המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

אנג'לו קלויארו חתם במכבי ת"א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אנג'לו קלויארו חתם במכבי ת

הודעהעל ידי TAYO » 28 יוני 2018, 12:06

moring1 כתב:
TAYO כתב:
MM3 כתב:
מקאדו 3 כתב:לפי הרשימה קיבלנו את לברון בגרוש וחצי ...

פחות לברון בגרוש וחצי ויותר נמרוד לוי ב 400 אלף דולר ואמריקאי . ברור שאם השחקן הזה יפתיע זה יהיה רק לטובה כי רמת הציפיות ממנו היא נמוכה. באופן כללי שחקן כזה לא צריך להגיע לקבוצת יורוליג. לא למכבי א׳ ב׳ או ג׳.

לא מבין למה לא לתת כבר עוד הזדמנות לדשון תומאס. בסך הכל הוא צעיר יותר ובגילו עוד יש לו לאן להתקדם.

לא מבין מה מצאת בתומאס. היה טוב בתחילת העונה ורק התדרדר. אני לא רואה שום מצב שבו הוא מביא תועלת לקבוצה בעונה הבאה ביורוליג.

תומאס כנראה לא יהיה אף פעם שומר גדול, אבל כשהוא בפוסט אפ הוא יכול לעשות סל על רוב השומרים ביורוליג ולכן מחייב דאבל אפ. אם הוא ילמד למצוא את השחקן החופשי בצורה יעילה, זה אחלה נשק התקפי.
לדעתי הוא שחקן לגיטימי לגמרי ביורוליג, מה שאני לא יכול להגיד על קלויארו. חוץ מזה, לחשוב שהוא רק בן 26... שחקנים כאלה מגיעים לשיאם הרבה פעמים בגיל 30... לא חבל לגלות עוד שנתיים שלוש שהיה לנו יהלום ביד?
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי שמוליק » 28 יוני 2018, 13:29

TAYO כתב:
moring1 כתב:
TAYO כתב:
MM3 כתב:
מקאדו 3 כתב:לפי הרשימה קיבלנו את לברון בגרוש וחצי ...

פחות לברון בגרוש וחצי ויותר נמרוד לוי ב 400 אלף דולר ואמריקאי . ברור שאם השחקן הזה יפתיע זה יהיה רק לטובה כי רמת הציפיות ממנו היא נמוכה. באופן כללי שחקן כזה לא צריך להגיע לקבוצת יורוליג. לא למכבי א׳ ב׳ או ג׳.

לא מבין למה לא לתת כבר עוד הזדמנות לדשון תומאס. בסך הכל הוא צעיר יותר ובגילו עוד יש לו לאן להתקדם.

לא מבין מה מצאת בתומאס. היה טוב בתחילת העונה ורק התדרדר. אני לא רואה שום מצב שבו הוא מביא תועלת לקבוצה בעונה הבאה ביורוליג.

תומאס כנראה לא יהיה אף פעם שומר גדול, אבל כשהוא בפוסט אפ הוא יכול לעשות סל על רוב השומרים ביורוליג ולכן מחייב דאבל אפ. אם הוא ילמד למצוא את השחקן החופשי בצורה יעילה, זה אחלה נשק התקפי.
לדעתי הוא שחקן לגיטימי לגמרי ביורוליג, מה שאני לא יכול להגיד על קלויארו. חוץ מזה, לחשוב שהוא רק בן 26... שחקנים כאלה מגיעים לשיאם הרבה פעמים בגיל 30... לא חבל לגלות עוד שנתיים שלוש שהיה לנו יהלום ביד?

לא יהלום ולא זרקון. הוא חד מיימדי, לא מוסר, תחנה אחרונה ואפילו לא קוראים לו לנגפורד. לא שדרג את מכבי. היה עוד שחקן משלים. למכבי יש כרגע 4 זרים וכולם משלימים. הפדרמנים יביאו 2-3 זרים ואוי ואבוי אם גם הם יהיו משלימים.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי TAYO » 28 יוני 2018, 13:36

שמוליק כתב:
TAYO כתב:
moring1 כתב:
TAYO כתב:
MM3 כתב:

לא יהלום ולא זרקון. הוא חד מיימדי, לא מוסר, תחנה אחרונה ואפילו לא קוראים לו לנגפורד. לא שדרג את מכבי. היה עוד שחקן משלים. למכבי יש כרגע 4 זרים וכולם משלימים. הפדרמנים יביאו 2-3 זרים ואוי ואבוי אם גם הם יהיו משלימים.

אתה לא רואה סיכוי ששחקן בן 26 יפתח קצת יותר אינטלגנציית משחק ויכניס אלמנט של מסירה? קליעה יש לו, משחק פוסט אפ יש לו, ריבאונד לא רע, מסה ראויה... לא הייתי ממהר להספיד. אגב, כריס סינגלטון לדעתי פנוי...
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי שמוליק » 28 יוני 2018, 15:22

TAYO כתב:
שמוליק כתב:
TAYO כתב:
moring1 כתב:
TAYO כתב:לא מבין למה לא לתת כבר עוד הזדמנות לדשון תומאס. בסך הכל הוא צעיר יותר ובגילו עוד יש לו לאן להתקדם.

אתה לא רואה סיכוי ששחקן בן 26 יפתח קצת יותר אינטלגנציית משחק ויכניס אלמנט של מסירה? קליעה יש לו, משחק פוסט אפ יש לו, ריבאונד לא רע, מסה ראויה... לא הייתי ממהר להספיד. אגב, כריס סינגלטון לדעתי פנוי...

תומס היה כזה לפני שהביאו אותו, הוא נשאר כזה לאורך השנה. אם לספחיה היו האיכויות של בלאט אז ניתן היה לאלף אותו למעט חכמת משחק. האמת? ספחיה לא מאלף, לא מגדל צעירים, לא מנהל משחק מבריק, לא ידע להביא את הקבוצה לשיא בזמן הנכון אלא עשה זאת רק בחודש הראשון, לאחר מכן, ירידה מתמדת ביכולת ובאנרגיות, לא שלט בחדר הלבשה. רק עכשיו הפנמתי עד כמה ספחיה.....לא.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי reuelc » 13 יולי 2018, 21:09

אם הוא בא במקום תומאס זו ירידה ברמה
סמל אישי של המשתמש
reuelc

Re: אנג'לו קלויארו חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי שמואל1 » 13 יולי 2018, 21:12

reuelc כתב:אם הוא בא במקום תומאס זו ירידה ברמה
לא אם. הוא בא במקום תומאס.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 13 יולי 2018, 21:15

400 אלף עליו, להשאיר את תומאס היה 620 אלף .
עכשיו שאני מסתכל על המצב שלנו אין שום ספק שאני משאיר את תומאס ב200 יותר מאשר להביא אותו .

Sent from my iPhone using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי גל גל » 13 יולי 2018, 21:33

הבנאדם עוד לא שיחק פה דקה
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Jack55 » 13 יולי 2018, 21:47

גל גל כתב:הבנאדם עוד לא שיחק פה דקה

נכון, אבל לא צריך להיות מבין כדורסל גדול בשביל לראות שהשחקן הזה לא יתרום לך פה ברמה קריטית ביורוליג .
הוא בא לפה כשחקן משלים, הוא וכהן כמו תאומים רק שלקולורבי יש ניסיון טוב יותר באירופה .
אני אישית הייתי מעדיף לשים עוד 200 אלף בשביל להשאיר פה שחקן שאני יודע איזה איכויות ומה הוא יכול להביא לי במשחקים, שכבר מכיר את רוב הסגל (קיין, פארגו, דיבה, טיוס, כהן ורול), המערכת ואת המועדון, מאשר להביא שחקן חדש לגמריי שאין לו כלל ניסיון ביורוליג (מאשר לתומאס שכבר כמה שנים משחק במפעל הזה) .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי refael » 13 יולי 2018, 21:48

לא רואה איפה הוא יותר טוב מכהן נגיד.. אולי רק בקליעה משלוש.
בכל מקרה ביזבוז נוראי של מקום בסגל מבחינת הזרים.
תמונה
refael

הודעהעל ידי toja27 » 13 יולי 2018, 22:06

הוא וכהן לא מזכירים אחד את השני בשום דבר מהותי , שחקנים שונים.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי refael » 13 יולי 2018, 22:35

מזכירים לא מזכירים אם אתה מעמיד לי את שניהם לבחירה לקבוצה שלי לא בטוח שאני לוקח את קולרבי לפני כהן.
תמונה
refael

הודעהעל ידי Rampel » 13 יולי 2018, 23:09

הקטע בשחקן אלמוני הוא שאנחנו לא יודעים עליו כלום. קצת נראה שהוא טווינר שפרח בעידן שבו הנישה של סטרץ' 4 נהייתה קריטית ולשם הוא התפתח. איך הוא משחק ומה היכולות שלו? יש מעט מאוד עכברי כדורסל שבאמת יכולים לענות על זה. אף אחד פה לא יכול לשפוט אותו על הכלום מידע שיש עליו ברשת, לפחות לא עד שנראה מה הוא עושה במשחקי ההכנה.

כל מה שאנחנו יודעים עליו בודאות כרגע זה שהצוות המקצועי בונה על IQ הכדורסל שלו, משהו שבו תומאס באמת לא הבריק בלשון המעטה..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 יולי 2018, 23:16

"איי קיו כדורסל גבוה" זו סתם אמירה חלולה שאומרים על שחקנים לבנים ולא אתלטיים.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי toja27 » 14 יולי 2018, 00:51

בטוח היה אי שם, שחקן לבן ולא אתלטי שהיה לו איי. קיו כדורסל גבוה.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי שועל » 14 יולי 2018, 05:11

toja27 כתב:בטוח היה אי שם, שחקן לבן ולא אתלטי שהיה לו איי. קיו כדורסל גבוה.

מאז אינגלס לא היה פה אחד כזה
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי גל גל » 14 יולי 2018, 05:19

רול ?
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי שועל » 14 יולי 2018, 05:29

גל גל כתב:רול ?

נופ
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

אנג'לו קלויארו חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי TAYO » 14 יולי 2018, 08:09

צריך קודם כל לעשות הבחנה בין איי קיו כללי לאיי קיו כדורסל. באיי קיו כללי אין קשר לצבע עור. העניין הוא שבכדורסל, בגלל הנחיתות הפיזית לרוב של שחקנים לבנים, בעיקר אלו שמציגים תכונות שאינן תלויות יכולת אתלטית, ממשיכים לרמות הגבוהות. כך נוצר מצב שהמעט לבנים-לא אתלטיים שכן משחקים ברמות הגבוהות ישר מקבלים תוית של ״איי קיו כדורסל גבוה״ למרות שלידם יכול לשחק שחקן כהה עור עם איי קיו לא פחות גבוה משלהם רק שהוא נדרש פחות לתכונות האלו בזמן שהוא מרחף בדרך להטביע להם בפרצוף.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי moring1 » 14 יולי 2018, 10:33

TAYO כתב:

צריך קודם כל לעשות הבחנה בין איי קיו כללי לאיי קיו כדורסל. באיי קיו כללי אין קשר לצבע עור. העניין הוא שבכדורסל, בגלל הנחיתות הפיזית לרוב של שחקנים לבנים, בעיקר אלו שמציגים תכונות שאינן תלויות יכולת אתלטית, ממשיכים לרמות הגבוהות. כך נוצר מצב שהמעט לבנים-לא אתלטיים שכן משחקים ברמות הגבוהות ישר מקבלים תוית של ״איי קיו כדורסל גבוה״ למרות שלידם יכול לשחק שחקן כהה עור עם איי קיו לא פחות גבוה משלהם רק שהוא נדרש פחות לתכונות האלו בזמן שהוא מרחף בדרך להטביע להם בפרצוף.

ובכל זאת, קולורבי שיחק ברמה פח וספאחיה אמר עליו אייקיו,...
moring1

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, Google [Bot], yon1 ו־42 אורחים