המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

תיאו פאפאלוקאס חתם במכבי לעונה אחת

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: תיאו פאפאלוקאס חתם במכבי לעונה אחת

הודעהעל ידי cannon » 13 אוגוסט 2011, 19:13

חברים, לאור ההחתמה הזו שאני בשעה הראשונה אחרי ששמעתי אותה, די חשבתי, WTF, אני חושב שיש מאחוריה הרבה שכל ואנחנו נהנה ממנה מאוד:
1. פאפאלוקאס ינהל משחק מגובה של 2 מטר בצורה טובה יותר ממה שאידסון עשה במשך חלקים נרחבים מהעונה שעברה.
2. פאפאלוקאס ידוע לכל אורך הקריירה שלו כשחקן חכם וכחוטף מעולה. מזכיר עוד פעם את צ'אק?
3. בסגל הרחב של מכבי לא צריך אותו ליותר מ-20-25 דקות וברור שבמאני טיים הוא יהיה על המגרש. פלוס נוסף.
4. אומרים שהוא לא אתלטי בגיל הזה ובטח אחרי שלא היה כל הקריירה. עדיין, באילו קבוצות יש גארדים זריזים שעליהם הוא לא יכול לשמור? על שחקנים כמו הוארטס ודיאמנטידיס אני לא רואה בעיה שהוא ישמור. גם לא על אילייבסקי או עומר קוק... אני יכול להמשיך, אבל את ג'רמי פארגו הוא יצטרך לשמור (אולי) רק באימונים...
5. בהגנה בזכות הגובה הוא יכול גם לשמור מספרי 3. במצב כזה, סמית'/פניני יכולים לקחת את אחד הגארדים אם מדובר במישהו שהוא אתלטי יותר.
6. הנוכחות והחונכות יהיו מדהימים לכל הצעירים (השחקן המבוגר בקבוצה עכשיו למעט פאפאס הוא בורשטיין והוא בן 30... הקבוצה שלנו צעירה חברים...) וכולם יהנו מזה.
7. גם כשהיה בשיא הקריירה, לא נשען על אתלטיות ולכן אין שום סיבה לחשוש פה מנפילה. את הסטטיסטיקות מהעונה האחרונה אני לוקח בערבון מוגבל כיון ששיחק מעט בקבוצה שנכשלה עם כוכבים מדהימים בכמעט כל העמדות ועם תקציב ענק. חוכמת המשחק בודאות לא נפגעה.
בקיצור, כנראה שיחקנו אותה שוב.
cannon

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 13 אוגוסט 2011, 19:14

יש מצב שיביאו SG????
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי yzafrir » 13 אוגוסט 2011, 19:22

cannon כתב:חברים, לאור ההחתמה הזו שאני בשעה הראשונה אחרי ששמעתי אותה, די חשבתי, WTF, אני חושב שיש מאחוריה הרבה שכל ואנחנו נהנה ממנה מאוד:
1. פאפאלוקאס ינהל משחק מגובה של 2 מטר בצורה טובה יותר ממה שאידסון עשה במשך חלקים נרחבים מהעונה שעברה.
2. פאפאלוקאס ידוע לכל אורך הקריירה שלו כשחקן חכם וכחוטף מעולה. מזכיר עוד פעם את צ'אק?
3. בסגל הרחב של מכבי לא צריך אותו ליותר מ-20-25 דקות וברור שבמאני טיים הוא יהיה על המגרש. פלוס נוסף.
4. אומרים שהוא לא אתלטי בגיל הזה ובטח אחרי שלא היה כל הקריירה. עדיין, באילו קבוצות יש גארדים זריזים שעליהם הוא לא יכול לשמור? על שחקנים כמו הוארטס ודיאמנטידיס אני לא רואה בעיה שהוא ישמור. גם לא על אילייבסקי או עומר קוק... אני יכול להמשיך, אבל את ג'רמי פארגו הוא יצטרך לשמור (אולי) רק באימונים...
5. בהגנה בזכות הגובה הוא יכול גם לשמור מספרי 3. במצב כזה, סמית'/פניני יכולים לקחת את אחד הגארדים אם מדובר במישהו שהוא אתלטי יותר.
6. הנוכחות והחונכות יהיו מדהימים לכל הצעירים (השחקן המבוגר בקבוצה עכשיו למעט פאפאס הוא בורשטיין והוא בן 30... הקבוצה שלנו צעירה חברים...) וכולם יהנו מזה.
7. גם כשהיה בשיא הקריירה, לא נשען על אתלטיות ולכן אין שום סיבה לחשוש פה מנפילה. את הסטטיסטיקות מהעונה האחרונה אני לוקח בערבון מוגבל כיון ששיחק מעט בקבוצה שנכשלה עם כוכבים מדהימים בכמעט כל העמדות ועם תקציב ענק. חוכמת המשחק בודאות לא נפגעה.
בקיצור, כנראה שיחקנו אותה שוב.

1. זה נכון ללפני 4-5 שנים , אני בספק אם יצליח לעשות את זה בגילו במכבי ובטח לא טוב יותר ממה שאיידסון עשה את זה בעונה האחרונה .
2. גם שאראס (עדיין שחקן פעיל..) ידוע לאורך כל הקריירה שלו כמנהל משחק מדהים ומוסר מעולה אבל לאף אחד אין ספק שהוא כבר לא שייך לרמות האלו . ואני מקווה שפאפאס לא יוכיח לנו את זה גם כן...
3. אם הוא יתן 10-15 דקות טובות אני יהיה יותר ממבסוט
4. ראה סעיף 1....
5.גם פנינ מתקשה נגד גארדים מהירים כך שיצטרכו למצוא פתרונות אחרים בהגנה...
6. יש מספיק שחקנים מנוסים שיכולים ויכלו לתת מהנסיון שלהם וגם לתרום יותר מקצועית , אני מקווה שפאפאס לא יהיה רק תוספת פסיכולוגית...
7. דווקא בעונה מאוד חלשה של תאודושיץ' , פאפאס לא הצליח לבלוט...זה סיכון ענק של מכבי..

ואגב , בורשטיין בפברואר בן 32...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי yiffy » 13 אוגוסט 2011, 19:32

ההחתמה הזו מזכירה לי קצת את החתמתו של מרכוס בראון בזמנו. גם הוא אחד משחקני היורוליג הטובים בעשור שחלף וגם הוא הגיע עם המון ניסיון והיה דרוך ומוכן לתת את כל כולו למכבי.
אממה, שבגיל מתקדם גם כל כולו של שחקן נפלא בדימוס זה לא תמיד הרבה. בתיאוריה יש הבדל כי בראון קיבל בגיל מתקדם המון דקות (ושחקנים אחרים בעמדה כמו סימונס נמחקו לגמרי), בעוד שפאפאס אמור לחלוק דקות עם פארגו, שייר, פארמר (זמנית), בורשטיין ואוחיון.
בסופו של יום, אני מאוד מקווה שבלאט ינווט היטב את המהלך וידע להפיק מפאפאס כמה שרק אפשר.
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי asafb96 » 13 אוגוסט 2011, 19:33

yzafrir כתב:החתמה שהופכת את בורשטיין ואוחיון למאוד משמעותיים העונה .
אם כל הכבוד לעבר של פאפאס , אין פה שום מחשבה לעתיד ( והאמת גם לא כל כך להווה ...) אבל....
אין לי עכשיו שום ספק שמכבי הולכים להחתים את פרקינס וככה אם לא יהיה על פאפא הרבה עומס אז אולי הוא עוד יוכל לתת חלק מהקסם שאולי עוד נישאר לו....אם זה מה שיגרום להשארת פרקינס אז אני מקבל את ההחתמה הזאת אבל אם לא, זו הולכת להיות אחת ההחתמות הטיפשיות של מכבי בהסטוריה...

פאק, אתה רציני?! :eek
אם פרקינס יחתום זה החתמה טובה ואם לא זה אחת ההחתמות הגרועות בהיסטוריה?! אתה ברצינות אומר שהחתמה של פאפאס זה אחת ההחתמות הטיפשיות בהיסטוריה?! אנחנו מדברים על פאקינג פאפאלוקס, מי זה פרקינס לעזאזל לידו? גם בגיל 40 אני לוקח אותו לפני פרקינס, בטח אחרי פציעה של חצי שנה. פאפאס זה שחקן שעשור כולם מריירים עליו, עכשיו זה החתמה טיפשית? העונה ליד תאודוסיץ', ספאנוליס ושאר השחקנים בקוו האחורי הוא לא הכי בלט, וזה טבעי מאוד, אבל עונה לפני כן הוא היה מצוין, כמו כל שאר העונות. זה החתמה גדולה. בשביל 15-20 דקות הוא יתן תפוקה מצוינת, סוף סוף נראה פליימייקר קלאסי אמיתי, ונראה את סופו מקבל ים של כדורים כמו ביוון.
asafb96

הודעהעל ידי yzafrir » 13 אוגוסט 2011, 19:50

asafb96 כתב:
אם כל הכבוד לעבר של פאפאס , אין פה שום מחשבה לעתיד ( והאמת גם לא כל כך להווה ...) אבל....
אין לי עכשיו שום ספק שמכבי הולכים להחתים את פרקינס וככה אם לא יהיה על פאפא הרבה עומס אז אולי הוא עוד יוכל לתת חלק מהקסם שאולי עוד נישאר לו....אם זה מה שיגרום להשארת פרקינס אז אני מקבל את ההחתמה הזאת אבל אם לא, זו הולכת להיות אחת ההחתמות הטיפשיות של מכבי בהסטוריה...

אם פרקינס יחתום זה החתמה טובה ואם לא זה אחת ההחתמות הגרועות בהיסטוריה?! אתה ברצינות אומר שהחתמה של פאפאס זה אחת ההחתמות הטיפשיות בהיסטוריה?! אנחנו מדברים על פאקינג פאפאלוקס, מי זה פרקינס לעזאזל לידו? גם בגיל 40 אני לוקח אותו לפני פרקינס, בטח אחרי פציעה של חצי שנה. פאפאס זה שחקן שעשור כולם מריירים עליו, עכשיו זה החתמה טיפשית? העונה ליד תאודוסיץ', ספאנוליס ושאר השחקנים בקוו האחורי הוא לא הכי בלט, וזה טבעי מאוד, אבל עונה לפני כן הוא היה מצוין, כמו כל שאר העונות. זה החתמה גדולה. בשביל 15-20 דקות הוא יתן תפוקה מצוינת, סוף סוף נראה פליימייקר קלאסי אמיתי, ונראה את סופו מקבל ים של כדורים כמו ביוון.

אני אסביר שוב , מבחנתי אם ההחתמה הזאת היא מה שתשאיר בסופו של דבר את פרקינס אז אני מקבל את ההחתמה הזאת אבל אם סגל הגארדים יסגר רק עם פאפאס אז זו החתמה טיפשית בלי שום מחשבה קדימה...הבן אדם בן 34 אחרי עונה חלשה למרות שגם תאודוסיץ' היה חלש ולפאפאס היה מספיק הזדמנויות .
נכון שכבר 10 שנים כולם ריירו עליו אבל כך היה גם עם מרכוס ברואן . אני בספק אם הוא מסוגל לתרום היום למכבי כמו שתרם בעבר לצסק"א (כי באולימפיאקוס כבר לא הכי תרם...) ואני מקווה שבלא ט לא יתן לו להיות יותר מידי דומיננטי על חשבון השחקנים שבאמת צריכים להוביל את הסגל הזה.

אגב המשפט " גם בגיל 40 אני לוקחה אותו במקום פרקינס..." גדול !!!!
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי where is the love? » 13 אוגוסט 2011, 20:03

כל הכבוד למכבי ולההנהלה ולבלאט שהחתימו שחקן נהדר כמו תאודורס פאפאלוקאס.
הוא בדיוק מתאים למה שמכבי צריכה, גם בפן המקצועי וגם בם הרגשי של הקבוצה, הוא מנהל משחק בצורה נהדרת, שומר נפלא.
נכון שהוא יחסית מבוגר אבל גם דיאמנטידיס יחסית מבוגר, זה לא אומר יותר מדי, גם מכבי החתימה אותו לשנה, יהיה טוב ישאר לא יהיה טוב לא ישאר.
הוא שחקן מופלא ומדהים והוא יכול לעזורבכל המסגרות העונה, הוא באמת יודע להצליח במאני טיים.
אני שמח על ההחתמה הזאת, אני גם שמח על ההחתמה של פארמר שהוא מצויין, אבל לא ידוע לכמה זמן הוא ישאר כאן....
אבל ברגע שיש לנו גם את פאפא, זה פשוט החתמה מצויינת.

נקווה שיהיה לנו המון בהצלחה, אני ממש מחכה שהעונה תתחיל כבר.....
שבוע טוב!
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי Mta_atic » 13 אוגוסט 2011, 20:10

itai7 כתב:ישתכר כחצי מיליון דולר

לפי ווינט ישתכר 400 אלף.
שכר מצחיק.

יש גם התייחסות לנושא כספי
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4108314,00.html
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 13 אוגוסט 2011, 20:15

מה יש לכם מפרקינס???
השחקן גמור סוס מת אני מעדיף את וישנייבסקי מאשר את פרקינס
שחקן אחרי פציעה כזאת לא יחזור כמו שצריך הוא לא שחקן חכם לא קלעי טוב והדבר היחיד שהוא עושה טוב זה הגנה שגם זה הוא לא יוכל לשחזר....
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי asafb96 » 13 אוגוסט 2011, 20:20

yzafrir כתב:
asafb96 כתב:

אני אסביר שוב , מבחנתי אם ההחתמה הזאת היא מה שתשאיר בסופו של דבר את פרקינס אז אני מקבל את ההחתמה הזאת אבל אם סגל הגארדים יסגר רק עם פאפאס אז זו החתמה טיפשית בלי שום מחשבה קדימה...הבן אדם בן 34 אחרי עונה חלשה למרות שגם תאודוסיץ' היה חלש ולפאפאס היה מספיק הזדמנויות .
נכון שכבר 10 שנים כולם ריירו עליו אבל כך היה גם עם מרכוס ברואן . אני בספק אם הוא מסוגל לתרום היום למכבי כמו שתרם בעבר לצסק"א (כי באולימפיאקוס כבר לא הכי תרם...) ואני מקווה שבלא ט לא יתן לו להיות יותר מידי דומיננטי על חשבון השחקנים שבאמת צריכים להוביל את הסגל הזה.

אגב המשפט " גם בגיל 40 אני לוקחה אותו במקום פרקינס..." גדול !!!!

אני מקווה שתכין כבר מעכשיו את הכובע, כי אתה הולך לאכול אותו ביג טיים. לא יודע כמה פעמים ראיתה את פאפאס בשנתיים-שלוש האחרנות, אבלזה שחקן שאם נותנים לו את הדקות, ויותר חשוב, את הכדורים, הוא תורם בדיוק כמו בתקופה הגדולה בצסק"א. זה שתאודוסיץ' היה חלש זה לא קשור בכלל, הוא קיבל ים כדורים, זה שהוא זרק מ15 מטר והחטיא, מה קשור פאפאס? מקרה בראון לא קשור, כי פאפאלוקס זה שחקן שחי על לחימה, חכמה, מנהיגות וניסיון, בראון היה סוג של סקורר נטו, וזה שחקן שהשנים לא עושות לו טוב, בניגוד לרכזים כאלה. מה שפאפאס שכח פרקינס לעולם לא ילמד, ואחרי הפציעה שלו אני לוקח אותו הרבה לפניו. ברור לך שאני לא לוקח אותו בגיל 40 :? ,זה רק להדגיש את ההבדלים העצומים בינהם. פרקינס אחרי פציעה זה שחקן שלא מתקרב לפאפאס בריא, גם בגיל 34 (ולא חסר דוגמאות לשחקים שהיו אדירים גם בגיל הזה), יחד עם פארגו ופארמר למכבי יש את הקוו האחורי החזק באירופה(כן, גם יותר מבארסה), לפחות עד סוף השביתה. גם בסוף השביתה נישאר עם 2 תותחי על כמו פאפאס ופארגו, בנוסף לשאייר שאני מהמר עליו שיהיה הפתעת העונה, שחקן מצוין, לא מעניין אותי אם שיחק "כדורסל מקצועני" או לא, אוחיון שלא נופל מסאדה שהוא שחקן רוטציה בקבוצה שדרסה את אירופה,וסמית' שיכול בהחלט לשחק 2 כשיש את פניני ובלו כ3. אם פרקינס יהיה ממש מוכן לבוא לקראת מכבי, ולהתפשר על שכר נמוך מאוד, לפחות העונה הזאת, ועם סכום שיצטרך לשלם עבור התרת החוזה אם יחזור לעצמו (וכמובן אופציית יציאה למכבי בכל תקופת החוזה בלי פיצוי), אז זה כבר בסדר, אבל אם הוא עומד על שלו עם הדרישות, אפשר לסגור את הסגל
asafb96

הודעהעל ידי שחף » 13 אוגוסט 2011, 20:33

רגע, למרכוס בראון, שאלמלא ההחתמה שלו מכבי לא עולה לטופ 16 באותה שנה, אתם מתייחסים בתור כישלון? אותו מרכוס בראון, ששם 12 נקודות למשחק באחוזים מצויינים ושיחק כמעט 30 דקות בכל משחק בגיל 34? אתם רציניים?
שחף

הודעהעל ידי asafb96 » 13 אוגוסט 2011, 20:36

שחף כתב:רגע, למרכוס בראון, שאלמלא ההחתמה שלו מכבי לא עולה לטופ 16 באותה שנה, אתם מתייחסים בתור כישלון? אותו מרכוס בראון, ששם 12 נקודות למשחק באחוזים מצויינים ושיחק כמעט 30 דקות בכל משחק בגיל 34? אתם רציניים?

זה נכון אגב, אבל זה שחקן שלאורך כל הקריירה היה קולע יותר, אבל ברור שמבחינה סטטיסטית הוא היה בסדר גמור. שוב, לא חסר שחקנים שהצליחו (ומצליחים) בגיל הזה ואף יותר. בטח שחקן שלא חיי על האתלטיות שלו, אלא על החכמה, ניסיון, ראיית משחק, מנהיגות וכו'..
asafb96

הודעהעל ידי jol9 » 13 אוגוסט 2011, 21:01

שחף כתב:רגע, למרכוס בראון, שאלמלא ההחתמה שלו מכבי לא עולה לטופ 16 באותה שנה, אתם מתייחסים בתור כישלון? אותו מרכוס בראון, ששם 12 נקודות למשחק באחוזים מצויינים ושיחק כמעט 30 דקות בכל משחק בגיל 34? אתם רציניים?

אני גם לא מבין את זה.
משום מה בפורום הזה רבים מתייחסים למרכוס בראון כשחקן שכשל במכבי. לא יודע מה ציפו ממנו כשהגיע, אבל מבחינתי הוא ענה על כל הציפיות ואף למעלה מזה.

לגבי תיאו - אני מתלהב מהאיכויות שהוא מביא איתו גם בגיל 34, אני קצת מסתייג מהעומס בסגל.
לדעתי ביורוליג נראה את פארגו, פאפאס ופארמר מקבלים את רוב הדקות, ושייר מסתפק במספר די קטן של דקות שיכול לגדול אם יצליח להוכיח את עצמו.
אני לא חושב שאוחיון ובורשטיין יתלבשו ביורוליג ואם כן אז לא יישחקו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי קודי » 13 אוגוסט 2011, 21:09

אגב, נושא שלא התייחסו אליו עד עכשיו (יכול להיות שסתם פיספסתי) - ייתכן שפאפאלוקאס פותר את בעיית הקפטן. אם קודם התלבטו בין בורשטיין לבין פניני אז עכשיו אפשר בשקט לתת את התפקיד לזקן השבט שגם היה קפטן בכל מקום אחר בו שיחק, הוא בעל אופי של מנהיג ואם הוא ימונה (למרות שהוא לא ישראלי ולא ותיק בקבוצה) אף אחד יצייץ.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי misha » 13 אוגוסט 2011, 21:10

http://www.one.co.il/Article/184994.html טור נחמד של סלע.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי jol9 » 13 אוגוסט 2011, 21:21

קודי כתב:אגב, נושא שלא התייחסו אליו עד עכשיו (יכול להיות שסתם פיספסתי) - ייתכן שפאפאלוקאס פותר את בעיית הקפטן. אם קודם התלבטו בין בורשטיין לבין פניני אז עכשיו אפשר בשקט לתת את התפקיד לזקן השבט שגם היה קפטן בכל מקום אחר בו שיחק, הוא בעל אופי של מנהיג ואם הוא ימונה (למרות שהוא לא ישראלי ולא ותיק בקבוצה) אף אחד יצייץ.

אני כתבתי את זה בצחוק...
לא נראה לי שייתנו לפאפאס להיות קפטן, למרות שזה לא רעיון רע.

אולי טל ופאפאס...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי עלמה צהובה » 13 אוגוסט 2011, 21:31

וואו איך אני שמחה! חבל שלא חתם ליותר. מקווה שיצליח וימשיך!

בחור נחמד, ווינר, ספורטאי נהדר ומנהיג עם נשמה על הפרקט.

הגם שהוא מבוגר קצת, יש לו ערך מוסף גבוה ולו רק בגלל ניסיונו האדיר ומה שהצעירים יוכלו ללמוד ממנו.

כל הכבוד מכבי! נראה לי הולך להיות כאן סיפור אהבה :clap2
ככה יוצאים מהקבר בסטייל !
סמל אישי של המשתמש
עלמה צהובה

הודעהעל ידי עלמה צהובה » 13 אוגוסט 2011, 21:37

חוץ מזה ה"פ" תמיד מסתדרים טוב עם מכבי:)

מה קורה עם פרקינס באמת?

rc4991 כתב:מה נדפק עם מכבי?למה הם החתימו אותו?

אני לא יודעת בן כמה אתה, בחיים ובכדורסל
אבל!

של נעליך מעל רגליך בטרם אתה מתבטא כך!
:nono

asafb96 כתב:
חנו'ש כתב:וואו, איזו פצצה!!!
מאיפה זה בא??? לא היתה אפילו שמועה אחת קטנה בכיוון.
סחטיין על מכבי שהצליחו לשמור על זה כל כך בסוד.

לעצם ההחתמה, אני מאוד מקווה שהוא עדיין מסוגל יהיה לתרום, כי זה קצת כמו להחתים את שאראס.
אגב, יש לבחור עדיין רגליים בהגנה??

זה ממש לא כמו להחתים את שאראס. שאראס אחרי פנא נודד באירופה ודי בינוני. פאפא קיבל שנה שעברה 20 דקות יורוליג בקבוצה שכוללת את תאודוסיץ', ספאנוליס, הלפרין וגורדון בקוו האחורי

אני מתה על שאראס, אבל לא נראה לי שהוא עכשיו באותה רמה עם פאפאלוקאס.

Holiday_Armadillo כתב:
itai7 כתב:ישתכר כחצי מיליון דולר

היה מקבל הרבה יותר מאפס פילזן או בארסה..
מעניין למה דווקא הנה..
אני מבינה שבארסה הלכו בסוף על הוארטס..אבל אני בטוחה שפילזן היו בוחרים בו במקום באילייבסקי..וגם היו משלמים לו יותר מחצי מליון דולר..

פאפאלוקאס אוהב את מכבי ומרגיש בתל אביב כמו בבית מרוב הפעמים שהיה כאן.

לא מפתיע אותי שהוא בחר במכבי. כסף לא חסר לו, אבל חוויית משחק בקבוצה טובה עם הנהלה טובה וסיום הקריירה בשנה שנתיים טובות,
היכן שהוא יודע שיעריכו ויאהבו אותו, שווה יותר מעוד כמה (מאות אלפי) דולרים...! :worship
ככה יוצאים מהקבר בסטייל !
סמל אישי של המשתמש
עלמה צהובה

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 13 אוגוסט 2011, 22:47

אני מסכים שאין בהחתמה הזאת חשיבה לעתיד (ואני גם לא רואה מה כל-כך רע בכך), אבל לקשור "חשיבה לעתיד" לשחקנים כמו בורשטיין ופרקינס, היא באמת לא עניינית.
פרקינס הוא כרגע סימן שאלה ענקי. הוא לא ילד, ובטוח שהוא לא יהפוך להיות טוב יותר ממה שהוא היה, בעתיד הקרוב או הרחוק.
בורשטיין הוא אולי רק בן 31, אבל בפועל מדובר בסוס מת ובשחקן שפשוט אינו מסוגל לתת תפוקה משמעותית ביורוליג.

היחידי שכן נפגע כאן הוא יוגב אוחיון.
לדעתי, השארותו של בורשטיין והפיכתו הצפויה לקפטן, תפגע בו יותר מאשר הבאת פאפאלוקס, אך בכל מקרה, אני לא רואה אותו משתלב וחבל.
כבר טחנתי כאן את הנושא הזה כמה פעמים, אבל שוב, אני חושב ששיחרורו של בורשטיין ממכבי היה עושה למכבי (וגם לאוחיון) רק טוב, אבל לצערי זה לא יקרה.
נערך לאחרונה על ידי חביב אורנג'ד בתאריך 13 אוגוסט 2011, 23:16, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי asafb96 » 13 אוגוסט 2011, 22:52

חבר'ה, אל תדברו על אוחיון כאיזה מסכן שנפגע אנושות...
קודם כל, במילא הוא לא היה מקבל דקות יורוליג העונה, בטח שלא משמעותיות.. את הדקות שלו הוא יקבל בליגה ובאדריאטית
חוץ מזה, לשחק כמה שנים עד גיל 24 בקבוצות ליגה בינוניות, ולהגיע לקבוצה כמו מכבי, ולגדול לצד שחקן שיכול ליהיות אפילו "חונך" כמו פאפאלוקאס זה חלום של כל רכז ישראלי. אוחיון יהיה בסדר גמור אל תדאגו לו, את הדקות שלו הוא יקבל, גם אם לא ביורוליג (למרות שגם אם היו מביאים גארד אחר אני לא רואה שום מצב שהו מקבל דקות יורוליג...) הסגל כרגע מושלם, לא צריך שום שינוי
asafb96

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־36 אורחים