המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

אשכול אירופי החדש

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אשכול אירופי החדש

הודעהעל ידי jol9 » 04 אוקטובר 2011, 18:57

yarinsaky כתב:מונק של שיבק הדיחה את בשיקטאש של וויליאמס , להלן אחד הרכזים הטובים בנ.ב.א ( 7 נקודות ו 7 אסיסטים ) במוקדמות היורופח. :)

עקפת אותי בדקה... :rose

מה שכתבתי הוא שנראה שדרון בא לעשות סיבוב אירופה הקלאסית... או שהוא סתם בכושר מזוויע.
מה שבטוח זה שלא ממש איכפת לו מהקבוצה החדשה והזמנית שלו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 04 אוקטובר 2011, 18:57

יותם הצטיין נגד קבוצה קפריסאית, יחי ההבדל. אני יודע שאתה מחבב אותו, אבל צריך לדייק. :D

כן, לגבי ווילאימס הוא כנראה באמת בא להעביר את הזמן עם קצת מזומנים.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי BIG sofo » 04 אוקטובר 2011, 19:00

jol9 כתב:
yarinsaky כתב:מונק של שיבק הדיחה את בשיקטאש של וויליאמס , להלן אחד הרכזים הטובים בנ.ב.א ( 7 נקודות ו 7 אסיסטים ) במוקדמות היורופח. :)

מה שכתבתי הוא שנראה שדרון בא לעשות סיבוב אירופה הקלאסית... או שהוא סתם בכושר מזוויע.

הוא סיים עם 1 מ5 לשלוש, 2 מ8 מהשדה, 0 מ3 מהעונשין וגם 6 איבודים...
BIG sofo

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 04 אוקטובר 2011, 19:03

jol9 כתב:

אמרתי את זה עוד כשהיו את הידיעות שהציעו לו לבוא לשם..זה היה הכי ברור שיש..
מצטערת אבל כל אלה שאמרו ''אז מה? מתי עוד פעם ייצא לנו לחזות בשחקנים כאלה מקרוב?'' לא באמת אוהבים כדורסל אירופי..
כשבא לפה שחקן כמו דרון וויליאמסבשביל להעביר את הזמן במלונות בטורקיה עם בריכה ומדי פעם משחק,רק בשביל שיהיה לו ''מחנה אימונים משודרג'' זה זלזול בכדורסל האירופי וכרגיל מראה שהאמריקאים חושבים שכל העולם זה רק שלוחה של ארה''ב..

ד''א,הצדדים(NBA)נפגשים כרגע ונכנסו לשעה השלישית של הדיונים..עדיין אין ידיעות..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 04 אוקטובר 2011, 19:12

Holiday_Armadillo כתב:
jol9 כתב:

מצטערת אבל כל אלה שאמרו ''אז מה? מתי עוד פעם ייצא לנו לחזות בשחקנים כאלה מקרוב?'' לא באמת אוהבים כדורסל אירופי..
כשבא לפה שחקן כמו דרון וויליאמסבשביל להעביר את הזמן במלונות בטורקיה עם בריכה ומדי פעם משחק,רק בשביל שיהיה לו ''מחנה אימונים משודרג'' זה זלזול בכדורסל האירופי וכרגיל מראה שהאמריקאים חושבים שכל העולם זה רק שלוחה של ארה''ב..

צודקת... הוא בא לחופשת הכל כלול, ממש לא אכפת לו מהכדורסל פה.
למי שתוהה- גם עם ברייאנט זה אותו דבר
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי jol9 » 04 אוקטובר 2011, 19:51

yarinsaky כתב:יותם הצטיין נגד קבוצה קפריסאית, יחי ההבדל. אני יודע שאתה מחבב אותו, אבל צריך לדייק. :D

כן, לגבי ווילאימס הוא כנראה באמת בא להעביר את הזמן עם קצת מזומנים.

:oops
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 04 אוקטובר 2011, 20:00

Holiday_Armadillo כתב:
jol9 כתב:

זה תלוי גם באופי של שחקן. אולי אפילו יותר מהמוצא שלו.
אני מאמין שלא חסרים שחקנים אמריקאים שהיו באים ונותנים את התחת גם בקבוצה אירופאית.
אני יכול לחשוב על כוכבי על עבר והווה כמו סטוקטון, נאש, דאנקן, ריי אלן וכו' שלא היו מתבזים, אלא באים לעבוד קשה וללכלך את הידיים.

כנראה שדרון וויליאמס הוא מסוג כוכבי ההיפ-הופ שלא רואים מסביבם, ורק סופרים את הכסף.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 04 אוקטובר 2011, 20:10

אני מאמין שלא חסרים שחקנים אמריקאים שהיו באים ונותנים את התחת גם בקבוצה אירופאית.
אני יכול לחשוב על כוכבי על עבר והווה כמו סטוקטון, נאש, דאנקן, ריי אלן וכו' שלא היו מתבזים, אלא באים לעבוד קשה וללכלך את הידיים.

כנראה שדרון וויליאמס הוא מסוג כוכבי ההיפ-הופ שלא רואים מסביבם, ורק סופרים את הכסף.

ברור..
אין לי ספק שכשפארמר אומר ''אני לא יכול לשלוט במה שקורה בארה''ב,כל עוד אני פה אני 100% במכבי'' הוא אומר את האמת..כי הוא לא כזה סטאר ב-NBA כמו קובי או דרון וויליאמס..
כל הכדורסל ב-NBA(וגם פארמר אמר את זה)בנוי על בידודים..אז בהתאם גם האופי של הסטארים שם..הכל סביבם,הכל דרכם,הכל עליהם..
קובי,וויליאמס,לברון,וויד,כרמלו אנתוני..אף אחד מהם לא יתייחס לאירופה בשיא הרצינות..זה להרוויח כסף ולהעביר את הזמן..
עאלק דרון וויליאמס כשהגיע לטורקיה אמר ''ידענו שתהיה שביתה וחסכנו כסף ל''ימים הגשומים''..בדיוק בגלל אמירות כאלה אני מתה שהבעלים ייקחו אותם עד הסוף ולא יוותרו על סנט מהתוכנית המקורית שלהם..
אם כוכבים מקבלים חוזים של מאות מליונים+עשרות מליונים מפרסומות וחסויות והם עדיין צריכים ''לחסוך כסף''(ובוא לא נשכח שיותר מ-60% מודיעים על פשיטת רגל 5 שנים אחרי פרישה)אז לא מגיע להם לקבל את הכמויות שהם דורשים..
אם אתה מצליח לאבד 150 מליון בכל החיים שלך אז לא הגיע לך לקבל אותם מלכתחילה..
אבל מה לעשות..הם צריכים לשלם 30 חשבונות טלפון ו-30 דירות בשביל הפמליה שלהם..
כאילו שתהיה להם בעיה לשרוד מחוזה של 15 מליון..חבורה של תינוקות מגודלים..

קן ברגר מ-CBS צייץ בטוויטר שהשיחות נמשכות אבל סטודמאייר היה צריף לתפוס טיסה ויצא מהפגישה..
הוא אמר ש''יש התקדמות וזה טוב'' והוא עדיין לא יודע אם יפתחו את הליגה בזמן..אה ושהחומוס היה טעים ביותר..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי BIG sofo » 04 אוקטובר 2011, 20:15

Holiday_Armadillo כתב:

ברור..
אין לי ספק שכשפארמר אומר ''אני לא יכול לשלוט במה שקורה בארה''ב,כל עוד אני פה אני 100% במכבי'' הוא אומר את האמת..כי הוא לא כזה סטאר ב-NBA כמו קובי או דרון וויליאמס..
כל הכדורסל ב-NBA(וגם פארמר אמר את זה)בנוי על בידודים..אז בהתאם גם האופי של הסטארים שם..הכל סביבם,הכל דרכם,הכל עליהם..
קובי,וויליאמס,לברון,וויד,כרמלו אנתוני..אף אחד מהם לא יתייחס לאירופה בשיא הרצינות..זה להרוויח כסף ולהעביר את הזמן..
עאלק דרון וויליאמס כשהגיע לטורקיה אמר ''ידענו שתהיה שביתה וחסכנו כסף ל''ימים הגשומים''..בדיוק בגלל אמירות כאלה אני מתה שהבעלים ייקחו אותם עד הסוף ולא יוותרו על סנט מהתוכנית המקורית שלהם..
אם כוכבים מקבלים חוזים של מאות מליונים+עשרות מליונים מפרסומות וחסויות והם עדיין צריכים ''לחסוך כסף''(ובוא לא נשכח שיותר מ-60% מודיעים על פשיטת רגל 5 שנים אחרי פרישה)אז לא מגיע להם לקבל את הכמויות שהם דורשים..
אם אתה מצליח לאבד 150 מליון בכל החיים שלך אז לא הגיע לך לקבל אותם מלכתחילה..
אבל מה לעשות..הם צריכים לשלם 30 חשבונות טלפון ו-30 דירות בשביל הפמליה שלהם..
כאילו שתהיה להם בעיה לשרוד מחוזה של 15 מליון..חבורה של תינוקות מגודלים..

קן ברגר מ-CBS צייץ בטוויטר שהשיחות נמשכות אבל סטודמאייר היה צריף לתפוס טיסה ויצא מהפגישה..
הוא אמר ש''יש התקדמות וזה טוב'' והוא עדיין לא יודע אם יפתחו את הליגה בזמן..אה ושהחומוס היה טעים ביותר..

היה צריך לתפוס טיסה בשביל לחתום במכבי?
BIG sofo

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 04 אוקטובר 2011, 20:19

היה צריך לתפוס טיסה בשביל לחתום במכבי?

הבטיחו גארד וקיימו :laugh2
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 04 אוקטובר 2011, 21:51

נובו מסטו זכתה בסופר קאפ הסלובני אחרי ניצחון 80-72 על לובליאנה. ג'ימי בקסטר, הזכור מאשקלון, קלע 20 נק'.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי refael » 05 אוקטובר 2011, 11:06

טוני פארקר עובר לצרפת למשך השביתה,ישחק בווילרבאן .
http://www.one.co.il/Article/188164.html

אוליבר לאפייט ששיחק שנה שעברה בפרטיזן והגיע לקדנציה קצרה לאשדוד חתם בפרוקום גדיניה הפולנית שמשחקת ביורוליג.
תמונה
refael

הודעהעל ידי itai7 » 05 אוקטובר 2011, 15:44

תמונה
itai7

הודעהעל ידי שחף » 05 אוקטובר 2011, 16:31

מה שקירילנקו מחזיק לא מגיע לחמאס אחר כך? לא פרסום כל כך טוב לשחקן NBA.
שחף

הודעהעל ידי refael » 05 אוקטובר 2011, 16:33

זה הכינוי שלו אני חושב AK-47 בגלל זה הוא מחזיק את הנשק הזה לא ?
תמונה
refael

הודעהעל ידי שחף » 05 אוקטובר 2011, 16:35

זה לא שולל את זה שהנשק הזה מגיע לידיים של חמאס בסופו של דבר...
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 05 אוקטובר 2011, 16:44

לא נראה לי שקירילנקו חושב על החמאס או על משהו אחר.

קלאצ'ניקוב זה אחד מסמליה וגאוותיה הגדולות ביותר של רוסיה לאורך השנים, ואדון קלצ'ניקוב עצמו הוא גיבור תרבות ברוסיה
בערך כמו יורי גגרין (אולי רק קצת פחות).
זה כלי נשק שמעבר לכך שהוא משמש את החמאס, משמש (או לכל הפחות שימש) גם יחידות מיוחדות בצהל, וגם צבאות גדולים וחשובים אחרים,
שחלקם, אני מאמין, לא עשו שום דבר רע לישראל.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 05 אוקטובר 2011, 17:01

צה''ל לא משתמש בקלאצ'ניקוב, רק ב M-16 ובנשקים תוצרת בית. או שאולי באמת ביחידות שלא יצא לי לראות. ברכבת ובאוטובוס בחיים לא יצא לי לראות קלאצ'ניקוב.
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 05 אוקטובר 2011, 17:06

שחף כתב:צה''ל לא משתמש בקלאצ'ניקוב, רק ב M-16 ובנשקים תוצרת בית. או שאולי באמת ביחידות שלא יצא לי לראות. ברכבת ובאוטובוס בחיים לא יצא לי לראות קלאצ'ניקוב.

עד כמה שאני יודע, ביחידות המיוחדות יש קלאצ'ים. כמובן שזה לא בשימוש מסיבי, ומן הסתם לא יוצאים איתו הביתה.

ד"א אני יודע באיזה נשק משתמשים בצהל. יצא לי לבקר שם שלוש שנים סדיר ו-10 מילואים... :tongue3
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי itai7 » 05 אוקטובר 2011, 17:25

ג'ואי דורסי של קאחה נפצע לחודש ויחמיץ את המשחק הראשון ביורוליג והACB
itai7

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: gamer777, Google [Bot], מילוס, מרסר ו־62 אורחים