותראה שחוץ מקליעה אוחיון היום עולה עליו בהכל.
סאדה היה שחקן של יותר מ10 דקות, אוחיון עולה עליו בכל אספקט של המשחק, ואוחיון גם אחרי העזיבה של פארמר לא בטוח שישחק ביורוליג אם שאייר והגארד הנוסף יראו יכולת טובה, ככה שמצבה של מכבי היום טוב
אחרי שפארמר יעזוב (ולפי הדיבורים האחרונה יש סיכוי שהוא גם יסיים פה את העונה) יהיה למכבי את פארגו, שאייר, גארד זר, אוחיון, סמית' שיכול לשחק 2, ובורשטיין, ככה שלא צריך "לסמוך עליו" יותר מדי, יהיה למכבי מספיק חלופות
asafb96

הודעהעל ידי אורי » 04 אוגוסט 2011, 11:19

אחשלי, זה שתחזור על אותו משפט כמה פעמים לא יהפוך אותך לצודק. בנתיים כל העובדות מציגות תמונה שונה לחלוטין(ולא, השוואה בין תכונות שאתה מודד אצל אחד ששיחק בליגה הישראלית וביורוקאפ ואחד ששיחק בליגה הספרדית והיורוליג, היא לא רצינית ולא מציגה שום עובדה אמיתית). לא משנה כמה פעמים תצעק ''בין אם תרצה או לא''(והאמת? הייתי רוצה שאוחיון יהיה טוב יותר, למה לא?)
וצודק, סאדה היה שחקן של יותר מ-10 דקות למשחק. 11:20 מבדיקה שלי באתר היורוליג. זה מספק אותך? וגם את התפקיד שלו אוחיון(שבהחלט יתכן שהוא שחקן טוב יותר)צריך להוכיח שהוא מסוגל לספק.
אורי

הודעהעל ידי asafb96 » 04 אוגוסט 2011, 11:29

אורי כתב:אחשלי, זה שתחזור על אותו משפט כמה פעמים לא יהפוך אותך לצודק. בנתיים כל העובדות מציגות תמונה שונה לחלוטין(ולא, השוואה בין תכונות שאתה מודד אצל אחד ששיחק בליגה הישראלית וביורוקאפ ואחד ששיחק בליגה הספרדית והיורוליג, היא לא רצינית ולא מציגה שום עובדה אמיתית). לא משנה כמה פעמים תצעק ''בין אם תרצה או לא''.
וצודק, סאדה היה שחקן של יותר מ-10 דקות למשחק. 11:20 מבדיקה שלי באתר היורוליג. זה מספק אותך? וגם את התפקיד שלו אוחיון(שבהחלט יתכן שהוא שחקן טוב יותר)צריך להוכיח שהוא מסוגל לספק.

גם אם אתה תחזור כל הזמן על ההיסטוריה של לאקוביץ' לא יהפוך אותו טוב. באותה נשימה אפשר להגיד שאפשר להביא את שאראס, אותו דבר
אם השוואה בין תכונות זה לא מדד לאיכות, אני לא יודע מה כן. גם שאראס עבר הרבה באירופה, זה אומר שהוא שחקן טוב היום?
לאקוביץ' לא טוב בשנים האחרונות, זה עובדה. אוחיון היום עולה עליו בהכל חוץ מהקליעה, מה קשה להבין פה? מה הופך את לאקוביץ' לשחקן יותר טוב היום מאוחיון? (ושוב, לא מעניין אותי ההיסטוריה שלו)
בקשר לסאדה, אני מדבר גם על השנה הזאת שהוא שיחק, והשנה הוא שיחק 16 וחצי דקות למשחק, וקלע 2 נקודות עם 9% ל3, ובכל זאת בארסה הייתה קבוצה מצוינת.
ושוב, התפקיד של אוחיון, גם אחרי שפארמר יעזוב, יכול בהחלט ליהיות דקות בליגה ובאדריאטית, אם שאייר והגארד הזר יראו יכולת טובה יותר.(ושאייר ממה שראיתי שחקן יוצא מן הכלל, יכול בהחלט ליהיות שחקן ברמה גבוה יותר מרוביו לדוגמא)
asafb96

הודעהעל ידי אורי » 04 אוגוסט 2011, 11:32

לא אחי, זו בעיקר עובדה שאתה קבעת. זה הכל. ''מה קשה להבין פה?''
מה הופך את לאקוביץ' לשחקן יותר טוב מאוחיון? פשוט העובדה שהוא שחקן יותר טוב. :grin
אורי

הודעהעל ידי asafb96 » 04 אוגוסט 2011, 11:39

אורי כתב:לא אחי, זו בעיקר עובדה שאתה קבעת. זה הכל. ''מה קשה להבין פה?''
מה הופך את לאקוביץ' לשחקן יותר טוב מאוחיון? פשוט העובדה שהוא שחקן יותר טוב. :grin

גם זה עובדה שאתה קבעת...
גבר, התקדמנו כמה שנים מאז שלאקוביץ' היה שחקן טוב. תגיע אלינו ל2011
מה לאקוביץ' עושה היום? לוקח זריקות מה3, זהו. לא חודר, לא מוסר, לא שומר, ולא חושב. יורה שלשות בלי ערך מוסף. על סאדה אין מה להרחיב. תשלים אם זה, גם שחקנים טובים מתבגרים והפוכים לנגרים, אוחיון היום יותר טוב ממנו, זה הכל
אוחיון שומר יותר טוב? כן. אוחיון מנהל משחק יותר טוב? כן. אוחיון מוסר יותר טוב? כן. אוחיון יותר זריר? כן אוחיון חודר יותר טוב? כן. אוחיון יותר אתלט? כן. צריך להרחיב?
אני לא אומר שאוחיון רכז עילית באירופה, אבל אני לא רואה שום בעיה שאם מכבי תצטרך הוא יוכל ליהיות רכז מחליף (ושוב, לא בטוח שהוא ישחק ביורוליג)
נערך לאחרונה על ידי asafb96 בתאריך 04 אוגוסט 2011, 11:43, נערך פעם אחת בסך הכל.
asafb96

הודעהעל ידי אורי » 04 אוגוסט 2011, 11:41

אז מה התאוריה שלך אומרת על שחקנים שבגיל 23 הם נגרים? :grin

עזוב אחינו זה ויכוח מיותר.
אורי

הודעהעל ידי asafb96 » 04 אוגוסט 2011, 11:45

אורי כתב:אז מה התאוריה שלך אומרת על שחקנים שבגיל 23 הם נגרים? :grin

עזוב אחינו זה ויכוח מיותר.

חחח גבר, לאקוביץ' בן 33..
לא כל שחקן בגיל הזה הוא נגר, אבל לאקוביץ' התבגר, כמו שאראס, וויצ'יץ' וכו'.. והוא שחקן בינוני מאוד היום. לא מעניין אותי כל כך ההיסטוריה שלו, מעניין אותי איך הוא היום, מה לעשות, תצטרך להשלים אם זה מתישהו
asafb96

הודעהעל ידי ni4ni » 04 אוגוסט 2011, 12:36

תשמעו קטע גדול:

חיפשתי ביוטיוב קטעים של ג'ורדן פארמר (וממש הופתעתי לטובה - גם יהודי וגם אתלט, דבר שעד עכשיו חשבתי שאינו אפשרי).
הקטע הגדול הוא שבאחת התגובות לסירטון מישהו כתב עליו "ear jordan" !!!
ni4ni

הודעהעל ידי refael » 04 אוגוסט 2011, 13:37

גודס: פארמר? נקווה שהשביתה תימשך. גארד ברמה הכי גבוהה
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 04500.html
עוד מגודס :
"אנחנו עדיין מחפשים שחקנים נוספים", אישר עוזר המאמן. "כשהשביתה תסתיים פארמר יחזור ונצטרך להביא את השחקנים הכי מתאימים שאפשר בשוק שהוא לא ממש פעיל. נקווה שלקראת פתיחת האימונים ב-1 בספטמבר, נוכל להשלים את הסגל ולהתכונן כראוי לעונה הקשה שתהיה".
תמונה
refael

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־170 אורחים