Switch to full style
פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל
פרסם תגובה

Re: ג'רמי פארגו

19 ינואר 2019, 12:34

לא הגיוני בעיניי לתת דקות לשחקן מוביל שרוצים נואשות להחזיר אותו במשחק אחד, ובמשחק הבא כשמובילים 40 הפרש לא.

בכל מקרה זה יאניס, אז אני סולח..

19 ינואר 2019, 12:37

jay כתב:לא הגיוני בעיניי לתת דקות לשחקן מוביל שרוצים נואשות להחזיר אותו במשחק אחד, ובמשחק הבא כשמובילים 40 הפרש לא.

בכל מקרה זה יאניס, אז אני סולח..

שוב, קרוב לוודאי שאם ההפרש ברבע האחרון היה נשאר סביב ה 30 הוא היה משלב אותו.
ברגע שברצלונה עשתה ריצת 20:0 והמשחק חזר להיות חי, היה ברור שזה לא יקרה.

19 ינואר 2019, 12:43

או ההפך. יש מצב שהוא בכלל לא תכנן להכניס את פארגו אם הכל יהיה בסדר מבחינת התוצאה, כי עדיף לתת לפארגו עוד כמה ימים. במשחק הזה לא היינו צריכים אף אחד שיציל את המצב, אז פארגו המשיך לנוח על הספסל.

19 ינואר 2019, 12:57

זה לא הגיוני לצפות מפארגו להציל שום מצב. הוא היה צריך לקבל דקות (טרם ה-0-20), כדי להכשיר אותו להמשך. כל משחק שהוא לא מקבל דקות זה בזבוז. כמובן שהכל בטל אם יש משהו רפואי איתו שאנחנו לא מודעים אליו.

19 ינואר 2019, 14:25

jay כתב:זה לא הגיוני לצפות מפארגו להציל שום מצב. הוא היה צריך לקבל דקות (טרם ה-0-20), כדי להכשיר אותו להמשך. כל משחק שהוא לא מקבל דקות זה בזבוז. כמובן שהכל בטל אם יש משהו רפואי איתו שאנחנו לא מודעים אליו.
אין משהו רפואי. הוא קיבל דקות בב"ש. הוא צריך לחזור בהדרגה והוא עדיין לא מוכן לאינטנסיביות ביורוליג.

19 ינואר 2019, 17:47

אני מאמין שבמשחק היורוליג שאחרי פאו, פארגו כבר יהיה חזק ברוטציה.

19 ינואר 2019, 17:53

jol9 כתב:אני מאמין שבמשחק היורוליג שאחרי פאו, פארגו כבר יהיה חזק ברוטציה.

לאור העדרות של קיין, אני חושב שנראה אותו גם מול פאו

19 ינואר 2019, 18:03

שועל כתב:
jol9 כתב:אני מאמין שבמשחק היורוליג שאחרי פאו, פארגו כבר יהיה חזק ברוטציה.

לאור העדרות של קיין, אני חושב שנראה אותו גם מול פאו

מסכים, זה לא שלמכבי יש יותר מדי ברירות...

19 ינואר 2019, 19:50

מקווה שיוכל לקבל מחר איזה 15 דקות

19 ינואר 2019, 20:54

גל גל כתב:מקווה שיוכל לקבל מחר איזה 15 דקות
הוא צריך לקבל את מה שהצוות הרפואי אומר שהוא יכול לקבל, צריכה להיות לו תוכנית דקות מדוייקת ברמה נאצית
אני מאמינה שהוא בכלל לא כשיר והדקות שהוא קיבל בליגה היו בשביל לנפנף לאוהדים משהו מול האף בשביל שיפסיקו לדבר על מחליף

20 ינואר 2019, 11:59

Holiday_Armadillo כתב:
גל גל כתב:מקווה שיוכל לקבל מחר איזה 15 דקות
הוא צריך לקבל את מה שהצוות הרפואי אומר שהוא יכול לקבל, צריכה להיות לו תוכנית דקות מדוייקת ברמה נאצית
אני מאמינה שהוא בכלל לא כשיר והדקות שהוא קיבל בליגה היו בשביל לנפנף לאוהדים משהו מול האף בשביל שיפסיקו לדבר על מחליף

אז את אומרת שבגדול צריך לסמוך על הצוות המקצועי? זה, יש הטוענים, שאחראי על מכת הפציעות הלא נורמלית של שחקני מכבי?

Sent from my iPhone using Tapatalk

20 ינואר 2019, 14:16

אני בין ''יש הטוענים'' ולא, לא דיברתי ספציפית על מכבי
כששחקן חוזר מפציעה כל כך קשה צריכה להיות לו תוכנית בלתי מתפשרת וידועה מראש בלי שום קשר לכמה המשחק הבא, הקודם או הנוכחי קריטיים לקבוצה

21 ינואר 2019, 00:45

שיחק היום 16 דק', מבחינת כושר הוא נראה סבבה לגמריי, פשוט הוא נראה קצת חלוד ועדיין לא ממש בעניינים .
מאמין שנגד פאו הוא גם יקבל משהו בסגנון הזה (סביבות ה15-20 דק'), ומקווה שהמשחק הזה קצת הכניס אותו לעניינים כי האינטנסיביות פה הייתה הרבה יותר גבוהה מאשר המשחק נגד באר שבע בשבוע שעבר .

21 ינואר 2019, 00:50

Jack55 כתב:שיחק היום 16 דק', מבחינת כושר הוא נראה סבבה לגמריי, פשוט הוא נראה קצת חלוד ועדיין לא ממש בעניינים .
מאמין שנגד פאו הוא גם יקבל משהו בסגנון הזה (סביבות ה15-20 דק'), ומקווה שהמשחק הזה קצת הכניס אותו לעניינים כי האינטנסיביות פה הייתה הרבה יותר גבוהה מאשר המשחק נגד באר שבע בשבוע שעבר .

לא חושב שפארגו יראה מגרש נגד פאו.

21 ינואר 2019, 00:50

TAYO כתב:
Jack55 כתב:שיחק היום 16 דק', מבחינת כושר הוא נראה סבבה לגמריי, פשוט הוא נראה קצת חלוד ועדיין לא ממש בעניינים .

די נו

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

21 ינואר 2019, 00:51

Blondjam כתב:
TAYO כתב:

די נו

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

מה?

21 ינואר 2019, 00:52

פארגו לא אמור להיות פאקטור משמעותי עדיין ביורוליג. הבנאדם חלוד רצח, בעיקר בכל הקשור למסירה ולמשחק הקבוצתי (היו לו כמה מהלכים אישיים נחמדים היום).
לא בוער שום דבר איתו, כמו שלא בער להנהלה שום דבר כשהוא נפצע

21 ינואר 2019, 01:03

דווקא היו לו כמה חדירות יפות
אפשר לקוות שהוא יחזור לעצמו בעתיד (אבל לא לבנות על זה כמו שמכבי עשתה)

24 ינואר 2019, 15:32

ישחק היום לדעתכם ?

24 ינואר 2019, 15:34

yarin150 כתב:ישחק היום לדעתכם ?
כן
פרסם תגובה