המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

ההנהלה והמנהל המקצועי הגרועים בעולם הספורט V7

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ההנהלה והמנהל המקצועי הגרועים בעולם הספורט - ראיון עם ני

הודעהעל ידי MTA2311 » 10 ינואר 2019, 18:46

ספרו לי עוד איך זה זה לא ספין כל העסק הזה
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי קובי » 10 ינואר 2019, 18:57

"...ניקולה שוכח שבמכבי תל אביב שבה הוא שימש כשחקן, היה בסיס ישראלי חזק ואיתן שהוביל את הקבוצה להישגים באירופה, כאשר הוא והזרים האחרים היוו הכח המשלים”.

עצרתי פה.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 10 ינואר 2019, 19:04

קובי כתב:"...ניקולה שוכח שבמכבי תל אביב שבה הוא שימש כשחקן, היה בסיס ישראלי חזק ואיתן שהוביל את הקבוצה להישגים באירופה, כאשר הוא והזרים האחרים היוו הכח המשלים”.

עצרתי פה.
לא יכול להיות
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי הצופה » 10 ינואר 2019, 20:40

MTA2311 כתב:ספרו לי עוד איך זה זה לא ספין כל העסק הזה
בא להם בטוב כל הסיפור הזה.
ממש צירוף מקרים מוזר שהכל התחיל מ-10 ילדים שהחליטו ככה סתם, ללא שום קשר למהלך המשחק, להפסיק את העידוד באמצע המשחק ולחצות את כל האולם כדי להגיע לכסא ספציפי שבו ישב אדם שלא התייחס אליהם או עשה משהו בהקשר שלהם.
ככה סתם.
הצופה

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 10 ינואר 2019, 20:48

הצופה כתב:
ממש צירוף מקרים מוזר שהכל התחיל מ-10 ילדים שהחליטו ככה סתם, ללא שום קשר למהלך המשחק, להפסיק את העידוד באמצע המשחק ולחצות את כל האולם כדי להגיע לכסא ספציפי שבו ישב אדם שלא התייחס אליהם או עשה משהו בהקשר שלהם.
ככה סתם.
מרגישה שאתה טוען למהלך מתוכנן עם גב ממישהו מסויים ולא מתאים כל העניין, בסך הכל יש לנו הנהלה אמינה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי הצופה » 10 ינואר 2019, 20:50

Holiday_Armadillo כתב:
הצופה כתב:
ככה סתם.
מרגישה שאתה טוען למהלך מתוכנן עם גב ממישהו מסויים ולא מתאים כל העניין, בסך הכל יש לנו הנהלה אמינה

זה רק בדמיון שלך
הצופה

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 10 ינואר 2019, 20:55

הצופה כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
הצופה כתב:
ככה סתם.

זה רק בדמיון שלך
כל פעם נופלת בקטע של הדמיון
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 11 ינואר 2019, 00:03

קובי כתב:"...ניקולה שוכח שבמכבי תל אביב שבה הוא שימש כשחקן, היה בסיס ישראלי חזק ואיתן שהוביל את הקבוצה להישגים באירופה, כאשר הוא והזרים האחרים היוו הכח המשלים”.

עצרתי פה.

המשפט הזה כל כך מגוחך שאני לא יודע איך להגיב אליו
A.Parker

הודעהעל ידי שמואל1 » 11 ינואר 2019, 00:34

"באת לגנוב את המיקרופון ולהכניס לי מלים לפה?"
רועי גלדסטון, סמנכ"ל תקשורת מכבי ת"א, הצליח להוציא את צביקה שרף מכליו: "לי אתה מספר סיפורים?" • יוני: "שכחת שהיית עיתונאי, אתה מתנשא"

https://103fm.maariv.co.il/programs/med ... EaGK9MVXmg
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי jay » 11 ינואר 2019, 00:43

שמואל1 כתב:תגובת ארגון השחקנים:

הארגון מסר בתגובה לדברי הקרואטי: “ניקולה ווייצ'יץ חושף שוב את פניה האמיתיות של מכבי תל אביב, אשר כל מעייניה ליורוליג. גם אנחנו היינו מעדיפים ליגה ישראלית אמיתית שבה משחקים רק שני זרים בכל קבוצה. ניקולה שוכח שבמכבי תל אביב שבה הוא שימש כשחקן, היה בסיס ישראלי חזק ואיתן שהוביל את הקבוצה להישגים באירופה, כאשר הוא והזרים האחרים היוו הכח המשלים”.

עוד הוסיפו: “אבל מה שהיה טוב לניקולה השחקן לא טוב לניקולה המנהל המקצועי. אולי היה כדאי לו לחזור אל המקורות ולהוביל את מכבי להצלחות שכה חסרות לה כיום. ניקולה אולי לא יודע, אבל החוק הרוסי נולד בעידודה של מכבי תל אביב שרצתה להגדיל את מספר השחקנים הזרים שלה. אף אחד לא מכריח את מכבי תל אביב להמשיך ולסבול בליגה הישראלית”. 

לסיום מסרו: “מכבי תל אביב כבר מזמן לא תורמת מספיק לקידום הכדורסלן הישראלי, ההפך הוא נכון, הליגה הישראלית מהווה רק עלה תאנה עבור מכבי שמטעמים הברורים רק לה ממשיכה להתעקש ולהציג עצמה כמי שמייצגת את הכדורסל הישראלי. ניקולה וויצ'יץ’ הצהיר שהוא ימשיך להילחם בחוק הרוסי. זה בסדר, אנחנו בארגון השחקנים נמשיך להילחם על הזכות לקיים במדינת ישראל כדורסל כחול לבן”.

מה
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי קובי » 11 ינואר 2019, 01:08

איזה פּישר הגלדסטון הזה... צביקה אכל אותו עוד לפני שהספיק לפצות פה.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי jol9 » 11 ינואר 2019, 10:23

קובי כתב:איזה פּישר הגלדסטון הזה... צביקה אכל אותו עוד לפני שהספיק לפצות פה.

צביקה זה לא match לגלדסטון. חייב לתת קרדיט לגלדסטון שהוא ספג את האש בכבוד.
אפשר בראיון הזה לראות את ההבדל העצום בין ראיון של מישהו כמו האוזמן, שהוא מרוכז ומפוקס והגיע מוכן, לראיון של שלושה
אנשים, שרק מחפשים להבליט את עצמם, ויש שם רק איש מקצוע אחד, שבכלל לא נתנו לו לדבר.

ראיון מפוספס לגמרי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 11 ינואר 2019, 10:55

אוי לה לקבוצה שזה הדובר שלה או איך שהוא מוגדר , אכלו אותו בלי מלח וסתמו לו את הפה פעם אחר פעם אני בטוח שכל אוהד ממוצע היה מתמודד טוב יותר עם חבורת הצעקנים הזאת , ממש טרף קל שבקלים , ראיון מאוד מביך גם לו וגם למה שעוד נשאר ממכבי ת'א .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי jol9 » 11 ינואר 2019, 11:44

מקאדו 3 כתב:אוי לה לקבוצה שזה הדובר שלה או איך שהוא מוגדר , אכלו אותו בלי מלח וסתמו לו את הפה פעם אחר פעם אני בטוח שכל אוהד ממוצע היה מתמודד טוב יותר עם חבורת הצעקנים הזאת , ממש טרף קל שבקלים , ראיון מאוד מביך גם לו וגם למה שעוד נשאר ממכבי ת'א .

דוברות זאת הבעיה הכי קטנה של המועדון הזה.
בכל מקרה גלדסטון הוא טרף קל לעיתונאים. אני בטוח שהם לא היו מדברים ככה לשמעון
אבל שמעון היה ממלא אותך בקלישאות חסרות טעם ובשקרים. זה יותר טוב?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי קובי » 11 ינואר 2019, 11:58

צפיתי בראיון המלא של האוזמן-ניקולה ואני חייב לציין שדווקא הופתעתי לטובה:
ברוב המקרים ניקולה היה ישר והגון בעיניי. על מה שהוא לא רצה לדבר או לענות (לדוג׳ על פיטורי ארז אדלשטיין שהיו בניגוד לדעתו) הוא פחות דיבר.
וחשוב מזה מבחינתו - הוא הצליח להפנות את האש והשיח לשיטה הישראלית.

עכשיו אפשר להגיד פה שהוא הלך לדרך הקלה, יש יגידו החכמה והמהונדסת מראש... אבל אלו דברים שאנחנו מדברים עליהם כבר שנים על גבי שנים.
התיאור שלו לגבי כך שמועדונים אחרים מופתעים מהעובדה שמכבי מאפשרת לדברים האלו לקרות, בעוד שביוון המועדונים הגדולים לא היו נותנים לזה לקרות, ממש צובטת את הלב ויוצרת תחושת החמצה.
כמו שאמרתי כאן ב-11-12 השנים האחרונות כתקליט שבור - מכבי בכל שנה שעוברת רק מנציחה את העניין.
אם מכבי הייתה מכריזה גיוועלד ב-2006 על שיטת הפיינל פור בישראל, אחרי שנים שהחזירו אותה לטופ בבמה האירופית, איגוד הכדורסל, או איך שקראו לו אז, היה מתחנן על 4 וסר בו מהחלטות לא ספורטיביות כגון זו.

היום, אחרי שהמוניטין ירד, שחקנים זרים שלא רוצים להגיע לפה, שחקנים ישראלים שכבר החלום הכי גדול שלהם זה לא מכבי, ושאר עסקנים סוג ז׳ שמרשים לעצמם להשתלח במכבי ללא רסן, האיום מליגה ללא מכבי נראה הרבה פחות מאיים וגדול.
למכבי כבר אין את המינוף הזה של מועדון פאר לאיים על אלו שרוצים להורגו.

גם אם זה יקרה בעונה הבאה, אני חושב שזה מעט מדיי ומאוחר מדיי. ועדיין - עדיף מאוחר מאשר...
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי jol9 » 11 ינואר 2019, 16:38

קובי כתב:צפיתי בראיון המלא של האוזמן-ניקולה ואני חייב לציין שדווקא הופתעתי לטובה:
ברוב המקרים ניקולה היה ישר והגון בעיניי. על מה שהוא לא רצה לדבר או לענות (לדוג׳ על פיטורי ארז אדלשטיין שהיו בניגוד לדעתו) הוא פחות דיבר.
וחשוב מזה מבחינתו - הוא הצליח להפנות את האש והשיח לשיטה הישראלית.

עכשיו אפשר להגיד פה שהוא הלך לדרך הקלה, יש יגידו החכמה והמהונדסת מראש... אבל אלו דברים שאנחנו מדברים עליהם כבר שנים על גבי שנים.
התיאור שלו לגבי כך שמועדונים אחרים מופתעים מהעובדה שמכבי מאפשרת לדברים האלו לקרות, בעוד שביוון המועדונים הגדולים לא היו נותנים לזה לקרות, ממש צובטת את הלב ויוצרת תחושת החמצה.
כמו שאמרתי כאן ב-11-12 השנים האחרונות כתקליט שבור - מכבי בכל שנה שעוברת רק מנציחה את העניין.
אם מכבי הייתה מכריזה גיוועלד ב-2006 על שיטת הפיינל פור בישראל, אחרי שנים שהחזירו אותה לטופ בבמה האירופית, איגוד הכדורסל, או איך שקראו לו אז, היה מתחנן על 4 וסר בו מהחלטות לא ספורטיביות כגון זו.

היום, אחרי שהמוניטין ירד, שחקנים זרים שלא רוצים להגיע לפה, שחקנים ישראלים שכבר החלום הכי גדול שלהם זה לא מכבי, ושאר עסקנים סוג ז׳ שמרשים לעצמם להשתלח במכבי ללא רסן, האיום מליגה ללא מכבי נראה הרבה פחות מאיים וגדול.
למכבי כבר אין את המינוף הזה של מועדון פאר לאיים על אלו שרוצים להורגו.

גם אם זה יקרה בעונה הבאה, אני חושב שזה מעט מדיי ומאוחר מדיי. ועדיין - עדיף מאוחר מאשר...

נקודה טובה מאוד קובי. מה שבעצם הרג את המועדון הזה זה חטא היוהרה הישן והטוב.
בדיוק בתקופה ההיא, מכבי היתה באולימפוס, ומקבלי ההחלטות שלה, לא דמיינו לרגע, שכמה חוקים בזירה המקומית יוכלו
להביא אותה לאן שהיא היום.
רק שזה לא נגמר שם וההנהלה הגדילה ועשתה מספר בלתי נגמר של החלטות מטומטמות בשנים האלה.

עכשיו כבר באמת מאוד קשה עד בלתי אפשרי לתקן את זה, ובדיוק בגלל זה הדרך הכמעט יחידה בשביל המועדון הזה לחזור
למקום שבו הוא צריך להיות, זה דרך בעלים והנהלה חדשה שלא יהיו מחוייבים לשום דבר מהבולשיט שההנהלה הנוכחית אוכלת ומאכילה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 11 ינואר 2019, 22:27

ניקולה ביקש להבהיר שבעצם הוא אחראי על כל הפן המקצועי במכבי החל מבחירת שחקנים ועד העברת אימונים וניהול המשחק
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 11 ינואר 2019, 22:30

MTA2311 כתב:ניקולה ביקש להבהיר שבעצם הוא אחראי על כל הפן המקצועי במכבי החל מבחירת שחקנים ועד העברת אימונים וניהול המשחק

:laugh2
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמואל1 » 11 ינואר 2019, 22:30

MTA2311 כתב:ניקולה ביקש להבהיר שבעצם הוא אחראי על כל הפן המקצועי במכבי החל מבחירת שחקנים ועד העברת אימונים וניהול המשחק
זה התבקש
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 11 ינואר 2019, 22:31

רגע, אז אחרי שזוסמן, טיוס ודיבה הצטיינו היום בניצחון על צסקא, מסתבר שאירגון השחקנים צדק כל הדרך, הישראלים הם היסוד של מכבי, והזרים רק עוזרים :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot], itai7, עידן ו־113 אורחים