המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

פיני גרשון: "לא זרקו אותי מממכבי"

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

פיני גרשון: "לא זרקו אותי מממכבי"

הודעהעל ידי קובי » 04 אוגוסט 2011, 06:35

בישראל היום מפורסם היום ראיון עם פיני.

"אני לא אאמן יותר. אני לא אעשה לדן שמיר מה שאחרים ניסו לעשות לי. דן שמיר יכול להיות רגוע. הוא מהמאמנים היותר טובים שיש בארץ. אם הוא ייקח את הקומבינציה שלי ושל דיוויד הוא יהיה מאמן מצויין."

פיני גרשון מגלה שבעונה הבאה לא יישב לצידו של דן שמיר, אלא על כסאות ה-VIP שמולו באולם הפחים.

"ברגע שהחלטתי שאני לא נענה להצעות הטובות שהיו לי, כלומר שאני לא רוצה לאמן בחו"ל, נשאבתי לזה. המטרה שלי היא להציל את חולון. אני לא עושה עוד סיבוב בחו"ל. מריאל לא הייתה לי הצעה. הם בדקו אותי באמצע העונה שעברה כשהם החליפו את מסינה."

"כל מה שאני מקבל מחולון זה רכב שגם אותו לא קיבלתי".

והמעניין ביותר, בנוגע למכבי:
"לא זרקו אותי. ישבו אנשים מכובדים, אמרו את הסיבות שלהם למה אנחנו צריכים להיפרד. ברוב הדברים שהם אמרו הם צודקים. אמרו לי 'כספך מובטח' וכך היה. לא ישבתי בביתי וחיכיתי שהם ייכשלו. אני לא בשלב בקריירה שאני צריך להוכיח למישהו משהו. כשהבנתי שאני לא מאמן במכבי, אמרתי להם תעשו הכל כדי להביא את דיוויד בלאט. היחסים שלי איתם מצויינים, אני לא הולך להתמודד מולם."

אבל גרשון לא שוכח ולא סולח לעוזרו אז, שרון דרוקר: "אני לא מנקה את עצמי משגיאות כאלה ואחרות שהיו בעונה האחרונה. בחרתי פיגורות לא נכונות. אני אחראי לזה שהבאתי עוזר מאמן לא מתאים שהתברר שהוא לא יכול לאמן את מכבי בעתיד. גם מכבי חשבה שהוא לא מתאים להיות המאמן. זו הייתה הבעיה המרכזית, אבל אני אחראי לכל כי עמדתי בראש המערכת."
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

Re: פיני גרשון: "לא זרקו אותי מממכבי"

הודעהעל ידי שחף » 04 אוגוסט 2011, 11:16

גרינוולד לא אמר שפיני יפתח את הפה אחרי שיסיימו לשלם לו? לא דובים ולא יער. עיתונאי בשקל.
שחף

הודעהעל ידי אורי » 04 אוגוסט 2011, 11:28

שחף כתב:גרינוולד לא אמר שפיני יפתח את הפה אחרי שיסיימו לשלם לו? לא דובים ולא יער. עיתונאי בשקל.

אני לא בטוח שזה היה גרינוולד כמו שכל אוהדי מכבי בערך חשבו שכך יהיה.
אורי

הודעהעל ידי yiffy » 04 אוגוסט 2011, 13:19

אורי כתב:
שחף כתב:גרינוולד לא אמר שפיני יפתח את הפה אחרי שיסיימו לשלם לו? לא דובים ולא יער. עיתונאי בשקל.

אני לא בטוח שזה היה גרינוולד כמו שכל אוהדי מכבי בערך חשבו שכך יהיה.

זה כן היה גרינוולד. הוא קרא לזה "שכר שתיקה".
הוא לא עיתונאי וגם לא עיתונאי בשקל. זה ילד שמישהו עשה לו קומבינה בוואלה וסידר לו משבצת שם. רענן כץ שהוא ישמש בתור השופר שלו וזה העלה גרם לו לקפוץ מעל הפופיק.
yiffy
חבר כבוד

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־96 אורחים