פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל
פרסם תגובה

Re: אנג'לו קלויארו חתם במכבי ת

16 ספטמבר 2018, 14:28

הוא גם מהסס ליצור לעצמו מצבים לזריקות משם. שילמד מחבר שלו ג'וני. אני מקווה שזה ישתנה. משהו כרגע חורק אצלו ואני לא מהלל אותו כרגע כמו אחרים. לעומתו אובראיינט ממש מפתיע אותי לטובה.

Re: אנג'לו קלויארו חתם במכבי ת"א

16 ספטמבר 2018, 14:32

מעדיף רוקי שמהסס לזרוק במשחקים הראשונים שלו ברמה הזאת מאשר רוקי שמעיף לסל כל כדור שמגיע אליו

16 ספטמבר 2018, 14:48

MTA2311 כתב:מעדיף רוקי שמהסס לזרוק במשחקים הראשונים שלו ברמה הזאת מאשר רוקי שמעיף לסל כל כדור שמגיע אליו

אף אחד מסוג השחקנים הזה לא רצוי. אני גם לא מת על זה שג'וני זורק יותר שלשות ממה שהוא צריך אבל לזכותו ייאמר שהוא לא מהסס והוא גם שיפר את האחוזים משם במשחק השני. כן מצופה משחקן שבא על הטיקט של סטרץ 4 (וזה ספאחיה אמר, לא אני) שיזרוק גם יותר שלשות. מקווה שזה יגיע במשחקים הבאים.

אנג'לו קלויארו חתם במכבי ת"א

16 ספטמבר 2018, 15:51

MTA2311 כתב:מעדיף רוקי שמהסס לזרוק במשחקים הראשונים שלו ברמה הזאת מאשר רוקי שמעיף לסל כל כדור שמגיע אליו

אתה צודק שהמקרה של אובריינט קיצוני על סף מוזר, אבל תאכלס, בדקות שהוא לא שיחק, מכבי לא הגיעה לטבעת. בגלל ההרכב החסר אני לא מתרגש מזה, אבל אם זה יחזור על עצמו בזדאר אז יש כאן בעיה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

16 ספטמבר 2018, 16:54

לזכותו של קלויארו צריך לציין שהיה לו את הפלוס/מינוס הכי טוב בקבוצה (11+) , וכאשר לא היה על המגרש (בגלל בעית עבירות), משחק ההתקפה של מכבי הפך הרבה יותר מסורבל.

01 אוקטובר 2018, 22:24

פושר מאוד, ההחתמה שלו במקום תומאס עוד תתברר כטעות הגדולה

01 אוקטובר 2018, 22:26

בלייזר היה יותר טוב ממנו היום.

01 אוקטובר 2018, 22:27

reuelc כתב:פושר מאוד, ההחתמה שלו במקום תומאס עוד תתברר כטעות הגדולה

מה נפלת עליו? עושה עבודה יפה כשהוא על המגרש- קולע, מוסר, משחק חכם, אקטיבי, רק מה ספאחיה מעדיף אפילו את כהן האטריה עליו והוא לא מקבל דקות ולא ביטחון במעמד שלו.

01 אוקטובר 2018, 22:28

toja27 כתב:

מה נפלת עליו? עושה עבודה יפה כשהוא על המגרש- קולע, מוסר, משחק חכם, אקטיבי, רק מה ספאחיה מעדיף אפילו את כהן האטריה עליו והוא לא מקבל דקות ולא ביטחון במעמד שלו.

כהן ישראלי, לכן תמיד ישחק יותר בליגה.

01 אוקטובר 2018, 22:32

TAYO כתב:
toja27 כתב:

כהן ישראלי, לכן תמיד ישחק יותר בליגה.

גם במשחקי אימון עד שכהן לא הסתבך בבעיית עבירות, זה היה נראה שהוא מעדיף את כהן. ככה אני התרשמתי.

01 אוקטובר 2018, 23:20

סתם שחקן. חסר כל משמעות.

01 אוקטובר 2018, 23:22

שועל כתב:סתם שחקן. חסר כל משמעות.

לגמרי סתם

01 אוקטובר 2018, 23:27

כן אין לו את החיוך של קול ועשרות סימני קריאה על כל פעולה טובה שלו כמו שעושים עם בלאק, גם לא מאבד יותר מ 5 איבודי כדור למשחק כמו פארגו. אבל בדקות שהוא משחק ולא כהן הקבוצה נראת טוב יותר , לפחות עד שאובראיינט יחזור.

01 אוקטובר 2018, 23:34

toja27 כתב:כן אין לו את החיוך של קול ועשרות סימני קריאה על כל פעולה טובה שלו כמו שעושים עם בלאק, גם לא מאבד יותר מ 5 איבודי כדור למשחק כמו פארגו. אבל בדקות שהוא משחק ולא כהן הקבוצה נראת טוב יותר , לפחות עד שאובראיינט יחזור.

הוא לא שווה ספוט של זר..

01 אוקטובר 2018, 23:43

my man כתב:
toja27 כתב:כן אין לו את החיוך של קול ועשרות סימני קריאה על כל פעולה טובה שלו כמו שעושים עם בלאק, גם לא מאבד יותר מ 5 איבודי כדור למשחק כמו פארגו. אבל בדקות שהוא משחק ולא כהן הקבוצה נראת טוב יותר , לפחות עד שאובראיינט יחזור.

הוא לא שווה ספוט של זר..

הביאו אותו ב400 אלף כ 4 מחליף . עד עכשיו הוא מוכיח שכשהוא על המגרש הוא בהחלט שווה.
מה גם שניתן להגיד את מה שאמרת על רוב שחקני מכבי .
בנוסף, מה בדיוק לא אוהב אצלו? הקליעה מבחוץ, היכולת להשתמש בקליעה שלו כהטעייה ולחדור ולמסור לאחר מכן? יכולות החטיפה שלו, ראיית המשחק, ריצה במגרש הפתוח, האקטיביות? כל זה ב 400 אלף דולר.
הוא רחוק מאוד מלהיות הבעיה של מכבי. הבעיה היא שעם מה שיש המאמן עושה רושם שלא יודע להשתמש.

01 אוקטובר 2018, 23:46

toja27 כתב:
my man כתב:

הוא לא שווה ספוט של זר..

הביאו אותו ב400 אלף כ 4 מחליף . עד עכשיו הוא מוכיח שכשהוא על המגרש הוא בהחלט שווה.
בנוסף, מה בדיוק לא אוהב אצלו? הקליעה מבחוץ, היכולת להשתמש בקליעה שלו כהטעייה ולחדור ולמסור לאחר מכן? יכולות החטיפה שלו, ראיית המשחק, ריצה במגרש הפתוח, האקטיביות? כל זה ב 400 אלף דולר.
הוא רחוק מאוד מלהיות הבעיה של מכבי. הבעיה היא שעם מה שיש המאמן עושה רושם שלא יודע להשתמש.

אתה מודע לזה שכשהוא היה על המגרש הערב הקבוצה היתה ב-11?
הוא לא נותן שום אימפקט מהעמדה בה הוא משחק..
הוא עושה כמה מהלכי כדורסל טובים? ו..?

01 אוקטובר 2018, 23:48

קלוירו זה אחלה ב400 אלף, ורול זה סבבה כשחקן מחליף, וקיין זה אחלה וליו פור מאני וזוסמן וכהן וריי וכו'.

כאמור, הרבה יותר מדי שחקנים משלימים, מעט מאוד איכות. ועדיין, כרגע, הבעיה היא לא קלוירו. אם רוצים להוציא משהו מהעונה הזאת, חייבים לגרום לשילוב של פארגו ווילבקין לעבוד. כמובן שגם אובראיינט יצטרך להראות שהוא יכול לשחק 4 באופן עקבי, גם ליד טיוס וגם ליד בלאק. אלה המפתחות.

02 אוקטובר 2018, 00:01

MTA2311 כתב:קלוירו זה אחלה ב400 אלף, ורול זה סבבה כשחקן מחליף, וקיין זה אחלה וליו פור מאני וזוסמן וכהן וריי וכו'.

כאמור, הרבה יותר מדי שחקנים משלימים, מעט מאוד איכות. ועדיין, כרגע, הבעיה היא לא קלוירו. אם רוצים להוציא משהו מהעונה הזאת, חייבים לגרום לשילוב של פארגו ווילבקין לעבוד. כמובן שגם אובראיינט יצטרך להראות שהוא יכול לשחק 4 באופן עקבי, גם ליד טיוס וגם ליד בלאק. אלה המפתחות.

פייי בכלל שכחתי מאובראיינט..

אני באמת נותן צ'אנס לסגל הזה - אם רק ידעו לחבר את הציוותים הנכונים..

02 אוקטובר 2018, 00:01

my man כתב:
toja27 כתב:
my man כתב:

הוא לא שווה ספוט של זר..

אתה מודע לזה שכשהוא היה על המגרש הערב הקבוצה היתה ב-11?
הוא לא נותן שום אימפקט מהעמדה בה הוא משחק..
הוא עושה כמה מהלכי כדורסל טובים? ו..?

לא הייתי מודע, אבל אני גם לוקח משחק יחידני כמדד, הרבה דברים נכנסים לפלוס מינוס, כמו שלא התייחסו כאן ברצינות לסטטיסטיקה של עונה שלמה בטורקיה שהוא עזר לקבוצתו לנצח ששופי הביא לכאן. אבל בעיניים שלי, זה ברור שהוא שחקן חיובי בסה"כ.
אין דבר כזה לא נותן אימפקט, כל פעולה על המגרש של כל שחקן נותנת אימפקט חיובי או שלילי.בעיני הוא עושה עבודה טובה עד כה.

02 אוקטובר 2018, 02:24

טוז׳טוז׳, אתה קצת אובססיבי לגבי קלויארו.
השחקן פרווה לחלוטין, לא משפיע על המשחק באופן מהותי.
אני לא רואה אותו מהווה יתרון על פני אף מאץ׳ אפ בעמדה 4 ביורוליג ואני בספק אם הוא יכול להביא יתרון משמעותי בעמדה הזו גם בליגה שלנו.
היתרון הבולט שלו, כך נראה, הוא בהגנה הקבוצתית וגם פה - לא נראה שמדובר בעילוי.

עם כל הכבוד לעונה הטובה שהעביר בשנה האחרונה בטורקיה, אני מזכיר שזו העונה הטובה בקריירה שלו, בגיל 29, בבאנביט. כן כן, פאקינ׳ באנביט - ספק כמה עכברי כדורסל בארץ (לא בפורום) הכירו את השם הזה.

אני מבין שיש לך תחושה ואופטימיות לגביו, אבל דחילאק - כרגע זה מרגיש קצת פטתי. מצטער.
פרסם תגובה