המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

סקאוטינג V3

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סקאוטינג V3

הודעהעל ידי er79 » 10 מאי 2019, 18:50

זה מה שאני טוען. הוא צריך לחתום כרכז מחליף ולפנות תקציב לרכז בכיר. לבטח לא יוביץ
er79

הודעהעל ידי TAYO » 10 מאי 2019, 21:01

er79 כתב:זה מה שאני טוען. הוא צריך לחתום כרכז מחליף ולפנות תקציב לרכז בכיר. לבטח לא יוביץ

שמע, וולדן שיחליף את ריי, יוביץ׳ את קיין ובראד וואנמייקר את פארגו, ואם אפשר את מיקי במקום קלויארו ואנחנו מסודרים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Jack55 » 10 מאי 2019, 22:48

TAYO כתב:
er79 כתב:זה מה שאני טוען. הוא צריך לחתום כרכז מחליף ולפנות תקציב לרכז בכיר. לבטח לא יוביץ

שמע, וולדן שיחליף את ריי, יוביץ׳ את קיין ובראד וואנמייקר את פארגו, ואם אפשר את מיקי במקום קלויארו ואנחנו מסודרים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

את האמת הייתי רוצה את ג'בונטה גרין במקומו של קיין, אתה לא צריך גם את וולדן, גם את יוביץ' וגם את וונאמייקר .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי er79 » 11 מאי 2019, 09:48

נכון. אין צורך ב 3 רכזים ואני באמת שלא רואה את הנחיצות גם ביוביץ וגם וולדן כי אף אחד מהם לא ראוי ללבוש את גופיית הרכז הפותח. מי מהם שיגיע כרכז מחליף לא מפריע לי as lons as זה באמת לעמדת הרכז המחליף. אישית מעדיף את וולדן שיהיה זול מיוביץ ולשים את כל הביצים בסל שמן כמו מיציץ, וונאמייקר, דילייני או אדאמס
er79

הודעהעל ידי גל גל » 12 מאי 2019, 12:58

מישהו מכיר את Vanja Marinkovic מפרטיזן ?
הוא יוצא לדראפט השנה ? איזה שחקן.
מת שיהיה כזה במכבי.

https://www.youtube.com/watch?v=5eSOk35f89w

2-3 , קולע מוסר שומר
סרבי שלא רואה בעניים

רק בן 22
מעמיד ממוצעים של 12.5 נקודות למשחק ביורוקאפ עם 2.3 ריבאונדים ן 2.3 אסיסטים

בכיף הייתי רוצה אותו פה במקום מייקל רול לדוגמא.
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 12 מאי 2019, 13:20

גל גל כתב:מישהו מכיר את Vanja Marinkovic מפרטיזן ?
מת שיהיה כזה במכבי.

2-3 , קולע מוסר שומר
סרבי שלא רואה בעניים

רק בן 22

ֿכשרון מצויין.
עדיין, לא הייתי ממהר לחפש שחקנים מהסוג הזה, לפני שעשית את המקסימום במיצוי הפוטנציאל של זוסמן ואבדיה.

זוס עדיין בוסרי מדי כרגע, אבל בטווח הארוך אני לא בטוח שלא יוכל להפוך לשחקן טוב יותר.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי גל גל » 12 מאי 2019, 13:57

החציל האצטקי כתב:
גל גל כתב:מישהו מכיר את Vanja Marinkovic מפרטיזן ?
מת שיהיה כזה במכבי.

2-3 , קולע מוסר שומר
סרבי שלא רואה בעניים

רק בן 22

ֿכשרון מצויין.
עדיין, לא הייתי ממהר לחפש שחקנים מהסוג הזה, לפני שעשית את המקסימום במיצוי הפוטנציאל של זוסמן ואבדיה.

זוס עדיין בוסרי מדי כרגע, אבל בטווח הארוך אני לא בטוח שלא יוכל להפוך לשחקן טוב יותר.

אני חושב שאם אתה עוטף אותם בשחקנים עם ניסיון לדוגמא

יוביץ וונאמייקר כספי וכו.

זה יכול להיות מהלך מעולה . רק בתקופה כזאת אפשר להביא שחקן כזה עוד שנה שנתיים הוא הולך לפנר וניהיה בוגדנוביץ החדש
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי er79 » 12 מאי 2019, 13:58

אבדיה בזבוז תקן שמתגלח על חשבוננו. אפשר ללא היסוס לשלוח אותו להשאלה. גם ככה עוד שנה בדיוק הוא כבר לא פה וגם בעונה הבאה לא יתרום כלום.
er79

הודעהעל ידי BIG sofo » 13 מאי 2019, 23:06

מקווה מאוד שמכבי תל אביב כבר סיכמה עם הסוכן של קורי וולדן לקראת עונה הבאה במקום דיאנדרה קיין.
השאלה איך הוא יהיה בתור שחקן ספסל (אולי שחקן 6)
BIG sofo

הודעהעל ידי שמוליק » 13 מאי 2019, 23:30

מה דעת הסקאוטרים על גינת, שחקן רעב, אנרגטי, הוריד עלנו 21 ריבאונד אתמול? התקדם מאוד מאז הפארסה בנבחרת.
לא עדיף על כהן זוכה פרס מאמני ליגת ווינר בתואר: " שוב העלו אותו על המגרש, שחקו עליו"?
גייק - מרשמלו - כהן עם 0 נק אתמול ולא זוכר אם איבד כפי שתמיד נוהג לעשות..
נערך לאחרונה על ידי שמוליק בתאריך 14 מאי 2019, 00:35, נערך פעם אחת בסך הכל.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 13 מאי 2019, 23:42

מוותר על שניהם
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שמוליק » 14 מאי 2019, 00:38

החציל האצטקי כתב:מוותר על שניהם

לא מתאימה לרבים הגישה של מילאנו: לגבש קבוצה משחקנים זרים בלבד. לאורך שנים לקחה מכבי את הישראלים הכי טובים והיום, אין פאוורד ישראלי טוב יותר מגינת. כמחליף לדריק ווילאמס או אפילו ג'וני אובריאנט, הוא ראוי.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי felix_r » 14 מאי 2019, 00:56

שמוליק כתב:מה דעת הסקאוטרים על גינת, שחקן רעב, אנרגטי, הוריד עלנו 21 ריבאונד אתמול? התקדם מאוד מאז הפארסה בנבחרת.
לא עדיף על כהן זוכה פרס מאמני ליגת ווינר בתואר: " שוב העלו אותו על המגרש, שחקו עליו"?

גינת שחקן מוכשר, אבל נמוך מדי (202) וגם הוא לא טוב בהגנה.

ג'ייק כהן קלעי שלשות הרבה יותר טוב מגינת. גינת עם הגובה שלו לא יכול לשחק בצבע ביורוליג (וזה בלי להזכיר את ההגנה החלשה שלו).

אתה יודע מי השחקן של מכבי עם הפלוס/מינוס הכי גבוה בדרבי? אותו ג'ייק כהן שליכלכת עליו. כשהוא היה על המגרש מכבי ב 18+ !!!
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמוליק » 14 מאי 2019, 07:15

felix_r כתב:
שמוליק כתב:מה דעת הסקאוטרים על גינת, שחקן רעב, אנרגטי, הוריד עלנו 21 ריבאונד אתמול? התקדם מאוד מאז הפארסה בנבחרת.

גינת שחקן מוכשר, אבל נמוך מדי (202) וגם הוא לא טוב בהגנה.

ג'ייק כהן קלעי שלשות הרבה יותר טוב מגינת. גינת עם הגובה שלו לא יכול לשחק בצבע ביורוליג (וזה בלי להזכיר את ההגנה החלשה שלו).

אתה יודע מי השחקן של מכבי עם הפלוס/מינוס הכי גבוה בדרבי? אותו ג'ייק כהן שליכלכת עליו. כשהוא היה על המגרש מכבי ב 18+ !!!

לגייק יש קליעה טובה, הוא בחור טוב ומשתדל. אבל....
רשמתי משהו לגבי כהן שאינו נכון?
שומר הכי גרוע במכבי, רך יותר מהעדשה של טיוס, מאבד כדורים/שותף פעיל ועיקרי לאיבוד כדור בכל פוזשן שלישי שלו על המגרש ו....
מצד שני, גינת במגמת שיפור מדהימה העונה, הזריקה שלו ל3 השתפרה פלאים (נתון שאמנם לא בא לידי ביטוי בדרבי האחרון).
לגבי ההגנה, לא מסכים אתך כי הוא טוב בהגנה (אין יותר הנפלד ולא יהיה) והכי חשוב אגריסיבי מאוד. להוציא ג'ונדי, גינת ישראלי הטוב בליגה נכון להיום על 2:02 שלו.
שמוליק

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 14 מאי 2019, 12:17

בשקט בשקט, ג׳ייקוב וויילי, שחקן שאת רוב הקריירה שלו העביר עמוק מתחת לפנס, נותן עונה מצויינת ברמות הגבוהות ביותר.
נתקלתי בו לראשונה בליגת הקיץ השנה בנטס, כשרציתי לראות את שון דוסון. לא זיהיתי את הבחור שנראה קצת משונה ולא הצלחתי להבין במי ומה מדובר.
אחרי עונת ג׳י-ליג בינונית, ועוד 7 משחקים שקטים מאוד בלודוויגסבורג בגרמניה- לא יכולתי לצפות את הפריצה השנה.

קריירת המכללות שלו עברה בין קולג׳ים קטנים כשבאמצע הדרך הוא לוקח הפסקה מכדורסל, במחשבה שהעתיד שלו לא בכלל לא בענף.
הוא התחיל בקולג׳ קטן (מונטנה) שלא נתן לו צ׳אנס, ישב שנה בחוץ(!), עבר לשנתיים בקולג׳ פצפון, וחזר לסיים את הסיפור באיסטרן וושינגטון הצנועה (20.3, 9.1, 2.3 אס׳ ו2.8 חס׳ למשחק).
נתן הופעה מפתיעה בפורטסמות׳ שלא ממש הספיקה כדי לקבל הזדמנות אמיתית- אפילו לא בקבוצת הפיתוח של הנטס.

מפה לשם- הוא פתח את העונה הנוכחית בליגה האוסטרלית במדי אדלייד.
12.25 נק׳ עם אחוזים חביבים מכל הטווחים ו-5 ריבאונדים הספיקו לו כדי לעורר את ההתלהבות של גראן קנאריה, ששיוועה לזריקת אנרגיה.
והוא נתן אותה: 10 נק׳ (62% ל-2, 80% מהקו), 2.6 ריבאונדים וחסימה למשחק ב22 דק׳ ביורוליג זה נחמד, אבל לא יהמם אף אחד.
אבל 15.7 נק׳ (64% ל-2, 84% מהקו, שני בטבלת מלך הסלים) ו5.3 ריבאונדים בליגה הספרדית ב26 דק׳ למשחק, עם הופעות מול ברצלונה וריאל- כבר הופכות אותו לשם ששווה להכיר.

בגובה 2.02 מ׳, וויילי משחק בעמדה 4 (אפילו 5), כשהוא מציג מוטת ידיים נאה (2.13 מ׳) ובעיקר- אתלטיות.
השילוב של אקספלוסיביות עם טכניקה טובה בפוסט ויכולת אפילו יותר מרשימה לשים את הכדור על הרצפה ולתקוף מכדרור באגרסיביות (כולל טכניקה בצבע ויכולת לייצר מגע) הופכות אותו לכלי נשק מאוד מעניין.
אם מסתכלים גם על הקליעה מקו העונשין והניצוצות שהראה בקליעה משלוש (10 מ30 ב28 משחקים באוסטרליה העונה, 13 מ35 בג׳י-ליג אשתקד)- נקבל פרוספקט עם תקרה די גבוהה.

השילוב של אתלטיות, אגרסיביות, הגנה (זריזות, כוח ואגרסיביות- יכול בהחלט להגן בעמדה 4, חוסם מצטיין ברמות נמוכות יותר) ופוטנציאל קליעה- הופכות אותו לשחקן ששווה לנסות ברמות הגבוהות.
שחקן בעמדה 4 שיכול להחליף בהגנה ולנטרל גם גארדים וגם גבוהים זה כלי חשוב בכל קבוצה- משהו שמכבי לא ממש החזיקה בארסנל שלה העונה.

קצת מגראן קנאריה:

משחק מרשים באוסטרליה:

שימו לב ליכולת לסיים מהלכים בדאנק עצבני, ללכת חוף-לחוף בכדרור, לרמת הליטוש בהתקפה ולמהירות המרשימה- אלה תכונות שאתה מחפש אצל שחקנים בעמדה 4.
עם אחוזי העונשין האלה אפשר לצפות ממנו להרחיב את הטווח ולהיות מסוגל לאיים משלוש באופן עקבי. ברגע שזה יהיה בארסנל שלו- הוא יהפוך לשחקן מסוכן מאוד בשני הצדדים.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שופי שוף » 14 מאי 2019, 17:51

מעלה פה שלוש אופציות לגניבות לשנה הבאה:
הראשון הוא אסקייה בוקר (askia booker), קומבו גארד (נוטה לעמדה 2), בן 25, 1.87, בוגר מכללת קולורדו, שמשחק במורסיה מהליגה הספרדית וליגת האלופות, שם הוא מעמיד ממוצעים של 14.5 נק' למשחק, 2.5 ריב' ו-2.5 אסיסטים למשחק בליגה הספרדית.
בוקר התחיל את העונה מאוד חלש, כיאה לרוקי באירופה, כשבאוקטובר הוא קלע בממוצע 5 נק' למשחק, ומאז הוא השתפר לאט ובהדרגה. ובחודש פברואר הוא פרץ ומאז הוא לא עוצר. בארבעת החודשים האחרונים הוא קולע 17.5 נק' ומוסר 3.5 אסיסיטים למשחק.
היתרון העיקרי במשחקו של בוקר הינה הקליעה שלו, כשבחודשים האחרונים הוא קולע 3.5 שלשות למשחק ב-40%- אחוזים מאוד גבוהים ביחס לרמת הקושי של הזריקות שהוא לוקח. לצד זאת, חסרונותיו העיקריים הם ובהגנה ובניהול המשחק. פיזית הוא קטן וחלש מאוד, וביורוליג הוא יהיה למטרה קלה במשחק הפיק אנד רול, וגארדים פיזיים כמו סלוקאס וקלאתס עשויים לרקוד על גבו כל הדרך אל הסל.
אני בספק למידת ההתאמה שלו לקבוצה בשנה הבאה, שכן הוא אינו רכז טהור שיכול להתאים ליד ווילבקין, אלא ההיפך, לי הוא אפילו מזכיר את ווילבקין בסגנון המשחק שלו.
אני מעלה את השם שלו כי אני באמת מאמין שיש פה פוטנציאל רציני לאחד הסקוררים הטובים באירופה שיהיה טוב לשים עליו עין.

השם השני הוא סטן אוקויה (stan okoye), סמול פורוורד, 1.98, בן 28 בוגר מכללת וירג'יניה מיליטרי, שמשחק בסרגוסה מהליגה הספרדית גם כן, שם הוא מעמיד ממוצעים מרשימים של 15.2 נק' למשחק (שמציבות אותו במקום ה-3 ברשימת הקלעים בספרד) ו-5.1 ריב' למשחק.
בעלי הזיכרון מבינינו זוכרים אולי את שמו מתקופתו הקצרה בברק נתניה אי שם בעונת 2013/2014, אז הגיע באמצע העונה ותוך משחקים ספורים בלבד נפצע וסיים את העונה.
מאז אותו ביקור קצרצר בישראל, אוקויה עבר שיקום ארוך, והחל את דרכו מחדש בליגת המשנה באיטליה, ולאחר שנתיים עבר לליגה האיטלקית הבכירה- לוארזה. בוארזה הוא נתן עונת פריצה מפתיעה בגיל 27, אז קלע 15.1 נק' למשחק וקטף 7.5 ריב' למשחק. בעקבות עונה זו, אוקויה עבר העונה לליגה הספרדית- לסרגוסה, שם הוא נותן עונה מופלאה, שמלבד ההישגים האישיים, הוא גם מוביל את קבוצתו למקום ה-7 בליגה החזקה באירופה.
לי באפן אישי אוקויה מעט מזכיר את דווין סמית כאשר הגיע למכבי לפני 8 שנים. סמול פורוורד "טהור", דבר שהיה חסר במועדון הרבה שנים, אשר חי את את המשחק והשטף הקבוצתי, בעיקר באמצעות הקליעה שלו, כאשר השנה הוא קולע 2.2 שלשות למשחק ב-44%. בחודשים האחרונים אוקויה אף מגיע ל-2.8 שלשות למשחק ב-48%. בפן ההגנתי, אוקויה מנצל את הפיזיות שלו, ואני מאמין כי לא תהיה לו בעיה גם ברמת היורוליג והוא יידע לבצע עבודה סולידית בהגנה בכל משחק.
מן הצד השני, אוקויה אינו שחקן יוצר, אלא אחד שחי מהשטף הקבוצתי והוא אינו כוכב כלל. וכמובן ישנה גם סכנת הפציעות, שכן פציעה כמו זו שחווה בנתניה עלולה לחזור מתישהו.
לדעתי, אוקויה הוא שחקן שצריך להיות רשום גבוה מאוד ברשימת השחקנים המבוקשים של מכבי לעונה הבאה.

השחקן הלישי הוא ג'ון בראון (השלישי), פאוור פורוורד, 2.03, בן 27 בוגר מכללת היי פוינט, אשר משחק בברינדיסי מהליגה האיטלקית, והשנה הוא מעמיד ממוצעים נאים של 14.4 נק' למשחק ו-6.7 ריב'.
ג'ון בראון התחיל את דרכו בליגת המשנה באיטליה, ולאחר שנתיים קפץ לליגה הראשונה, לברינדיסי, שם הוא נותן עונת בכורה מרשימה בליגה אירופית בכירה, כשקבוצתו מגיעה למקום ה-5 המכובד.
ממה שראיתי ממנו, ג'ון בראון הוא הדבר הקרוב ביותר שראיתי לבריאן רנדל ללא הפציעות, פאוור פורוורד מהיר ואתלטי במיוחד, שיכול לרוץ את המגרש בקלילות רגליים נדירה ולזרז את קצב המשחק באופן משמעותי.אותה קלילות רגליים היא גם זו שמאפשרת לו להיות כל כך מהיר וזריז בחילופים ההגנתיים, כשכך הוא מחפה על המחסור שלו במאסה אל מול הגבוהים המאסיביים אותם הוא פוגש.
בראון אינו שחקן התקפה מהוקצע, ולמרות שהשנה הוא הראה שיפור מרשים ביכולת יצירת הנק' שלו, הוא עדיין מעט מגושם במשחק הפוסט אפ שלו, וקליעתו מחצי מרחק אינה יציבה כלל, שלא לדבר על הקליעה מהשלוש, שאינה מהווה נשק כלל, מה שמהווה בעיה חמורה כיום עבור שחקן בעמדה ארבע.
אני צופה התאמה טובה בין בראון לבלאק בקו הקדמי של מכבי (במידה ובלאק יישאר), כאשר המוביליות של בראון תאזן את המאסיביות של בלאק. אני לא יודע האם הוא בשל להיות הארבע הפותח של קבוצת יורוליג כמו מכבי, אבל עם עקומת השיפור שלו בשנים האחרונות, ייתכן ותוך שנה או שנתיים מדובר יהיה באחד משחקני הפנים הטובים באירופה.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 14 מאי 2019, 19:00

יפה שופי!
אהבתי :thumbup

כולם שחקנים חביבים ששווה לשים עליהם עין.
אני חושב שבשוק יש אלטרנטיבות יותר מעניינות בכל עמדה.
אלה שחקנים שסביר להניח שימצאו את עצמם בקבוצת יורוקאפ בעונה הבאה.

מכבי, לטעמי, יכולה להרשות לעצמה לכוון לשחקנים ששיחקו ברמות קצת יותר גבוהות כבר, וצברו יותר ניסיון בתחרות קשה יותר.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי my man » 14 מאי 2019, 19:03

שופי יפה מאד..
אהבתי..

לגבי השחקנים עצמם- ה"מציאות האלה" נמאסו עליי מזמן..
צריך להביא שחקנים שאתה יכול לסמוך עליהם שיעלו אותך לשלבים הסופיים ביורוליג..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 14 מאי 2019, 19:09

my man כתב:שופי יפה מאד..
אהבתי..

לגבי השחקנים עצמם- ה"מציאות האלה" נמאסו עליי מזמן..
צריך להביא שחקנים שאתה יכול לסמוך עליהם שיעלו אותך לשלבים הסופיים ביורוליג..

תגדיר את ה״מציאות האלה״.
מה הופך שחקן למציאה?

מה הופך שחקן ״מוכח״ ל״מוכח לקבוצה״?
ניסיון לאו דווקא מבטיח הצלחה.

יותר מזה- שחקן שלא היה ברמות הגבוהות צריך לבוא ״רעב״ כדי להגיע לשם.
אני חושב שהחבר׳ה שמכבי הביאה השנה לצורך העניין- לא מאוד ״רעבים״ להגיע לרמות הגבוהות באירופה.

צריך לחפש שחקנים שיש להם מוטיבציה להעפיל לשלבים המתקדמים, לבסס את הקריירה האירופית שלהם בטופ של היבשת.
לא כאלה שמחפשים את האן בי איי, סין וכסף גדול יותר בעונה הבאה.

מה ההבדל בין קלויארו לאוברייאנט, לצורך העניין?
קלויארו כבר כמה שנים טובות באירופה, והוא מבין שזו הרמה הכי גבוהה שהוא ישחק בה בקריירה. הוא יורק דם כדי להוכיח שהוא שייך.
אוברייאנט יודע שלא משנה כמה יתאמץ, הכשרון שלו לבדו מספיק כדי למצוא חוזה טוב בשנה הבאה. לא הולך- לא נורא.
יש גם יתרונות בחיפוש ״מציאות״.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שופי שוף » 15 מאי 2019, 00:38

החציל האצטקי כתב:יפה שופי!
אהבתי :thumbup

כולם שחקנים חביבים ששווה לשים עליהם עין.
אני חושב שבשוק יש אלטרנטיבות יותר מעניינות בכל עמדה.
אלה שחקנים שסביר להניח שימצאו את עצמם בקבוצת יורוקאפ בעונה הבאה.

מכבי, לטעמי, יכולה להרשות לעצמה לכוון לשחקנים ששיחקו ברמות קצת יותר גבוהות כבר, וצברו יותר ניסיון בתחרות קשה יותר.

לגבי בוקר אני מאמין שאתה צודק. אבל אוקויה נראה לי כמו השחקן הנכון במקום הנכון, שאפילו לא כדאי לקרוא לו "גניבה" מפני שמה שהוא עשה בעונה הזו ראוי להערכה רבה. וחוץ מזה קשה לי להעלות אופציה טובה יותר בעמדת ה-3.
בנוגע לבראון, רק אציין שבראיינט דאנסטון מיודעינו בעונתו האחרונה לפני שעבר לאולימפיאקוס היה בוארזה והעמיד ממוצעים כמעט זהים לאלו של בראון בליגה האיטלקית, לכן אני לא בטוח שלא נראה את בראון בקבוצת יורוליג כמו באיירן, ולנסיה או אפילו וילרבאן המצטרפת החדשה כבר בקיץ הזה.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־55 אורחים