המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

אשכול אירופי החדש

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אשכול אירופי החדש

הודעהעל ידי yarinsaky » 04 אוקטובר 2011, 07:29

דווקא יש הרבה גז, תשאל את תשובה. :)
ד"א, שמעתי שיש אפשרות רצינית ליצור כמויות נפט אדירות בארץ , כמעט בכמות של סעודיה, ע"י תהליך של הפקת נפט מפצלי שמן .

בקשר לרוסיה, אני ממש לא מודאג. כסף גדול תמיד יש ויהיה שם. אני זוכר שלפני שנה דיברו שהם מקצצים בגדול בתקציב. כנראה שלא חיכו הרבה שם כדי לחזור למרכז הבמה.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי er79 » 04 אוקטובר 2011, 08:04

צסק"א בנתה סגל מפלצתי.
er79

הודעהעל ידי yarinsaky » 04 אוקטובר 2011, 08:13

עוד סיבה מדוע כדאי שהשביתה הזאת תיגמר. על כל פארמר שמכבי מביאה קבוצות עם כסף יביאו קירילנקו או את דווין וויד ( גם זה יקרה בסןף ).
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי אורי » 04 אוקטובר 2011, 08:16

מה הקטע להחתים שחקן לשלוש שנים, אך להתנות זאת בהמשך השביתה??? וצריך להזכיר לאנשים שקירילנקו הוא בכלל שחקן חופשי.
אורי

הודעהעל ידי itai7 » 04 אוקטובר 2011, 13:16

yarinsaky כתב:עוד סיבה מדוע כדאי שהשביתה הזאת תיגמר. על כל פארמר שמכבי מביאה קבוצות עם כסף יביאו קירילנקו או את דווין וויד ( גם זה יקרה בסןף ).

מתאים למכבי וויד לא? :D
itai7

הודעהעל ידי felix_r » 04 אוקטובר 2011, 14:33

אורי כתב:מה הקטע להחתים שחקן לשלוש שנים, אך להתנות זאת בהמשך השביתה??? וצריך להזכיר לאנשים שקירילנקו הוא בכלל שחקן חופשי.

זה לא מותנה בהמשך השביתה. יש סעיף יציאה למקרה שקבוצת NBA תציעה לקירילנקו חוזה באותו סדר גודל כמו שהיה לו ביוטה. הסבירות שזה יקרה היא די נמוכה. נכון, קירילנקו הוא שחקן מצוין, אבל 14 מיליון לשנה כמו ששילמה לו יוטה זו הגזמה פראית, מה גם שהמשכורות ב NBA צפויות לרדת.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי itai7 » 04 אוקטובר 2011, 14:39

משחקי העפלה הערב ליורקאפ

http://www.eurocupbasketball.com/
itai7

הודעהעל ידי asafb96 » 04 אוקטובר 2011, 15:00

felix_r כתב:
אורי כתב:מה הקטע להחתים שחקן לשלוש שנים, אך להתנות זאת בהמשך השביתה??? וצריך להזכיר לאנשים שקירילנקו הוא בכלל שחקן חופשי.

זה לא מותנה בהמשך השביתה. יש סעיף יציאה למקרה שקבוצת NBA תציעה לקירילנקו חוזה באותו סדר גודל כמו שהיה לו ביוטה. הסבירות שזה יקרה היא די נמוכה. נכון, קירילנקו הוא שחקן מצוין, אבל 14 מיליון לשנה כמו ששילמה לו יוטה זו הגזמה פראית, מה גם שהמשכורות ב NBA צפויות לרדת.

זאת אמרת, שהוא יבחר אם להישאר או ללכת?
אני חושב שגם היום הוא יכול לקבל חוזה גדול ממה שיקבל בצסק"א בקלות. אבל כמובן שלא חוזה של 14 מיליון דולר (למרות שאז, אף אחד לא הרים גבה שהחתימו אותו על סכום כזה. היה בשיאו, ונתן עונה של 16 נקודות, 8 ריבאונד, 3 אסיסטים, 3 חסימות ו2 חטיפות. הגיע עד לאולסטאר)
נקווה שלא ישאר :?
asafb96

הודעהעל ידי felix_r » 04 אוקטובר 2011, 15:30

כן, הוא יבחר.

הסבירות, שיקבל חוזה ממש גבוה ב NBA היא לא גבוהה. אסור לשכוח, שהוא כבר לא צעיר, וגם נפצע כמעט בכל עונה ועונה.

אני אישית גם מעריך, שהוא בא בכוונה להשאר. בגלל זה הוא הלך לצסקא ולא לספארטק (קבוצת נעוריו). אם הוא היה בא לחודש-חודשים, הוא בטוח היה הולך לספארטק, כי במקרה כזה השתתפות ביורוליג לא היתה חשובה בשבילו. אבל אם הוא בחר בצסקא, אז כנראה הוא רוצה לשחק את כל העונה באירופה.
נערך לאחרונה על ידי felix_r בתאריך 04 אוקטובר 2011, 15:33, נערך פעם אחת בסך הכל.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי מכביסט » 04 אוקטובר 2011, 15:32

אמן שתיגמר כבר השביתה הארורה הזאת
וכולם יחזרו לחורים שלהם.
מכביסט

הודעהעל ידי asafb96 » 04 אוקטובר 2011, 15:34

felix_r כתב:כן, הוא יבחר.

הסבירות, שיקבל חוזה גבוה ב NBA היא לא גבוהה. אסור לשכוח, שהוא כבר לא צעיר, וגם נפצע כמעט בכל עונה ועונה.

נכון, ובגלל זה כמובן הוא לא יקבל שוב 14 מיליון, וגם לא קרוב. אבל אני חושב שגם בגילו, הוא בקלות יכול לקבל חוזה גדול מ2-3 מיליון דולר.
אני מניח שהוא גם יתחשב במי הציע לו. אם זה איזה מינסוטה כזאת, אולי הוא ישאר. אבל הוא יקבל הצעה מקבוצה כמו הניקס, הנטס (ברוקלין :o ), או הלייקרס, אני חושב שילך.
לנו רק נותר להתפלל.. איתו צסק"א רמה אחת מעל אירופה. גם מעל בארסה.
asafb96

הודעהעל ידי misha » 04 אוקטובר 2011, 16:02

felix_r כתב:

אתה בטוח שיש סעיף שמתייחס לגובה החוזה שהוא אמור לקבל בNBA? לפי מה שהבנתי, אחרי סיום השביתה תהיה לו אפשרות לבחור אם להישאר או לעזוב, בלי קשר לגובה ההצעה שיקבל.

מהראיון שהוא נתן היום, נראה לי שהוא עדיין רוצה לשחק בNBA ועוד לא ממש מוכן לעבור לאירופה באופן קבוע. אגב, את המשכורת שיקבל בזמן שישחק ברוסיה הוא יעביר לקרן צדקה.

עריכה: באתר יורוליג כתוב שהאופציה שלו לחזור לNBA תהיה תקפה למשך חודש מרגע שהשביתה תסתיים.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי itai7 » 04 אוקטובר 2011, 17:02

האחים גאסול יתאמנו עם ברצלונה בזמן השביתה

למה לא שיחתמו גם!
itai7

הודעהעל ידי yarinsaky » 04 אוקטובר 2011, 17:41

סאבאס מתאושש, רוצה לעשות רק סקס :

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 08044.html

נאחל לו בריאות. אחד הגדולים באירופה בכל הזמנים, בטח הסנטר הגדול ביותר.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי asafb96 » 04 אוקטובר 2011, 18:06

yarinsaky כתב:סאבאס מתאושש, רוצה לעשות רק סקס :

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 08044.html

נאחל לו בריאות. אחד הגדולים באירופה בכל הזמנים, בטח הסנטר הגדול ביותר.

שיהיה בריא! הספיק לנו פטרו אחד שהלך מוקדם מדי..
אין ספק, אחד מגדולי הסנטרים האירופאים בכל הזמנים, יחד עם דיבאץ' וגאסול.
asafb96

הודעהעל ידי felix_r » 04 אוקטובר 2011, 18:12

misha כתב:
felix_r כתב:

אתה בטוח שיש סעיף שמתייחס לגובה החוזה שהוא אמור לקבל בNBA? לפי מה שהבנתי, אחרי סיום השביתה תהיה לו אפשרות לבחור אם להישאר או לעזוב, בלי קשר לגובה ההצעה שיקבל.

מהראיון שהוא נתן היום, נראה לי שהוא עדיין רוצה לשחק בNBA ועוד לא ממש מוכן לעבור לאירופה באופן קבוע. אגב, את המשכורת שיקבל בזמן שישחק ברוסיה הוא יעביר לקרן צדקה.

עריכה: באתר יורוליג כתוב שהאופציה שלו לחזור לNBA תהיה תקפה למשך חודש מרגע שהשביתה תסתיים.

כמובן שלא הסעיף מתייחס לגובה החוזה. ההחלטה של קירילנקו היא זו שתושפע מגובה ההצעות :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי misha » 04 אוקטובר 2011, 18:19

felix_r כתב:כמובן שלא הסעיף מתייחס לגובה החוזה. ההחלטה של קירילנקו היא זו שתושפע מגובה ההצעות :)

או קיי, פשוט כתבת: " יש סעיף יציאה למקרה שקבוצת NBA תציעה לקירילנקו חוזה באותו סדר גודל כמו שהיה לו ביוטה".
ברור שהצעות בסדר גודל הזה הוא כבר לא יקבל בשום מקרה, אבל גם הצעות נמוכות מזה לא ימנעו ממנו לחזור לNBA. הוא יקבל הצעות סבירות סביב 8 מיליון בערך.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי asafb96 » 04 אוקטובר 2011, 18:25

misha כתב:
felix_r כתב:כמובן שלא הסעיף מתייחס לגובה החוזה. ההחלטה של קירילנקו היא זו שתושפע מגובה ההצעות :)

או קיי, פשוט כתבת: " יש סעיף יציאה למקרה שקבוצת NBA תציעה לקירילנקו חוזה באותו סדר גודל כמו שהיה לו ביוטה".
ברור שהצעות בסדר גודל הזה הוא כבר לא יקבל בשום מקרה, אבל גם הצעות נמוכות מזה לא ימנעו ממנו לחזור לNBA. הוא יקבל הצעות סבירות סביב 8 מיליון בערך.

זה תלוי מה יסגר במו"מ בNBA.. אם הבעלים יצאו מנצחים, גם הכוכבים לא צפויים להתקרב ל20 מיליון כמו שהיו רגילים, וינועו בין 10-18 מיליון דולר, ככה שקירלינקו בגיל 30, לא בטוח שיקבל 8 מיליון. אבל אין לי ספק שהוא יכול לקבל יותר ממה שיקבל בצסק"א, ואני מניח ומקווה שיחזור גם הוא בסוף השביתה.
אחרי החתימה שלו, "עברתי צד".. אני באמת מקווה שהשביתה תסתיים במהירות האפשרית, ולא תימשך
asafb96

הודעהעל ידי yarinsaky » 04 אוקטובר 2011, 18:55

מונק של שיבק הדיחה את בשיקטאש של וויליאמס , להלן אחד הרכזים הטובים בנ.ב.א ( 7 נקודות ו 7 אסיסטים ) במוקדמות היורופח. :)
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי jol9 » 04 אוקטובר 2011, 18:56

itai7 כתב:משחקי העפלה הערב ליורקאפ

http://www.eurocupbasketball.com/

http://sports.walla.co.il/?w=/151/1865965

ערב מוצלח לישראלים. שיבק הדיח עם מונס, את בשיקטאש של דרון וויליאמס, מה שקצת מרמז על כך שהכוכבים מהNBA הגיעו לעשות קצת כסף, ולא באמת להתאמץ.
המזל שאצלינו הכוכב הוא בחור טוב וצנוע, שבא לעבוד.

גם ליותם היה ערב מוצלח עם ספרטק. הוא קלע 14 ומסר 7 אסיסטים בניצחון של הקבוצה שלו על קבוצה יוונית. בוורלי היה מצויין עם 26 נק' ו-5 אסיסטים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: A.Parker, Google [Bot], מרסר ו־52 אורחים