המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

רשמית: סקוטי ווילבקין חתם במכבי ת"א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: רשמית: סקוטי ווילבקין חתם במכבי ת

הודעהעל ידי גל גל » 15 ינואר 2020, 18:29

TAYO כתב:
MTA2311 כתב:מה זה טופ יורוליג? 2.5? 3? יש לו דרכון טורקי ואני מניח שגם פנר וגם אפס יהיו בתמונה.

מה שהיגינס מקבל בברצלונה, דה קולו בפנר...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שסקוטי יהיה MVP של יורוליג כמו דה קולו

ויזכה ביורוליג הוא יהיה שווה 3 מיליון דולר

בשביל לקבל סכומים כאלה צריך להביא קבלות

נדבר סוף העונה ואם הוא יוביל את מכבי לפיינל פור אז נראה.
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 15 ינואר 2020, 18:30

MTA2311 כתב:מה זה טופ יורוליג? 2.5? 3? יש לו דרכון טורקי ואני מניח שגם פנר וגם אפס יהיו בתמונה.

נכון. יהיה מאוד קשה להתחרות בכסף של הטורקים בקיץ.

הנה המשתכרים הבכירים ביורוליג, בשביל הפרופורציות:
https://www.eurohoops.net/en/trademarks ... f-2019-20/

הסוכן שלו זה מישקו והוא לא טיפש.
הוא לא ימהר לחתום על חוזה כשהמנייה שלו בשיא.

אולי שווה לנסות להשחיל סעיף שבו מכבי מסוגלת להשוות כל הצעה של קבוצה שרוצה לשלם ביי-אאוט בחוזה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

Re: רשמית: סקוטי ווילבקין חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 ינואר 2020, 18:32

החציל האצטקי כתב:

נכון. יהיה מאוד קשה להתחרות בכסף של הטורקים בקיץ.

הנה המשתכרים הבכירים ביורוליג, בשביל הפרופורציות:
https://www.eurohoops.net/en/trademarks ... f-2019-20/

הסוכן שלו זה מישקו והוא לא טיפש.
הוא לא ימהר לחתום על חוזה כשהמנייה שלו בשיא.

אולי שווה לנסות להשחיל סעיף שבו מכבי מסוגלת להשוות כל הצעה של קבוצה שרוצה לשלם ביי-אאוט בחוזה.

בדיוק בגלל זה אם יש אפשרות לקבל עליו כסף טוב בסוף העונה לא הייתי פוסל את זה. קשה לי להאמין שיצליחו להאריך לו את החוזה בקיץ הזה, ואני לא יודע אם שווה לוותר על הסכום הזה רק בשביל עוד עונה אחת
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שופי שוף » 15 ינואר 2020, 18:33

אני משער שתג המחיר שלו ינסק בגלל שיש 3 קבוצות פאר שיהיו חייבות חיזוק רציני בקיץ: צסק"א, בארסה ופנר, ושלושתן לא יבחלו באמצעים כדי להנחית כוכב יורוליג כמוהו. (גם לא הייתי פוסל את ריאל המזדקנת שבהחלט צריכה קצת רענון לסגל שלה).
לדעתי, ההישארות של ווילבקין תלויה נטו באופי שלו ובחיבור שלו למועדון מכיוון שאני לא רואה מצב שבו מכבי תוכל לשלם כמו הקבוצות שציינתי. מכבי תוכל להציע אולי 2 וקצת, לעומת 2.5-3 מפנר או צסק"א.
רק אם ווילבקין ירגיש מחובר לעיר ולמועדון, אז הוא יהיה מוכן לוותר על הכמה מאות אלפי דולרים הללו כדי להישאר פה.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי A.Parker » 15 ינואר 2020, 18:36

er79 כתב:לא רואה שום סרט, גם לא סרט בדיוני, שהוא יישאר פה

לא יודע, אני לא סגור על זה שהוא יקבל יותר מ-2.5 לעונה. מספיק שמכבי מציעה 2 ובתוספת הבייאאוט הפער כבר כמעט לא קיים.
תוסיף לזה את העובדה שלקבוצה כן תהיה גמישות להציע קצת יותר, ושהוא משחק במועדון שלשם שינוי מצליח כשהוא הסטאר שלו, ויש מקום לאופטימיות.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 15 ינואר 2020, 18:36

בעיניי לפחות מכבי צריכים להציע לו ככה - חוזה ל2 עונות, 2.3M לעונה הבאה ו2.7M לעונה שאחרייה וסעיף יציאה רק לNBA בשנתיים האלה + אופציית מועדון לעונה שלישית עם שכר של 3M.
ככה זה יראה גם לו וגם לסוכן שלו שמכבי רציניים מבחינה כספית וגם לא נהייה מחויבים להוציא סכום עתק של 3 מיליון בעונה השלישית אלא זה יהיה רק בגדר אופציה, ובשתי העונות הקרובות 2.3M + שדרוג של 400K לעונה שאחריה זה מעל ומעבר בעיניי.

אגב מזכיר לכם שבעונת 21/22 (העונה של ה2.7M בחוזה שהצעתי) הוא יהיה בתחילתה בן 28 שבתכלס זאת אמורה להיות עונת השיא שלו ולכן שווה להתחייב על סכום כזה לטווח הרחוק.
בנוסף כמו שחציל הציע לנסות ולהוסיף סעיף שייתן אפשרות למכבי להשוות כל הצעת בייאאוט שהוא יקבל יכול להיות נהדר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי toja27 » 15 ינואר 2020, 18:41

פשוט העניין הוא שכנראה הרבה כסף מונח בהחלטה הזו וכל זה לעונה אחת. כדי להכניס סעיף מונע יציאה שלו מכבי יצתרכו לשלם כנראה לא מעט כסף, מנגד כדי שוולבקין יממש את סעיף היציאה שלו אז הוא יצתרך לשלם הרבה כסף. ושוב כל זה לעונה אחת.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי A.Parker » 15 ינואר 2020, 18:43

toja27 כתב:פשוט העניין הוא שכנראה הרבה כסף מונח בהחלטה הזו וכל זה לעונה אחת. כדי להכניס סעיף מונע יציאה שלו מכבי יצתרכו לשלם כנראה לא מעט כסף, מנגד כדי שוולבקין יממש את סעיף היציאה שלו אז הוא יצתרך לשלם הרבה כסף. ושוב כל זה לעונה אחת.

לא מדברים (לפחות לא אני) על השארתו לעונה נוספת, אלא על הארכתו. מבחינתי זה צריך להיות חוזה של 3 שנים.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 15 ינואר 2020, 18:45

A.Parker כתב:
toja27 כתב:פשוט העניין הוא שכנראה הרבה כסף מונח בהחלטה הזו וכל זה לעונה אחת. כדי להכניס סעיף מונע יציאה שלו מכבי יצתרכו לשלם כנראה לא מעט כסף, מנגד כדי שוולבקין יממש את סעיף היציאה שלו אז הוא יצתרך לשלם הרבה כסף. ושוב כל זה לעונה אחת.

לא מדברים (לפחות לא אני) על השארתו לעונה נוספת, אלא על הארכתו. מבחינתי זה צריך להיות חוזה של 3 שנים.

מה אומר על מה שהצעתי?
יכול להיות הגיוני ופייר לשני הצדדים בסהכ, לא?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 15 ינואר 2020, 18:46

ווילבקין צריך להשאר כאן כל עוד הוא לא באן בי איי, נקודה.
זה שחקן שצריך לרוץ איתנו 6-7 שנים. להיות חלק משושלת.

אם זה נגמר בשנתיים והביתה, עשינו משהו לא נכון.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי A.Parker » 15 ינואר 2020, 18:49

Jack55 כתב:
A.Parker כתב:

מה אומר על מה שהצעתי?

לא חושב שצריך חוזה לשנתיים עם אופציה, אלא לשלוש שנים.
ואני בספק כמה כדאי למכבי לשפוך את הסכומים שציינת. 6.5 לשלוש שנים נראה לי המקסימום, ובהחלט סכום שיכול להשאיר אותו.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 15 ינואר 2020, 18:54

A.Parker כתב:
Jack55 כתב:
A.Parker כתב:

מה אומר על מה שהצעתי?

ואני בספק כמה כדאי למכבי לשפוך את הסכומים שציינת. 6.5 לשלוש שנים נראה לי המקסימום, ובהחלט סכום שיכול להשאיר אותו.

הלוואי שיצליחו לסגור על חוזה לשלוש שנים רק עם אופציות יציאה לNBA, אבל קשה לי לראות את זה קורה וגם אם כן זה יהיה צריך לבוא לידי ביטוי בשכר יותר גבוה ומספק.
בנוגע לכסף עצמו זה אכן סכומים אדירים אבל אין מה לעשות, אם מכבי רוצה באמת להתחרות ברמות הכי גבוהות וסוף סוף לנעול פה שחקן ברמה שלו הם צריכים להוציא סכומים כאלה, תראה את שאר הקבוצות שמחזיקות כוכבי על (פאו, אנאדולו וכו'), כבר אין ברירה לצערי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שופי שוף » 15 ינואר 2020, 18:55

החציל האצטקי כתב:ווילבקין צריך להשאר כאן כל עוד הוא לא באן בי איי, נקודה.

יש גבול למה שמועדון עם תקציב ממוצע ביורוליג כמו מכבי יכול להציע לשחקן אחד.
צריך לעשות כל מאמץ לשאיר אותו בחוזה עד 2.5 מיליון לעונה. סכום יותר גדול מזה כבר יפגע ביכולת של מכבי לבנות צוות מסייע טוב ובריא מסביבו.

אגב, יש לנו גם את המליון וחצי שצריך לשלם לבלאק בעונה הבאה. בהנחה שווילבקין יישאר פה תמורת 2.5 לשנה, אז מכבי תוציא על שני שחקנים 4 מליון דולר, כשכל התקציב לסגל העונה עומד על קצת יותר מ-7 מליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי toja27 » 15 ינואר 2020, 18:56

A.Parker כתב:

וולבקין יתפרק אצל יאניס עד שהוא יגיע לשם. אישית מוותר.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Jack55 » 15 ינואר 2020, 18:59

שופי שוף כתב:
החציל האצטקי כתב:ווילבקין צריך להשאר כאן כל עוד הוא לא באן בי איי, נקודה.

יש גבול למה שמועדון עם תקציב ממוצע ביורוליג כמו מכבי יכול להציע לשחקן אחד.
צריך לעשות כל מאמץ לשאיר אותו בחוזה עד 2.5 מיליון לעונה. סכום יותר גדול מזה כבר יפגע ביכולת של מכבי לבנות צוות מסייע טוב ובריא מסביבו.

אגב, יש לנו גם את המליון וחצי שצריך לשלם לבלאק בעונה הבאה. בהנחה שווילבקין יישאר פה תמורת 2.5 לשנה, אז מכבי תוציא על שני שחקנים 4 מליון דולר, כשכל התקציב לסגל העונה עומד על קצת יותר מ-7 מליון דולר.

הסכום שנקבל על אבדיה יכול לעזור בקיץ הקרוב ומאמין שמכבי ירשו לעצמם לחרוג קצת מהתקציב הממוצע לאחר הכנסה משמעותית שכזאת, בטח לאחר העונה הגדולה הזאת.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אדגר פו » 15 ינואר 2020, 19:00

בלאק אמור להרוויח 1.5 מיליון דולר בשנה הבאה ? בקיץ זה נראה אולי סביר לאור היכולת שלו בסוף עונה שעברה , היום זה כבר הרבה פחות ברור.
מעניין מה מכבי תעשה אם תגלה שהעניין בברך בעייתי לאורך זמן.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 ינואר 2020, 19:01

קשה להאמין שאין אופציית יציאה בקיץ
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

Re: רשמית: סקוטי ווילבקין חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 15 ינואר 2020, 19:03

מכבי יודעת להאריך חוזים לדמויות מפתח
אם זה לא קרה עד עכשיו זה ככל הנראה לא באשמתם
גם לשחקן (ולסוכן שלו) יש רצונות והרבה פעמים הם מעדיפים לחכות לקיץ
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 15 ינואר 2020, 19:05

אדגר פו כתב:בלאק אמור להרוויח 1.5 מיליון דולר בשנה הבאה ? בקיץ זה נראה אולי סביר לאור היכולת שלו בסוף עונה שעברה , היום זה כבר הרבה פחות ברור.
מעניין מה מכבי תעשה אם תגלה שהעניין בברך בעייתי לאורך זמן.

כן בוודאות, אם לא ילך לNBN כמובן...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 15 ינואר 2020, 19:06

Jack55 כתב:
A.Parker כתב:
Jack55 כתב:
A.Parker כתב:

מה אומר על מה שהצעתי?

הלוואי שיצליחו לסגור על חוזה לשלוש שנים רק עם אופציות יציאה לNBA, אבל קשה לי לראות את זה קורה וגם אם כן זה יהיה צריך לבוא לידי ביטוי בשכר יותר גבוה ומספק.
בנוגע לכסף עצמו זה אכן סכומים אדירים אבל אין מה לעשות, אם מכבי רוצה באמת להתחרות ברמות הכי גבוהות וסוף סוף לנעול פה שחקן ברמה שלו הם צריכים להוציא סכומים כאלה, תראה את שאר הקבוצות שמחזיקות כוכבי על (פאו, אנאדולו וכו'), כבר אין ברירה לצערי.

1. דווקא הקבוצות הגדולות לרוב לא מכניסות סעיפי יציאה ל-NBA והן אלה שמשלמות את הסכומים הגבוהים, כך שזה דווקא בא לטובתה של מכבי שמוכנה להתפשר על זה ובכך לשלם פחות.
2. יופי ששאר הקבוצות מוכנות. זה לא אומר שמכבי הופכת עכשיו תקציבית לריאל. זה לא ריאלי.
A.Parker

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: A.Parker, Bing [Bot] ו־160 אורחים