המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

סקאוטינג V3

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סקאוטינג V3

הודעהעל ידי felix_r » 30 מרץ 2019, 18:39

החציל האצטקי כתב:
felix_r כתב:
החציל האצטקי כתב:אולימפיאקוס אמנם נראים כמו חרא לאחרונה, אבל בריאנטה וובר שהצטרף אליהם לישורת האחרונה הוא בובה של שחקן שאנחנו מדברים עליו כאן כבר כמה שנים טובות.

הייתי שמח לראות את מכבי עושה עליו מהלך בקיץ, בתקווה שאולימפיאקוס תבחר ללכת לפריש-מיש.
מביא הגנה, אתלטיות ופליימייקינג שמאוד חסרים לנו.

לא מתלהב ממנו. יש לו יותר איבודים מאסיסטים. סופסוף נתן משחק התקפי אחד טוב באמת מול חבורה של גארדים לבנים.

אני חושב שהוא גארד מחליף איכותי מאוד.
ההגנה שלו ברמה גבוהה, והוא יצטרך ללמוד להתאקלם באירופה.

גארד מחליף עם הגנה טובה אתה רוצה? קח בזול את קורי וולדן מחולון, בשביל מה להשקיע בשחקן מחליף
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 31 מרץ 2019, 23:14

ואני אפילו לא חשבתי שהוא יהיה כזה טוב במשחק נגד מכבי :)

:fe:
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 31 מרץ 2019, 23:16

קונה את וולדן הרבה קודם!
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי er79 » 31 מרץ 2019, 23:24

החציל האצטקי כתב:קונה את וולדן הרבה קודם!

רכז מחליף מצוין למכבי. עדיין צריך לצידו רכז יורוליג בכיר.
er79

הודעהעל ידי my man » 31 מרץ 2019, 23:27

וולדן וולדן וולדן..
יאללה להחתים הערב!

#פורום_צהבת_לומד_מנסיון_העבר
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Jack55 » 31 מרץ 2019, 23:29

my man כתב:וולדן וולדן וולדן..
יאללה להחתים הערב!

מה הבעיה בוולדן, זה לא שהוא נתן משחק אחד טוב עכשיו מול מכבי וכולם רוצים אותו .
מדברים עליו פה כבר כל העונה, והוא מעמיד מספרים מצוינים, זה הימור מצוין ושווה .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי ShiriV » 31 מרץ 2019, 23:30

יאללה להחתים הערב!

בוא נחליף גם את ספירופולוס בדן שמיר, נביא את כל הישראלים של חולון במקום הישראלים שלנו, נשנה את היכל הבית שלנו ונתחיל לשחק בסגול. זה בערך הלך הרוחות כאן.
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי TAYO » 31 מרץ 2019, 23:54

ShiriV כתב:
יאללה להחתים הערב!

בוא נחליף גם את ספירופולוס בדן שמיר, נביא את כל הישראלים של חולון במקום הישראלים שלנו, נשנה את היכל הבית שלנו ונתחיל לשחק בסגול. זה בערך הלך הרוחות כאן.

ונפסיד 30 הפרש לאיזה מתנ״ס

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי שמואל1 » 31 מרץ 2019, 23:55

מי השחקנים הפנויים שאפשר להביא עכשיו?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי רנדי וייט » 01 אפריל 2019, 00:38

ShiriV כתב:
יאללה להחתים הערב!

וולדן יכול להיות רכז שעולה מהספסל וקליין ללא ספק עדיף על כהן בכל פרמטר חוץ מהקליעה מ-3 . בקשר לשמיר , לדעתי הוא הישראלי היחיד היום (חוץ מבלאט) שרמת
הידע והניסיון שלו מספיקים למכבי . נמאס לראות את המאמנים הזרים באים בקול גדול ונכשלים שוב ושוב ,ואיך שלא נסתכל על העונה ספרופולוס במשחקים החשובים נכשל ולא רואים יד של מאמן . אין הגנה, בהתקפה המון בידודים והפצצות ל-3.
רנדי וייט

הודעהעל ידי SirCharles » 07 אפריל 2019, 23:08

החציל האצטקי כתב:
felix_r כתב:ב VTB צסקא חוזרת מפיגור 18 ומנצחת את אבטודור בהארכה
http://www.vtb-league.com/ru/game/3576559/#stat

איך ההתרשמות שלך מפרין ביופורד?
מזכיר לי קצת את דווין סמית׳. נראה כמו שחקן שיוכל להשתלב ברמות הגבוהות.

הסתכלתי קצת על ביופורד הזה ונראה שחקן חמוד מאוד. באמת בגודל של דווין רק אתלט יותר אקספלוסיבי וריבאונדר וחוסם אפילו יותר טוב. סגנון קליעה קצת איטי ולא מלוטש אבל קולע באחוזים יפים השנה (כמעט שלשה למשחק ב-43% ו-76% מהקו).
השנה ב-VTB: ב-22 מש', 33 דק', 16.5 נק' (51% ל-2, כמעט שלשה למשחק ב-49%, 80% מהקו) 6.8 כ"ח, 2.1 אס' על 1.5 איב', 1.3 חט', 0.8 חס'.
השנה ביורופקאפ: ב-12 מש', 34 דק', 16.2 נק' (53% ל-2, מעל לשלשה למשחק ב-39%, 70% מהקו) 7.9 כ"ח, 4 אס' על 1.4 איב', 0.8 חט', 1.7 חס'.
קצת היילייטים:
https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=IACji53bBdE
לא הייתי מתנגד בכלל להביא אותו לצד לוק סיקמה מאלבה בפורוורדים. אם משאירים את בלאק ומביאים נגיד את יוביץ כרכז אני אשמח מאוד.

דרך אגב שחקן שצריך לבוא בחשבון במידה ובלאק עוזב הוא מתיאס לסור הצרפתי של מלאגה שהשתפר השנה מאוד:
השנה ביורוקאפ (הודחו ע"י אלבה בחצי הגמר): 19 מש', 22 דק', 11 נק' (70% ל-2! 60% מהקו) 5.4 כ"ח, 1.1 אס' על 2 איב', 0.9 חט',
1.3 חס', מדד 16.6.
ובליגה הספרדית (מקום חמישי): 25 מש', 20 דק', 9 נק' (57% ל-2, 64% מהקו) 4.8 כ"ח, 1.1 אס' על 1.8 איב', 1.1 חט', 0.5 חס', מדד 11.3.
SirCharles

הודעהעל ידי A.Parker » 07 אפריל 2019, 23:18

לא מחזיק כל כך מלסור, מה גם שמלאגה שילמה עליו ביי אאוט יפה והחוזה שלא לא הסתיים לדעתי.
סיקמב לעומת זאת צריך להיות חזק בפנקסים, יחד עם חברו לקבוצה פייטון סיבה
A.Parker

הודעהעל ידי SirCharles » 07 אפריל 2019, 23:44

לסור השתפר השנה והוא עדיין צעיר (וכבר יש לו נסיון לא מועט כשחקן זר מחוץ לצרפת).

את סיבה מכבי צריכה לרשום בפנקס כרכז מחליף. הוא יופי של מנהל משחק אבל לדעתי הוא חלש ולא מספיק אתלטי כרכז יורוליג פותח.
אופציה נוספת לרכז מחליף היא כמובן קורי וולדן החולוני (אבל לא הייתי מהמר עליו כפותח).
SirCharles

הודעהעל ידי A.Parker » 07 אפריל 2019, 23:53

SirCharles כתב:לסור השתפר השנה והוא עדיין צעיר (וכבר יש לו נסיון לא מועט כשחקן זר מחוץ לצרפת).

את סיבה מכבי צריכה לרשום בפנקס כרכז מחליף. הוא יופי של מנהל משחק אבל לדעתי הוא חלש ולא מספיק אתלטי כרכז יורוליג פותח.
אופציה נוספת לרכז מחליף היא כמובן קורי וולדן החולוני (אבל לא הייתי מהמר עליו כפותח).

גם אני מדבר על סיבה כמחליף, למרות שעם היכולת שלו לאחרונה אני לא בטוח שזה ריאלי.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 08 אפריל 2019, 00:06

קצת מפחיד להביא יותר מדי שחקנים מהיורוקאפ, ראינו מה קרה עם ווילבקין שהתעלל שם בליגה ואז הגיע לפה וזאת הייתה ההוכחה המושלמת שזאת בכלל לא אותה רמה .
בנוגע לחמישייה קודם כל צריך לסמן שחקני יורוליג, אחריי זה בנוגע למחליפים אפשר להביא שחקן אחד או שניים מהיורוקאפ ברמה, כאשר מבחינתי 4 האופציות החזקות ביותר צריכים להיות :
1. פייטון סיבה .
2. לוק סיקמה .
3. פיירה הנרי .
4. ג'בונטה גרין .

הייתי יותר משמח אם מכבי יצליח לשים על אחד מהם יד הקיץ .
ואם אכן יצליחו להשאיר את בלאק קלויארו ואובראיינט (שזה מה שאני אישית הייתי רוצה), מכבי יצטרכו להחתים עוד 4 זרים בקיץ, שלפחות 2 מתוכם צריכים להיות מהטופ של אירופה, אז כמו שאמרתי 1-2 מהיורוקאפ לספסל יכול להיות אחלה, ממש לא יותר .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 08 אפריל 2019, 10:39

Jack55 כתב:קצת מפחיד להביא יותר מדי שחקנים מהיורוקאפ, ראינו מה קרה עם ווילבקין שהתעלל שם בליגה ואז הגיע לפה וזאת הייתה ההוכחה המושלמת שזאת בכלל לא אותה רמה .
בנוגע לחמישייה קודם כל צריך לסמן שחקני יורוליג, אחריי זה בנוגע למחליפים אפשר להביא שחקן אחד או שניים מהיורוקאפ ברמה, כאשר מבחינתי 4 האופציות החזקות ביותר צריכים להיות :
1. פייטון סיבה .
2. לוק סיקמה .
3. פיירה הנרי .
4. ג'בונטה גרין .

הייתי יותר משמח אם מכבי יצליח לשים על אחד מהם יד הקיץ .
ואם אכן יצליחו להשאיר את בלאק קלויארו ואובראיינט (שזה מה שאני אישית הייתי רוצה), מכבי יצטרכו להחתים עוד 4 זרים בקיץ, שלפחות 2 מתוכם צריכים להיות מהטופ של אירופה, אז כמו שאמרתי 1-2 מהיורוקאפ לספסל יכול להיות אחלה, ממש לא יותר .

אני חושב שלפני שאנחנו מתחילים להתעסק בלחפש מציאות, מכבי צריכה לבסס את הגרעין הישראלי שלה.
אני חושב ששתי המטרות הראשונות צריכות להיות עומרי כספי וטי ג׳יי ליף.

כספי כבר מתנדנד תקופה באן בי איי, ומעבר לעובדה שהוא שחקן כדורסל טוב מאוד, הוא וטרן ושחקן עם אופי שחסר לנו במערכת.
יותר משהוא אמור להיות שחקן יורוליג טוב מאוד, הוא אחד שיכול להדביק את הקבוצה בהתלהבות ובאגרסיביות שלו, להיות קולני, ולשמש דוגמה לצמד הצעירים המוכשרים שלנו.

ליף אמנם מחזיק בחוזה, אבל בא בסך הכל מעונת חלושעס, ולא בטוח שיהיה לו מקום אחרי הקיץ באינדיאנה.
ספק אם קבוצת אן בי איי אחרת תשוש לקחת פורוורד לבנבן של 3 נק׳ ו-2 ריב׳ למשחק.

שני החבר׳ה האלה ביחד עם אבדיה, זוסמן ודיברתולומאו יכולים להפוך את הגרעין הישראלי של מכבי לבסיס איכותי מאוד שאשכרה מתאים להתמודד עם פיזיות/אתלטיות/סייז יורוליג.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Jack55 » 08 אפריל 2019, 12:09

חציל, נכון שבדיוק כתבת שכרגע צריך לבסס את הגרעין ופחות להתעסק במציאות, אבל מאוד רציתי לשאול אותך מה דעתך על תאו פינסון ?

מדובר בסווינגמן אמריקאי (התנסה גם בעמדה 4 במכללות) בן 23, 198 על 100 קילו.
משחק השנה בקבוצת המשנה של ברוקלין והעלה אותה לגמר עם שלשת ניצחון לא מזמן.

הוא שחקן מאוד שלם לדעתי- במכללות נודע בעיקר בגלל ההגנה, בהמשך הוא עבד קשה והוסיף גם את האלמנטים של הקליעה מרחוק ויכולת מסירה יוצאת מהרגיל לשחקן בעמדה שלו. יש לו גם אחלה חדירה יכולת ריבאונד וחכמת משחק, הוא לא כופה את עצמו על המשחק למרות כמות זריקות גבוהה מה שעדיף למתן באירופה.
בכל מקרה הוא שחקן עם ביצים, לא מפחד לקחת על עצמו.
מסיים את החוזה בסוף השנה, ויכול לתת פתרון מצוין לעמדות 2-3 , בדגש על ההגנה וניהול המשחק שכל כך חסר למכבי.

מבחינה סטט' (ליגת הפיתוח)-
20 נקודות, 46% מהשדה ו38% לשלוש, 85% עונשין, 6 ריבאונדים ואסיסטים (!), חטיפה ו0.7 חסימות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 08 אפריל 2019, 15:26

Jack55 כתב:חציל, נכון שבדיוק כתבת שכרגע צריך לבסס את הגרעין ופחות להתעסק במציאות, אבל מאוד רציתי לשאול אותך מה דעתך על תאו פינסון ?

הוא שחקן מאוד שלם לדעתי- במכללות נודע בעיקר בגלל ההגנה, בהמשך הוא עבד קשה והוסיף גם את האלמנטים של הקליעה מרחוק ויכולת מסירה יוצאת מהרגיל לשחקן בעמדה שלו. יש לו גם אחלה חדירה יכולת ריבאונד וחכמת משחק, הוא לא כופה את עצמו על המשחק למרות כמות זריקות גבוהה מה שעדיף למתן באירופה.
מסיים את החוזה בסוף השנה, ויכול לתת פתרון מצוין לעמדות 2-3 , בדגש על ההגנה וניהול המשחק שכל כך חסר למכבי.

20 נקודות, 46% מהשדה ו38% לשלוש, 85% עונשין, 6 ריבאונדים ואסיסטים (!), חטיפה ו0.7 חסימות.

viewtopic.php?f=2&t=4162&p=550044#p550044

לדעתי? שחקן NBA.
קשה עם החבר'ה האלה על התפר, הם רוצים למצות כל הזדמנות להשתחל לליגה בד"כ, בטח הצעירים שבהם שלא ממש שיחקו עדיין דקות אמיתיות.
עיין ערך כריסטיאן ווד שנסחבנו איתו קיץ שלם.

יותר קל לקחת חבר'ה שאיבדו עניין בליגה אחרי כמה שנים שחונות (נאמר, ג'וני אובראיינט).
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Jack55 » 08 אפריל 2019, 15:34

החציל האצטקי כתב:
Jack55 כתב:חציל, נכון שבדיוק כתבת שכרגע צריך לבסס את הגרעין ופחות להתעסק במציאות, אבל מאוד רציתי לשאול אותך מה דעתך על תאו פינסון ?

http://forum.tzahevet.co.il/viewtopic.p ... 44#p550044

לדעתי? שחקן NBA.
קשה עם החבר'ה האלה על התפר, הם רוצים למצות כל הזדמנות להשתחל לליגה בד"כ, בטח הצעירים שבהם שלא ממש שיחקו עדיין דקות אמיתיות.
עיין ערך כריסטיאן ווד שנסחבנו איתו קיץ שלם.

יותר קל לקחת חבר'ה שאיבדו עניין בליגה אחרי כמה שנים שחונות (נאמר, ג'וני אובראיינט).

נכון שהוא שחקן תפר, אבל כרגע כמות הדקות שהוא מקבל בברוקלין היא לא מינימלית אפילו.
אתה לא חושב שאם מכבי יציעו לו חוזה עם סכום כסף נחמד הוא יכול להיות שלנו?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 08 אפריל 2019, 15:36

אני חושב שהוא ימצא חוזה בליגה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר