המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

תיאו פאפאלוקאס חתם במכבי לעונה אחת

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: תיאו פאפאלוקאס חתם במכבי לעונה אחת

הודעהעל ידי yzafrir » 14 אוגוסט 2011, 02:47

אני לא מבין את כל הסיפור הזה עם "חונך" , כל מה שיקרה זה שפאפאס יזכה בדקות של אוחיון (ולא בטוח שבצדק ) ואוחיון לא ממש יעריך את זה .
אסף , שמרתי את ההודעה שלך עם הכובע כי היא אחת הבאמת חזקות שלך , אל תדאג אני מכין לך את הכובע של דפני ליף , אחרי חודש בשדרה הוא יהיה לך ממש טעים בערך כמו גבינה צרפתית....

חביב , לגבי בורשטיין התכוונתי לזה במובן השלילי , זה לא טוב למכבי ששחקן כו טל יהפוך לבורג יותר חשוב וזה גם לא טוב לזרוק פתאום את אוחיון ושייר ישר למים העמוקים אבל החתמה של שחקן בן 34 מעבר לשיא ודומיננטי כמו שהוא יכולה להיות סיכון אדיר . להזכירכם מרכוס בראון לא סיים את העונה שלו בגלל פציעה ובחלק השני של העונה כבר היה גרוע בגלל העומס . אם בלאט ידע לתת לפאפאס בדיוק את הדקות שהוא מסוגל אז אולי יהיה בסדר אבל תארו לכם שחודש אחרי תחילת העונה פארמאר עוזב ופאפאס נפצע (שזה לא דבר נדיר בגיל כזה...) עם מה אנחנו נישארים ? פרקינס עוד לא יהיה כשיר בשלב כזה ואוחיון ושייר לא בטוח שבשלים עדיין.....
הייתי מעדיף שחקן פחות מנוסה אבל שעוד בשלב של עלייה בקריירה שלו
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי ni4ni » 14 אוגוסט 2011, 04:44

השאלה עם כל הבלאגן (החיובי) שנוצר בקבוצה היא מי יהיה המנהיג ?
כי יש פה יותר מדי טוענים לכתר ואז אנחנו עלולים להיות בבעיה.
ni4ni

הודעהעל ידי מילוס » 14 אוגוסט 2011, 04:48

פפאלוקאס קפטן? רציני? הצחקתם את רוחו של הנפלד שמסתובבת לא רגועה בהיכל כבר עשור......... מה זה פה שכונה? שחקן כזה עובר פה לאיזה עונה כדי לתת בוכטה לקראת סוף הקריירה וזהו, ישר קפטן?.......
מילוס

הודעהעל ידי yarinsaky » 14 אוגוסט 2011, 04:48

אני דווקא לא רואה יותר מדי טוענים לכתר, מלבד פארמר שאכן הדגיש שהוא רוצה להנהיג. אז יכול להיות שיהיו שני מנהיגים, אבל פארמר לא ישאר כאן עונה שלמה כנראה.
וגם אם יהיו שניים זה לא הכי נורא.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי מכביסט24 » 14 אוגוסט 2011, 07:17

מילוס כתב:פפאלוקאס קפטן? רציני? הצחקתם את רוחו של הנפלד שמסתובבת לא רגועה בהיכל כבר עשור......... מה זה פה שכונה? שחקן כזה עובר פה לאיזה עונה כדי לתת בוכטה לקראת סוף הקריירה וזהו, ישר קפטן?.......

מסכים איתך לגבי הקפטן (אני לא חושב שצריך לעשות מהתפקיד הזה מסחרה.. בורשטיין ראוי), הרבה פחות לגבי ה"לתת בוכטה".. הדבר האחרון שאפשר להגיד על פאפא זה שהוא בא להרוויח כסף. מדובר בשחקן עם מנהיגות ונשמה שלוקח על עצמו פרוייקטים והולך איתם עד הסוף, ואם גם תקרא את הראיון איתו בספורט5 תראה שהוא רציני. מאוד אהבתי את הראיון הזה, זה מסוג הראיונות שגורמים לך להתאהב מיד בבנאדם..
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי אורי » 14 אוגוסט 2011, 09:21

פאפא אחד השחקנים האהובים עליי ביורוליג בעשור האחרון. בשיאו היה גאון כדורסל, חודר מצויין, גבוה, וגם שומר טוב מאוד והכי חשוב - מנהיג ענק.
העונה האחרונה באולימפיאקוס היתה לא טובה מבחינתו. הוא היה נראה שבע ושבלוני, אבל חכמת המשחק עדיין קיימת אצלו, וזה דבר שאי אפשר לשכוח. לדעתי יש לו בקנה עוד עונה או שתיים בהן יוכל לתרום מנסיונו העצום ולחלק לא מעט אסיסטים.
אני בניגוד למקרים אחרים שמדברים על שחקנים בגיל הזה, מאוד מבסוט על ההנהלה. חושב שמדובר בשחקן שיכול לתרום המון למכבי.
חוץ מזה, אגדה בהיכל - תנו כבוד.
אורי

הודעהעל ידי קודי » 14 אוגוסט 2011, 09:28

מכביסט26 כתב:
מילוס כתב:פפאלוקאס קפטן? רציני? הצחקתם את רוחו של הנפלד שמסתובבת לא רגועה בהיכל כבר עשור......... מה זה פה שכונה? שחקן כזה עובר פה לאיזה עונה כדי לתת בוכטה לקראת סוף הקריירה וזהו, ישר קפטן?.......

מסכים איתך לגבי הקפטן (אני לא חושב שצריך לעשות מהתפקיד הזה מסחרה.. בורשטיין ראוי), הרבה פחות לגבי ה"לתת בוכטה".. הדבר האחרון שאפשר להגיד על פאפא זה שהוא בא להרוויח כסף. מדובר בשחקן עם מנהיגות ונשמה שלוקח על עצמו פרוייקטים והולך איתם עד הסוף, ואם גם תקרא את הראיון איתו בספורט5 תראה שהוא רציני. מאוד אהבתי את הראיון הזה, זה מסוג הראיונות שגורמים לך להתאהב מיד בבנאדם..

לא יודע מה זה "ראוי". אני ממש לא אוהב ששחקן שהוא שולי ברוטציה הוא הקפטן, אלא אם כן הוא מחזיק בתפקיד כבר זמן רב (ובמהלך הזמן הפך לשחקן שולי) או שהוא דמות נדירה כמו דריק. ברור שלבורשטיין הכי "מגיע" להיות קפטן, אבל הוא שחקן שולי במכבי ובנוסף לכך הוא ממש לא מנהיג. קפטן הוא לא סתם תפקיד אלא גם שחקן שצריך להוביל על המגרש ועל הספסל, ואת בורשטיין אני לא רואה עושה את זה, בוודאי לא כשהוא שחקן 12 ברוטציה.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי yarinsaky » 14 אוגוסט 2011, 09:34

מצד שני, אני לא רואה את מכבי נותנת את סרט הקפטן לשחקן שרק חתם אתמול על חוזה, זה לא רציני.

אם לא בורשטיין, רק פניני. ( למרות שאני לא הייתי עושה מזה איזה עניין כל כך גדול ולא איכפת לי שבורשטיין יהיה הקפטן, אפשר לחשוב ).
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי קודי » 14 אוגוסט 2011, 11:07

yarinsaky כתב:מצד שני, אני לא רואה את מכבי נותנת את סרט הקפטן לשחקן שרק חתם אתמול על חוזה, זה לא רציני.

אם לא בורשטיין, רק פניני. ( למרות שאני לא הייתי עושה מזה איזה עניין כל כך גדול ולא איכפת לי שבורשטיין יהיה הקפטן, אפשר לחשוב ).

זה באמת לא סיפור כזה גדול ולא ממש קריטי, אבל ברור שאם פניני יקבל את התפקיד אז מכבי איבדה את בורשטיין לחלוטין. מכיוון שדי ברור שפפלוקאס יהיה מנהיג הקבוצה בעונה הקרובה והוא גם ותיק השחקנים אז לא רואה בעיה בכך שהוא יקבל את התפקיד גם אם הגיע הרגע. יש לא מעט שחקנים ותיקים שהגיעו לקבוצות ומיד קיבלו את סרט הקפטן ואין שום דבר רע בכך. לא יודע מה זאת אומרת "זה לא רציני", שהרי פפלוקאס לא אמור ללמוד איך להיות קפטן או מנהיג - זה מה שהוא עשה כמעט כל הקריירה ובוודאי יקח לו פחות זמן להיכנס לתפקיד מלבורשטיין (שהוא גם לא מנהיג וגם לא יהיה כזה ובנוסף הוא שחקן שולי בסגל).
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי yarinsaky » 14 אוגוסט 2011, 11:15

לא רציני במובן של לא רציני לחשוב שזה יקרה, כי התפקיד הזה היה במכבי באופן מסורתי אצל שחקנים וותיקים במכבי ואני לא חושב שהמסורת הזאת תישבר, זו הערכתי בלבד ולא איזה רצון או אי רצון שלי לראות את פאפא כקפטן.
כמו שאמרתי, שהוא יהיה קפטן, או בורשטיין, או פניני או אפילו אוחיון, ממש לא מעניין אותי. אני רק חושב שיש לכמה דמויות בתוך המועדון אמירה
חזקה לגבי זה, בטח לגור שלף שהוא חברו של בורשטיין ועוד כמה אנשים.
זה לא יהיה שרירותי לגמרי ולא תהיה כאן הגרלה.
תהיה כאן פוליטיקה פנים מועדונית וזהו.
נערך לאחרונה על ידי yarinsaky בתאריך 14 אוגוסט 2011, 11:21, נערך פעם אחת בסך הכל.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי itai7 » 14 אוגוסט 2011, 11:19

itai7

הודעהעל ידי משה » 14 אוגוסט 2011, 11:38

לדעתי זו פשוט החתמה מעולה. פאפאלוקאס פורח ליד שחקנים כמו פארגו ויכול להפקיץ את הרמה של פארגו לשמיים (דוגמא לכך הוא הולדן).
משה

הודעהעל ידי גיא » 14 אוגוסט 2011, 12:08

לגמרי לא חושש מהגיל שלו. מעניין שדווקא ב NBA עם אינטנסיביות רבה יותר אפשר למצוא שחקנים מעל גיל 35 שמאוד משמעותיים בקבוצות שלהם.
גיא

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 14 אוגוסט 2011, 12:22

גם בלייקרס פישר ממש לא צעיר וגם באלופה הטרייה גיסון קיד ממש לא ילד ...
טיקי חוזר

הודעהעל ידי asafb96 » 14 אוגוסט 2011, 12:26

טיקי חוזר כתב:גם בלייקרס פישר ממש לא צעיר וגם באלופה הטרייה גיסון קיד ממש לא ילד ...

לא חסר דוגמאות.. יש גם את פארקר, באטיסט, נסטרוביץ' וכו' וכו'...
asafb96

הודעהעל ידי עלמה צהובה » 14 אוגוסט 2011, 12:37

אם סופו מבסוט,זה טוב ליהודים:) (במיוחד הצהובים-כחולים שבהם) :dance4

אבל כל הדיבורים על פאפאלוקאס כקפטן ממש מוגזמים.
לדעתי מי שצריך להיות וגם יהיה הקפטן הוא טל בורשטיין.
זמנו של פניני עוד יגיע.
ככה יוצאים מהקבר בסטייל !
סמל אישי של המשתמש
עלמה צהובה

הודעהעל ידי ankram » 14 אוגוסט 2011, 12:57

עכשיו רואים כמה ההחתמה של פארמר מיותרת.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי misha » 14 אוגוסט 2011, 13:28

הוא היה בין המרוויחים הגדולים בכדורסל האירופאי בעשור האחרון אז הוא בא לעשות בוכטה עם ה400-500 אלף דולר שהוא ירוויח כאן? ממש לא נראה לי. אם כבר, הוא יכל לקבל הרבה יותר בקבוצה פחות טובה אבל רוצה לסיים את הקריירה בטופ.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי itai7 » 14 אוגוסט 2011, 17:43

"אגיע ב-10 הימים הקרובים לישראל".

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 05024.html
itai7

הודעהעל ידי שחר.ג. » 14 אוגוסט 2011, 20:50

ankram כתב:עכשיו רואים כמה ההחתמה של פארמר מיותרת.

אני חושב שצריך להחתמה של פארמר בדיוק כמו שבלאט אמר: נתוכנן כאילו הוא לא פה,ונהנה ממנו עד שילך.
אם כבר החוזה של בורשטיין מכביד מאוד על מכבי.
תמונהg]
"כדורסל זה משחק שבחודשיים אתה יכול לעבור ממינוס 25 באוסישקין לפלוס 44 על בולוניה. אנחנו רק באוקטובר."
סמל אישי של המשתמש
שחר.ג.

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־69 אורחים