המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד באסקוניה, 16 באפריל, שלישי, 20:00

אנג'לו קלויארו חתם במכבי ת"א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אנג'לו קלויארו חתם במכבי ת

הודעהעל ידי אדם » 30 יוני 2019, 13:57

שחקן מיותר לא רואה בו כלום שום דבר שמצריך הישארות.
לא קלעי כמו שהבטיחו ולא שומר כזה גדול לגבי הסכום זה הסכומים אין מה לעשות אנחנו רואים שזה רק עולה ועולה אין לנו מה להיתעסק בסכומים כי אין הגיון ופרופורציה.
לדוגמה היגנס?באיזה סרט שווה 3 וחצי ,בלחץ בעיני מליון וחצי אבל המחירים באירופה טסים למעלה.
אני מקווה שאולי שנה שניה יתן יותר ויצא משו אחר ממנו .בהיסתכלות אמיתית אם כבר היתי מעדיף הישארות של רול ולא שלו.
אני מאמין שעצם זה שהשאירו אותו בכסף קטן במונחים באירופה כן קטן יחסית למרות שבעינינו זה טו מאץ והיה אפשר להביא זר מהליגה שלנו באותה רמה .
זה אומר לדעתי שמכבי הולכת לשים הרבה כסף על הפוינט גארד ותלך בכל הכח על שם גדול במסגרת ההרבה כסף ביחס למה שמכבי יכולים.
מכבי תשקיע ב2 3 שחקנים איכותים נוספים השנה ,זה יהיה בלאק שהושקע בו ,ווילבקין ,רכז ועוד עמדה 3 4 שיושקע בה מעל מליון כל דבר שונה מזה זה יהיה חוסר הגיון להשאיר שחקן כמו קלויארו.
אדם

הודעהעל ידי שמוליק » 30 יוני 2019, 13:57

נטל התקפי ברמה שכהן נטל הגנתי
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי בשלות » 30 יוני 2019, 14:01

אדם כתב:שחקן מיותר לא רואה בו כלום שום דבר שמצריך הישארות.
לא קלעי כמו שהבטיחו ולא שומר כזה גדול לגבי הסכום זה הסכומים אין מה לעשות אנחנו רואים שזה רק עולה ועולה אין לנו מה להיתעסק בסכומים כי אין הגיון ופרופורציה.
לדוגמה היגנס?באיזה סרט שווה 3 וחצי ,בלחץ בעיני מליון וחצי אבל המחירים באירופה טסים למעלה.
אני מקווה שאולי שנה שניה יתן יותר ויצא משו אחר ממנו .בהיסתכלות אמיתית אם כבר היתי מעדיף הישארות של רול ולא שלו.
אני מאמין שעצם זה שהשאירו אותו בכסף קטן במונחים באירופה כן קטן יחסית למרות שבעינינו זה טו מאץ והיה אפשר להביא זר מהליגה שלנו באותה רמה .
זה אומר לדעתי שמכבי הולכת לשים הרבה כסף על הפוינט גארד ותלך בכל הכח על שם גדול במסגרת ההרבה כסף ביחס למה שמכבי יכולים.
מכבי תשקיע ב2 3 שחקנים איכותים נוספים השנה ,זה יהיה בלאק שהושקע בו ,ווילבקין ,רכז ועוד עמדה 3 4 שיושקע בה מעל מליון כל דבר שונה מזה זה יהיה חוסר הגיון להשאיר שחקן כמו קלויארו.

זה מה שכתבו בישראל היום. יילכו על רכז בכיר ושחקן נוסף ל 3-4 ( כספי שאמור להחזיר תשובה בהמשך או זר איכותי ) ואולי גם פוורוורד נוסף .
בשלות

הודעהעל ידי A.Parker » 30 יוני 2019, 14:02

מעדיף אותו על קיין אבל עדיין החתמה מיותרת. הדרך היחידה שההחתמה שלו תהיה טובה היא אם יוחתמו עוד כמה שחקנים איכותיים, בדגש על רכז טופ יורוליג.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 30 יוני 2019, 14:06

חברים אל תגזימו, הוא שחקן טוב מאוד מהספסל, הוא בכלל לא רע ובשביל 15-20 דקות מהספסל הוא יכול להביא יופי של תרומה לקבוצה .
אבל אני צריך להסכים עם ההודעה של פארקר מעליי, אם אכן לא יגיעו שחקנים איכותיים סביבו ההשארות שלו לא שווה כלום, החוכמה זה לדעת את לתקן את מה שהיה לא טוב .
אם יצליחו לצורך העניין להחתים את כספי + עוד 4 פותח טוב המקום של קלויארו יהיה בדיוק כמו שצריך בסגל, שחקן מהספסל שייתן האסל ולחימה ברמות הכי גבוהות שיש .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי בשלות » 30 יוני 2019, 14:54

ממשיך רשמית
בשלות

Re: אנג'לו קלויארו חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי Jack55 » 30 יוני 2019, 14:56

מכבי מימשה את האופציה על אנג'לו קלויארו
הפורוורד בן ה-30 ימשיך לעונה נוספת במועדון, אחרי אליפות ראשונה בקריירה. יאניס ספרופולוס: "אחת הסיבות לשינוי שעשינו בשנה שעברה"
http://www.maccabi.co.il/news.asp?id=7174
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שמואל1 » 30 יוני 2019, 15:07

מיותר עבור 500 אלף דולר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Rampel » 30 יוני 2019, 15:14

אז אני אתן את הקונטרה ואברך על ההישארות שלו. לפני הכל, בתור היחיד בערך שלא מצפצף על בעיות הרוטציה שהחוקים המקומיים כופים עלינו, אגיד שוב שהזר השישי ואילך צריכים לדעת לקבל את מקומם בסגל כשחקני רוטציה שיראו לא מעט משחקים במסגרת המקומית מאחורי הספסל ולא ישותפו. מי שבוחר להתעלם מהפרט הזה לא היה ספורטאי תחרותי. למשבצת כזו מגיעים רק שחקנים שרוצים לעשות קפיצה קדימה בקריירה ומוכנים לקחת את ההזדמנות (משמע הימור).
קלויארו הגיע לסיטואציה הזו במכבי מלכתחילה והראה בה אגו מינימלי אם בכלל (מה שאני לא יכול להגיד על דיאנדרה קיין).
בתחילת עונת המלפפונים דיברו על זה שהוא ישאר במידה ולא ימצאו תחליף ראוי. בהתחשב בתפקיד שמייעדים לו כפורוורד מחליף, אני מלכתחילה אמרתי שלא בטוח שימצאו לו תחליף ראוי בדרגת השכר הרלוונטית ועם האופי הנוח שהוא הפגין עם בעיות הרוטציה.

בסה"כ, קלויארו נתן עונת רוקי לא רעה ביורוליג. הגיע כסטרץ' 4 והתגלה בכלל כטווינר של האסל. לטעמי זה הדבר הכי חשוב משחקני הרוטציה ואם הידית תתאזן למה שהוא הראה רוב הקריירה אז הוא אחלה של מחליף.
חבל רק שהאופציה מגדילה את השכר שלו ומורידה מהתקציב. אני כן מסכים עם רוב המתרעמים שהוא לא שחקן של חצי מיליון דולר. מצד שני, מכבי הייתה יכולה לחכות עד ה-5.7, אז הוא היה שחקן חופשי ולהציע לו חוזה חדש מחוץ לאופציה. זה שהיא לא חיכתה לאפשרות הזאת מרמזת אולי שקלויארו באמת היה מבוקש בקבוצות אחרות, בניגוד לשחקנים אחרים ששמענו עליהם סיפורים על כמה הם מבוקשים וכמה הם שווים. למשל, ממש לא מפתיע אותי שקלויארו סגור לעונה הבאה לפני אובראיינט.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי arie85 » 30 יוני 2019, 15:22

Rampel כתב:אז אני אתן את הקונטרה ואברך על ההישארות שלו. לפני הכל, בתור היחיד בערך שלא מצפצף על בעיות הרוטציה שהחוקים המקומיים כופים עלינו, אגיד שוב שהזר השישי ואילך צריכים לדעת לקבל את מקומם בסגל כשחקני רוטציה שיראו לא מעט משחקים במסגרת המקומית מאחורי הספסל ולא ישותפו. מי שבוחר להתעלם מהפרט הזה לא היה ספורטאי תחרותי. למשבצת כזו מגיעים רק שחקנים שרוצים לעשות קפיצה קדימה בקריירה ומוכנים לקחת את ההזדמנות (משמע הימור).
קלויארו הגיע לסיטואציה הזו במכבי מלכתחילה והראה בה אגו מינימלי אם בכלל (מה שאני לא יכול להגיד על דיאנדרה קיין).
בתחילת עונת המלפפונים דיברו על זה שהוא ישאר במידה ולא ימצאו תחליף ראוי. בהתחשב בתפקיד שמייעדים לו כפורוורד מחליף, אני מלכתחילה אמרתי שלא בטוח שימצאו לו תחליף ראוי בדרגת השכר הרלוונטית ועם האופי הנוח שהוא הפגין עם בעיות הרוטציה.

בסה"כ, קלויארו נתן עונת רוקי לא רעה ביורוליג. הגיע כסטרץ' 4 והתגלה בכלל כטווינר של האסל. לטעמי זה הדבר הכי חשוב משחקני הרוטציה ואם הידית תתאזן למה שהוא הראה רוב הקריירה אז הוא אחלה של מחליף.
חבל רק שהאופציה מגדילה את השכר שלו ומורידה מהתקציב. אני כן מסכים עם רוב המתרעמים שהוא לא שחקן של חצי מיליון דולר. מצד שני, מכבי הייתה יכולה לחכות עד ה-5.7, אז הוא היה שחקן חופשי ולהציע לו חוזה חדש מחוץ לאופציה. זה שהיא לא חיכתה לאפשרות הזאת מרמזת אולי שקלויארו באמת היה מבוקש בקבוצות אחרות, בניגוד לשחקנים אחרים ששמענו עליהם סיפורים על כמה הם מבוקשים וכמה הם שווים. למשל, ממש לא מפתיע אותי שקלויארו סגור לעונה הבאה לפני אובראיינט.

לא יכלו לחכות, מאמן אפס אנדולו בעצמו אמר שהוא מעוניין בו
arie85

הודעהעל ידי cifkcv » 30 יוני 2019, 15:23

שחקן בינוני מינוס, זה פשוט ממשיך את קו הבינוניות של המועדון הזה.
אגב, הוא שומר טוב, אבל לא איזה סטופר הגנתי, לא מבין את המהלך הזה. בטח אם קיין גם יישאר.
'רוצים שכמה שיותר יישארו' נו באמת, תשאירו גם את פארגו וזהו מה הבעיה :duh
cifkcv

הודעהעל ידי Rampel » 30 יוני 2019, 15:32

arie85 כתב:
Rampel כתב:אז אני אתן את הקונטרה ואברך על ההישארות שלו. לפני הכל, בתור היחיד בערך שלא מצפצף על בעיות הרוטציה שהחוקים המקומיים כופים עלינו, אגיד שוב שהזר השישי ואילך צריכים לדעת לקבל את מקומם בסגל כשחקני רוטציה שיראו לא מעט משחקים במסגרת המקומית מאחורי הספסל ולא ישותפו. מי שבוחר להתעלם מהפרט הזה לא היה ספורטאי תחרותי. למשבצת כזו מגיעים רק שחקנים שרוצים לעשות קפיצה קדימה בקריירה ומוכנים לקחת את ההזדמנות (משמע הימור).

לא יכלו לחכות, מאמן אפס אנדולו בעצמו אמר שהוא מעוניין בו
כן. זה מה שניסיתי להעביר בסוף התגובה.

לנישה שלו, הוא שחקן רוטציה לגיטימי ביורוליג. והעובדה שעוד קבוצה חוץ ממכבי חשבה ככה רק נותנת לזה תוקף. איפה הביקוש על קיין? מה קרה לאנאדולו ולמיליון יורו לאובראיינט? זה הסיפור פה.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Jack55 » 30 יוני 2019, 18:22

לפיכך, אלופת ישראל תשלם לפורוורד תוספת בשכר של 100 אלף דולר, ומ-400 אלף שכרו יעלה ל-500 אלף, כפי שהיה כתוב לו באופציה בחוזה. קלויארו הגיע מבאנביט וזכה עם מכבי ת"א באליפות הראשונה שלו בקריירה.

אז זאת הייתה האופציה בחוזה, שבעונה שלאחר מכן השכר יהיה 500K, הבנתי .
יכול באמת להיות שהוא היה מבוקש על ידי עוד 2-3 קבוצות מהיורוליג ולכן מכבי מימשו את האופציה, נשמע הגיוני (אבל לא משנה את העובדה שהוא לא שווה 500Kׂ)
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי ShiriV » 30 יוני 2019, 18:44

נו שויין. אני מקווה שבעונה הקרובה נראה הרבה יותר את קלויארו הלוחם של אמצע העונה שהרשים אותי מאוד, ולא את קלויארו החלש והלא יעיל של סוף העונה בליגה. היתה לו ירידה די דראסטית לצערי.
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי felix_r » 30 יוני 2019, 18:54

ShiriV כתב:נו שויין. אני מקווה שבעונה הקרובה נראה הרבה יותר את קלויארו הלוחם של אמצע העונה שהרשים אותי מאוד, ולא את קלויארו החלש והלא יעיל של סוף העונה בליגה. היתה לו ירידה די דראסטית לצערי.

קלויארו היה מיותר בליגה כי בליגה רוב הקבוצות משחקות עם שלושה נמוכים, וכאשר ספרופולוס היה מעלה חמישיה גבוהה עם קלויארו בעמדה 3, לא היה לו על מי לשמור בהגנה. לכן היתרון ההגנתי שלו לא בא על ידי ביטוי. בהתקפה הוא די אנמי, ולכן לא יכל לנצל את יתרון הגובה מול יריבו.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי lirca89 » 30 יוני 2019, 20:07

כספית ברור שהוא לא שווה חצי מיליון דולר.
מצד שני בהתחשב בעובדה שרוב קבוצות היורוליג המצליחות הן אלו שמשמרות סגלים לאורך זמן וגם שיחסית למה שמצפים ממנו הוא עושה עבודה לא רעה, אולי לא מדובר בהחלטה כל כך רעה. מה גם שנראה לי שברור שמדובר בהחלטה של מאמן.
מעבר לכך, העונה הקרובה תהיה יותר עמוסה מזו הקודמת וכנראה שבמכבי רוצים לבנות סגל רחב. אני אישית תמיד העדפתי רוטציה של 10 שחקנים איכותיים על פני 12 פלוס 2 שחקנים על אזרחי, אבל זה נתון שיש לקחת בחשבון.
אבל הכי חשוב לזכור שאנחנו עדיין לא יודעים איך ייראה כל הסגל. כרגע מי שסגורים הם ווילבקין, קלויארו, זוסמן, אבדיה, כהן, וולטרס ובלאק (בכפוף לאי מציאת קבוצה ב-NBA). שבעה שחקנים שרק 2 מהם בכירים. הכל תלוי בשאר ההחתמות שיגיעו (וזה תכלס מה שקורה בכל קיץ).
lirca89

הודעהעל ידי קובי » 04 אוגוסט 2019, 12:03

הערכה: צירוף עומרי כספי יוביל לשחרורו של אנג'לו קלויארו ממכבי תל אביב

https://sports.walla.co.il/item/3251202
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי Jack55 » 04 אוגוסט 2019, 12:05

קובי כתב:הערכה: צירוף עומרי כספי יוביל לשחרורו של אנג'לו קלויארו ממכבי תל אביב

האריכו לו את החוזה ושיפרו לו את השכר בשביל לשחרר אותו?!
חחחחח, ועוד יצטרכו לשלם לו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי my man » 04 אוגוסט 2019, 12:06

אממ לא יודע מה אני חושב על זה..
מצד אחד הוא קצת יושב על העמדה של כספי..מצד שני הוא מביא דברים חשובים לסגל המסתמן..(רק לחשוב על חמישייה איתו עם אייסי ובלאק- מפחיד הגנתית) מצד שלישי הם לא יביאו אף אחד במקום..
אז לא יודע..

אני הייתי מהראשונים שאמרו שהוא צריך להשתחרר אבל בסיטואציה שנוצרה המצב מוזר..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Shay_uzan » 04 אוגוסט 2019, 12:06

קובי כתב:הערכה: צירוף עומרי כספי יוביל לשחרורו של אנג'לו קלויארו ממכבי תל אביב

הערכה של מי? של וויסברג? אני לא חושב שזה הערכה של מישהו אחר, הוא לא כזה מקורב

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הקודםהבא